מחזור 26 בליגת העל: ב"ש ומכבי ממשיכות לנצח; מכבי חיפה בפל' העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏10/3/17.

1. Ori8 Member

אין ספק שמכבי פ"ת נוטה על דעת עצמה בלבד שלא לשתף את המגן הימני הפותח שלה נגד ב"ש, שגם עשוי להיות קריטי עבורה. ברור, ברור. הכל לגמרי כשר. הרי כאלה הם הלוזונים. נקיי כפיים. חוסר ספורטיביות? להההה, אל תגזימו. זה לא שהם הוציאו כדור חוץ בזמן ששחקן שכב על הקו וצעק שכואב לו. בואו נרגע.

2. Don Joan Roman Member

כשאין לנו על מה לשחק בין אם ישלמו מיליון יורו לניצחון ןבין אם לא ישלמו כלום אנחנו נפסיד - ככה זה היה מאז ומעולם, אנחנו לא מופיעים לגארבז טיים

Sent from my m3 note using Tapatalk

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  3. amn Member

לגבי דור פרץ, כמי שהיה באצטדיון, השירה הייתה על ידי חלק קטן מאוד מהקהל.
    אגיד שהיו יותר אנשים ששרקו לשירה בוז מאשר כאלה ששרו לדור פרץ.

דור פרץ נתן משחק מצויין נגדנו (למעט אותה טעות), ולא נתקלתי באף אוהד שאמר "הוא הבקיע נגדנו גול עצמי, אז בוא נביא אותו", אלא שהוא העלים לחלוטין את אלברמן והיה מנוע אמיתי במרכז המגרש.
    לי הוא הזכיר את דור פרץ ששיחק בליגת האלופות (והיה מהבודדים שנראו קרובים לרמה הנדרשת), ולא את דור פרץ שראינו במכבי מאז שיוקאנוביץ' עזב.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מכבי פתח תקווה פוחדת שדור אלו לא יעמוד במפגש מול הקבוצה הבאה שלו ונניח יבקיע שער עצמי הזוי שיכריע את ההתמודדות, אז אולי עדיף לה שהוא לא ישחק.

אתה באמת לא רואה את הבעיה בכך שדור פרץ שיחק מולכם וכבש שער עצמי הזוי שהכריע את התמודדות?
    אתה באמת לא מבין מאיפה אוהדים חושדים שזה היה או מכוון או לכל הפחות בתת מודע שלו ולכן הבקיע את אחד השערים העצמים הכי הזוים שאני ראיתי בשנים האחרונות?
    לא עדיף למנוע מצבים כאלה מראש, לא משנה אם קוראים לשחקן דור פרץ, דור אלו או דן ביטון?

yakar אוהב/ת את זה.
  5. amn Member

אני חושב שאנשים שחושבים שזה היה מכוון רוצים לחשוב שזה היה מכוון וגם אם דור פרץ יעבור פוליגרף על השאלה הזו הם יגידו שהוא מרמה את המכונה.

אישית אני מעדיף ששחקן לא ישחק נגד הקבוצה שלה הוא שייך, אבל אלה החוקים ובהינתן החוקים, אני שואף לראות את הכדורגל במשקפיים נקיות ככל הניתן.

אם הכל הצגה והכל מכור, אין טעם לראות את המשחקים בכלל, ובוא נסגור את הענף. חבל על הכסף.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי ספק שזה לא היה מכוון, מצד שני אין לי ספק שזה רחוק מלהפריע לדור פרץ, שייתכן שיש לו מענק אליפות נגיד.. אבל גם אם לא, זה בוודאי לא הפריע לו. האם יש בעייתיות? תלונות לאלונה שיזמה את השינוי הזה .

בקשר לדור אלו, אני בטוח שלאוהדים השפויים של מכבי תל אביב אין שום טענות או בעיות עם זה, זה הכדורגל, זה מה שמקובל, ככה זה עובד. הבכיינים כמובן יתחילו לשאול שאלות, זה בסדר.

אגב , זה בעדיין בגדר תהליך, הוא לא סגור אצלנו.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

התת מודע של דור פרץ הבקיע שער עצמי. וואלה, אהבתי. ביג לייק.

https://media.giphy.com/media/CwQuw9MLL4JfW/giphy.Xxx

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה אתה מצקצק? כחלק מכתבייו הגנוזים של פרויד, ממש לא מזמן נמצא המאמר המאלף "Eigene Ziele des Unbewussten - Chronik eines Maccabiest".

ChelseaPensioner אוהב/ת את זה.
  9. Drama2 הסמל מעל הכל

מה שבטוח, מול מכבי תל אביב אנחנו יודעים שדור אלו ישחק עם הנשמה.
    מול ב"ש גם ככה נפסיד עם אלו בלי אלו.

10. סיונרה Member

יותר סביר שהוא פשוט לא שחקן משהו מאשר שהיה לו איזושהי כוונה לעשות דבר כזה. אלא אם מכבי ביקשו או רמזו לו להבקיע גול עצמי, זה מהלך שיכול רק לפגוע בו.
    חוק המושאלים הוא חוק טוב, עדיף שמדי פעם שחקן יעלה למשחק כשהוא מרגיש לא נעים מאשר שחצי קבוצה תשב בחוץ מול אחת הגדולות רק כי הם השאילו להם כמה שחקנים. זה נותן תמריץ לקבוצה להשאיל שחקנים ליריבה.

11. alexshw Member

סגרנו פער 8 מבית"ר תוך 2 משחקים.[emoji1]

Love Is Red אוהב/ת את זה.