מחזור 26 בליגת העל: בית"ר, מכבי חיפה ומכבי פ"ת בפל' העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏13/3/15.

1. oranfu Member

פאס? היה לא טוב דווקא.
    עזרא היה לא טוב וגבאי כרגיל היה זוועה.

2. Bilev Member

אם הפועל פ"ת לא תנצח את מכבי + סכנין לא מנצחת את הפועל ב"ש (2 משחקים "קלים על הנייר"):
    - מתוך 7 המשחקים אנחנו משחקים 5 מתוכם מנתניה (4 ביתיים + רעננה בחוץ)
    - שני משחקי החוץ יהיו מול הפועל ת"א והפועל חיפה
    - מחזור אחרון מול טל בנין.. האם נעשה לו את מה שב"ש עשו לנו לפני שנתיים?

3. סמואל אטו Member

התגובה של ג׳קי בן זקן זה בדיוק הבעיה עם הבעלות הפרטית. אנשים עם אגו גדול שאמורים לדאוג צורה בלתי אנוכית לאלפי אנשים. ממש. גועל נפש.

שאפו לבית״ר, עונה טובה.

4. Civil Anti Madridista

להוציא כדור גובה אחד במחצית הראשונה שהוא פספס, היה לו משחק פנטסטי. מספר אחד אצלנו.
    ואם יש משהו שהפריע לי זו המחצית השנייה שהייתה פשוט התעללות בקהל. לא יכול להיות שנלך אחורה מול הסרדינים, נזמין אותם להשוות (ריקטס היה טוב), ונעיף כדורים ארוכים לעמאשה בשביל שיציל את המולדת.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי המשחק שלנו,
    איך רואים שאנחנו בלי מאמן. מדקה 60 הקבוצה לא מתפקדת, כולם הולכים אחורה, שחקנים עייפים, אבל ה"מאמן" שלנו ישן בעמידה. הוא לא מזהה את זה. או שמזהה והחליט שהוא לפני הדקה ה 78 לא יעשה חילוף באף משחק של מכבי חיפה ויהיי מה. אחרת באמת שאין הסבר לזה. איך הוא לא רואה את זה? איך משחק אחרי משחק יש את הרפיון הזה שכל האיצטדיון רואה והוא לא ?
    והחילוף הראשון עמאשה? למה לא להכניס את ורד שיידע קצת לשמור על הכדור ולהוציא מתפרצות בצורה יותר טובה?

באמת שכבר עייפתי ממנו. מה שכן, עכשיו כשעלינו לפלייאוף העליון, נוכל לקבל תשובה לגבי השחקנים שחלק מההנהלה / הקהל חושבים שהם מספיק טובים גם לעונה הבאה. המבחן הראשון יהיה שבוע הבא מול מכבי.

oranfu, קשר שמאלי ו-alexshw אוהבים את זה.
  6. עידן444 Member

נצחון סופר חשוב!
    מדהים עד כמה הקבוצה הזו רכה ונבנתה לא טוב. אפילו מאמן כמו רוני לוי, שידוע כמאמן יסודי שבונה מלמטה למעלה וגם בבית״ר הדבר העיקרי שעשה הוא יצוב החלק האחורי, לא מצליח להפחית את קצב הספיגה וזה באמת נדמה שאנחנו צריכים לכבוש מינימום שלושה שערים כדי לנצח.
    לא בדקתי סטטיסטיקה של כל הקבוצות אבל אין לי ספק שאנחנו מהמובילות בטבלת אלה שכובשות ראשונות. הגיע הזמן שרוני לוי יתן את הדעת על כך שהקבוצה כובשת שער ומפסיקה לשחק.
    דווקא את העמידה במצבים נייחים רוני שיפר מאוד ודווקא במשחקים האחרונים שוב סופגים מהגבוהות. שוב אריאל הרוש תקוע על קו השער וסופג נגיחה מארבעה מטרים. תמשיך עם מרציאנו אלי!!! אין לך ברירה אחרת!

עכשיו הגיע הזמן שמישהו מאלה שכשלו כשאישרו התקציב המנופח הזה יקחו אחריות וידאגו לשחקנים האלה לכסף שלהם לפני חג הפסח. יש מיליארדים של הכנסות לטוטו. זה מקרה מיוחד ואני חושב שזה לא פחות חשוב מלהשקיע בגושי בטון! אלה חיים של אנשים. הגיע הזמן להגיד די לבושה הזו!

7. alexshw Member

גם מדברים כל הזמן על מעורבות של שחר, שהוא מדבר הרבה עם השחקנים ומחזק אותם. זה גם מצביע על איכות המאמן.
    אני חושב שכדאי למכבי חיפה להאריך את החוזה לורד. שלא יבנו עליו כשחקן מרכזי ושלא יהיה לו את הלחץ הזה עליו, אבל הוא צריך להיות חלק מהרוטציה. חבל שבלבול מייבש אותו, בתקופה הזו לא בצדק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Turgi Guest

אם ורד לא ימשיך בחיפה בעונה שעברה אני חושב שזה יהיה כשלון די גדול של המערכת.
    קשה למצוא שחקן שמוכן לשבת על הספסל ויודע להיכנס ולעשות את ההבדל. הוא בערך היחיד בכדורגל שלנו שעושה את זה. אולי גם דובב גבאי.

9. Lostdolphin Member

הנה, על זה בדיוק דיברתי. הבן אדם הזה פשוט גאון שיעשה הכל כדי לאחוז בכסא. עיר של רבע מיליון איש והבנאדם מסובב אותנו על האצבע , נחנקנו כבר ג׳קי רד ליגה כנס לכלא ועזוב אותנו בשקט. כבר עכשיו בפורום של אוהדי הפועל יש כמה שאכלו את הלוקש והפנטזיה על אדום וסמל של אוניה בליגת העל סחרר אותם , פשוט הזוי מה שהולך פה בימים האחרונים.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם בכל מקרה אתם מקימים את עירוני אשדוד מחדש בליגה ג' מה זה משנה לכם שאוהדי הפועל ילכו עם ג'קי?

11. Lostdolphin Member

לי אישית לא מפריע כל כך שיסבלו להם עם ג׳קי , אבל וזה אבל גדול הוא למעשה גונב את המקום שלנו בליגת העל הרי הם לא היו שם מעולם. וכנראה סותם את הגולל על הסיכוי שלנו לחזור לשם בתור מכבי עירוני. הרי המטרה שלנו היא בסופו של דבר לנהל את הקבוצה ברגע שג׳קי יעזוב (כלא,) . רק שתבין את האבסורד הקבוצה במרכז מכבי, רשומה בתור מ.ס עירוני אשדוד ועכשיו תיקרא הפועל. -בגדול האכזבה שלי שעדיין יש אנשים שלא מבינים ששתי קבוצות בליגה ג׳ ודרבי עם אלפי אוהדים זו התרופה הכי טובה להחלמה של הכדורגל בעיר ולדה-לגיטימציה של ג׳קי והאיחוד הכושל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/15
    Maccabi Diamond ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של ניצחון בדרבי אתמול.
    הדבר הכי משמח אותי זה החזרה של ידין,הרווחנו אותו מחדש לעונה הבאה. קשיור שבעונה הבאה יורכב מידין,קמארה/מויאל,עושה משחק במקום ראיוס יהיה בדיוק מה שחסר לנו העונה. אני עדיין חושב שזה לא הבאנו את ורמוט זה פיספוס גדול,הוא בדיוק מה שחסר לנו בקישור בחלק היצרתי.
    עטר מראה כמה הוא שחקן גדול כל נגיעה שלו בכדור פשוט תענוג.

13. קשר שמאלי Member

קמארה רמה מעל ידין ו-2 רמות מעל מויאל

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/15
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני חייב להבין מתישהו איך אנשים מדרגים "רמה".
    כל הזמן אנשים אומרים וכותבים "רמה מעל", "שתי רמות מעל". מה זה אומר בכלל?

15. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אל תהיה נודניק, זה אומר ששחקן טוב יותר משחקן אחר.

oranfu אוהב/ת את זה.