מחזור 26 בלאומית: קרית שמונה רוצה להמשיך לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏12/3/10.

1. הרצליה Member

הליגה הלאומית לא מרובה בשידורים ישירים, בסך הכל משחק אחד במחזור, לכן הנתון היחיד, שאחד שלא היה במשחק יכול להסתמך עליו הוא התוצאה בלבד.

כמו שאתה מסיק מסקנות מהתוצאות של מכבי הרצליה והעובדה שלא כבשנו כל הסיבוב השני הופכת אותנו לקבוצה עם כדורגל מחריד, אני מסיק את המסקנות שלי על שאר הקבוצות הליגה, אין לי נתון אחר להיאחז בו, ולכן אתם יוצאים פה ביותר מדי הצהרות מפוצצות על משחקים שאתם לא רואים.

הרי במקרה הטוב ראית שלושה-ארבעה משחקים של מכבי הרצליה, אין לך מספיק נתונים כדי לקבוע שהקבוצה מציגה כדורגל מחריד, אלא רק את העובדה שקבוצה שהשיגה פחות מ50% מהנקודות לא ראויה להיות בצמרת הטבלה(אני מדבר על מכבי הרצליה במקרה הזה).

אתה לא יודע שבמשחק נגד עראבה שהפסדנו 1-0, היינו צריכים לנצח 4-1, אתה לא יודע שנגד ראשון הצגנו יופי של משחק שהסתיים ב0-0, ב0-0 נגד בת ים אפילו הבקענו ופסלנו לו את השער וזה היה המשחק הטוב ביותר שלנו העונה (לפחות המחצית השנייה), גם בהפסד לכפר סבא הגענו למספיק מצבים כדי להוציא שם נקודה, בתיקו 1-1 נגד הכח בסיבוב הראשון היינו צריכים לנצח 5-1.
    את כל זה אתה לא יודע, כי לא ראית ואני לא מאשים אותך.
    בליגה הזאת התוצאות בלבד מדברות, עם כל הכבוד לכדורגל השוטף והיפה לעין שנס ציונה מציגה העונה(ששווה בסך הכל חמישה שערים יותר מלכבי הרצליה, עוד פעם נתון יבש.)

2. The best of The best Member

מסכים איתך לגמרי! בגלל זה כתבתי אוביקטיביות. אני באמת משתדל מהצד שלי להיות אובייקטיבי.
    את הרצליה העונה יצא לי לראות אולי 5 6 פעם, בתוספת של סטטיסטיקה של הליגה ותוך קריאה של התגובות שלך לא צריך להיות גאון וכבר מבינים באיזו קבוצה מדובר.
    אבל, בגדול הדברים שלך נכונים אבל אני עוקב באדיקות אחרי הליגה הזו וייצא לי לראות קבוצות וסגלים וסטטיסטיקות וכתבות זה לא שאנחנו בליגה שהסיקור בה הוא אפסי...

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם למישהו היה ספק, הליגה הזו פח, כולל קריית שמונה. הקבוצה מהצפון הרחוק שהרוב כאן שיבח ואמר שהיא לא שייכת לליגה הזו, הפסידה היום לבני לוד 1:0 משער של מוחמד כבהה בדקה 42. הליגה הלאומית של השנה היא החלשה ביותר בעשור האחרון וזו עובדה.

4. איתי שכן-טוב Member

לא חושב שקרית שמונה היא פח. גם לה מותר להפסיד..

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

להפסיד זה לגיטימי, אך בליגה כל כך חלשה, שהמוליכה בה עם שלושה הפסדים ושבע תוצאות תיקו, זה בושה. איך שלא תסתכל על זה. עדיף להיות זנב לאריות מאשר ראש לשועלים.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הליגה ללא ספק חלשה, אבל אל תגזים עם קריית שמונה. אותה קריית שמונה גם הפסידה למוליכת ליגה ב', ואחר כך התפנתה לקרוע את כל הליגה-זה אומר שהליגה פח וקביליו יפו טובה מכל הליגה? לא, זאת אווירה שונה ובתכל'ס לק"ש ממש לא הגיע להפסיד את המשחק-הם פשוט היו נאיבים.

לשחק במגרש הצפוף של אבו סובחי במזג אוויר מסריח כמו שהיה היום מ14:30 עד 16:30 זה אף פעם לא קל ושחקני ק"ש לא ממש רגילים לזה. מותר להם למעוד. הבעיה בשבילם היא שבעוד 4 ימים בלבד מצפה להם מפגש קשה מאוד מול נס ציונה, ואם הם ירשו לעצמם לאבד נקודות שם-אז הם כבר צריכים להתחיל לחשוש..

7. The best of The best Member

איזה משחק גדול הולך להיות ביום שישי, קרית שמונה ללא לביא שספג אדום וללא ברק בכר שלא ישחק עקב צהובים נגד נס ציונה במשחק שייקבע הרבה לשתי הקבוצות, תראו מבחינה פסיכולוגית לקרית שמונה זה לא קל פתאום אחרי כל "הדהירה" הם רק 5 נקודות בשיטת הקיזוז מבת ים נ"צ כפר סבא ו6 מעראבה.
    מעידה השבוע נגדנו מחזירה אותם שבועות שלמים אחורנית.
    בכל אופן בנס ציונה מתכוננים בשיא הרצינות למפגש הזה הקבוצה תצא כבר בחמישי בצהריים לאיזה שהוא בית הארחה בצפון.

8. הרצליה Member

ראשון לציון מנצחת בשיניים(פנדל בדקה 87 אחרי שב"ש הייתה בעשרה שחקנים ארבעים דקות) את מכבי באר שבע 2-1 בבית ועושה צעד גדול לכיוון הפליאוף בשבוע הבא מחכה לה משחק חוץ באשקלון.

מיקי עטיה מב"ש הורחק ולא ישחק נגד הרצליה.

9. הפועל_כפר_סבא Member

ראשל"צ בדיוק כמו אשקלון והרצליה נדחפת לצמרת אך ורק בגלל שהיא פוגשת את מרמורק וירושלים, מנצחת את שניהם וגם שני הנצחונות האחרים הגיעו על קבוצות בתקופה איומה..
    עד סוף העונה יש להם 4 משחקים קשים מאוד מאוד ואני לא רואה אותם עושים בעיות..

10. Ariel Member

מה זה השטויות האלה "נדחפה לצמרת", למעט קרית שמונה (למרות ההפסד היום)- אין אף קבוצה שתפסה בעלות על הצמרת.

אני לא מבין מי המליך את כפ"ס ונס ציונה,ובשיא הרצינות שמבחינת פוטנציאל עראבה והרצליה עדיפות על שתיהן גם יחד. כפ"ס ונס ציונה קבוצות נחמדות שנמצאות בתחילתו של פרויקט מבורך הכולל בניית שלד צעיר ומוכשר. אם לא ימצאו את מקומן בליגת העל כבר בעונה הבאה, אז לבטח זה יקרה בעוד שנתיים-שלוש. אבל להגיד שהיכולת שלהן כרגע יוצאת דופן? היא שוות ערך בדיוק לעראבה, הרצליה ואפילו לרמה"ש ולבת ים שמשחקות מגעיל.

14 קבוצות בליגה הזו שוות בכוחן ויכולות לנצח אחת את השניה ביום נתון.

11. הפועל_כפר_סבא Member

אריאל אני מפקפק ברמת הידע שלך בליגה הלאומית.
    לצערי אתה חושב שאתה מומחה לליגה הזו, אבל כנראה שאתה ממש לא..
    אתה קובע עובדות על הפועל כפר סבא? מה אתה כפר סבאי? יש לך איזשהו קשר למועדון??
    אני זה שכפר סבאי, אני זה שיודע בדיוק מה הפוטנציאל ואני זה שיודע מה מתכננים לקראת השנים הבאות ומה שאתה אומר עלינו זה בולשיט!
    אותו דבר עם נס ציונה, נכון BEST?

12. הפועל_כפר_סבא Member

אריאל אני מפקפק ברמת הידע שלך בליגה הלאומית.
    לצערי אתה חושב שאתה מומחה לליגה הזו, אבל כנראה שאתה ממש לא..
    אתה קובע עובדות על הפועל כפר סבא? מה אתה כפר סבאי? יש לך איזשהו קשר למועדון??
    אני זה שכפר סבאי, אני זה שיודע בדיוק מה הפוטנציאל ואני זה שיודע מה מתכננים לקראת השנים הבאות ומה שאתה אומר עלינו זה בולשיט!
    אותו דבר עם נס ציונה, נכון BEST?

13. הפועל_כפר_סבא Member

ורק אוסיף שכבר בימים אלה האגודה נמצאת במשא ומתם עם מספר משקיעים שמעוניינים בקבוצה במידה והקבוצה תעלה לליגת העל.
    במידה וחס ושלום נישאר בלאומית כנראה שהאגודה תמשיך להחזיק

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/10
  14. איתי שכן-טוב Member

אריאל, מסכים רק עם המשפט האחרון שלך.

15. Ariel Member

לא הצהרתי שאני מבין ולא באתי להטיף וללמד אלא רק להביע דעה- התגובה הזו הייתה מכוונת, הדמיה לשטויות שחלקכם יורים לאוויר. בליגה הזו בלתי אפשרי לגבש דעה על יכולת קבוצה מצפייה בשניים-שלושה משחקים. הטבלה בליגה הזו מזמן לא משחקת תפקיד. אבל הייתה בתגובה שלי אמת לאמיתה שלא ממש התרשמתי מנס ציונה וכפ"ס במשחקים בהם צפיתי, כמובן שהן לא פחות טובות מקבוצות אחרות, ולמטה כתבתי שכולן שוות ברמתן, וצפוי לנו פלייאוף לללקק את האצבעות.

אגב, תאמין לי שאני מכיר את הפועל כפ"ס טוב מאוד ומקרוב. ואני יותר מאשמח אם האנשים היקרים האלו יזכו לקבוצה בליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/10