מחזור 26 בלאומית: קרית שמונה רוצה להמשיך לדהור

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏12/3/10.

1. הרצליה Member

להעמיד דברים על דיוקים? אתה לא צריך להסביר לי שום דבר על היכולת של מכבי הרצליה לכל אורך הסיבוב השני, יותר נכון מאז המחזור ה-13, וגם כתבתי את זה בתגובה הראשונה בדיון הזה.

למכבי הרצליה לא מגיע לעלות העונה לליגת העל אחרי מה שהיא עשתה במשך 3 חודשים... אבל אם זה מה שהיא עשתה והיא רחוקה 3 נק' בלבד מהמקום השני, לאף קבוצה לא מגיע לעלות העונה לליגת העל חוץ מלקריית שמונה.

אתה רשמת שיש לנו משחקים קשים ושאנחנו נשיג 5 נק', אני הגבתי לך ואמרתי דבר די פשוט וברור, אם נשיג 5 נק' מהמשחקים שנותרו לנו, מגיע לנו פלייאוף תחתון, הניצחון אתמול היה צעד ענק קדימה ואסור להסתכל אחורה בתקופה כזאת.

משחקים קשים? כל הקבוצות האלה מתחתינו בטבלה, אתה רוצה לעלות ליגה? אסור לך לאבד נקודות נגד קבוצות חלשות ממך,אם אתה מאבד סימן שלא מגיע לך.
    במידה ונגיע לפלייאוף שם זה כבר סיפור אחר לגמרי, מלחמת עולם בכל משחק.

אגב המשחק נגד מכבי ב"ש מאוד מדאיג אותי ויש לי תחושה שנשב להם על השער אבל יגמר שם 0-0 ואז נכנס לצרות אמיתיות.

2. הפועל_כפר_סבא Member

חפרת ולא התייחסת במילה אחת על העובדה שה"קאמבק" שלהם הגיע בזכות מפגשים מול קבוצות פח כמו מרמורק וירושלים, אז אולי עכשיו תיתן את דעתך על העניין?

3. הרצליה Member

התייחסתי בעקיפין בכל התגובה שלי למה שרשמת.
    חוץ מקריית שמונה כל הליגה הזאת היא פח אחד גדול, כולל מכבי הרצליה.
    וכמו שניסית להסביר בפעם הראשונה,בשנייה ובשלישית אני יסביר גם עכשיו.
    אם נדע לקחת את הנקודות במשחקים שנותרו מגיע לנו, אם לא אז לא מגיע לנו.
    ניצחונות נגד מרמוק וירושלים לא יספיקו לנו בשביל לעלות, זה ברור.

4. הפועל_כפר_סבא Member

חוץ מק"ש,כפ"ס, נס ציונה ואשקלון באמת כל הליגה הזו זה ביזיון מבחינת רמה וסגל ביחד.
    אבל אתה עדיין לא מתייחס למה ששאלתי אותך!
    מסכים במאה אחוז ש-80 אחוז מהליגה זה פח אבל מרמורק זה לא סתם פח, זה חירייה!

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/10
  5. הרצליה Member

מה שאלת אותי?
    אם אני יודע שחזרנו לעניינים נגד קבוצות כמו מרמורק וירושלים?
    אז כן בפעם האלף! זה לא סוד ובגלל זה אם לא נקח נקודות במשחקים שנשארו לא נהיה בפליאוף העליון.

6. הפועל_כפר_סבא Member

בכדורגל לא צריך רק יכולת אלא גם לא מעט מזל ואחת המזלות זה הגרלות משחקים ובשבועות האחרונים המזל היה אתכם.
    קח את אשקלון למשל, הם היו על סף אבדון עד שהם פגשו את מרמורק הסמרטוטים האלה ןניצחו אותם 1:3, שבוע אח"כ הם פגשו את ירושלים והביסו אותם 0:6 ולאחר מכן הם ניצחו עוד 3 קבוצות אבל אז הגיעה ק"ש והחזירה אותם למציאות המרה.
    חוששני שאותו הסיפור יחזור גם אתכם..
    רק שתדע לך שסדר שלושת המשחקים האחרונים שלכם יהיה בדיוק סדר שלושת המשחקים האחרונים שלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/laugh.Xxx

7. The best of The best Member

נס ציונה חייבת לסיים בפלייאוף העליון במידה ולא זה כשלון אדיר.
    אני כן מסכים עם העובדה שמרמורק(דרק) היא המרענן הרשמי של הליגה הלאומית ולא בקונוטציה חיובית.
    היא פשוט הקבוצה שנותנת לכל קבוצה שנמצאת בסוג של משבר/כשלון את הצ'אנס לנצח ולחזור למסלול.
    וכך היה עם אשקלון/הרצליה ועכשיו בת ים, בת ים משחקת כדורגל זוועתי ולא בכדי היא לא ניצחה כבר הרבה הרבה זמן.
    הגעתי למסקנה שתומר קשטן (וכל הכבוד!!) מהמר הרבה על התקפה אפילו שלפעמים זה עולה לו בנקודות, אבל בונקר זה לא מנת חלקו.
    מהעבר השני רפי כהן משחק באופן כמעט קבוע בצורה מבוקרת, בסוף נראה מה "צדק" http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. הפועל_כפר_סבא Member

נכון מאוד, אנחנו הקבוצה ההתקפית הטובה בליגה ותאמין לי שזה כלום! יש לנו ממוצע של לפחות 3 החטאות ענקיות למשחק כשמול נצרת עילית זה היה שיא השיאים..
    לצערי חוץ מאשקלון, הרצליה, קרית שמונה ונצרת עלית כל הקבוצות שהגיעו העונה ל'לויטה' באו לעשות בונקר ולא בכדי ניצחנו את כל הקבוצות הללו ודווקא מול בית"ר שמשון והפועל ירושלים סיימנו בתוצאות מאכזבות.

9. Ariel Member

ברצינות שאני לא מבין למה להרחיב את הדיבור. כל הליגה הזו ביזיון למעט קרית שמונה. אף קבוצה לא מצליחה לשמור על יציבות ולראיה הטבלה הצפופה שמבטיחה לנו פלייאוף מפחיד במיוחד.

כל 16 הקבוצות, למעט קרית שמונה הראשונה ומרמורק האחרונה, שווה ברמתן ויכולות לנצח כל יריבה אחרת ביום נתון.

10. הרצליה Member

ולמרות כל זה ואפילו שלקחתם מאיתנו העונה 6 נקודות אנחנו רחוקים מכם בשלוש נקודות בלבד.
    נראה לי שזה סימן שבכל זאת לקחנו טיפה נקודות במקום שאתם לא לקחתם, אז אל תפריז בתגובות שלך כל כך, אגב מרמורק וירושלים, לקחתם מהם רק נקודה אחת בסיבוב הקודם אז על מה הרעש והצלצולים?

הפועל כפר סבא היא לא ברצלונה, היא פח בדיוק עוד 14 קבוצות בליגה הזאת.

11. הפועל_כפר_סבא Member

הרצליה אתה עוד פעם מתחיל איתי?
    הפועל כפר סבא היא לא פח ולא אמה, היא קבוצה טובה שראויה לליגת העל לא פחות מקרית שמונה!
    השנה נדפקנו הרבה במגרשים ובבתי הדין ועם קצת יותר מזל היינו עכשיו עם קרית שמונה ראש בראש!
    אל תנסו להתווכח איתי על זה למה חבל על הזמן שלכם, ערב טוב ויאללה כפר סבא!!!

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  12. The best of The best Member

אני מודה שאני לא מקבל את העובדה שהליגה היא פח.
    אני כן חושב וזה יהיה (מבחינתכם לפחות) לא אוביקטיבי שיש קבוצות מוכשרות ולא תופתעו כשאומר שנס ציונה היא אחת מהן.
    אבל אם נלך קבוצה קבוצה בשמינייה הראשונה
    ק"ש התקציב הענק המסורת שנבנית שם ומחלקת הנוער הנהדרת נותנים לנו קבוצה מוכשרת שלאף אחד אין וויכוח על הנושא הזה.
    רמת השרון ? פח אשפה... שחקנים שהם שכירי חרב מגרש על הפנים ויכולת שבאמת מאפיינת קבוצת ליגה לאומית.
    נס ציונה ? אלופת הליגה השלישית הגיעה ללאומית עם קאדר כמעט זהה לזה שהיה בעונה שעברה עם שידרוג של 5 שחקנים, קבוצה שבונה שלד צעיר ורעב לשנים הבאות מתוך מחשבה, עם תקציב צנוע, קבוצה שיש בה המון כשרון קבוצה שרצה כבר כמעט 3 שנים ביחד עם שלד שיידבר חזק מאד. ואל תשכחו את פתיחת העונה הכי גרועה של הקבוצה ב-20 שנה האחרונות ואנחנו מתגברים על הפתיחה הנוראית.
    כפר סבא ? ראה ערך נס ציונה בתוספת מסורת ושחקנים מקומיים עם צעירים חדורי מוטיבציה.
    בת ים? יותר מזל משכל, יכולת? פח אשפה!
    עראבה ? קבוצה שעלתה ליגה וכל הכבוד לה על ההתנהלות, מבחינת כדורגל אין הרבה מה לדבר קבוצת ליגה לאומית טיפוסית עם כדורגל מחריד.
    הרצליה? עיין ערך עראבה, הכדורגל אולי הכי הכי מחריד, משחקים סופר משעממים קבוצה עם הגנה מצויינת אבל לא שונה מהרבה קבוצות בליגה הזו (והרצליה - שלרגע לא תחשוב שאני תוקף אותך אישית - אני משתדל להיות הכי פוליטקלי קורט שאני יכול וזו דעתי)
    ראשון לציון ? אלה שקראתי להם עגלות בתחילת העונה (ואני עדיין לא מחזיק מהם) נקודת האור שם היא העבודה שכל הקבוצה בתהליכי בניה ורוב השחקנים הם מקומיים ממחלקת הנוער אז אנחנו סולחים להם גם אם הם משחקים פחות טוב או פחות יפה המטרה מקדשת את האמצעים.

לסיכום בת ים עראבה הרצליה ורמת השרון הן קבוצות שהן בלון נפוח וחסר יכולת קבוצות חסרות מעוף, זה לא אומר שנס ציונה כפר סבא וראשון הן מאריות הליגה, בסה"כ כולן כמעט שוות ברמתן אבל כבר ציינתי את הסיבות שלי.

13. הפועל_כפר_סבא Member

לא יכולת לנסח הודעה טובה יותר!

14. הרצליה Member

חלילה, שום דבר פה לא אישי, בסך הכל פורום כדורגל.
    את דעתי על מכבי הרצליה אני לא מסתיר לשנייה, וזה בעצם מה שגורם לי לרשום את כל מה שאני רושם בשבוע האחרון, קבוצה שהבקיעה 2 שערים בעשרה משחקים, (שאחד מהם היה עצמי) לא יכולה להיות רחוקה 3 נקודות ממקום שני בליגה נורמלית.
    עם כל הכבוד גם לכפר סבא וגם לנס ציונה שאתם לא מפסיקים להלל כאן, יש בסך הכל 52% הצלחה, ככה לא עולים ליגה, נקודה!!
    אגב הכדורגל שלנו לא מחריד בכלל, הקבוצה מגיעה להמון הזדמנויות בכל משחק הבעיה היא שיש לנו שני פועלי בניין בחלק הקדמי ולכן אנחנו לא מבקיעים מספיק.
    תן לי את דובב גבאי ואלן מסודי ששיחקו כאן בעונה שעברה במקום פארקר ואודינקה, ותראה תוצאות אחרות לחלוטין עם אותה יכולת בדיוק.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/10
  15. The best of The best Member

אני מדבר על יכולת על הנאה של הצופה מהצד, בנס ציונה לפחות כל משחק קצבי עם הרבה הזדמנויות מה שלא מאפיין את הליגה הלאומית, אני לא התייחסתי לנקודות ולסטטיסטיקה נטו למצב העניינים על כר הדשא, עובדתית פתחנו את העונה רע מאד אבל הכשרון והיכולת היו מתחילת העונה, חוסר מזל מנע מאיתנו מיקום גבוה הרבה יותר או יותר נכון איזה ניגרי נגר ניגרי...
    אני מתייחס נטו לצורת המשחק.