מחזור 26: באיירן שוב דורסת, שאלקה מביסה את לאוטרן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏16/3/12.

1. Raulito Madridista

שלוש נקודות על המחזור:

http://img36.imageshack.us/img36/5290/1332091191extrasmosaico.Xxx

1. ראול.

באמת גולאסו! רק היום דיברתי עם חבר בצבא על זה שגם אם ראול ייתן את הגול האופייני שני מטר מהשער התקשורת הספרדית שכל-כך אוהבת אותו, כמוני, ישר תכתוב - " Que golazo de Raul". איזה פה יש לי, היום ראול באמת פינק בשער אדיר ועוד ברגל החלשה, תענוג לראות, צמרמורת. ראול הבקיע בכל דרך אפשרית בקריירה ויש לו המון גולים בנגיחות, ואסילינות, גם כמה בעקב, אבל בעיטות לחיבור אני זוכר אולי 2-3. "מעולם לא בעטתי כל-כך חזק" הוא אמר אחרי הגול ההוא נגד ברצלונה בקאמפ-נואו, וגם הלוק(שוף על התספורת באיחור של כמה שנים טובות) קצת מזכיר ימים יפים.
    מקווה ששאלקה תשיג את הכרטיס לצ'מפיונס וההרפתקאה שם לא תסתיים בעונה הבאה. הוא פתח את העונה טוב מאוד ואפילו הרומנטיקנים דיברו על מקום בסגל הסלקסיון אך מאז נחלש. לאט-לאט הוא מייצב את המספרים ואם הוא יבקיע עוד חמישה שערים עד לסיום העונה אני אהיה מרוצה(יגיע ל-20). ההגרלה של שאלקה בליגה האירופית היא הכי גרועה מבחינתי כי בילבאו קבוצה מרגשת אבל אחרי שהאנגליות עפו אולי יש לה סיכוי לזכות בגביע. ראול כבר הספיק לכבוש על אדמת ספרד מאז שעזב - נגד ולנסיה.

2. הונטלאר וגומז.
    קצת קשה לי עם העובדה שהם לא טכניים יותר מידי, קצת יותר קשה להתחבר אליהם מאשר לוירטואוזים כמו אגווארו או איברהימוביץ. לא הייתי רוצה שיגיעו לקבוצה שלי. ואולי זה בגלל האופי שלהם. אבל שני חלוצים נהדרים שמנהלים דו-קרב ממש טוב על תואר מלך שערי הבונדסליגה. מסכן גומז שהרי רובן גונב לו את הפנדלים. הונטלאר משחק בקבוצה פחות טובה והוא דווקא יותר מרשים אותי העונה, סוחב את שאלקה המון על הגב כבר אין לו את התמיכה של פרפאן וראול לא יציב עם כל אהבתי הרבה הידועה כלפיו. למיטב ידיעתי כרגע המצב הוא 25-20 לגומז אבל הונטלאר כבש יותר בכל המסגרות. שניהם ממש אחרי מסי ורונאלדו וזה מדהים.

3. המאבק על הכתר.
    דורטמונד לא מחוררת רשתות יותר מידי העונה, רוב הנצחונות שלה ככה באיזי, השוואה גסה מאוד - ק"ש. אבל אני מאמין שהיא תלך עד הסוף ותזכה בתואר. באיירן מתרכזת גם בצ'מפיונס למשל ולמרות הכושר המצויין בזמן האחרון - יש תחושה שאו שבאיירן מתפוצצת או שהברז נסגר, פתאום שלושה משחקים עם גול זכות אחד וגם זה בקושי. סוגיית רובן תמיד מרחף מעל באיירן ואני דווקא בעדו, מולר הוא המאכזב. שאלקה גם מבקיעה הרבה שערים אבל סופגת והיא נחותה בדרגה אחת מהשתיים האחרות, מקווה שתלך רחוק בליגה האירופית והכי חשוב שראול ישיג את הכרטיס לצ'מפיונס. במאבקים הישירים נגד דורטמונד ובאיירן - הקבוצה הציגה יכולת ירודה ולא השיגה אף נקודה לדעתי.

2. eran levy Member

שמו פרידהלם קונייצקה אבל כולם קראו לו 'טימו' בשל דמיון למרשל ברית המועצות סמיון טימושנקו (מצטער, לא הצלחתי להוסיף קישור לתמונהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx). כששיחק בבורוסיה דורטמונד הוא הבקיע את השער הראשון של הבונדסליגה בדקה הראשונה של המשחק מול ורדר ברמן. הוא זכה עם דורטמונד באליפות ובגביע, עם מינכן 1860 בעוד אליפות.

http://www.abendzeitung-muenchen.de/media.media.de2720c4-d434-49df-977a-4ee7c51b5935.normalized.Xxx

3. Der Rotbart Member

סיכום זמני של המצב:

1. אם רובן לא בסגל - אנחנו בליגה של ברצלונה וריאל.

2. אם רובן משחק והקבוצה לא מתפקדת (ברירת המחדל) - נצחון לפ.צ. רובן / 'הקבוצה האדומה'

3. אם רובן משחק והקבוצה מתפקדת - מזל טוב או יריב חלש.

4. אם רובן לא משחק והקבוצה לא מתפקדת - מזל רע או יריב חזק.

5. אם רובן לא משחק והקבוצה מתפקדת - ראו סעיף 1 לעיל.

טל"ח

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה, היא כזו, ערן. שממה שאתה כותב מישהו עוד עלול להבין (ומסתבר שיש כאלה שאכן מבינים ככה) שבאמת רובן צריך להיות על המגרש 15 משחקים 90 דקות בכל משחק גם אם הוא רע, רק כדי שינצח משחק אחד לבדו (ולא שהוא ניצח איזה משחק לבדו). אני בטוח שלא לזה התכוונת.

מה שכן, ואני שמח לחדד את העניין. בהחלט יש מקום לשחקן כמו רובן בסגל. אם הוא מועיל לקבוצה הוא צריך לפתוח בהרכב, אם מישהו אחר מועיל יותר ממנו הוא צריך לפתוח על הספסל או לרדת לספסל במהלך המשחק. בדיוק כמו כל שחקן אחר. ככה זה צריך להיות בכל קבוצה נורמאלית. לצערנו (אולי לא לצערך) זה לא ככה במקרה הזה ויש גם כאלה שחושבים שזה שרובן ישחק זה יותר חשוב מכל דבר אחר.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/12
  5. Der Rotbart Member

הבהרה במקום - יותר מזה אנחנו לא צריכים.

6. dudi Member

ההבהרה במקום אבל לא נראה ככה בזמן שריברי,מולר,וגומז מוחלפים שצריך מכל סיבה שהיא, וקרוס,ואלאבה משנים תפקידים לטובת הקבוצה בצד ימין יש שקט בלתי נסבל בגזרה.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זאת אומרת?

8. Der Rotbart Member

זאת אומרת שאני שמח למצוא אצלך שביב של משהו חיובי על רובן. כזכור לך הוא לא בדיוק כוס התה שלי אבל אי אפשר להכחיש שחל שיפור גדול לאחרונה הן בכושר האישי שלו, הן בהשתלבות במשחק הקבוצתי.

9. Vanitas Member

והן בכושר של החברים סביבו שגם לא היו משהו בחודשים האחרונים בלשון המעטה. דבר משפיע על האחר.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

להתאכזב ממך פעמיים באותו יום?
    מצטער, אבל לא זוכר שאמרתי משהו שונה ממה שכתבתי למעלה, אי פעם.
    יותר מזה, כשהוא היה קצת יותר טוב או עשה דברים חדשים (הלך קצת לאמצע ולא נתקע רק על הקו) גם את זה אמרתי. מצד שני כשהוא היה הגרוע במגרש גם את זה ציינתי.
    כמו שכבר כתבתי הרבה פעמים. אני לא אוהד של אף שחקן ולא שונא של אף שחקן. אני אוהד באיירן מינכן ונבחרת גרמניה. אני לא מקבל כסף על זה ששוויני משחק וגם לא על זה שצבשטובר משחק (ולכן כש"הגנתי" עליהם כשתקפו אותם גם על צורת שריכת השרוכים, עשיתי זאת רק מטעמים שחשבתי שהם טובת הקבוצה). אני גם לא מקבל כסף עם רובן יושב על הספסל (ולכן כשאני "תוקף" אותו אני עושה את זה רק מטעמים שלדעתי הם טובת הקבוצה).

11. Der Rotbart Member

באמת שאני לא מבין מה הבעיה להגיד שלדעתך רובן הוא שחקן בינוני, עם הברקות מדי פעם (נגיד), שבאופן כללי רק מזיק לקבוצה. זה פחות או יותר מה שכתבת עשרות פעמים בחודשים האחרונים וזה לא קשור בכלל לשאלה אם אתה אוהב שחקן X או שונא שחקן Y. לא טענתי שאתה שונא את רובן וברור לי לחלוטין שאתה חושב את זה מטעמים של טובת הקבוצה.

אני עדיין חושב שאתה מגזים, וממקד את רוב הבעיות שיש/היו לקבוצה ברובן, או במי שמכריח את היינקס לכלול אותו בהרכב (כפי שטענת שוב ושוב).

12. aloneli Member

רק לי זה מוזר שרשמת מה הוא כבר עשה הבקיע שלישיה?

לפי מה שאתה אומר גומז סתם שחקן.מה הוא כבר עשה נגד באזל "חוץ" מלהבקיע רביעיה?שמדובר ברובן פתאום להבקיע גול זה דבר כל כך בנאלי.מה זה כבר להבקיע גול?אולי משחק הבא נפתח עם פראניץ' ואוליץ'?

אתה באמת חושב שאתה תמיד מציין את מי שטוב?נגד פרייבורג אמרת שרובן הופיע רק בגראבצ' טיים והיה בזה אמת.אבל פתאום שהוא מבקיע את השער הראשון ומבשל את השני נגד באזל רק למולר ולקרוס מגיע קרדיט למהלך.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה באמת רציני אלון?

אם אתה שונא את רובן אל תכניס לי מילים לפה ואל תנסה לצייר אותי כאחד ששונא אותו. רובן לא מעניין אותי כקליפת השום. לא לטובה ולא לרעה.

14. aloneli Member

אני פשוט לא מבין איך שער ובישול נגד באזל בתחילת המשחק זה כלום מבחינתך?

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה איפה כתבתי שזה כלום.