מחזור 25: שביעייה בווארית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏9/3/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

איפה אתה רואה שמישהו כאן כתב שהיריבה חלשה ומפורקת? (אם אתה מתכוון למה שאני כתבתי, אז זו כלל לא הייתה הכוונה שלי)

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מאוד שמח ממה שראיתי היום אלון, שלא תבין לא נכון, אבל היו העונה יותר מידי הבלחות חד פעמיות ולאחר מכן ירידות חדות. הלוואי ונמשיך להראות כך, מה אני אגיד לך.

3. aloneli Member

מחצית במשחק של אוגסבורג-דורטמונד.אין הרבה כדורגל מצד שתי הקבוצות וכמעט כל דקה יש עבירה, מזל שהשופט החליט לשים לזה סוף לקראת סיום המחצית והוציא קצת כרטיסים.דורטמונד מניעה כדור ואוגסבורג עם מערך הגנתי מאוד ככה שקשה לקבל משהו מיוחד.
    אני מקווה שזה יספיק לתיקו.

4. aloneli Member

להתענג מהלחימה הבלתי פוסקת של שחקני אאוגסבורג.חבורה של גברים אחד אחד!

כמעט ואין שם כשרון בקבוצה אבל השחקנים שם הגיעו ראשונים לכל כדור ולא הפסיקו לרוץ.גם עוד 90 דקות נוספות דורטמונד לא הייתה עושה כלום מול הקבוצה הזאת.
    מבחינת דורטמונד היא שיחקה על הפנים.הגיעה לשני מצבים בקושי ובמחצית השנייה לא הצליחה להגיע לרחבה של אאוגסבורג יותר מפעם אחת.היחיד שניסה לעשות משהו בשביל דורטמונד היה השופט אבל גם הוא לא הצליח לנצח את הקבוצה הלוחמת הזאת.מי יודע בלי הומלס היא גם הייתה מפסידה.

קלופ עם חילופים מוזרים ומאוחרים לא הצליח לשנות משהו ולדעתי אפילו רק הזיק יותר לקבוצה שלו.

5. אפנברג Member

אחי אל תפריע לחבר'ה פה לצאת בתופים ומחולות, תקרא את התגובות שהיו פה אחרי הנצחון על קייזרסלאוטרן המביכה ותבין את המטריה. הנצחון הערב חשוב ביותר לבטחון לקראת באזל אבל מבחינת מה שהיה על המגרש השוויצרים מן הסתם יסגרו ויצופפו יותר מהופנהיים כך שלא בהכרח צפויה חגיגה גם אז. אני מקווה שהמשחק הערב נותן לשחקנים חוסן מנטלי לקראת השוויצרים והבנה שזה רק ברגליים שלנו וגם אם באזל תבקיע נוכל להפוך הקערה.

6. aloneli Member

זה לא שאני באופוריה או משהו.אבל שבאיירן משחקת טוב אני לא מתבייש להגיד את זה,לא צריך תמיד רק להתלונן ולהתלונן כל היום מותר גם לפרגן לשחקנים.
    למשל לא שמעתי אף אחד אומר משהו טוב על רובן היום עד שסוף סוף הוא היה טוב.אבל משחק הבא שהוא יהיה חלש הפורום יתמלא.
    טוב נו אוהדי באיירן כבר התרגלתי לזה כבר...

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציפיתי לכזאת התפוצצות מצד באיירן (למרות שחבר שלי אמר שבאיירן ידרסו את הופנהיים היום בגלל באזל בשלישי)
    חבל שגלאדבך לא כובשת משחק שני ברציפות ומסיימת בתיקו 0 מול פרייבורג החלשה בבית..נראה כאילו האוויר יצא מהמפרשים ושהם לאט לאט מתחילים לאבד גובה

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ונגיד שהוא היה טוב (נגיד). אז מה? אחרי 12 משחקים (בערך) הוא היה משחק אחד טוב (נגיד). בשביל זה משנים את כל העולם? בשביל שאחת ל - 12 משחקים הוא יהיה טוב?
    שכחתי. הרי לא חשוב שהקבוצה תשחק טוב ותגיע להישגים, חשוב שאריין רובן ישחק.

9. aloneli Member

איפה ראית שכתבתי שהוא צריך לשחק?כל מה שאמרתי שהוא היה טוב אתמול.

10. dudi Member

במשחק בית מול יריבה לא חזקה שנותנת לשחק בכושר של גומז\ריברי ושריברי מכריח אותך לכבוש ולהיות טוב(טוני ופרנק היו ברמה שלא רואים באף ערוץ) אז גם אני או אתה היינו ?טובים?.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שאמרת. אבל אני כבר העלתי את העניין הזה מזמן וגם שאלתי שאלה כזו ואף אחד לא ענה אחרת.
    ככה זה פשוט נראה. שמה שחשוב זה שרובן ישחק ולא שהקבוצה תעשה משהו. שים לב שמאז שהוא חזר הוא היחידי מכל הקישור וההתקפה ששיחק בכל משחק 90 דקות. בלי שום קשר ליכולת שלו ולמצב של הקבוצה על המגרש.

ומעבר לזה, זה שציינת שהוא היה טוב (ולדעתי הוא לא היה טוב. הוא היה סביר). גם זה מלמד על משהו בקשר למה שאמרתי. למה לא ציינת שריברי היה טוב? שגומז היה טוב? שאלאבה היה טוב? שכל אחד אחר היה טוב?

וסתם מתוך סקרנות. מה כל כך היה טוב בו? שבגרבג' טיים הוא עשה שני מבצעים יפים?
    וואלה יופי. אחרי 12 משחקים הוא היה טוב. יופי. איזה כיף.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  12. dudi Member

נדב אם הוא היה טוב אז ריברי שבר שיא גינס אתמול ויכול לפרוש מעודף יכולת טובה, ובטח שפרגון.

רק לחלום על שווייני חוזר מולר בימין, וקרוס ריברי לוקחים אותנו לחלום של כפיר כנראה שרק חלום כי רגע דודי יקר יותר חשוב רובן רובן רובן.

13. aloneli Member

את הסיבה שהוא משחק 90 דקות כל משחק גם שהוא גרוע תשאל את המאמן מבחינתי אף אחד לא מעל הקבוצה ובקטע הזה היינקס מאכזב אותי.לא צריך לחכות לאף אחד 12 משחקים.
    כמו שאמרתי השבוע עבור היינקס מי שיש לו שם צריך להיות בהרכב ולא מי שטוב.

אתה צודק לא סתם ציינתי את רובן.רציתי לראות מה אתם חושבים על המשחק שלו אתמול אחרי הדיונים הארוכים שלנו עליו.
    לדעתי אתמול הוא היה נהדר.הרבה התקפות טובות עברו דרכו,היה לו שיתוף פעולה מעולה עם לאם באגף.הוא ניסה לסדר למולר וגומז מצבים ולא הלך על התרגיל הידוע שלו כל הזמן.שהוא קרוב לריברי רואים דברים יפים וראו עליו שהוא הרגיש טוב על המגרש.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי, אני לא חושב שאפשר להאשים את היינקס. שמות דווקא לא עושים עליו רושם. עובדה - גומז, ריברי, מולר, קרוס. כולם ישבו אצלו על הספסל.

ובהאמר כל זה, את כל הדברים ה"יפים" שהוא עשה הוא עשה כשהמשחק גמור וכשהופנהייים משום מה נותנים לו רדיוס של לפחות 10 מ' חופש. שום קבוצה עם טיפה שכל לא תיתן לו את זה וכשלא נותנים לו את זה אז ראינו שהוא לא עושה כלום. אפילו פרייבורג ובוכום לימדו אותנו את זה.
    מעניין שלפני שבועיים או שלושה שיתוף הפעולה עם לאם לא היה משהו בכלל וגם לא בכל העונה שעברה. שוב, למה זה עבד? הטיפשות של הופנהיים.

את השער הראשון בישל מולר. מהעמדה של רובן. השער השני בא מפנדל כשגם את התחלת המהלך הזה התחיל מולר מהעמדה של רובן (כשגם רובן היה מעורב במהלך, אבל לא מהעמדה שלו על הקו). ואחרי זה כבר הכל היה גארבג' טיים מוחלט.

15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שוד ושבר! הוב סטיבנס החליט לעלות עם טימו פוקי בהרכב!

34 Hildebrand, 22 Uchida, 21 Metzelder, 32 Matip, 23 Fuchs - 12 Höger, 13 Jones, 18 Jurado, 7 Raul - 25 Huntelaar, 20 Pukki