מחזור 25: שאלקה מתקרבת, באיירן ובאייר מועדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/3/10.

1. riquelme1 Member

לא, אומנם לא הפסידה, אבל מעידך 11 תוצאות תיקו זה יותר מדי. לברקוזן תפסיד בסוף, זה שאלה של זמן, למרות שמגיע לה כל הכבוד על העונה שלה עד עכשיו.

שאלקה היחידה שיכולה להתמודד עם באיירן העונה, רק בגלל איש אחד- פליקס מגאת'.

ברמן העונה עושה לי אתזה, לעומת העונה הקודמת. העונה יש קבוצה הרבה יותר קומפקטית מהעונה שעברה, הם משחקים כדורגל מצויין אבל עדיין סובלים מבעיות חמורות בהגנה.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דני, אל תתרשם בכלל ממה שהיה אתמול. קודם כל, פולדי תופקד כחלוץ. זה שהוא הלך לכל מיני מקומות והיחיד שעשה משהו זה כבר סיפור אחר. לא בהכרח נזקף לזכותו. גם אם אני אשחק עם ילדים בכיתה ג' אני אראה כמו מראדונה, זה מצד אחד ומצד שני הוא לא שיחק כמו שאמרו לו, אלא עשה על דעת עצמו (שזה כשלעצמו לא טוב). בשאר המשחקים העונה (ובכל העונות האחרונות) הוא שיחק חלוץ והיה רע מאוד. אתמול היה המשחק הכי טוב שלו מאז שחזר לקלן, באי פאר. ובוא נודה על האמת אם לא עזרתו האדיבה של בוט לא ממש היינו מדברים היום על פולדי.
    ועכשיו תגיד את האמת - אתה באמת מעדיף אותו כקשר על אוזיל או על מארין או על שוויני או על טרוכו (וכן הלאה)?
    הקיצור, חלוץ הוא כבר מזמן לא (מאז המונדיאל הקודם, בערך) וכקשר יש הרבה יותר טובים ממנו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  3. riquelme1 Member

בקיצר, פולדי היה ונשאר שחקן בינוני או פלופ או איך שלא תקראו לזה.

או נמצא במקום שמתאים לסטנדרטים שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע.
    הוא בא לבאיירן וסבל מהנסיבות. צ'אנס אמיתי לא היה לו. בקלן הוא בטח לא יכול לפרוח (דרך אגב, גם לפני שהוא היה בבאיירן הוא לא היה כזה להיט בקלן - את רוב השערים שלו שם הוא נתן בליגה שניה).
    אולי אם הוא ישחק כחלוץ ליד עוד חלוץ בקבוצה טובה עם קישור טוב (נגיד ברמן במערך נורמאלי - לא מה שמשחקים שם היום, שאלקה ליד קוראני, שטוטגרט ליד פורגבנייק, באיירן ליד גומז/קלוזה) ובלי לחץ של פחד מהספסל - אולי אז הוא יתגלה כחלוץ טוב. כקשר הוא בינוני מאוד. לצערי, גם בנבחרת הוא לא משחק חלוץ, אלא קשר ולכן לא יכול להראות את מה שהוא יודע (אם הוא יודע).

5. eran levy Member

ללברקוזן 11 תוצאות תיקו. מאידך לבאיירן שני הפסדים והיא מתחילה עכשיו בספירת תוצאות תיקו משלה ועומדת כבר על 8. הפסדים יכריעו את הליגה לא פחות מאשר מספר תוצאות התיקו. הרי לא משנה מה באיירן תעשה - היא תמיד תיחשב לקבוצה שטבעי לה להיות במקום הראשון, גם אם לברקוזן מוליכה את הטבלה רוב העונה וגם אם הפרש השערים שלהן זהה לחלוטין (לפני המשחק של באייר היום) עם פערי שערים של 1/1.

6. dudi Member

אני עם הקו של לירן שמתישהו הכדורגל יתבקש משאלקה כדי לשרוד בצמרת הגבוהה ולא רק המצבים הנייחים ושמה תתגלה הנפילה של מגאת והפייטרים שלו.

בקשר ללברקוזן אז הנה באיירן מאבדת 4 מ 9 והמקום הראשון(בעיקר בזכות פער היכולת) נראה בטוח מתמיד.

2-0 נירנברג מחצית :aaa021:

7. Zico Member

הפלופ של לברקוזן מתחיל להתגלות? ואיך לא כמובן במאני טיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. dudi Member

זה אפילו לא המאני טיים עדיין שיעיד ואן חאל שיודע שעדיין אפשר לזרוק נקודות בשלב כזה למען רוטציה אפילו לא מאני טיים ולברקוזן עושה במכנסיים מוקדם מדי. 

9. דנידין Member

עשיתם אבל עם לברקוזן שבעצם חשבתם וציפתם מהם לרוץ לאליפות. זה יהיה להם הישג אדיר להתברג למקום בליגת האלפות אחרי עונה שעברה בלי מקום לאירופה בכלל. עונה גדולה של לברקוזן רבותיי, תתאפסו.

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/10
  10. eran levy Member

כשהליגה בשלב מתקדם כל כך קשה להאמין שבלברקוזן יהיו מרוצים מאפשרות לשחק בצ'מפיונס בלבד. התקווה תמיד קיימת והשחקנים של לברקוזן תמיד מנסים להיפטר מהתדמית הלוזרית של המועדון. זו תהיה אכזבה לבאייר אם הם יצאו ממרוץ האליפות. הרטה היתה בעונה שעברה במאבק עד המחזור האחרון, ואת אף אחד זה לא באמת עודד שהם סיימו במקום רביעי. גם אני רציתי אליפות.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מזכיר לי את האלו שמספידים כבר קבוצה אחרי שזאתי רחוקה רק שלוש נ"ק מהמקום הראשון.

הבעיה שלי עם לברקוזן ואת זה כבר אמרתי בעבר היא המאמן. הייניקס מאמן נחמד, לבטח טוב יותר מלבדיה האומלל, אבל הוא לא המאמן שיצליח להוביל קבוצה לאליפות, גם את באיירן לא.

למרות זאת לברקוזן יכולה להתעלות על המאמן שלה, עם הלמס שחוזר לעצמו וקיסלינג הנפלא ועם כמה שיותר מצבים נייחים של קרוס והגנה שבד"כ יציבה היא יכולה.
    למרות שזה נראה שהם מתחילים לשקשק, מבחינת סגל הם לבטח עולים על שאלקה, אבל עם מגאת שאלקה היא מכונת אפקטיביות, ככה שלצערי חייבים להגיד שרק שאלקה יכולה עוד לעצור את באיירן.

12. dudi Member

בוא נהיה יותר מדויקים רוזנר אולי ודגש חזק על אולי הפציעות,והתקדמות בחזית האירופאית ימנעו מואן חאל דאבל.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא אומר שאתה טועה, אבל הסימנים האחרונים מראים שגם באיירן לא ממש בשיאה, וכמו שקלן יכלה לנצח במשחק האחרון (בין אם מגיע או לא, זה כמובן בעייני המתבונן) כך יכולות גם קבוצות אחרות לאתגר את באיירן כראוי ולגרום לה הרבה בעיות.
    אם אני לא טועה, באיירן צריכה עוד לשחק נגד שאלקה ולברקוזן, ככה שהדרך עוד ארוכה.

בגביע לגבור על שאלקה ועל ברמן גם לא משימה הכי קלה, ככה שאני במקומך הייתי זהיר.

14. dudi Member

אני זהיר תאמין לי אבל שאנחנו אומרים גם באיירן לא בשיאה זה בעיקר באובדן הנקודות בנירנברג(1-1 ללא ואן בויטן,רובן(חצי),וריברי,וכמובן הראש שהמום משהו מרביעי שלפני המשחק),וכמובן בקלן(ללא דמיכליס,רובן,וריברי(חצי),ועם הראש ביום שלישי) שמה הנקודות תסכים איתי הלכו לאיבוד בגלל שהסטארים לא שיחקו,העייפות,או הכוננות של המפגש עם פיורה.

ככה שבאיירן נכון אנושות וניתנת לעצירה אבל כמו שאמרנו זה גם באולי(לא יודע עד כמה היריבות יתמידו אחרי הכל וולפסבורג של שנה שעברה אין פה)עם הפציעות,רוטציה,והראש בחזית האירופאית.