מחזור 25:: משחקים נפלאים היום, גריזמן מתעלל בסביליה בפיחואן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/2/18.

1. Jefecito Member

ניצחון אדיר של אתלטיקו שנוקמת בסביליה על ההדחה מהגביע!

ההפרש חזר ל7 נק' מהמקום הראשון אבל בגלל הלו''ז היותר קשה שמחכה לאתלטיקו (בארסה וריאל בחוץ), קשה לי להאמין שיתקרבו לבארסה.

2. גלץ Member

איך אתלטיקו הצליחו לעוף בגביע מול קבוצה כל כך פאתטית

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ואיך מוריניו החנה אוטובוס גם מול קבוצה שסופגת חמישיות בבית?
    מול שני קשרי אמצע של מונטלה היה גם הימור גדול של סימאונה שעלה עם כל שחקני ההגנה שהיו בסגל למעט חואנפראן.

4. Raulito Madridista

שאפו ענק לסביליה שכבשה שני שערים נגד אתלטיקו, זה לא קורה כל יום! וברצינות הפיחואן הפך לבית זונות, רק ריאל מדריד תמיד מפסידה שם ונאמנה למסורת.
    סביליה ספגה העונה כבר 4 חמישיות ואני לא זוכר דבר כזה: חמישייה בברנבאו, חמישייה מול בטיס בפיחואן, חמישייה באייבר וחמישייה אתמול. ואתלטיקו מדריד לא קבוצת התקפה יוצאת דופן למרות חלוצי על, זה ברור לכם. צ'ולו נקם, מה-זה נקם את ההדחה מהגביע ויש חיים בליגה. האמת שרק אתמול נקודתית הייתי בעד אתלטיקו שאולי איכשהו תפריע לבארסה ותמנע ממנה לחגוג כבר באפריל. אתלטיקו עם חמישייה שנייה העונה, הייתה לה גם נגד לאס-פלמאס.

אני כל פעם רואה את מוריאל בהרכב ותוהה אולי פספסתי משהו לגביו. קצת דריבליסט אבל זהו. בן-ידר חלוץ מעולה, זו הרי סביליה בסה"כ, קבוצה שהיא דרג שני באירופה ולעתים אף מתחת לזה. ההגנה של סביליה מזעזעת, הכי גרועה מבין קבוצות הצמרת, אבל בהתקפה יש לה המון אפשרויות. מי אמר שחסוס נאבאס מגן?
    מאוד מקווה שמשחקים כאלה מקרבים את הסוף של מונטלה, ההחלטה לפטר את בריסו הייתה טעות. וככה אי-אפשר להפתיע באולד-טראפורד.

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ההתנהלות בחלון ההעברות לא היתה קשורה למציאות הזאת.

6. Jefecito Member

בטיס בניצחון גדול 2-0 על לבאנטה בחוץ ומשאירה את עצמה חזק במירוץ לאירופה.