מחזור 25 בליגת העל: 1-1 בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏28/2/13.

1. Don Joan Roman Member

אנחנו לא ניצחנו כבר חודש וחצי, אבל המצחיק זה שגם אם לא היינו מנצחים אבל לא מפסידים לרמה"ש ולבני יהודה כבר היינו בפלייאוף העליון

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הניצחון האחרון של בית"ר היה במחזור 19 ב21.1.12 ב2-0 נגד הפועל ת"א
    מאז עברו 6 מחזורים ובית"ר לקחה 2 נקודות בלבד

גם הניצחון האחרון של אשדוד היה באותו מחזור ב1-0 על מכבי ת"א
    מאותו משחק בששת המחזורים שעברו אשדוד לקחה רק 3 נקודות

ב"ש במחזור 19 ניצחה 1-0 את ק"ש מה שהיה הניצחון הראשון מתוך שלושה רצופים אלא שבארבעת המחזורים שאחריהם היא לקחה רק נקודה ( שלושה הפסדים רצופים )

רמת השרון במחזור 20 ניצחה 4-0 בדוחא ואז 1-0 את בית"ר אבל בארבעת המחזורים האחרונים לקחה רק נקודה ( לזכותה ייאמר שפגשה את מכבי ת"א מכבי חיפה וק"ש )

סך הכל בשישה שבועות האחרונים :
    בית"ר לקחה 2 נקודות ( ארבעה הפסדים ו2 תיקו )
    אשדוד לקחה 3 נקודות ( 3 הפסדים ו3 תיקו )
    ב"ש לקחה 7 נקודות ( 2 ניצחונות תיקו ו3 הפסדים )
    רמת השרון לקחה 7 נקודות ( 2 ניצחונות תיקו ו3 הפסדים )

ודווקא בני יהודה שהגיעה למחזור 20 בטדי בסוג של משבר לקחה בששת המחזורים האלה 12 נקודות כשבדרך היא מאבדת יתרון על מכבי ת"א בתוספת הזמן

3. Ice Cream חסה

אני לא מבין מה כבר כולם הכריזו על זה שלא נגיע לפלייאוף העליון כאילו לא ניצחנו השנה פעמיים בבלומפילד. אנחנו מנצחים את מכבי, ב"ש לא מפסידה לרמת השרון, אשדוד עדיף שתנצח כדי שהפער שלנו מבני יהודה יקטן ואנחנו מתחילים את המסע שלנו בדרך למקום השני.

לי זה נראה כמו 7000 אוהדים ביציעים, ומבחינת עידוד היה שיפור עצום בזכות התארגנות של אוהדים שיושבים קבוע במזרחי שישבו למטה בצפוני (הלה פמיליה ישבו למעלה) ויצרו עידוד, כשחלקם ישבו במערבי ובכלל היה עידוד מ-2 הכיוונים. מעניין אם זה גם יצליח כשהם ישבו במזרחי... הלה פמיליה ניסו לעשות כל מיני מחאות דפוקות (מה הם הניפו על הדפים הלבנים האלה?), אבל לא באמת השפיעו ורואים שהם נסדקים (שוב, כל הכבוד למשטרה שפעלה והצליחה למחות את הגזענות מעל פני השטח). ממש שמחתי כשהם יצאו מהמגרש, לא צריך שישבו ויקללו או ישרקו בוז ועדיף שיצאו, אם לא בית"ר לא יאה בעיניהם. ויש גם את הפן הכלכלי. מאמין שבמשחק הבא כבר כולם ביציע יתעסקו רק בעידוד (אלא אם..).

מבחינה מקצועית נתנו משחק טוב ב-60 הדקות הראשונות מצד כולם, אבל אז הלכנו אחורה ונגמר לשחקנים האוויר ומוגרבי עשה בית ספר להגנה שלנו. אלי כהן קצת מיהר עם החילופים ולא היה מספיק אסרטיבי בהוראות לשחקנים לעלות. סדאייב נתן את היום את הגול שלו (עוד לא ראיתי בטלוויזיה אם הייתה יד או נבדל, מהיציע זה לא היה רחוק מלהיראות כך, למרות ששרקו לו נבדל שלא היה כשהוא יצא באחד על אחד) ואני מקווה שהוא רק ילך וישתפר, וגם יהיה יעיל יותר. חייב לציין שהוא אפאתי במשחק שלו. הוא לא נותן את הלב בספרינטים ומלחמות על הכדור כמו שעזריאל, ריקן ודריו עושים, וכהן וטלסניקוב חייבים לעבוד איתו על זה.

אני מאמין בלב שלם שנגיע לפלייאוף העליון, רק שלא יקרה כמו לפני שנתיים עם ב"ש...

4. ייא Member

איך לא כל המש הישירים על הפלייאוף לא באותה שעה? מזה הביזיון הזה - לא להאמין איך הם מדברים על מקצוענות וקדימה וכל שנה ברגעים המכריעים שום משחק לא באותו זמן
    בושה

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מאמין שאנחנו יכולים לנצח את מכבי פעמיים תוך שבוע, בטח שיש עלינו לחץ
    וציפיות, השחקנים הוכיחו כבר שאין להם אופי לנצח משחקים כשהם לא באים מלמטה, עדיף להתרכז כמה שיותר בגביע.

ואם אני צריך לשים כסף על קבוצה שתהיה בפלייאוף העליון אני הולך על אשדוד, לדעתי אנחנו ורמת שרון לא מנצחים במחזור הקרוב ולאשדוד יש משחק בית יחסית נוח והם גם ישיגו 3 נקודות.

6. Love Is Red Member

זה מדהים לחשוב שבמצב מסוים בית"ר יכולה עוד להלחם על מקומה בליגה כמו הפועל באר שבע.
    הפסד למכבי תל אביב נצחונות של הפועל חיפה רמת גן ובאר שבע וגם של נתניה וסכנין והתחתית תהיה בוערת...

7. Civil Anti Madridista

אם נכנס קצת יותר לעומק בנושא השחקנים הצ'צ'נים אין ספק שמרגע ההגעה שלהם לבית"ר הקבוצה נמצאת בסוג של מפולת
    אני לא מאשים את השחקנים עצמם במצב שהקבוצה הידרדרה עליו אבל משהו הוציא לבית"ר את הדרייב מאז הסכסוך עם חלק מהקהל.
    ואם להיות ראליים, מישהו מבין למה השחקנים האלה עדיין בישראל? מלבד הכסף שהבטיחו להם אני לא מוצא סיבה אחת עבורם להישאר כאן
    משבוע לשבוע הם רק ממשיכים לספוג העלבות, קללות והערות גזעניות אז למה הם לא אורזים את עצמם והולכים?

8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

את מי להאשים אם לא את השחקנים? מה השתנה מהניצחון על הפועל ועד המשחק מול בני יהודה? אתם מקצוענים או חבורה של כוסיות?

9. Igi Member

הוא התכוון לשחקנים הצ'צ'נים.

10. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

לא משנה, אני מאשים רק את השחקנים (לא הצ'צ'נים) במצב של הקבוצה.

11. Ice Cream חסה

הם לא מרוויחים פה מיליארדים ואת רוב השכר שלהם עדיין טרק משלמת. הם פה כי גורמים בהנהלת טרק לחצו עליהם לעבור לפה (וכל עוד לא שמו להם אקדח בראש, זה לגיטימי), וגם כי הם מקבלים פה יותר דקות משחק מבטרק, שעכשיו בכלל הייתה שם פגרה.

12. Don Joan Roman Member

הם פה קודם כל כי הנשיא שלהם ביקש מהם להיות פה ואמר להם שמבחינתו ברגע שהם עוברים לפה הם אזרחים של כבוד(חוץ מזה לך תתווכח עם מאפיונר), אח"כ כי פה יש להם אפשרות לדקות משחק ובסוף כי למרות כל מה שעושים להם הם מודעים לזה שרוב הקהל ורוב האנשים בירושלים אוהבים אותם, ביום שישי הם היו בפאב בירושלים ובעל הבית הזמין אותם לשלושה דרינקים חינם אין כסף והם קיבלו הרבה אהבה באותו מקום, גם אתמול כשזאור עלה לדשא רוב הקהל עודד אותו ואחריי הגול שלו בכלל היה טירוף, ובסוף כי השנאה של חלק בזוי מהקהל והאנשים בארץ זה כלום לעומת מה שעבר עליהם בצ'צ'ניה בעודם ילדים ככה שהם לא פחדים, לפחות לא זאור.
    בנוגע לעניין המקצועי: שניי ההפסדים הראשונים נגד בני יהודה ורמה"ש היו חד וחלק בגלל הקהל אבל במשחק השלישי מול סכנין כבר לא הייתה להם הלגיטימציה להשתמש בתירוץ הזה, מה שקורה כאן זה ששחקנים איבדו את הביטחון, נשחקו ממהלך העונה וזה בתוספת ללחצים שמופעלים עליהם מדי יום ביומו על ידי הקהל העויין, בנוגע למאבקי ירידה: אני מאמין שנעלה לפלייאוף העליון אבל גם אם לא הבחורים האלה מספיק טובים להישאר בליגה, אנחנו נסיים במקומות 6-8 בתום העונה

13. Ice Cream חסה

איציק קורנפיין לא הבטיח שום תואר אזרח של כבוד לעידן ורד אם הוא עובר למכבי חיפה, ולהיפך איים עליו שאם הוא לא מסכים לעבור הוא מיובש ביציע. יש שיקולים שמותר להנהלה לעשות גם אם הם נראים לא מקצועיים, אבל גם החלק המקצועני בכדורגל זה יותר ממה שקורה 90 דקות על הדשא בין שבת לשבת, כך שברגע שלהנהלת טרק היה חשוב שסדאייב וקאדייב יעברו לקבוצה (רוצה להאמין שזה כי הנהלת טרק רוצה לווסד קשר עם הנהלת בית"ר...), אז הם צריכים ללכת לקראת הקבוצה שלהם.
    כשחוץ מזה כמו ש-DJR עם כמה שהם סובלים מגזענים, הם קיבלו סיקור וחוויה שהם בחיים לא היו מקבלים, דקות משחק שגם הם לא מקבלים בשפע, וגם מרעיפים עליהם הרבה חום ואהבה בבית"ר ירושלים, ומאמין שהם ביררו דבר או שניים על זה לפני שהם הגיעו דרך חיימוביץ', למשל.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 18' - עמאשה כובש בפנדל.
    את האמת, אני לא יודע אם התפיסה של מגן הפועל קרתה בתוך הרחבה. זה לא אומר שאנדלובו צריך לצלול...

את הכעס על ספסל הפועל אני יכול להבין, אבל חבל שלא ראינו בשידור חוזר את הצהוב של ניקוליץ' שבעיניי מכבי חיפה היה אדום.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/13
  15. Mellow29 Kopite

הייתה תפיסה והייתה גם פגיעה ברגל של אנדלובו בערך שנייה לפני ש''צלל''. קשה לקרוא לזה צלילה כי שנייה לפני כן הייתה לו כל סיבה בעולם ליפול, אבל הוא הוסיף לא מעט תיאטרליות בנפילה שלו.