מחזור 25 בליגת העל: 1-1 בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏28/2/13.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

באותה מידה אני יכול לשאול אותך איך אתה מקלל את אלישע לוי / שחקן מהקבוצה שלך באמצע משחק ואתה קורא לעצמך אוהד?

לא אתה ספציפית אבל הקהל שלכם

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/13
  2. South Boy Member

אוי נו באמת, יש הבדל בין להוציא תסכול וזעם רגעי על האחראים לכישלון לבין לצאת ממשחק של הקבוצה שלך בפאקינג יתרון.
    למרותש אני גם לא אוהב קללות לעבר שחקנים וגורמים בקבוצה שלך, אבל יש הבדל גדול בין השניים.

3. Civil Anti Madridista

חיכיתי בקוצר רוח שהרגע הזה יגיע על מנת לראות איך אותם "אוהדים" יגיבו כשאחד מהצ'צ'נים יכבוש, והתגובה האומללה הזאת מביכה ומבישה
    מעניין אבל אם במקום מכבי נתניה הייתה היום הפועל ת"א על המגרש, גם אז האוהדים האלה היו בורחים מהאצטדיון במקום לדחוף ולעודד את הקבוצה שלהם?

4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

אני דווקא מרוצה מאוד שהם עשו מה שעשו.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא סובל שחקנים שסוגדים או שמתחילים להתפלל באמצע משחק, אבל, חבל שסדאייב לא סגד (במידה והוא מאמין) אחרי שכבש את השער, זה היה יכול לאמלל עוד את אותה חבורה גזענית.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה טובה dmms http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    את שלי על העניין הזה אמרתי. מי שעזב עדיף שלא יחזור יותר למגרשי הכדורגל לעודד את בית"ר.

מבחינה מקצועית לבית"ר יש העונה עוד שתי מטרות:
    1) גביע
    2) לתת הופעות מכובדות בליגה.

7. Raulito Madridista

גמר גביע המדינה, סאדייב עושה סיבוב גדול על באדיר ותוקע את הכדור בחיבורים של אפולה אדל. בית"ר ירושלים מחזיקת הגביע...בעצם לא, הלה-פמיליה החליטו לפוצץ את המשחק ומאיימים על ערן לוי שאם הוא לא יבקיע שער עצמי זה הסוף שלו.

בשבוע הבא בית"ר בבלומפילד וקשה להאמין שהיא תשיג את הכרטיס לפלייאוף העליון, זה בכלל לא תלוי בה. אז מה הפלא שאפילו מכבי נתניה הבינונית נטולת המנוע קובי דג'אני מצליחה לחלץ נקודה בטדי למרות שפיגרה? בית"ר ירושלים - לא כל יום הפועל ת"א.

ושוב - איזה קהל מגוחך, נו באמת. האירוע הזה גונב את ההצגה מהכישלון של באר-שבע.

8. VAR Member

http://img594.imageshack.us/img594/8568/38089052.Xxx

9. yedidel Member

מה הסטורי בגול הזה?

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כואב שלא נהיה בפלייאוף העליון אבל אין מה לבוא לטענות לאף אחד, כל התוצאות במחזורים האחרונים היו לטובתנו והצלחנו עדיין לא לנצח במשך 6 מחזורים רצופים, והיום באמת היה השיא כי המשחק היה ביד שלנו הזמנו את נתניה לתקוף ולצבור ביטחון וקיבלנו גול כזה מפגר בדיוק כמו 90% מהגולים שספגנו בתקופה האחרונה, כמו שכתבתי אתמול הכל היה מוכן לפישול שלנו והצלחנו איכשהו גם את נתניה החלשה לא לנצח.

ובנוגע לאוהדים שיצאו מטדי אז אני לא חושב שיש מה להתייחס אל חבורה של מפגרים שהסלוגן הקבוע שלהם בתקופה האחרונה זה "הרסתם לנו את הקבוצה"(מכוון לארקדי, קורנפיין, השריף והצ'צ'נים) כאילו הם הקורבן כאן ולהם אין חלק בהתרסקות של הקבוצה בתקופה האחרונה. ומי שיוצא מהמגרש באמצע משחק של הקבוצה שלו רק כי שחקן מסוים הבקיע אז באמת שנותר רק לרחם עליו, אוהד של בית"ר הוא לא.

למי שמעוניין ועוד מאמין התסריט המינימלי שיספיק לנו לפלייאוף עליון: הפסד של רמה"ש בשבת, תיקו שלנו בבלומפילד ושאשדוד לא תנצח.

11. ראיין אדלי Member

נו באמת קרייזי... איך בכלל אתה משווה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

בית"ר בושה. 3,500 "אוהדים" במשחק חשוב שיכריע על המשך העונה. פשוט עלוב.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה הסיפור של אלי כהן עם התקשורת?
    למה הוא שולח את טלסינקוב להתראיין אחרי המשחק במקומו?

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

עשה בשכל
    בפעמים האחרונות שהוא התראיין הוא דיבר שטויות או רב עם הכתב
    יעשה בשכל אם הוא לא ידבר עד סיום העונה

היה צריך לעשות את זה כבר אחרי המשחק נגד בני יהודה שהוא דיבר שטויות על מוסלמים וערבים

14. Don Joan Roman Member

1. לא היו שם 3500 אוהדים, היו שם 5500 אוהדים, מצוכם כ200 אוהדים יצאו אחריי הגול של זאור(גול של חלוץ).
    2. אלי כהן לא יצא להתראיין כי הוא אצל פשכצקי גמר להתראיין, ובצדק, פשכצקי הוא בן אדם מנוול ואם היה אפשר לחסום אותו מלסקר אותנו זה בכלל היה טוב הרבה יותר בשביל כולם.
    3. רוב רובם של מי שהגיעו עודד את השחקנים כולם כולל זאור לפניי פתיחת המשחק ובפתיחת המשחק, ולאורך כל המשחק למרות שכמה מאות שרקו בוז ובאו עם משרוקיות כדי שישמעו אותם, הרוב אמר את דברו היום.
    4. מבחינה מקצועית: חד וחלק לא מגיע לנו לעלות לפלייאוף העליון אחריי החודש הזה אבל האמת שגם לרמה"ש ולאשדוד לא מגיע, אני אישית מאמין בלב שלם שביום ראשון בשעה 22:50 בית"ר ירושלים תהיה אחת מששת הקבוצות שעלו לפלייאוף העליון.

15. yedidel Member

זה מדהים. כבר חודשיים שאף אחת לא רוצה לעלות לפלייאוף העליון. באר שבע לא ניצחה חודש, בית"ר לדעתי יותר מזה, על אשדוד אין מה לדבר...