מחזור 25 בליגת העל: הק"ש לא שובר את גב הגמל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/2/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר 4-0 ומה שמוצא חן בעיניי זה שהשערים גם מאד יפים. היום לפחות אוהדי מכבי חיפה נהנים, אבל נראה אם נוכל עכשיו להתמיד ולהגיע לאירופה דרך הגביע או הליגה.

2. Number 8 Member

איך הפסדנו למכבי פ"ת... קבוצה חלשה שמגיעה לה לרדת ליגה. אבל זה אומר הרבה יותר עלינו.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק בהחלט משביע רצון למרות שער הכבוד של מכבי פ"ת. זה חבל, אבל אי אפשר להאשים את בולייאט ושראנוב בשער של האורחת. מכבי חיפה הטיבה לשחק היום בעיקר בגלל שקטן היה מצויין עם שער ושני בישולים.

כולי תקווה שהקבוצה תצליח עכשיו למצוא את הדרך הנכונה עם הופעה בפלייאוף העליון.

4. alexshw Member

זה היה טיול ערב נחמד בקריה. כשמשחקים כדורגל אז מול יריבה כזו נחותה הופכים את המשחק לקל.
    זה כבר ה - 4:1 הרביעי של מכבי חיפה העונה(ופעם חמישית שהקבוצה כובשת יותר משלושה שערים, כאשר בכל עונת האליפות הקודמת, זה לא קרה אף פעם בליגה) וזה רק מצביע על כך שמכבי חיפה לא יודעת לשמור על יציבות ועל כן נהנתי ספציפית מהמשחק של היום, אבל לא הוסיף לי למצב הרוח הכללי מהעונה הזו.
    הם לא מסוגלים ליצור רצף ואני עדיין פסימי לגבי מקום באירופה.

רציתי לציין דווקא את צ'וצ'ליץ' שמאז שהיגע פשוט רמה או שתיים מעל הקבוצה. רק שימשיך ככה. כל כך חבל שהוא לא איתנו מאז תחילת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/12
  5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם תורג'מן, באחת התצוגות החלשות שלו בקבוצה, מבקיע צמד, זה מעיד על היכולת העלובה שהציגה מכבי פ"ת.
    כפי שאלכס ציין, חוסר היציבות מאוד אופייני למכבי חיפה של העונה, אני ממש לא אופתע אם נאבד נקודות בבלומפילד.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט מבין את הלך החשיבה של גל, לא במקרה שמכבי חיפה מדורגת העונה כה נמוך. אני כרגע מבסוט שהקבוצה הצליחה לנצח בקלות, אבל זה לא אוטומטי עושה את המשחק מול בני יהודה ליותר קל. ראיתי אתמול בערב את קטן במשחק מצוין, האם הוא יכול לתת שני משחקים כאלה ברצף? אם כן, אז מצבינו טוב.

לי יש הרגשה שצ'וצאליץ' אולי לא בלם ברמה של פיקה או פויול, אבל הוא כנראה מצליח לתקשר עם בולייאט. למרות ששניהם לא באים מאותה מדינה יש לי הרגשה שהם כן יודעים את העבר המשותף שהיה לבוסניה וקרואטיה. צריך גם לזכור שסארי פלאח עדיין מאד צעיר כך שאולי לא מפתיע שההגנה נראתה ברב העונה כגבינה שוויצרית.