מחזור 25 בליגת העל: הק"ש לא שובר את גב הגמל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/2/12.

1. ראיין אדלי Member

מחר משחק קריטי מאוד להפועל ב"ש, ניצחון בקריית שמונה [לא ממש בונה על זה] מקפיצה אותנו למקום ה12 ומצמידה אותנו למכבי לוזון
    הפסד והתחתית נשארת בערך באותו מצב

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

קראתי עכשיו על מה שהיה היום עם אבו סובחי בסח'נין (למי שלא יודע: הגיע היום למשחק של סח'נין והלהיט את הקהל נגד בית"ר) ואני באופן אישי אומר: חביבי, הגזמת.
    בסדר, ניצחת את בית"ר, יאללה - תתקדם! גם הוא וגם סח'נין יעמדו לדין. בנוסף קראתי כי צלם של ערוץ הספורט רצה לצלם בוידאו את מה שקרה ביציעים והותקף על ידי אנשים של אבו סובחי. תרבות כדורגל במיטבה. להקיא

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הוא לא שונה בהתנהגותו מיו"ר ההתאחדות, לכן יצור כמוהו ממשיך לקבל במה.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שקורה סביב אבו סובחי עבר את כל טעם הטוב. בעיניי גם טוב מאד שיעמידו את סחנין לדין כי הם שותפים לניסיון מכוער להפוך את העניין לפוליטי. לא היתה היום שום הצדקה להפוך משחק בסכנין לקרקס מגעיל נגד בית"ר. יש לי בהחלט בעיה עם האווירה האנטי ערבית ביציע טדי, אבל זה לא אומר שאבו סובחי יכול להפוך את השנאה הפרטית שלו לקרקס פוליטי.

העניין הוא שההתאחדות כנראה גם תגיב בצורה לא טובה לכל המסיתים האלה. זה מאפיין אותה בכל העונה הזאת. אין עונש למכבי חיפה (תקרית השלכת המוט), אין עונש לבאר שבע (זריקת החזיז ביציע שבנס לא נגרם באסון), מסע צלב מיותר לגמרי כנגד בית"ר ועוד ועוד ועוד.

מבחינתי אבו סובחי יורחק לפחות לעונה ממגרשי הכדורגל ואם שוב יסית הוא יורחק לאלתר. סכנין תשלם קנס כספי גבוה שתוענק לקרן קרבנות נפגעי טרור פלסטיני על הבמה שנתנו לאיש שלא היה קשור למשחק הזה.
    בעיניי זה לא מקרי כי אחמד טיבי מסתובב כבר שנים שם באזור. אם בעתיד סכנין תארגן עוד 'חגיגה' שכזאת היא תאבד נקודות. אם מחר אני אשמע שיו"ר מסית נגד קבוצה ערבית ואוהדיה הוא צריך לקבל בדיוק אותו עונש. יש מספיק אלימות ביציעים ונמאס שכל מיני טיפוסים מפוקפקים ישתמשו בדיעות הקיצוניות שלהם בשביל להסית וליצור מתח מיותר בין מחנות אוהדים.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניר לוין צריך להתבייש ששיתף את מדוניאנין, כמו שאלכס אמר, שאחר כך יבכו על מעמד המאמנים בארץ. בא מאמן ומשתף שחקן שיורק על החולצה, על האוהדים שלו, על כל החברים שלו בקבוצה, ניר לוין ליצן.

בקשר למשחק מחר, אין לו טיפת אופטימיות, קרית שמונה בכל יום נתון יכולה לפרק לנו את הצורה. אין לנו הגנה מספיק טובה כדי להתמודד עם החלק ההתקפי שלה שנמצא בכושר טוב ובמיוחד עם ביטחון בשמיים. אני לא יודע מה צריך לקרות כדי שנחזור מחר עם נקודה, אבל זה בכיוון של חתיכת נס.
    התוצאות של שאר קבוצות התחתית לא מעניינות, כל עוד אנחנו לא לוקחים נקודות זה ממש לא משנה.

6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לגבי חיפה זה דבר מדהים ואני באמת מופתע בכל פעם לראות איך הם מתחמקים מעונש. אני זוכר את המשחק שלנו שם בעונת הדאבל, אחרי שהמשחק הסתיים והשחקנים חגגו איתנו אוהדי חיפה זרקו מוטות פיברגלס, תפוזים, כיסאות על השחקנים, כלום הם לא קיבלו. תמיד יש איזה תירוץ מגעיל שהם משתחררים ממנו, כמו לדוגמא העונה שהם זרקו מיליארד דברים על דמארי ואז הביאו את התמונה שהוא עושה להם אצבע משולשת. פשוט לראות ולהעריץ את ההתחמקות שלהם פעם אחר פעם.

לגבי באר שבע, כמדומני הם קיבלו עונש רדיוס ללא קהל למשחק או שניים העונה.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חשוב על עכו...הקבוצה הזאת כל שבוע מתעלה מחדש ונראית טוב יותר ורעבה יותר משבת לשבת

8. Gaudi Member

אני לא יודע איפה כבודו חי, ניכר שאתה נותק קצת.

א. http://www.savehapoel.com תקרא, תחכים. עליהום עלק.

ב. אוהדי הפועל ממשיכים לעודד את הקבוצה במשך 90 דקות, מחאה או לא.

ג. לגבי המשפט האחרון שלך - כבר היו לנו בעשור האחרון שתי עונות בתחתית ושתי עונות בינוניות של מקום 4-5, ולא זכורים לי ארועים חריגים של התנהגות קהל בגלל מצב הקבוצה.

בנוסף, פסקה לפני אמרת (ואני חושב שאתה צודק בזה) שפרט לתקרית המוט התנהגות הקהל של חיפה היא סבירה השנה.
    אז מה רצית לומר בעצם? קצת סתרת את עצמך.

9. Don Joan Roman Member

להתראות ליגת על שלום ליגה לאומית, להתראות ארקדי גאידמק שלום גל יוסף, להתראות הגועל תל אביב, מכבי חיפה, מכבי ת"א, שלום הפועל רעננה, בית"ר ת"א רמלה והכח רמת גן, להתראות בני סכנין שלום אום אל פאחם ולוד.

ולקבוצות: הפועל רעננה, הפועל נצרת עילית, הפועל אשקלון, מכבי הרצליה, הפועל כפר סבא, מכבי אחי נצרת, מכבי באר שבע, מכבי בת ים, בית"ר רמלה והפועל הרצליה שלום לכן, את חלקכן הגדול אנחנו כבר מכירים ונפגשנו פעם או פעמיים בעבר ואי אפשר לומר שכל כך התגעגעתי, אבל מה לעשות דרכינו מצטלבות שוב רק שהפעם יש לכם באמת צ'אנס אדיר להחזיר לנו על כל מה שספגתם מאיתנו.

ולקבוצות ליגת העל: אני באמת מצטער אבל התרופה שלכם יורדת מהמדף הראשון ועוברת למדף השני, לא יודע אם תתגעגעו או לא מה שבטוח אנחנו עוד ניפגש.

וכן זו פשוט ההכנה הנפשית שהתחילה מהיום ותימשך במשך עוד 12 מחזורים עד שנקבל את החותמת הסופית לירידתה של בית"ר לליגה השנייה רק שהפעם בניגוד לעבר אין שום אלי אוחנה בגולה שידליק את האור מחדש.

נ.ב זה שכתבתי את ההודעה ושאני מתחיל אט אט בהשלמה שהולכים לרדת זה לא אומר שאני לפחות אפסיק להגיע למשחקים, אמנם היום לא הגעתי כי לא יכולתי נפשית אבל הבטחתי לעצמי אחריי ה 2:0 של גל בראל שעד שזה לא סגור, אני הולך לכל משחק במטרה לעודד אם נמות שנמות "יפה" ולא נמות "מכוער", בזמנים קשים ליבי שלך זה לא רק סלוגן.

נערך לאחרונה ב: ‏12/2/12
  10. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

באמת שכבר לא נשארו מילים.
    אני לא יודע מאיפה להתחיל ומאיפה לסיים, נראה לי שפשוט אסכם ב...

אין עתיד, אין תקווה, אין חלום.
    כמה עצוב - ככה נכון...

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מאוד מגזים עם ההודעה הזאת.. מי שיקרא את ההודעה יחשוב שאתם במקום האחרון מרחק 15 נקודות מהקו האדום... אתם עדיין מעל 2 קבוצות שנלחמות על כרטיס אחד נגד הירידה (לדעתי פ"ת וראשון ירדו ואחת מהשלוש שנותרו תצטרף) ויש לכם סגל שחקנים שלא נופל מהם,מגרש שיותר קשה בו להוציא נקודות מאשר הם ואת כל הסיבות שבעולם להיות אופטימיים שתשרדו

12. Don Joan Roman Member

אז כמה נתונים:
    א. אנחנו בעלי המאזן הביתי הגרוע בליגה.
    ב. אנחנו הפסדנו לכל התחתית.
    ג. כבשנו הכי מעט שערים.
    ד. הביטחון שלנו ברצפה.

הכתובת על הקיר.

13. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

Don Joan Roman,

למרות הנתונים המביכים (באמת) שהצגת בתגובתך, שכחת אספקט אחד בו בית"ר אמורה להחזיק ביתרון משמעותי על פני חברותיה לקרבות התחתית: הקהל. ייתכן והדעה שלי תצטייר בקרב חלק מהמשתמשים כנאיביות לשמה, אך אני מאמין שהאוהדים הבית"רים ראויים לגינוי רועם במיוחד בעוון חוסר הרצון שלהם להגיע למגרשים, וזאת גם כשקבוצתם האהובה נמצאת במצב קשה מנשוא. בעיניי, העובדה שהירושלמים מחזיקים במאזן הביתי הגרוע ביותר מבין קבוצות התחתית - וזאת למרות הפוטנציאל העצום הטמון באוהדים שלהם - היא הביזיון הגדול ביותר.

14. ראיין אדלי Member

^ אל תשכח שהדבר העצוב ביותר הוא שקבוצות עם קהל מדהים נמצאות בתחתית
    גם להפועל ב"ש יש כמות אוהדים גדולה שהולכים איתה לכל מקום, הפונטנציאל בבאר שבע מבחינת קהל הוא פשוט עצום, גם להפועל חיפה יש כמות גדולה של אוהדים, כנ"ל הפועל פ"ת
    אני לא חושב שהקהל יכול לעזור לה במקרה הזה, וכבר ראינו מי מוביל את הטבלה

15. alexshw Member

זה לא מוזר. הקהל של בית"ר הוא בין המלחיצים שיש. ובכלל בארץ הקהלים של הקבוצות הגדולות יכולים להלחיץ כשלא הולך.