מחזור 25 בליגת העל- ב"ש, סכנין והפועל חיפה מפסידות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏11/3/05.

1. משוגע בירוק Member

הסוף. 4-0 לאשדוד.
    רוני לוי תתפטר יא זבל. איכס איזה קבוצה מגעילה.... באים בטענות לקהל... אוזן אמן יפול עליך בניין.... וסלי גזל, באדיר וזנדברג אמן יפול עליכם בית פרטי.
    יאללה פ"ת אני מקווה שתשווי את הנקודות ובמחזור האחרון כשאנחנו נלחמים על אליפות ב"ש נלחמת עם הפועל ת"א על ירידת ליגה... ב"ש מנצחים והפועל יורדת... אנחנו מפסידים אליפות... הלוואי. רוני לוי תתפטר.

ואני לא ציני... לבן אדם יש קבוצת כדורגל מוכנה והוא לא עושה כלום.. רוני לוי מאמן נוער ולא יותר מזה.

אלון חרזי מגן ימני איך הוא הפך להיות מגן שמאלי... רבאק תעלה מישהו מהנוער... זה לא ליגת חובבנים לכל שחקן יש עמדה! זמברוטה לא יהיה מגן ימני וזאנטי לא יהיה שמאלי....
    וקשר שמאלי קלאסי אפילו לא התקפי משחק אצל רוני גאוני חלוץ מטרה (!!).... וזה למה? כי הוא ברוגז עם ברדה!

אוזן תעשה טובה תחפף מפה. אני מבטיח לשלם לקבוצה שתיקח אותו... ויש הרבה קופצות...

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/05
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב מאוד.
    למי שבכלל חשב ובהפך את מכבי חיפה לקבוצה "חלומית".

להשוות את האליפות הזאת לאליפות של 94 זה מלכתחילה היה בדיחה, גם אם חיפה היו מסיימים ללא הפסד.

חיפה לא קבוצה עד כדי כך טובה, היא זוכה באליפות בקלות רק בגלל הליגה העלובה והחלשה. המבחן היחיד שהיה למכבי חיפה העונה היה מול רוזנבורג ושם היא נכשלה. אליפות, כל הכבוד. ממש לא קבוצה דורסנית ושום דבר בכיוון הזה, פשוט הליגה מעפנה זה הכל.

3. הארכיון Member

שי הולצמן המלך וכל הכבוד למזרחי שהבין שיש בעייה רצינית בקישור והוסיף בלם במקום חלוץ.
    הנצחון הגדול בהסטוריה שלנו, אשדודיה אימפריה!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

המשחק בין בני יהודה לבית"ר י-ם הסתיים בתוצאה 1-1.

5. הרצליה Member

והתגובה המיותרת לגמרי של אלי אוחנה
    :http://images.one.co.il/images/d/dmain/nz/gg49421.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/05
  6. נדב מיכאלי Member

איכס גועל נפש .
    ככה בנאדם צריך להתנהג?
    איפה הכבוד שלו גם?
    אחרי זה ילדים בני 10 רואים את זה וחושבים שזה הדבר הכי טוב לעשות כי אוחנה עשה את זה.
    ככה אוחנה רוצה לתת דוגמא?גועל נפש.

7. אלי מתחן Member

שאני אבין? לאוהדים מותר לקלל מאמן אבל למאמן אסור להגיב?
    לקלל מאמן זה בסדר, כמו שבסדר מצב המאמן להגיב לאוהדים. כל עוד זה מסתיים בזה אין שום דבר פסול.

8. הרצליה Member

האוהדים לא מיצגיים אף אחד חוץ מעצמם.
    אחד כמו אלי אוחנה הוא אחד שמייצג את מועדון בית"ר ירושלים ולא את עצמו.

אל תתייחס לאוהדים ותצא גדול.
    תתעסק רק בקבוצה שלך.

חוץ מזה מה יש לאוהדי בני יהודה נגד אוחנה?
    אמנם הוא הוריד אותם אבל אחרי שנה הוא העלה אותם בחזרה-על חשבוננו אבל לא חשוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/05
  9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד, האוהדים הם הלקוח והם תמיד צודקים (רק רגע). הם אלה שמשלמים את הכרטיס או המנוי וזכותם להביע את דעתם (וכאן הסייג- כמובן שאסור להם לנקוט באלימות, אבל לחלק פליירים ולשיר "תתפטר תתפטר" זה לגיטימי). לעומת זאת, המאמן הוא זה שחייב לאוהדים ולא להיפך. אז מותר לו להגיד שהוא לא אוהב מה שהקהל חושב ועושה, גם זה חופש ביטוי, אבל ללכת ככה ולעשות אצבע משולשת? מה הוא בן 5? כמו שנדב אמר, אם זה ה"רול מודל", וזה בהחלט כן, אנחנו יודעים לאן הדור הזה יילך. בנאדו, תיזהר, גם אם אתה לא משחק בכלל...

10. אלי מתחן Member

עדיף שילדים ילמדו מאוחנה שלא מבליג מאשר שילמדו מבן חיים שנופל מלטיפה של שחקן שקטן ממנו בראש.
    כמו שעבאד רבאח רץ למזרחי אחרי גול שכבש בטדי מול בית"ר והתגרה, אני לא זוכר שמישהו יצא נגד זה. אבל שאוחנה מגיב לקללות שהוא סופג במשחק משחק שלם ישר עושים מזה עניין.

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב, אולי לאוהדי קבוצות אחרות קריאות להתפטרות של מאמן נראות מוגזמות וכפויות טובה במצב של מכבי חיפה בטבלה, אבל בעיני הן ממש לא. חוסר שילוב הצעירים שלו גובל פשוט בפשיעה לפעמים, וההרכב השערורייתי שפתח אתמול ומול מכבי פ"ת, הרכב ללא שום חלוץ וחסר מחץ התקפי לחלוטין, רק מדגיש איזה מאמן עלוב רוני לוי. אתה לא יכול להתעלות מעל הסכסוכים הקטנוניים ולתת לברדה לשחק? עזוב את ברדה, מה יקרה אם תיתן לבן-בסט, חלוץ שנחשב לאחד המובילים באירופה לגילו, 90 דקות מסכנות במשחק ליגה כשהאליפות כבר מובטחת?

אם היינו חוטפים 4-0 עם רפאלוב ובן-בסט בהרכב לא היתה לי תלונה אחת כלפי רוני לוי. אבל ככה זה כשאתה משחק עם שכירי חרב חסרי נשמה, אין להם בדיוק חשק לשחק תמיד...

רוני לוי בזיון!

ובקשר לאוחנה - בנאדם קטן שעדיין מתנהג כמו צ'חצ'ח מהקטמונים, באמת בושה שכך מתנהג שחקן עבר גדול ומאמן של קבוצה בכירה (שלא לדבר על הקוקאין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ). אבל גם לי יש הרגשה שאם היה מדובר בלופא נניח ולא באוחנה לא היו עושים מזה כזה סיפור. בית"ר זה חשיפה, לטוב ולרע.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון שאוחנה עשה דבר לא נכון אבל תאמינו לי שגם אתם אם הייתם במצב שלו שבמשך שעה וחצי כמה אלפי אוהדים מקללים אותו כל בן אדם רגיל יתקשה שלא להגיב.
    בן אדם אחד יגיב בסתימת פיות (כמו שמוריניו עשה) , בן אדם אחר יעשה זין (כמו אוחנה) ובן אדם שלישי אולי בכלל יגיב בקללות בחזרה.

13. Makaay#10 Member

2-0 בתוך 12 דקות!!!! זה נס!

14. Makaay#10 Member

מסכן, רק אל תבכה.

15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ועוד מי כובש... פרוחה וברוך דגו.