מחזור 25 בליגת העל: בית"ר מנצחת את מכבי; גם ק"ש וב"ש מועדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/3/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

אחרי המשחק המשוגע של הפועל אתמול, אני רוצה להתייחס לשאר המחזור:

- אני רוצה את מכבי חיפה בפלייאוף העליון, גם אם לא מגיע לה. היא תוסיף כל-כך הרבה צבע. אי-אפשר להשוות משחק חיפה-מכבי לבין רעננה נגד מכבי. אתם מבינים. היום מגיע המבחן שלה. ק"ש נראית קבוצה שברירית מאוד לאחרונה.
    - נתניה די איכזבה עם התיקו אתמול נגד עכו. היא שיחקה טוב נגד קבוצות רציניות יותר כמו באר-שבע ומכבי חיפה, וכשהיא הייתה פייבוריטית - זה הכביד עליה.
    - באר-שבע עם מאזן חוץ של קבוצת תחתית, פשוט מביך, אין מילה אחרת. בוזגלו עוד התפלסף שבוע שעבר ואמר שהקבוצה תדבר על המגרש. הוא נעלם להרבה זמן.
    ומילה על הקבוצה היותר מעניינת בשבוע הזה, הפועל חיפה - היא עם 4 מ-9 במשחקים קשים מאוד. ניצחה את מכבי, עשתה חיים קלים לבאר-שבע וכבר הריחה את הניצחון. טל בנין איש עבודה ואני מאמין שהקבוצה תישאר בליגה. ואי-אפשר בלי מהראן לאלא. עשרה שערים אשכרה, וחצי מהזמן הוא היה שחקן ספסל. לאלא בכושר מעולה והוא גם כבש אתמול שער שנפסל(בעיטה יפה). וצריך לזכור שהוא לא איזה סילון כמו גאדיר או משחק בקבוצה טובה, הפועל חיפה מאוד בינונית בסה"כ. זו עונת השיא שלו מבחינה מספרית, בהפועל הוא לא כבש כל-כך הרבה. מפרגן לו מכל הלב וכיף לראות אותו פורח.

2. עידן444 Member

כולם מאבדים נקודות. לפעמים זה כואב יותר ולפעמים פחות. המשחק אתמול נותן תחושת החמצה כי המחצית השניה היתה בהחלט טובה, עם כדורגל לא פחות טוב מאשר מול ב"ש או בית"ר י-ם.
    מה שהיה יפה זה שלמרות שיש תחושה שהקבוצה לא מסוגלת לייצר כלום מול קבוצה שמתגוננת ומסוגלת לייצר משהו רק במשחק מעבר, אתמול מול קבוצה שמחצית שלמה רק התגוננה הגענו למספיק מצבים. האמת שהרבה בזכות דיא סבע.

3. abcd Member

אם זה נשמע כאילו אני מעדיף את מה שהיה פה קודם או אפילו משווה ביניהם אז זאת ממש לא הייתה הכוונה.
    סתם ציינתי את זה שרוני לוי ומזרחי כמעט ולא לקחו נקודות באותם משחקים.

מחתים את רוני לוי עכשיו לכל החיים בלי למצמץ בכלל

4. oFiRzZz Member

אני עדיין תופס את הראש ולא מבין איך לא נצחנו , סליחה , איך לא הבסנו , את עכו אתמול .
    זה היה כל כך בידיים שלנו .. שיחקנו טוב והגענו למצבים .. אבל שלא הולך אז לא הולך .
    חבל בשביל קאיודה , היה יכול להיות בישול העונה .

5. alexshw Member

איזה 2 החמצות. חבל מאוד, במשחק כזה צריך במיוחד לדעת לשמור על ריכוז מול השער.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

היינו חייבים לרדת ביתרון להפסקה, מקווה שלא נבכה על ההחמצות בסיום.
    מחצית טובה של בניון, פחות של שכטר.

7. Raulito Madridista

הנה מספרים שמדגישים שוב את הכישלון של הפועל באר-שבע.
    על הנייר הסגל חזק משמעותית מהעונה שעברה, אבל עובדה שלא:

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1868445-5.Xxx

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/1868446-5.Xxx

מאור בוזגלו לא כבש שער ליגה ב-2015. ועברו כבר 7 שבועות, זה יותר מידי.

עוד נתון מעולה מהבלוג של דוד רוזנטל ב'וואלה ספורט':
    - תכירו את 'שער עצמי' - מלך השערים של הפועל ת"א העונה עם 4 כיבושים.

אני חושב שלאחר ההפסד אתמול, אשדוד נמצאת בבעיה גדולה והיא בסכנת ירידה. כמה היו רוצים שם שחקן כמה משה אוחיון או דויד רביבו, מנהיג מנוסה על כר הדשא. יא-יא פטי עם העונה הכי גרועה שאני זוכר ממנו בישראל, מרציאנו בכושר גרוע מבחינת הנבחרת. עם שחקנים צעירים בלבד - קשה. כמובן שגם קלינגר לא חף מפשע. האמת שלאף-אחת מקבוצות התחתית אין יותר מדי שחקנים מנוסים ושועלי קרבות בסגל. מה אוהדי הפועל פ"ת חושבים למשל על קאלה?

8. alexshw Member

כל הארץ שמעה את היש של טביב מכפר שמריהו.

בלבול מאמן קבוצות תחתית קלאסי - אין לו תוכנית משחק אחרת פרט להתגוננות ברוב שלבי המשחק ויציאה למתפרצות וזה עבד לו היום מצוין, חבל רק שעטר התחפש בפורים דווקא לאבוחצירא, אבל זה הכדורגל מחמיצים גולים של ילדים בכיתה ב' ופתאום בניון בא ומניף את הרגל.
    ניצחון שהגיע לנו. קצת נחת העונה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עטר זה הרכש הכי מוצלח של ינואר .
    הוא משדרג את התקפת מכבי חיפה משמעותית .

itzik.miro, Igi ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

ניצחון מוצדק, התוצאה משקרת. בניון ממשיך לענות למבקרים על הדשא, המצטיין במשחק ביחד עם פאס.
    אם הסרדינים ימנעו מאיתנו פלייאוף עליון זה יהיה מביך, אבל אי אפשר להגיד שלאור העונה העלובה שלנו מגיע לנו לשחק "במגרש של הגדולים".

11. קשר שמאלי Member

משחק אדיר של אברהם פאס, ציון 8 וחצי

alexshw אוהב/ת את זה.
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שאלתי את עצמי איך יהיה קולה כי בלי אבוחצירא כל משחק ההתקפה שלהם בנוי עליו. ואיך נגיד? קולה זירו..
    בניון היה מצויין, ביחד עם כל ההגנה והקישור האחורי. בניון במחצית הראשונה הזכיר את בניון של פעם.
    עטר החמיץ שוב ושוב ושוב, מקווה שבמשחק הבא יחזיר בריבית כי אותו באמת שחייבים לנצח.

בלבול לא מאמן. מדהים איך הוא לא רואה משחק אחר משחק שהקבוצה שלו עייפה, סחוטה, והוא פשוט לא מבצע חילופים. ועד שמבצע.. אללה איסטור. אני חושב לעצמי איזה חילוף הכי לא מתאים ואני הכי לא רוצה, ואז מנחש נכון מה בלבול יעשה.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרגשה שלי שבית"ר מפסידה מחר למכבי ת"א ובשבת אנחנו הולכים לקבל מחזור דרמטי של 3 קבוצות עם 34 נקודות במאבק על הפלייאוף העליון כשבסופו של דבר נראה את בית"ר או מכבי חיפה בפלייאוף התתחתון.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת? הערכה שלי המוקדמת היתה שאנחנו לא ננצח ואז אתם ורעננה תסגרו על תיקו שטוב לשתי הקבוצות.
    אני עדיין לא פוסל את זה שאנחנו לא ננצח את הפועל, איכשהו אנחנו תמיד מסתבכים בזה כשהם אלה שמארחים אותנו.

15. קשר שמאלי Member

לרעננה במשחק נגד בית''ר לא יהיה בלם טבעי בסגל
    יניב לביא ובן בהבה מושעים. לא רואה את רעננה מנצחת

מצב נושא:
הנושא נעול.