מחזור 25 בליגת העל: בית"ר מנצחת את מכבי; גם ק"ש וב"ש מועדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏6/3/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bon Argumentum Ad Hóminem

כשפלאח מממש את ייעודו כשחקן שגם חוקית יכול לשחק עם הידיים - הקבוצה שלו מנצחת. איך לא עלו על זה קודם?

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

העיקר שלפני שבועיים הוא צעק ליפת "פנדל פנדל" והיום פנדל כל כך ברור הוא לא ראה...
    רגע... סליחה... אני אתקן... הוא כן ראה... אבל יש בעיה... כבר שרקתי אחד... בשביל שאשרוק עוד אחד אני רוצה דםםםם!!!!
    אךךךךךךךך....
    איפה מאיר לוי??? רואה 3 פנדלים, שורק 3 פנדלים, גם אם זה באותו משחק, וגם אם כל הפעמים לאותה קבוצה... האמת שמחכמון גם פחות התעצבנתי... לא מצפה ממנו לכלום...

3. Civil Anti Madridista

מצחיק שהפנדל השני הרבה יותר ברור מהראשון.

Nave אוהב/ת את זה.
  4. Lostdolphin Member

כמה אני שמח שהייתי בעבודה ולא ראיתי את הביזיון השבועי , אפילו במושגים של הקבוצה הזאת זה שיא.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שאלה רצינית - איך אתה מתחבר למועדון הזה?
    מדובר ביצור כלאיים של שני מועדונים "יריבים", לא תחרותי, מנוכר, אולי אפילו מושחת כרגע. וזה עוד מבלי להיכנס לזה שרבים רואים בו "מיותר".
    אני באמת לא מבין איך אפשר להתחיל לאהוד קבוצה כזו. אם הייתי אוהד הפועל/עירוני אשדוד הייתי פשוט נשאר נייטרלי בזירה המקומית, ואם הייתי ילד שגדל לאיחוד הזה לא הייתי מצליח להתחבר ובטח מתחיל לאהוד את אחת מארבע הגדולות, או את באר שבע.

6. oFiRzZz Member

חבל חבל חבל .
    היינו צריכים לרדת ב4-1 לפחות .
    משחק מבוזבז עם החמצות מזעזעות .
    בן שושן לדעתי , במשחקים שמשחקים התקפי יותר , לא צריך לראות דשא . מחמיצן גדול .
    גם אור ברוך , חוץ מהלהחזיק כדור ולנצח במאבקים פיזיים , לא מרשים יותר מדי .
    אולי מנבו מזרחי תבוא הישועה .

7. Hapoel_Tel_Aviv Member

אפולה אדל גמר את העונה.
    מבין כל האופציות שיש אני מקווה שהשוער הראשון יהיה תום אלמדון (לא מאמין שהמשפט הזה נכתב על ידי), השני דודי אלון והשלישי סארי פאלח, בשום אופן לא להחזיר את האיש שכל קשר בינו לבין כדורגל לא קיים.
    חבל שנתניה לא לקחו אותו

8. abcd Member

הפלייאוף שלנו התחיל אתמול ובינתיים אין סיבה לאופטימיות. נראה שמזרחי ורוני לוי התחלפו בתפקידים, הראשון היה מנצח את הנמושות ומתבטל בפני כל האחרות ועם רוני לוי אנחנו עומדים בכבוד מול כל קבוצה אבל זורקים נקודות יקרות מול רעננה ועכו.
    לא מפתיע כשההרכב ה״התקפי״ שלנו מכיל את עמית בן שושן, אחד השחקנים הפחות מועילים שהיו פה בשנים האחרונות , וכשמהספסל הנשק העיקרי שלנו זה אור ברוך לא פלא שככה זה נגמר.

אחרי ההחמצה של ערן לוי היה אפשר לשרוק לסיום, מהרגעים האלה שאתה יודע שזה כבר לא ייכנס.
    חכמון ביזיון כמו כל האיגוד שלו אבל לדעתי זה התקזז עם הפנדל שקיבלנו שלא היה.

בשבת מלחמת עולם הבאה באשדוד, אם ננצח שם (ובהנחה שהפועל פ״ת לא מדהימה בבלומפילד) זה אמור להספיק. עכשיו אני בטוח שזה לא יקרה

9. henry1 Member

עמית בן שושן מתחרה בגאון על הרכש הכי מיותר השנה. וזה לא קל בקבוצה שבה כמעט כל שחקן שהגיע הוא כישלון.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברכות למכבי ת"א על הזכייה ה-3 ברציפות..
    לא יאומן כמה ב"ש פראיירים.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ב"ש לא פראיירים, ב"ש חלשים. ועצם העובדה שמכבי ת"א בחודש מרץ רק 5 נקודות מאיתנו.. רק זה מעיד על החולשה של הליגה . רמה בתחת.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. קשר שמאלי Member

ברדה חלש מאוד העונה, אין לו מקום בהרכב של באר שבע
    ארבייטמן וגבאי עדיפים עליו

13. alexshw Member

מליקסון זה הלקרדה הגדולה של הקיץ. נכון שיש את בניון, אבל פה זה היה כישלון ידוע מראש כי כל ילד שמבין כדורגל יודע שלא ניתן לבנות קבוצה סביב שחקן בן 34 שבקושי שיחק ב - 3 שנים קודמות. זה מהלך שיווקי.
    ואילו מליקסון צעיר משמעותית וציפו ממנו להיות גורם חשוב מאוד בניסיונות של ב"ש להתמודד על אליפות.
    בפועל רואים שהשחקן חזר לתקופותיו החשוכות במכבי חיפה.

14. קשר שמאלי Member

אלישע הפחדן פוחד לספסל את ברדה ומליקסון
    יש לו בספסל שחקנים טובים יותר - נסאר וגבאי

15. עידן444 Member

ישבתי די קרוב לארוע וזה היה נראה פנדל ברור(את התקציר ראיתי מהאמצע ופיספסתי את הארוע). אפילו ישבו לידי כמה אוהדי עכו(די חביבים) שלא ממש ספרו אותם כדי לפתוח להם יציע וגם הם חשבו ששחקן ההגנה שלהם שדחף די אדיוט...
    מעבר לזה היתה עוד דחיפה ברורה על קאיודה ברחבה שאם חכמון לא היה פנקסן הוא היה שורק גם עליה לפנדל, וכמובן ההכשלה הברורה על קאיודה...
    זה כבר דרך קבע שבשער השבת מדברים על פנדל ברור שלא נשרק לנתניה או פנדל שלא היה ולא נברא שנשרק לחובתנו...

הלאה...
    NEXT...
    בשבת אשדוד... אתמול ראיתי את עכו- באמת קבוצה חלשה שבמחצית השניה פשוט נעלמה מהמגרש לחלוטין... אם העכו הזו לפני שבועיים עשתה ביה"ס לאשדוד באשדוד אז אני כביכול אמור להיות רגוע...
    מצד שני אני מרגיש כאילו הקטסטרופה באשדוד, הסטטיסטיקה הנוראית, ומסע ההכפשות שהקבוצה הזו זוכה לו גם כאן בפורום, זה פשוט קל מידי לניחוש שהפראיירית הגדולה של הליגה תבוא לעזרתם ונגיע לפליאוף מהמקום ה 11 אפילו בלי יתרון ביתיות בתקווה גדולה שהפועל פ"ת לא תעשה משהו מאוד לא צפוי בבלומפילד... אוי ואבוי לנו אם כבר מעכשיו אנחנו סומכים על אחרים יותר מאשר על עצמנו...

מצב נושא:
הנושא נעול.