מחזור 24 - עוד מעט, עוד קצת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏22/2/19.

1. Raulito Madridista

שבת בארבע בצהריים זה מרגש - "בצהרי היום - הכל צבוע אדום" - שלט מרגש מעונת הדאבל במשחק נגד אשדוד כשניצחנו 4:0 והיו 13 אלף אדומים. אני לא חושב שצריך להגזים בשום מצב. לשחק בשעה הזו באופן קבוע זה אולי מעט מוגזם אך לעתים כן שובר שגרה. כמובן שיש קשר גם לפקקים, עונות השנה - בקיץ כיף להיות בים בעוד בחורף זה אירוע משפחתי אחר וכמובן המצב בטבלה הרי העובדה שמובילים בטריליון נקודות גם קצת פוגעת בעניין אפילו של השרופים.

מועדון יכול לשנות את דעתו לגבי משהו וטוב שמנסים לערב את הקהל. וגם אם ג'ורדי קשקש פעם - אז מה. לא תמיד צריך לחפש על כל דבר קטן.

Jakur אוהב/ת את זה.
  2. Telkiyski Member

נו. האצטדיון מלא?

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

דווקא העונה יצא לנו אחלה של רצף של משחקים בשעות מוקדמות. לא אור, אבל מוקדמות.

לצערי הרב, נראה שמשחק בשבת לא יעבור אצלנו בשקט ומראש זכייניות השידור לא נכנסות לפינה הזאת.

4. Melikson24 Member

עוד משחק חלש מאוד. פ"ת לא הגיעו לשחק כדורגל מהרגע הראשון ומכבי ממשיכה באותה יכולת שמספיקה לניצחון.
    מכבי חייבים להשתדרג בזרים בקיץ כי הם בבעיה גדולה בכל הקשור לאיכות. באירופה זה לא יחזיק.

18:15. זוכר שהיה משחק נגד חדרה בשעה הזאת. היה משחק רע אבל לפחות חזרתי לבית לפני 21:00.

5. גלץ Member

לפי המשחקים בואו נגיד שהדבר הכי מעניין במחזור הזה זה איזה שופט יושעה ממשחקי השבוע הבא.

6. Raulito Madridista

לא הצלחנו לשמור על ה-0:0 לפני המחצית ובצדק ספגנו, ומגיע לנו שזה מוטי ברשצקי האדריכל של הגול, זה שבהפועל ויתרו עליו, שחשבו שיש להם משהו יותר טוב, בטח על רקע הטיפשות המרגיזה של עאבד(כבר עשה הכל נכון למשל אבל התעכב עם הבעיטה) או השחצנות של גנדה. הקישור שלנו דווקא בסדר, עמנואל בואטנג לומד לרדת לגליצ'ים ולשחרר כדור בזמן, אבל ההתקפה מתה. ואלאסקסיס לא נתן גול מאז שהגיע נדמה לי ובמשחקים שלמים לא מייצרים לו מצבים. שלא יהפכו את פאראחת לשעיר לעזאזל. אני חושב שאין לנו סיכוי לחזור למשחק והפסד כזה במשחק בית זה אסון, התחתית בוערת, הלחץ בהפועל כבד פי כמה מאשר בסכנין או באשדוד. הייתי זורק את הירש למערכה במקום גנדה או אפילו מתאבד על המשחק הזה קצת יותר מאוחר ומוותר על ספורי שלא בולט.

7. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתה אחלה אווירה באיצטדיון, כן ירבו משחקים כאלה בשעות מוקדמות, לילדה שלי הייתה צמרמורת כשהיא שמעה את הקולות עידוד רגע לפני הכניסה לאיצטדיון.
    בנוגע למשחק - אני כל כך מחכה לפלייאוף העליון כשנתמודד מול קבוצות שנותנות לשחק ולא מרבות לבזבז זמן החל מהדקה השלישית.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

מהמרכז לנתניה בשבת ובמוצ״ש זה אותו דבר.
    פנוי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון של אשדוד מחר מול ק"ש ומכבי פ"ת מצטרפת למאבק התחתית

10. Raulito Madridista

חייב לומר פה עם סימן קריאה שיש לי משבר גדול עם הפועל, בעונת הירידה הייתי בכל משחק בית, ואני לא מסוגל ללכת. אנחנו מקבלים גול מכל מצב, זה לא יאומן שאפילו נקודה כנראה לא נראה פה. השחקן הכי טוב שלנו, רמזי ספורי, זה שמעורב ב-1/3 מהגולים - כבר בחוץ. העיקר יש כמה ילדים בני 15 ואפסים מהאולטראס שמתנכלים לו.
    אני רואה את גנדה עושה פרצופים, ילד שצריך שייאפסו אותו, חזר עם הרבה דאווין מאז הפציעה משום-מה, הוא מקבל את האשראי ולא מצדיק אותו, שיהיה רגוע מה שנקרא.
    אחמד עאבד ורועי זקרי ביחד כבשו העונה שער ליגה אחד. עאבד בכל שני משחקים אחרי על החמצה פסיכית, כמו היום עם הבעיטה ממטר לקורה, זה יוריד אותנו ליגה בסוף. דמארי עכשיו שוכב במיטה בבית ועושה תנועה חד, עם חצי ברך הוא נותן משם גול.

כואב על הקהל ששר בלי סוף והגיע במספרים יפים מאוד לדעתי, סכנין השלימה מהפך מול בני-יהודה ואשדוד נראית רע אבל בכדורגל הכל נזיל, זו תהיה מלחמה מתישה עד הסוף. בפלייאוף התחתון הלחץ על הפועל יהיה עצום פי כמה, הרי אשדוד וסכנין כביכול אולי כבר 'השלימו עם הירידה' בשלב מסוים.

11. oFiRzZz Member

מדהים כמה הפועל נאיבית וכמה הנצחון הזה הוא כל כך לא מכבי נתניה הרגילה.
    לא הגיע לנו לנצח, אבל מה שחשוב זה שהבטחנו את הפליאוף העליון שנה שניה ברציפות.
    בלי ערן,בלי דיא,בלי גלזר - הצמד עשה זאת שוב. מדהים.

עידן444 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. קשר שמאלי Member

איך עאבד ממשיך לקבל דקות משחק, הוא בלי ספק השחקן הכי גרוע בליגה אחרי גרשון

13. גלץ Member

איכס על דן מורי

עידן444 אוהב/ת את זה.
  14. עידן444 Member

לייק בלי לדעת מה עשה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  15. גלץ Member

קרא לאיברהים מסכנין 'קוף שחור'