מחזור 24: סטטוס קוו בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/2/11.

1. riquelme1 Member

הבן אדם הגיע לפני חודש, מה אתה בדיוק מצפה?

אני מסכים שהוא צריך לקבל יותר דקות, אבל אפלאי לא יתייאש כל כך מהר אחרי חודש בלבד בקבוצה הטובה בעולם, הוא ילחם על מקומו.

במשחקים המעטים, אותי הוא מאוד הרשים.

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא דיברתי על אפלאיי שצריך לעבור אלא כדוגמא שגם הוא שחקן שיש לו מספיק יכולת בשביל להוביל קבוצה...הוא "רק" חודש אבל לא ממש ראה דקות..חוץ מלפתוח נגד בטיס ואלמריה בגומלין הוא בקושי מקבל דקות..ואיך שזה נראה כרגע הוא לא ממש ישחק הרבה בתקופה הקרובה... מקווה בשבילו שאני טועה כי בעיניי אפלאי שחקן אדיר

3. SkiMan Member

לא תתפלא אם פדרו ידשדש עד סוף העונה...
    נו, תגיד לי, אתה לא תיכנע מתישהו ותעבור לבאולינג? כמה אפשר לשמוע את השטויות שלך?
    שני משחקים לא טובים של פדרו ואתה כבר לא תתפלא אם ככה הוא יראה עד סוף העונה. כנראה שכל העונה שעברה, וכל החודשים האחרונים, הם היוצא מן הכלל ביכולת של פדרו מבחינתך.

אין גבול לבורות ולטימטום!

4. פריד טאהר Member

אתלטיקו בהחלט יכולה להרגיש מקופחת.. אדום שלא נשלף לפיקה, בנוסף לשער מנבדל של וייה..הכי מעצבן אותי שקבוצות משחקות על קו הנבדל נגד ברצלונה, פדרו שיותר מהיר מ"בולט" בצד השני וייה המאוד מסוכן ובאמצע שני המוסרי-כדור הטובים בעולם צאבי ומסי, צריך לצופף את ההגנה מאשר לשחק להסתכן בנבדלים

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/11
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.as.com/recorte/20110221dasdasftb_15/LCO/Ies/Barcelona-Athletic.Xxx

תראו למצב עלוב הגיעו בASS, התמונה העלינוה שייכת לעיתון ממדריד שהעלים את שחקן ההגנה האחרון של בילבאו, בתמונה התחתונה זו התמונה המקורית.
    אומנם יש נבדל אבל לא צריך להגזים.