מחזור 24: סטטוס קוו בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/2/11.

1. hai80 Member

סעמק אנחנו פשוט פראיירים זה מדהים כמה שאנחנו פראיירים , הקבוצה עלתה עם המון נחישות , הפגינה כדורגל מצוין , 2 מצבים וודאיים לשער אפילו שלושה, אין מזל , אנחנו אוהבים בכוח לסבך את עצמנו , מקווה שבמחצית השניה נבקיע וננצח , אנחנו חייבים לנצח אנחנו לא רואים אותם ,

2. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

זה סרגוסה, במחצית השניה רייס יורחק. רואים שהשופט שונא אותו, אחרת המארחים כבר היו נשארים ב-9 שחקנים. אגב, העבירה ברחבה, פורלאן רוצה להמשיך לבעוט פנדלים.

3. hai80 Member

הוא בכוח מנסה לפגוע בנו? השנה הוא החמיץ יותר פנדלים מאשר הכניס

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/11
  4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תודה לקון, תודה לפריאה (איש המשחק), תודה לקיקה שלא השאיר את רייס באגף של ברטולו (אופה התעסק עם הזבל הזה) ותודה לאסונסאו על הצהוב.

5. Ariel Member

למרות משחק סביר במחצית השנייה, בלשון המעטה, אתלטיקו צריכה להודות (שוב) שיש לה את אגוארו, שבמהלך אישי של חלוץ גדול הכריע את גורל המשחק ומוסיף לקבוצה מטען של 3 נקודות בדרך הביתה למדריד.

סראגוסה יכולה להרגיש מקופחת, היא לא נפלה מאתלטיקו ברוב שלבי המשחק, ובדקות הסיום אף התכבדה בשני משקופים. בהחלט הייתה ראויה לפחות לנקודה, שהחשיבות עבורה היא לא פחות מחמצן לנשימה.

6. hai80 Member

סוף סוף ניצחון!! הייתי מאוד מרוצה מהמשחק היום, במשך 60-65 דקות שלטנו ללא עוררין במשחק, הגענו להזדמנויות, השחקנים היו עם רעל בעיניים , קוקה שהוא שחקן צעיר ושחקן בית מקבל את המפתחות יותר ויותר העונה ומוכיח את עצמו , פשוט תענוג אני כ"כ שמח על הניצחון הזה, חבל שזה רק 1-0 ולא 3-0 אבל לא נהיה חזירים , ככ שמח על הניצחון , אגוארו שוב פעם מוכיח לי שברגע שהוא מעורב במשחק המשחק שלנו יותר זורם ואנחנו הרבה יותר מסוכנים בחלק הקדמי.

צריך להלחם על מקום 5 , אומנם זה לא מקום 4 אבל מקום 4 זה מטרה קשה מדי ומקום 5 יעניק להיות מענקי מיקום בסוף העונה וזה חשוב למצב הכלכלי בלי קשר לעוד עונה באירופה מן הסתם.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון מאוד חשוב שהגיע לנו

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נעבור משחק משחק ונראה אם הקבוצה תהיה קרובה..הקבוצה לא מסוגלת לחבר רצף של ניצחונות, כבר בשבוע הבא יש את סביליה..נראה מה יהיה היא מתמודדת ישירה למקומות 6-7

9. hai80 Member

בבית גם את ברצלונה אנחנו צריכים לכוון לניצחון, אני לא באופוריה אחרי הניצחון זה פשוט האופי שלי כאוהד , אתה בטח זוכר את הימים שהייתי רושם שאתלטיקו רק מפרקים רק מנצחים .. אני עדיין מתכוון לזה אין טעם לרשום את זה כי זה מיותר אבל אני מצפה מקיקה והשחקנים לעלות במטרה לדרוס אותם ולא לתת להם אופציה לפתח משחק בכלל.

10. riquelme1 Member

אתה נשמע כמו אוהד לבנטה או אלמריה שמתלהב מניצחון חוץ, אתלטיקו ממש לא היו עדיפים כמו שאתה מתאר כאן, אומנם באמת אתלטיקו נלחמו ועלו עם נחישות שלא ראיתי כבר הרבה זמן, אבל סארגוסה הייתה קרובה לכבוש לא פעם ולא פעמיים, והתוצאה של המשחק היא מוצדקת לחלוטין.

לא ידעתי שמקום 5 נותן יותר כסף ממקום 7, מאיפה הבאת את זה בדיוק?

ניצחון חשוב של אתלטיקו, לא מתלהב בכלל, כי לא ראיתי שום דבר מיוחד, אם כל הכבוד לקוקה על מה קיקה נלחמם שהביא את חואןפראן שהוא בקושי נותן לו לשחק? ואליאס שהגיע ועדיין לא הראה שום דבר, והוא לא משחק בתפקיד המקורי שלו.

ניצחון חשוב, אבל ממש לא היתי מתלהב.

11. hai80 Member

זאת תגובה של אוהד שרעב לניצחון , בכל זאת ארבעה מחזורים ללא ניצחון...

היינו עדיפים על סראגוסה רוב המחצית הראשונה, במחצית השניה הם פתחו כמה דק' חזק וכן גם בדקות האחרונות קצת לחצו , אז..? זה לא פוסל את זה ששלטנו ברוב המשחקים והגענו ליותר הזדמנויות.

וואלה אני יודע שמקום 5 ו7 מובילים לאירופה אבל ההיגיון אומר שמקום 5 מקבל יותר כסף ממקום 7 ,

עם כל הכבוד לחואנפראן ואליאס קוקה הוא שחקן בית והוא כישרון אדיר ואני שמח שהוא מקבל דקות גם אם זה על פני שחקני רכש, אליאס בכלל קשר אמצעי אז שישחק במקום ראול גארסיה או טיאגו , כי באגף הוא לא תורם כמו שהוא יודע לפחות זה מה שהבנתי ממוראד, חואנפראן לא מתאים לשיטה שלנו , כל עוד הוא ישחק באגף ימין זה פוסל את רייס וזה לא ילך , אליאס כמו שאמרתי לא טוב כקיצוני ממה שראיתי ואני מאמין שלא ראינו כלום מהיכולת שלו ולכן עדיף לתת לשחקן צעיר ורעב לשחק , עובדה זה עבד, קוקה בכיף יכל לגמור את המשחק עם בישול אחרי הדאבל פס עם קון.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_461/foto_461173_CAS.Xxx

ויקטוקר ואלדז נפגע אתמול בברך באיימון ולא ישחק הערב מול בילבאו , חומרת פציעתו תתברר בהמשך היום.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלאגה ממשיכה (לא)לסחוט נקודות..הפעם זה נקודה במדריגל ועדיין הם במרחק סביר מהקו האדום
    סנטאנדר בניצחון חוץ חשוב בחטאפה 1-0 מפנדל של פיניוס(מרקאנו הורחק) ובורחת 5 נק' מהקו האדום.
    אוססונה מביסה את אספניול 4-0 וגם היא מעפילה מעל לקו האדום...אבל עדיין הכל שם צפוף, 9 קבוצות נאבקות לא לרדת ליגה

14. RubberSoul Member

מה?איך?דניאל ארנזוביה הבקיע גול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשניה האחרונה...כנראה שזה מקרן או משהו שכל הקבוצ עלתה למעלה