מחזור 24 ליגת העל: 1:4 ענק להפועל ת"א על מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/2/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נגיד את זה ככה, אם ק"ש לא תשיג 3 נקודות ב-2 המשחקים הקרובים, יש סיכוי לא קטן שאפילו המקום ה-4 כבר לא יהיה שלה...

2. Don Joan Roman Member

לאבירם יש בעיית אופי חמורה, אם תהיה סביבו קבוצה טובה הוא יכבוש הרבה ויראה חלק מהפוטנציאל האדיר שיש לו, אם לא אז הוא יגרר ליכולת החלשה, אבירם הוא שחקן נגרר נפלא ושחקן סוחב גרוע מאוד, אין מה לעשות וחבל שהמאמנים לא מבינים את זה ומתעללים בו ובנו, הבעיה היא שגם עידן טל לא מסוגל לזה ובעצם אין לנו אף שחקן בסגל שאתה יכול להגיד עליו "האיש הזה ייקח על עצמו את המשחק וינסה להוציא אותנו מהמצב הזה", כולם שחקנים משלימים חלקם טובים, חלקם לא רעים ואין אף אחד שיאסוף אותם, בניגוד לעונות תחתית קודמות שאז היה את אבי נימני (ב2002/2003) ואיציק זוהר ומנור חסן ב2001/2002 שהיו באים לקחת כדור והיו מתחילים התקפות, בועטים, מוסרים, גולשים, צועקים, מרביצים ועושים מה ששחקנים סוחבים צריכים לעשות והיום אין את זה זו הבעיה העיקרית של בית"ר ביחד עם העובדה שהיא לא התחברה מתחילת העונה והדבר הכי מרגיז הוא שדווקא היו לנו 2 שחקנים סוחבים טובים(פרננדס ואלבארז) שאיתם אני בטוח שהיינו ממוקמים בפלייאוף האמצעי על סף הכניסה לעליון אבל ודווקא אותם שיחררנו, מה גם שהקהל התייאש מהאוירה הכללית וחוסר האכפתיות של השחקנים.

בית"ר חייבת לנסות ולשרוד את העונה הזאת עם מה שיש ובעונה הבאה בתקווה שהאדון גאידמק יחליט שדי להתעלל בנו ויזרים לנו סכומי כסף שיאפשרו לנו לפרק ולהרכיב מחדש כי אם נמשיך ןעם הסגל הזה בלי שחקנים סוחבים אז אנחנו נמשיך להיראות פח ובסופו של דבר נרד ליגה.

עד המוות גם אם זה כואב!

נ.ב למרות החתימה שלי ולמרות שאני כועס ומאוכזב ממנו מאוד, אבירם ברוכיאן היה והוא ממשיך להיות השחקן הכי אהוב עליי בבית"ר ירושלים ומבחינתי הוא חייב להישאר פה עד סיום הקריירה, אני לא אסלח לאיש שישלח אותו מפה ולא אסכים לעולם עם אף אוהד שיקרא ללכתו מבית"ר כי כשאתה אוהב שחקן וקבוצה אתה אוהב אותם גם בתקופות רעות וכמו שאבירם ובית"ר נמצאים עכשיו בשפל אנחנו עוד נעלה למעלה.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/11
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר למשחק היום. הפועל ת"א ללא ספק מגיעה מעמדת עליונות. בהפועל ת"א בטוחים שהם טובים יותר, בהפועל ת"א בטוחים שהכל תלוי בהם הערב. ומכבי חיפה די מסכימים איתם ששם בעיקר מדברים על להראות לכולם שלחיפה יש את היכולת להתמודד עם הפועל ת"א, להראות שמכבי חיפה יכולה לתת קונטרה ראויה להפועל ת"א על הדשא.
    זה מקבל חיזוק, כאשר רואים שבמכבי חיפה מדברים על היכולות של הפועל ת"א, ומצד שני בהפועל ת"א מדברים בעיקר על האופי של מכבי חיפה.
    אז נראה שהפועל ת"א מגיעה מעמדת עליונות, מכבי חיפה מעמדת נחיתות וזה מוסכם על 2 הצדדים.
    בקשר למה יהיה.... קשה לומר, אני גם חושב שהפועל ת"א עדיפה וזה בעיקר תלוי באיזה יום יתפסו שחקני ההתקפה שלה, אבל אי אפשר לבטל את מכבי חיפה, בשום שלב, בשום משחק.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארקדי וקורנפיין נפגשו בשבוע שעבר בבית של גאידמק בקיסריה וארקדי הודיע לקורנפיין שהוא ממשיך בשנה הבאה בבית"ר ויסגור את הגירעון של השנה(3 מיליון ש"ח) ויכניס לקופה בעונה הבאה 15 מיליון ש"ח, אבל בגלל שאנחנו יודעים במי מדובר אז אף אחד לא יצא בתופים ומחולות עד שהעניין יהיה חתום.

וברוכיאן לא יעזוב ולא צריך לעזוב, מה שכן הוא צריך לרדת מעמדת הקפטן והמנהיג של הקבוצה ולפנות את זה לשחקן אחר(תאמינו לי שאין לי מושג מי...כולם בקבוצה הזאת כוסיות בלי עמוד שדרה), הוא לא צריך להיות במעמד מיוחד ולהיות השחקן שהקבוצה תלויה בו, זה רק יעשה טוב לבית"ר.

-----
    לגבי המשחק היום, הלב אומר 0-1 לחיפה משער של עידן ורד אבל אם הפועל תפסיד היום היא שבוע הבא תתפוצץ עלינו בטדי ככה ש..
    להפועל יש עדיפות, היא קבוצה יותר טובה ממכבי חיפה והמשחק בבלומפילד אבל עדיין לדעתי זה משחק שיילך לתיקו.

5. Don Joan Roman Member

לגאידמק אני לא מאמין גם אם הוא יגיד לי דברים שקרו בעבר, והשחקן היחידי שאני רואה שאפשר לתת לו היום את סרט הקפטן זה אריאל הרוש, אבל גם הוא באופי שלו לא יכול להיות מנהיג אבל דבר אחד ברור: הסרט חייב להילקח מאבירם כי הוא מכביד עליו.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון..אבל התייחסתי ליכולת של הקבוצה, שבליגה אין שום הבדל ביכולת בין קבוצה במקום ה-5 ל-15 ואת זה ראיתי לא מעט פעמים העונה..ק"ש מציגה יכולת גבוהה ברוב המשחקים ואני חושב שכן נראית הרבה יותר טוב משאר קבוצות הליגה

7. riquelme1 Member

הדבר הכי מפחיד אותי, שהפועל באה היום כפיבורטיית, הלחץ הוא עלייה, ואני מקווה שזה לא ילחיץ ויפגע בשחקנים.

חיפה ואלישע כבר הוכיחו שהם יודעים לבוא כאנדרדוג.

קשה לדעת מה יהיה היום.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בדיוק מה שאני חושב.

הפועל באה יותר מדיי פייבוריטים ולדעתי הקהל והשחקנים שלהם דיי בשאננות לנוכח התצוגות שהם נתנו העונה והתצוגות שחיפה נתנה העונה, וגם שהמשחק בבלומפילד מרגיע את כולם.

חיפה ניצחה הרבה משחקים מגול מגעיל בדקה 70-80 העונה, ונכון שהפועל ת"א היא לא אשדוד ולא עכו, אבל הירוקים יכולים לעשות את זה בבלומפילד גם כן.

9. riquelme1 Member

איזה פתיחה אדירה.

דקה מהמשחק והתקפה מושלמת. 1-0 הפועל.

10. danielone Member

איזה משחק חם על הדקה הראשונה 0-1 להפועל. מקווה שיסתיים בתיקו!

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

וחבל שהפועל החליטה לחזור אחורה יותר מדי.

תמוז וסהר יורדים יותר מדי אחורה ויהיה להפועל קשה להעקוץ במתפרצת

12. Muurad Member

גולאסה פשוט נהדר.. צריך לקבל את הכדור לרגל בכל הזדמנות.. כשיש אותו חיפה לא צריכה את קטן.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קטן הורס לחיפה את המשחק אם לא את העונה כולה, כל כך חלש הוא העונה שהוא רק מזיק

14. riquelme1 Member

!

מספר אחד אצל חיפה, ואולי מספר אחד על המגרש, כל הזמן שהכדור אצלו הביצים שלי משקשקות.

תודה לאלישע לוי שפתח עם העגלה קטן, כמה אוברייטד השחקן הזה, אם מוחמד גדיר על המגרש חיפה הייתה כבר כובשת.

הפועל ירדה אחורה ועושה טעות.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל הרוויחה גול מהיר, הדקות הראשונות היו נהדרות, מאז לא יותר מדי, מ-2 הקבוצות. מכבי חיפה מנסה, אבל אין לה מספיק כלים על המגרש. גולסה נהדר, אבל המסכן מנסה לבד. יניב קטן כבד וחלש, בוקולי מפתיע אותי לרעה עם יותר מדי ראש בקיר, וורד לא מורגש בכלל, חייב לבוא יותר לקבל את הכדור, לקחת על עצמו בכח. גאדיר או רפאלוב חייבים להיכנס במקום קטן האומלל.