מחזור 24 ליגת העל: 1:4 ענק להפועל ת"א על מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/2/11.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רע? מאזן מצוין.

אין לי שום דבר יותר להגיד על המשחק שלנו הערב מול הפועל רמת גן חוץ מביזיון. לא פחות.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אמרנו לכם או לא אמרנו? לכל אותם חכמים פה אוהדי תל אביביות וחיפאיות שחושבים שהם חכמים בנוגע לקבוצה שלנו. טיול שמטיול.

בזיון פשוט אין מילה אחרת, אם אני נכנעתי והתחלתי לקלל סימן שהמצב ממש רע. וכן, הוא ממש רע. 3 משחקים ברצף... שום דבר לא עשינו! כלום!

אז נכון 3 שחקני הרכב לא היו, ורביבו נכנע בדקה 30 לפציעות אבל רבאק שום פס שום... דיי דיי נמאס מהקבוצה הזאת פשוט נמאס.

3. Don Joan Roman Member

אג'ידה מאג'ידה, אם החלוצים שלנו היו קצת יותר רעים ובועטים בעוצמה גםן הניגרי הזה לא היה יכול לעזור אבל בעטנו כ"כ חלש שהוצאנו את השוער מדהים, סעמק עם הקבוצה הזאת, הלבס נאכל.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

די כבר עם ה-"אם" הזה?

אם אם ואם, אם השחקנים שלנו היו יותר מחויבים היינו מקום 1 מה זה אם?! זה מה יש וזהו אי אפשר לשנות ב-אם או בנגיעת כפתור.

5. Don Joan Roman Member

אבאל'ה, לא טוב לך אל תקרא, רק ציינתי את האמת וזה שהחלוצים של בית"ר לא פוגעים וכל ההתקפה הזאת מתנהגת בשחצנות מול השער וזה מה שקורה, 4 שערים ב-11 משחקים שאחד מפנדל ועוד 2 במשחק אחד, פשוט התקפה עלובה ושחקנים אפסים שלא נותנים ת'תחת.
    ולרוני לוי יש לי טענה בלבד: למה ברוכיאן, יבואה ועידן טל ממשיכים לקבל את הקרדיט ושי חדד ומשעלי ממשיכים להתייבש על הספסל או ביציע.
    וכן אני מודע לעובדה ששי חדד איננו משיח אבל לפחות צ'אנס מגיע לו על חשבון 2 הבלרינות החלשות הללו.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/11
  6. שגיא Guest

אג'ידה בהחלט בתצוגה נפלאה היום, מנע לבדו לפחות 3-4 היום. בהחלט שוער טוב והיום היה המשחק הטוב ביותר שלו בארץ. רק שהוא בן 27 עוד מעט ולא כמו שמישהו ציין קודם, מה שאומר שהוא די קרוב לשיא שלו. בכל מקרה, אין לי ספק שהוא שווה קבוצת צמרת בארץ.

7. Raulito Madridista

כבר זמן רב שאני מחכה למשחק הזה, ממש תאריך שסימנתי ביומן(חששתי להחמיץ את המשחק הנהדר הזה בגלל הצבא אבל למזלי זה הסתדר) וכחימום צפיתי בימים האחרונים בקטעים ביוטיוב מהמשחקים האחרונים בין הקבוצות. הפועל ת"א ומכבי חיפה בסה"כ רמה מעל הליגה ולכן ואני מתעקש על כך שגם למשחק מחר יש חשיבות עצומה - כל אחת מהקבוצות מסוגלת לנצח עד לסיום העונה הסדירה והתחרות על המקום הראשון חשובה - זו הזכות לארח את משחק העונה בפלייאוף שזה המאני-טיים וזה יתרון גדול.
    הפועל קבוצה טובה יותר ואין לי ספק בכך ויש גם את יתרון הביתיות שזה מכריע - הקהל תמיד נותן דחיפה אדירה לשחקנים, אבל אף-פעם לא קל נגד מכבי חיפה שהיא הקבוצה היחידה בארץ נגדה יש להפועל מאזן שלילי וגם מחר אם ננצח זה יהיה בשיניים - השפיץ של הנעל יכריע. אני כל-כך רוצה שננצח ונוכיח לכולם שאנחנו יותר טובים.
    אני רוצה באמת לראות את השחקנים נותנים מעצמם מאתיים אחוז ופותחים את המשחק באטרף, ואם גוטמן יעמוד על הקווים זה יהיה נהדר. טוב שבהפועל ניערו את ורמוט או לפחות הדגישו בפניו שהוא חייב להיות יותר מעורב, ורמוט הוא שחקן המפתח על-אף הכושר הנהדר של תמוז ובן-סהר(צריך לתת משחק טוב גם נגד קבוצה גדולה ואז סימן השאלה ייעלם אחת ולתמיד). אולי תפקיד האנדרדוג יעשה טוב למכבי חיפה שנכשלה בשנה שעברה כשהייתה פייבוריטית. לחיפה יש את הכלים לעקוץ במתפרצות למרות שגאדיר ורפאלוב המצויינים על הספסל - צריך להיזהר מורד. ההגנה שלנו היא בלוף למרות השיפור ביכולת של פרנסמן כך שההתקפה תיהיה חייבת לספק את הסחורה.
    היו כבר משחקים פחות חשובים עליהם כתבתי יותר אבל זהו. לסיום: אדום עולה!

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/11
  8. לא מצאתי כינוי Member

אני כבר לא מסוגל לראות את עידן טל קיבינימאט. פס אחד הוא לא מחבר כמו שצריך, פס אחד!
    מתי רוני לוי יבין לעזאזאל שהשחקן הזה גמר את הסוס לפני שנים? לא רק שהוא לא מועיל, הוא רק מזיק. הוא כל כך איטי שזה מחריד, כל מסירה שלו ישר לרגלי היריב... מה הוא עושה עדיין בסגל, מה? כל שחקן אחר עדיף על פניו בחיי...

קל לבוא ולהגיד שזה הסגל שחקנים שיש וזה מה שיש ולא ניתן לעשות דבר, ואין כסף ולא חיזקנו את הקבוצה כמו שצריך בחלון ההעברות ולכן זה המצב. אבל בואו נודה בעובדה הפשוטה שאם נסתכל על הקבוצות אמצע - תחתית טבלה נראה שלבית"ר יש את אחד הסגלים הכי חזקים מבין הקבוצות הללו.
    אבירם ברוכיאן, סמואל יבואה, חן עזריאל, תומר בן יוסף, אריאל הרוש, אלי דסה - אלו בהחלט לא שחקנים של קבוצת תחתית.

מה לא עובד? לא יודע. שחקנים שתפסו עונה גרועה, שחקנים ששמים זין ולא משקיעים, או בקיצור - משהו לא דופק.

ובנימה קצת יותר אופטימית, עברנו תקופות יותר קשות מזה אבל אני מאמין בלב שלם שלא נרד ויהיה בסדר עד כמה שהמצב כאוב ולא פשוט בכלל. אני לא רואה את עצמנו מפסידים שבוע הבא, בית"ר העונה יודעת להתעלות על עצמה מעט במשחקים מול הגדולות (חוץ מהמשחקים מול מכבי ), אני קונה תיקו בטדי בשבוע הבא בלי למצמץ.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכו,אשקלון,הפועל חיפה,בני יהודה ואשדוד.. המשחקים של סכנין נגד הקבוצות האלה היו חייבים להסתיים בניצחונות של סכנין שהיו ברמה אחת מעליהם במהלך המשחק ואם היה חלוץ נורמאלי הקבוצה לא היתה בתחתית היום...גם לא מובן השער הפסול שאין בכלל ספק שלא היה כלום ושום דבר...שבוע הבא משחק עונה מבחינתם

10. JackSparrow Member

שבוע הבא יש לנו משחק סופר אבל סופר חשוב מול עכו ואנחנו חייבים את הקהל וקיבלנו עונש רדיוס, לא יאומן פשוט...

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק העניין של חלוץ נורמלי. זה כל ההתנהלות של הקבוצה מתחילת השנה עם המאמנים וכל הסחבת שם של ההנהלה. זו הסיבה היחידה שסכנין תקועה במקום ה-15, סליחה, אני אתקן את עצמי: זה והעובדה שדוחא למעט המשחק מול בית"ר זה ממש לא מבצר, אפילו לא בופור קטן. המשחק היחידי שהקהל הסכנינאי באמת הגיע בהמוניו זה נגד בית"ר כשהוא הגיע עם 5,000. וכשיש לך קופסה כזו עם 5,000 אוהדים זה יתרון שאין לאף קבוצת תחתית פרט לבית"ר כיום (להפועל פ"ת אין מגרש בכלל ואני בספק אם הם היו מביאים 5,000 אוהדים משלהם במצב הקבוצה עד החודש וחצי האחרונים). לסכנין היתה הזדמנות כזו מתחילת העונה והיא לא לקחה את זה בשתי ידיים מבחינת הקהל, בכלל מישהו יודע מה המחירים שלוקחים במשחקים של סכנין?

אני לא בטוח שסכנין תנצח את הפועל פ"ת אבל גם אם לא, יש להם מתוך 6 המשחקים שנשארו לא מעט משחקים שהם יהיו חייבים לנצח בשביל לצמצם את הפער מהפועל פ"ת, אשדוד, בית"ר ואשקלון, שכרגע נראית כמו המועמדת הוודאית לירידה. יש לסכנין את הפועל פ"ת בבית, עוד שבועיים הפועל רמת גן בבית ושבועיים אחרי זה הפועל אשקלון בבית. בחוץ יש להם את הפועל, את הפועל חיפה ואת עכו. מבחינתם של סכנין, חייבות להיות להם 6 נקודות מול רמת גן ומול אשקלון שהן מוגדרות כרגע כיותר חלשות, ואם אפשר לנצח את הפועל פ"ת אז כמובן, למרות שהם בתקופה טובה. כל דבר בונוס שיגיע מהמשחקים מול הפועל, עכו והפועל חיפה יהיה בונוס, כך שהם צריכים לסיים את העונה עם 25 נקודות לפני הקיזוז, כל דבר מעל זה יתרון, כל דבר מתחת זה עלול להיות בעוכריה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

צא מהסרט - העונה גמורה. אתה לא תנצח עד סיום הסיבוב והפועל וחיפה לא יאבדו 4 נקודות לפחות כל אחת (בלי קשר למשחק ביניהן)

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הדברים האלה לא התייחסתי כי זה ביזיון גדול מאוד וזה נושא אחר...

אני מדבר לדוגמא נגד הפועל חיפה או עכו שפשוט נתנו לסכנין את המשחק וכל קבוצה נורמאלית בעולם מסיימת עם 3 חתיכות לפחות..סכנין מפסידה, נגד אשקלון נתנה מחצית נהדרת החמיצה מול שער ריק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx היום נגד אשדוד נתנה מחצית שניה מצוינת ששולטת ב 100% מהזמן במחצית השניה והקהל של אשדוד עושה הולה בפסים של השחקנים אבל החמצה מזעזעת מקו השער, ועוד פעמיים שהכדור עובר את כל השחקנים ובמקום להיכנס ממשיך לרוחב המגרש..זה דברים שקבוצה בטח בתחתית חייבת לקחת כאלה משחקים, זה פשוט מתנות של היריבה שאומרת לך בוא תנצח אותי..אבל אם הקבוצה היתה מנצחת משחקים כאלה היא לא היתה בכלל בתחתית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

14. JackSparrow Member

גבר מי אמר? עומר, הפועל הפסידו לאשדוד בבית 2:0... זה כדורגל, זה מה שיפה, כמון שיכול לקרות שהם לא יאבדו, אבל הכל יכול לקרות (אל תשכח שחיפה הובילה על הפועל ב12 נקודות לפנ הקיזוז ו6 אחרי).

חיפה לא יאבדו, יותר ידי מזל, אבל הפועל יכולים לאבד, מישהו האמין שהם יצאו תיקו עם בית''ר בבלומפילד?

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מה שנקרא: אופטימי חסר תקנה. אני לא יודע איך אתה בכלל חושב שיש למכבי מה למכור במאבק האליפות. כל העונה אנחנו נראים בושה וחרפה, לא משנה מי על הקווים, נמני, מזרחי, קונוס, איווניר, שלט, כדור כדורסל. אנחנו אולי מבחינת סגל השחקנים לא נופלים מאלה של הפועל וחיפה אבל בחייאת, אנחנו לא מתקרבים אליהם מבחינת יכולת.

אנחנו כבר לא במחזור ה-12 שהפועל איבדה נקודות מול אשדוד או במחזור 10 כשחיפה איבדה נקודות מול איזה נתניה או לא יודע מה. אנחנו במחזור 24, קבוצות הרבה יותר מרוכזות, יותר מגיעות לשיאן, כי לא הפועל ולא חיפה נמצאות ביכולת של השנה שעברה מבחינת ירידת המתח אלא להיפך, הן רק מעלות את הרמה.

אתה לעומת זאת, רק יורד עם הרמה כל שבוע. כבר עכשיו אתה מינוס 6 נקודות ממקום ראשון בלי המשחק ביניהן. אני לא רואה שום סרט שאנחנו מסיימים 30 משחקים עם 6 נקודות מקסימום ממקום ראשון, וכל עוד המקום הראשון הוא לא במרחק של מקסימום משחק אחד (וכרגע הוא של שניים) אין בכלל מה לדבר על העונה הזאת ועל משחק חשוב, וחוץ מזה שוב: ביכולת משחק, אין למכבי מה למכור.

מכבי חיפה לא הובילה על הפועל 12 נקודות לפני קיזוז ו-6 אחרי, כי אם זה היה המצב היא היתה אלופה ולא הפועל.

היא הובילה עליה במשחק אחד, משמע 6 נקודות לפני קיזוז ו-3 אחרי קיזוז, מה שהפך את כל העונה ל-על משחק אחד" גמר פיינל פור מה שנקרא...וכל עוד מכבי לא נמצאת במצב שכזה במקרה הרע, משמע 6 נקודות פיגור מהמקום הראשון, העונה הזאת גמורה, וכמו שכבר ראינו, ורק מהשבוע שעבר: מכבי גמרה אותה לעצמה עם הפסד מביש להפועל חיפה...

אבל אם אתה מתעקש להיות אופטימי, אז תתפלל חזק חזק לתיקו.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/11