מחזור 24: דורטמונד בורחת לליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏2/3/12.

1. dudi Member

או להיות אוהד באיירן לאחרונה ל-24 שעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שסוף סוף אני יכול לראות את גלאדבך אני מקבל מהם את המחצית הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx
    מחצית מאכזבת מצד שתי הקבוצות, עד שגלאדבך סוף סוף יוצאת למתפרצת זה קורה בצורה מסורבלת והסכנה חולפת... מקווה ומצפה למחצית שניה הרבה יותר טובה

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

נירנברג מביסה את מנשנגלדבאך 0:1. מחצית שנייה אדירה של החבורה של דיטר הקינג, שרושמת ניצחון שלישי רצוף! אלברט בוניאקו כובש בדקה ה88 שער שכל כך הגיע למארחת ומי בישל? אלכסנדר אסוויין. רוזנר, אני מקווה בשבילך שראית את המשחק וראית את החלוץ הזה. זו גם הסיבה שכתבתי עליו בדיון שפתחתי על שחקני העתיד. פשוט עושה הכל בהתקפה, נתן כדור מעולה לבוניאקו ובסופו של דבר הניצחון הזה הגיע לנירנברג. גלדבאך נראתה פשוט זוועה.. שום דבר לא הלך לה. טר שטגן הציל אותה כמה וכמה פעמים.

למעוניינים: כעת בספורט 2 החל השידור של המשחק שינעל את המחזור, הופנהיים - פ.צ קלן.

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נורא התאכזבתי מגלאדבך היום.. ציפיתי מהם ליותר אבל אין מה לעשות הקבוצה הזאת מתישהו צריכה היתה לקבל הפסד ושהנפילה תגיע באיזשהו שלב ככה שאני לא מופתע, רק מקווה בשבילהם שההפסד היום לא יפגע בהם בהמשך העונה ושזאת תהיה תקלה קטנה ולא תוצאה שתגרור אחריה תקופה לא טובה..

נירנברג היתה עדיפה לאורך כל המחצית השניה וגלאדבך לא סיכנה את השער.. השער עצמו הגיע מטעות של אראנגו שניסה להשתלט על הכדור בצורה לא טובה במקום לנגוח לשחקן פנוי שהיה לידו או לפחות ליהלחם יותר על הכדור עצמו ומשם הגיע השער

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן. אלברט בוניאקו הנפלא כובש שוב אחרי שנה.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פאולו גררו מושעה ל 8 משחקים.
    המבורג תערער על העונש.

לא יודע, אם אני המבורג אני מקבל את העונה בהבנה, עונש קל מאד בעייני לפרואני שזוכה מההפקרות בגלל שזה האדום הראשון שלו.

7. aloneli Member

זאת מכה קשה להמבורג שגם ככה בצרות!אבל אין מה לעשות היה חייב לעשות פה צדק במקרה חריף שכזה ואני שמח שהצדק נעשה.

8. Der Rotbart Member

ניתוח טקטי-גרפי קצר מעניין של באייר-באיירן מאת Zonal Marking, שלא לעתים קרובות כותב על כדורגל גרמני. הניתוח מדגים גם עד כמה חזק האתר של הבונדסליגה בנתונים המפורטים של כל משחק.

Zonal Marking

כן ירבו הניתוחים ויתמעטו ההפסדים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx