מחזור 24 בליגת העל: 2-3 דרמטי לבית"ר על מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏3/3/05.

1. AleX-Del-Piero Member

היה משחק נהדר...גם זה של מכבי חיפה מול פ"ת וגם המשחק של בית"ר מול מכבי טל בנין מוכיח שהוא השחקן הנכון במקום הנכון...הלוואי ונמשיך במומנטום הזה של בליגה...כרגע בית"ר נמצאת מקום 5 רחוקה רק 3 נקודות מהמקום ה3,נותר רק לקוות שאחרי ההצלחות האלה בית"ר תשאר עם הרגליים על הקרקע ולא תשקע שוב ותכנס למומנטום רע.

2. בית"רי מלידה Member

" קח משהו שיעצור לך את העצבים....שמן ברקס" :aaarofl: :

קלינגר לשחקניו: "אתם לוזרים וחסרי אופי"

מאמן מכבי תל אביב איבד שליטה לאחר ההפסד בטדי 2:3 לבית"ר ירושלים, והשתלח בשחקנים. סאלם אבו סיאם למקורביו: "נמאס לי ממכבי ת"א והיחס של קלינגר". סטרול מנע תקרית אלימה בין רייס לגל ניר. מכבי תל אביב, מודל 2005, אימפריה בשקיעה
    משה גוזגל

עושה רושם שככל שמכבי תל אביב שוקעת במעמקי הטבלה, מאבד מאמן הקבוצה, ניר קלינגר, את עשתונותיו. מיד לאחר ההפסד 2:3 הדרמטי לבית"ר ירושלים בטדי נכנס קלינגר לחדר ההלבשה, והתפרץ לעבר השחקנים: "אתם לוזרים חסרי אופי ואישיות, שלא מסוגלים לשמור על תוצאת תיקו". שחקני מכבי תל אביב נדהמו, ושלא לייחוס אמר אחד מהם כי מעולם לא ראה את קלינגר כל כך עצבני.

אחד השחקנים שנפגע בצורה קשה ביותר מקלינגר הוא המגן השמאלי, סאלם אבו סיאם, שאמר למקורביו: "נמאס לי ממכבי תל אביב. ניר קלינגר מחפש אותי כבר הרבה זמן. לא יכול להיות שכל האשמה תיפול עליי, לא רק אני עושה טעויות, אין לי חשק לבוא לאימונים, אני כבר לא יכול לספוג יותר בקבוצה הזאת".

כל זאת לאחר שנשטף על ידי קלינגר בצרחות, על ששיחק באופן נרפה בהגנה, ואיבד הזדמנויות בהתקפה. מקורבים לשחקן הוסיפו: "זה כבר תקופה ארוכה שהשחקן סובל, הוא לא נהנה וצריכים לעשות משהו בעניין". שחקנים במכבי סיפרו כי המגן הצעיר בכה באוטובוס בדרך לתל אביב, ואמר לסובבים אותו כי הוא גמר עם הקבוצה.

בחדר ההלבשה העצבני של סגנית האלופה נמנעה תקרית אלימה בין ברונו רייס לגל ניר. רייס צעק על ניר והאשים אותו באחריות לספיגת השערים. קפטן הקבוצה, אבי סטרול, הרחיק את רייס מהמקום ומנע תקרית שהייתה גולשת לפסים אלימים. רייס: "זה שום דבר, לא היה משהו יוצא דופן. ככה זה כשעצובים אחרי המשחק".

גורמים בקבוצה מתחו ביקורת קשה על הקישור האחורי: "לא היה לנו קישור אחורי, לא היה מי שיעשה הגנה. זה נוח להפיל את כל התיק על שחקני ההגנה אבל זה לא נכון. הקבוצה לא תפקדה בדקות הסיום וזה מסמל את כל העונה שלנו".

אחרי כל הבלאגן, אמר קלינגר לעיתונאים: "סבלנו מחוסר אחריות של מספר שחקנים שלנו בהתקפה. יכולנו לגמור את המשחק במחצית הראשונה עם ניצחון, אבל זה לא קרה ואז הגיעו טעויות בהגנה שגמרו לנו את המשחק".

קלינגר ניסה לפרגן לגל ניר, למרות הטעות שלו שהובילה לשער של בנטו: "נכון שגל ניר אשם באחד השערים, אבל מצד שני הוא גם הציל שני מצבים וזה הכדורגל. חבל ששחקני מכבי עדיין לא מפנימים את העובדה שהם מחויבים למועדון ולאוהדים ובמשחקים כאלו זה לא קורה. היה חוסר אחריות בדקה האחרונה, כשהיינו צריכים להרחיק את הכדור וזה לא קרה. לא הגיע לנו להפסיד אבל כשאתה לא כובש אתה בסופו של דבר סופג וזה מה שקרה לנו. אנחנו נצטרך לעשות חושבים לגבי הקבוצה".

לירן כהן, שכבש את השער השני והחמיץ מיד לאחר מכן, אמר: "יכול להיות שאנחנו סופגים יותר מדי בקלות שערים בהגנה. היינו צריכים לשמור על היתרון אבל זה לא קרה. אני באופן אישי לוקח אחריות שלא כבשתי שער נוסף. נתנו לבית"ר לחזור והם ניצלו את זה. במחצית הראשונה שיחקנו מצוין ובשנייה פחות טוב ואנחנו יכולים לבוא בטענות רק לעצמנו".

ארז מסיקה: "אני מאוכזב מאוד, ספגנו שערים בקלות רבה מדי, וחבל. שיחקנו טוב בהתקפה ולא ניצלנו את זה".

לירן שטראובר, שלא שיחק היום והגיע למשחק, חיכה דקות ארוכות עד ששחקני בית"ר ירושלים עזבו את מתחם חדר ההלבשה והגיע לברך את חברו הטוב, טל בנין, על הניצחון. גורמים במכבי מתחו ביקורת על השוער גל ניר. גורם מקצועי אמר: "אין לנו שוער ואין מה לעשות. אלו השערים שאנו סופגים ומפסידים בגלל טעויות של השוערים שלנו".

(06.03.05, 00:22)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3054303,00.html

וכמו שנאמר : "אין שמחה כמו שמחה לאיד "...מוגש לאוהדי מכה-בי בשמחה על ידי בית"רי מלידה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. Apu Member

חחחח איך הגלגל מסתובב..

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

80 דק' של כדורגל בבלומפילד עדיין תיקו מאופס...

אפו למה אתה לא במשחק אגב , אלה עם כן אתה לא תלאביבי

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/05
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגמר.. תיקו מאופס , דוארטה יכל לעשות 1-0 בדקה ה85 לפי ממה שהבנתי מוואלה

6. Apu Member

אחד המשחקים היותר מורטי עצבים העונה (בדש!!!), חבל שלא ניצלנו את ההזדמנויות שהיו לנו, היה בקלות יכול להיגמר 2-3 להפועל..

אני לא תל אביבי אבל אני גר די קרוב, לא באתי היום בגלל שיש לי חום..

7. Apu Member

ואת זה שהפועל לחצה כל המחצית הם לא הזכירו?

8. בית"רי מלידה Member

מסכנים הבועל - כבר כמה מחזורים שהם לא מקבלים מתנות משופטים...מה יהיה? אני מודאג!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי זה נראה גמור . השופטים כבר עשו את שלהם .

10. בית"רי מלידה Member

אתם בבאר שבע מתייאשים מהר מדי:

ניצחון שלכם מחר ( אפשרי , לא? ) והכל ניפתח, גם בגלל שזה יכניס את הבועל ללחץ מחודש.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשרי ? לא יודע , בלי 4 שחקני הרכב יהיה מאוד מאוד קשה

12. Apu Member

ביתר"י- אוחנה עד 2050

ריבאלדו- תגיד למה הבאתם את לופא? אתם לא צריכים אותו כדי להפסיד 3-1 בגביע...

13. בית"רי מלידה Member

בגדול כן:

עד 2023 מאמן, ואחר כך נשיא כבוד.עד אז אולי הוא יספיק לגמור את הבנייה שהוא התחיל לפני שנה וחצי...או שלא...מה שבטוח אולי.

14. Apu Member

איזה מצחיקים הפועל-תיקו, ניצחון, ניצחון, תיקו, ניצחון, תיקו ניצחון ותיקו..
    מה שכן זה עדיף על בית"ר עם ההפסד ניצחן הפסד..

בית"רי במיוחד בשבילך עידכנתי את החתימה.

15. Makaay#10 Member

אפו ,עדיף שתתעסק בעד מתי הקבוצה שלך תישאר בליגה ,טוב?