מחזור 24 בליגת העל: ת"א מנצחת את ה.חיפה, ב"ש את בני יהודה, הפער נותר 5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏19/2/16.

1. South Boy Member

גם אנחנו לא נראים הכי טוב שבעולם והיכולת של מכבי עדיין לא הופכת שום תסריט אחר חוץ מאליפות שלנו ללא אפשרי.
    אבל אפשר להגיד שאם מכבי תגיע לפלייאוף כשהיא נראית ככה הכול תלוי בנו.

אמרת שהוא בין שני השוערים הכי טובים בליגה ומניתי לך שלושה עדיפים עליו לדעתי, על כל הצלה שהוא נותן הוא מקבל שני שערים באשמתו הישירה שבדרך כלל גורמים לאיבוד נקודות של מכבי. אף אחד לא הביא אותו כדי שיתן משחק טוב מול האין התקפה של הפועל חיפה או נתניה ומשחקים טובים מול קבוצות כאלה לא אומרים שהוא שווה עשירית ממה שעושים ממנו.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ברור היה שמכבי ינצחו בסוף. סוויסה יכול היה עם הזדמנות טובה מאד להלחיץ את הטוענת לכתר, אבל רגע זהבי טיפוסי סגר למעשה את המשחק. את השער השני כבר לא ראיתי, אבל אחרי שטב"ח החטיא ממצב שהיה חייב לכבוש אז כבר הבנתי מה השעה. בסופו של דבר אותו שחקן כבש את השני וקוראץ כנראה שוב הראה שההגנה של מכבי לא משהו.

בכל זאת הרשו לי לומר משהו. ב"ש ומכבי מעל לליגה הזאת, אבל אני מצפה מהם להרבה יותר שערים. טוב מאד שיש מתח בקרב האליפות, אבל מיעוט השערים מדאיג אותי.

עכשיו נראה אם משומר וטוואטחה יכולים לשחק תשעים דקות ללא טעויות...

3. DRORIKO Member

ציינתי אותו ביחד עם סטויקו ולא מעליו. וצודק שכחתי גם את גורש שנותן עונה פנטסטית(ולמעשה הוא תמיד היה נהדר,פשוט בגלל שהיה בעכו הוא עבר לנו מתחת לרדאר) חיימוב כשהוא בשיא הכושר הוא שוער טוב אבל קצת פחות מכל השלושה.

"על כל הצלה שהוא נותן הוא מקבל שני שערים באשמתו הישירה שבדרך כלל גורמים לאיבוד נקודות של מכבי." כמעט כל השערים שהוא קיבל בחודשיים האחרונים היו בגלל ההגנה החלשה. כולל השער שקיבל לפני 5 דקות. משום מה אתה שוכח את כל המשחקים שמכבי לא איבדה נקודות בזכותו. הוא בהחלט מספק את הסחורה.

4. DRORIKO Member

ב"ש ומכבי מבחינת כמות שערים בסדר גמור, בעיקר מכבי שכובשת יותר מ-2 שערים למשחק

5. סמואל אטו Member

מדוניאנין הפך לבעל הבית של מכבי כאילו הוא פה מתחילת העונה, מצד שני איגיבור נראה אבוד וחסר ביטחון.

6. oranfu Member

הלוואי חמזה ישים לנו צמד היום.

אם זה יבוא בתוספת של איזה משחק מזעזע של פירס זה בכלל יהיה נחמד.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אנחנו עולים עם חלק התקפי מאוד מוגבל ובכלליות הרכב די אפור.
    מצחיק שמול בית"ר הוא לא חשב לפתוח עם 3 בקישור אבל מול הפועל תל אביב הוא דווקא נזכר לעשות את זה.
    כל השבוע מדברים על זה שהכי חשוב שבניון יחזור אפילו עם זריקה. זה אומר הכל מבחינתי.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

הוא כמו גנרל שמתכונן למלחמות עבר

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, בניון לא בריא מאז שחזר לכרמל. רק שחר ואוהדים עיוורים מאמינים בו.

10. DRORIKO Member

השלישיה ההתקפית שלנו די איטית זה נכון. אבל לא נראה לי שרוני בונה היום על התקפות מעבר. כנראה הוא יוצא מנקודת הנחה שגוטמן בא לשים אוטובוס.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

רק לפני שבוע באר שבע ניצחה את הפועל חיפה "בחאווה" עם שלושה מצבים מצוינים של החיפאים שלא נכנסו.
    באופן כללי מכבי שיחקה היום רע, אבל הפועל חיפה באמת לא ממש איימה עליה (הייתה הצלה של ראיקוביץ' מול סוויסה, ואת הגול ואולי גם המהלך שקדם לו, וזהו בגדול. למכבי הייתה קורה של מיכה ובעיטה טובה של נוסא שהייתה קרובה להיכנס ומיד אחריה הגיעה החמצה של טב"ח, בכלל היה בליץ אחרי הפנדל).

וראיקוביץ' ענק. "הביא" יותר נקודות מש"לקח", גם היום, ופשוט לא זוכרים לו את זה. מצחיק לומר עליו אוברייטד ואז להזכיר את סטויקוביץ'.
    לומר שעל כל הצלה גדולה הוא סופג שני שערים קריטיים באשמתו זו חתיכת גניבת דעת.

ואני יכול להבין את הביקורת על בוס, אבל מבחינת תוצאות, תסלחו לי, זה אידיוטי. הוא לא הפסיד במכבי, היה לו שני משחקים שנגמרו בתיקו והשאר ניצחונות. הפער גדל תחתיו כי באר שבע עם אחוזי הצלחה מטורפים.
    מכבי כן מבולגנת, אני חושב שהשחקנים מקבלים יותר מידי אוטונומיה מחשבתית ויוצא שאלברמן פשוט נתקל בחבריו לקישור. זה לא מתאים מול בונקרים, וצריך ריווח מסוים.

12. Love Is Red Member

גוטמן ישים אוטובוס רק במשחקים שהוא יודע שאין לו איך לנצח אותם כמו במשחק מולנו או מול מכבי, מולכם לדעתי הוא יעז ולא ישים אוטובוס ורוני לוי מוכיח עוד פעם עד כמה הוא מאמן בינוני..

13. oranfu Member

לפחות עטא יהיה יותר קדמי מבין הקשרים.

14. DRORIKO Member

לא אמרתי שאני בהכרח מסכים עם ההרכב. רק ניסיתי להיכנס לראש של רוני

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מישהו קלט מה משומר עשה בנגיחה של תורג׳מן? שחקן כל כך חלש.

de Middenweg אוהב/ת את זה.