מחזור 24 בליגת העל: עירוני ק"ש מנצחת את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏2/2/12.

1. Ice Cream חסה

הבחור הקרח שבישל היום את השער- מי אתה, ומה עשית לגדול נגרי הכדורגל הישראלי בשנות ה-2000?!
    ראיתם איזה דברים הוא חולל במחצית הראשונה?!

דוידוביץ' היה מעולה היום. שתהייה לו החלמה מהירה, ואני חושש שזה היה המשחק הלפני-אחרון שלו בקריירה.

2. Mellow29 Kopite

דוידוביץ' היה מעולה היום?
    החלמה מהירה, מאחל לו לחזור ולשבת על ספסל הקבוצה בריא ושלם. לא ידע לצאת בגיל 22, זה נסלח אם אתה עובד ומשפר את החסרונות שלך, אבל לא בגיל 34.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/12
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

על גזל אתה אומר נגר? תעשה לי טובה, המפגר הזה שהכינוי שלך על שמו הוא נגר. גזל תמיד היה טכני שסבל מכך שלא העריכו אותו מספיק, ועד היום אני מתחרט שלא הבאנו אותו והבאנו זבל כמו ליאור ראובן במקום.

4. WellNeverDie Member

אתה מדבר על גזל?
    מאז אני חי אני זוכר אותו אפס, מבחינתי זה נס שהוא מחבר שתי מסירות.

5. יחי Member

טירווף! חזרתי עכשיו מהמשחק ובאמת שהרבה זמן לא היה טירוף כזה בעיר כמו הערב, רכבים מסתובבים ברכבי העיר וצופרים.
    לדעתי השמחה מעט מוגמזת, יש עוד לא מעט מחזורים, חשוב רק לשמור על המשכיות ולא להישבר!

קשה לי גם לקרוא את כל החוסר פירגון כאן לקבוצה, החבר'ה המדהימים האלה, עם תקציב לא גבוה, עושים עונה מדהימה. נכון שהכדורגל לא הכי מלהיב אבל יש כאן ק-ב-ו-צ-ה שמשחקת כדורגל חכם, קבוצה ממושמעת ועם מרקם חברתי נדיר מאוד במחוזותינו.
    החבר'ה האלה לא הפסידו מאז המחזור - עם רצף כזה משכנע יש עוד קבוצה שראויה לקחת אליפות העונה?!
    להזכירכם שמלבד אולי הפועל ת"א של לפני שנתיים אף אחת מהאלופות בשנים האחרונות לא הציגה כדורגל שהשאיר אותנו פעורי פה....

קרית שמונה עושה עונה נדירה, עם סגל שחקנים בינוני מינוס אבל עם המון לב ונשמה!

היציעים הערב היו מלאים באנשים, נשים וטף ובמספר לא מועט של צופים שהגיעו מכל רחבי הצפון!

לגבי המשחק - מחצית ראשונה לא מלהיבה ואפילו די משעממת אבל עם שני כדורים שהרעידו את המשקוף והקורה של דוידוביץ.
    מחצית שנייה יותר טובה, בייחוד של קרית שמונה, שהגיע למספר מצבים טובים והייתה שווה לפחות עוד גול אחד אם לא שניים.
    ההגנה של מכבי חיפה לא דומה לכלום לצערי.
    הגול של ברק בדש הובקע ממהלך יפייפה ומכאן גם מילה טובה לרביד גזל שמהליגה הלאומית חזר לליגת העל וכיום לדעתי הוא אחד הקשרים המובילים בליגה, חבל שהמאמנים שעבד תחתיהם לפני כן לא ידעו איך להשתמש בו.

שבוע טוב!

6. Ice Cream חסה

1. כמו שאלכס אומר, גזל מעולם לא היה שחקן גדול והיו לו ליקויים קשים בטכניקה, במסירות ובאיבודי כדור. הוא היה לוחם ועם הזמן הוא צובר מנהיגות ועדיין חסר לו הרבה.
    2. אף אחד לא אומר שאי אפשר להיות שחקן בלי טכניקה או בלי מסירה טובה, למשל זה מהכינוי שלי, לא יודע מה גרם לך לחשוב שאני אומר משהו רע נגד גזל... בעצם כן, אם יש עוד סיבה להוציא אותי אידיוט ולהוציא עליי עצבים, ברור שתנצל את זה...
    3. היום במשחק הוא הראה גם שיש לו טכניקה, ועוד איזו, והוא גם למד למסור כמו שצריך.
    4. גזל לא הגיע כי פרננדס בסוף הצטרף, אין קשר לראובן בכלל.

7. Civil Anti Madridista

גדולה על הליגה ק"ש, אלופה ראויה לכל הדעות

אלישע לוי - תן לישראלים לשחק. תעלה את כל הזרים בקבוצה על המטוס כבר מחר

8. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ידעתי שהישראלים שלנו כל כך טובים בהשוואה לזרים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/2/12
  9. Civil Anti Madridista

אני מעדיף שישראלים ישראלים בינונים על זרים כאלה. וההחתמה של ססארץ היא שיא הטיפשות, תנו לישראלים להתפתח!

חלוצים כמו עדן בן-בסט שלא נספר בכלל בארץ, הגיע לצרפת. ברק בדש נמצא בסקאוטינג של נירנברג, דודו ביטון ומאור מליקסון סטארים בפולין
    כל החבר'ה האלה לא יצאו מהפועל ת"א, מכבי חיפה או מכבי ת"א

חבל לפספס אותם בשביל זרים שלא שווים כלום

10. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה אתה מדבר? להוציא את מליקסון, אף שחקן מהרשימה הקטנה שלך לא נחל הצלחה מרובה בארץ: בן בסט חיפש את עצמו במשך שנים עד שנתן עונה סבירה בהפועל חיפה, ברק בדש כשל כמעט בכל מועדון בו הוא דרך והרזומה של דודו ביטון מסתכם בחצי עונה סבירה בהפועל פתח תקווה. קל ללהג בדיעבד על עדיפותו של חלוץ מברסט על פני דניאל ססארץ', אבל יש לי תחושה שאם היו מחתימים במכבי חיפה את בן בסט הצעיר וחסר הניסיון, בזמנו, על חשבונו של זר כלשהו - זה לא היה מתקבל טוב.

11. Raulito Madridista

קשה לראות עוד אלופה כמו ק"ש בזמן הקרוב - למרות נהירת השחקנים הטובים לחו"ל, הכישלונות הרצופים וחוסר הסבלנות במכבי והליצן אלי טביב שיושב בראש מועדון ענק כמו הפועל ת"א - אבל כל אוהד של קבוצה מהדרג השני יכול לשבת ולקנא, להגיד 'למה לא אנחנו?' ק"ש פגעה בול בכל הרכישות ושתי הדוגמאות הטובות ביותר הן רביד גזל שירד ליגה עם אשקלון וסולארי שהוסיף המון לקישור האפור של ק"ש, בזמן שהפועל החתימה פלופ כמו שולר וחיפה עדיין מסתכלת על הזרים בתהייה.

מה שכן, אוהדי ק"ש יפרצו לדשא ויחגוג אליפות עם המיניבוס המקומי. אם בעונה אדירה כזאת אין בסיס אוהדים גדול יותר ואפילו כמה 'אוכלי חינם'\אוהדי הצלחות שלא קשורים לכדורגל - אז מתי כן? עונה כזאת לא תחזור גם אם בן-שמעון יישאר וק"ש לא תמכור אף אחד ותתחזק. ברור שאליפות תוכל ליצור בסיס יותר רחב אבל עדיין צורם לראות אותה מביאה כל-כך מעט קהל.

ודבר אחרון - לא לזלזל באלופות האחרונות שהיו כאן. בטח לא בהפועל ת"א 2009/10. ביחס לכדורגל הישראלי, הפועל נראתה קבוצה אירופית. כדורגל התקפי ויפה לעין, זרים תותחים, הישראלים הטובים ביותר. ק"ש ניצחה העונה את כל משחקי הצמרת ועושה רצף מרשים אבל עוד כמה נצחונות כמו 4:0 על רמת-השרון בטח לא יזיקו.

12. ראיין אדלי Member

החלק העצוב של הסיפור הוא ללא ספק הקהל, לקריית שמונה אין מה להציע, עיר קטנה ומרוחקת מאוד מהערים הגדולות, אני מאמין שגם שהם יזכו באליפות יישאר בסיס אוהדים קטן מאוד בעונות הבאות - ולא משנה מה יהיה מצב הקבוצה...
    עצוב לראות שקבוצה בלי קהל זוכה באליפות, שגם שמנויים עולים רק 20 שקל אין מספיק קהל, אבל אם עוזבים את הקטע של הקהל - כולי עם ק"ש, כל הכבוד להם.. עושים משהו גדול