מחזור 24 בליגת העל :: מכבי ת"א מסתבכת שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏14/3/08.

1. Don Joan Roman Member

אני מאמין שאם שום ימשיך בתחלופה של השחקנים בהרכב של הקבוצה (למשל היום גל ורומולו ישבו, אז שבוע הבא שישב שחקן או שניים אחרים) ולא יתקבע על אותו הרכב, בית"ר תמשיך לשטוף את המגרש גם בשבוע הבא בכפר סבא.
    לדעתי זה גורם לשחקנים לרוץ יותר ולהרגיש שאם הם לא ירוצו ויספקו ת'סחורה אז יש מי שיחליף אותם, מאוד הייתי רוצה לראות את קוז'וקין משחק בהרכב.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/08
  2. Alvarez Member

בן שושן נתן משחק טוב (כשצריך לפרגן אני מפרגן).
    ברוכיאן היה חלש אבל עדיין נתן גול ועשה כמה פעולות טובות, חייבים להמשך לתת לו לשחק קבוע בהרכב כדי שיפרוץ. אני הייתי מצפה משום לשבת לשיחה עם ברוכיאן ושיגיד לו שיתחיל לקחת את המושכות, שיהיה מעורב כמו עידן טל ובואטנג, יש לו את הפוטנציאל להיות כמוהם.
    ויסה עשה כמה פעולות טובות, אבל הרבה לאבד כדורים ולהתחזות. כנראה שהוא לא ישאר כאן בעונה הבאה.
    רומולו תוקע את המשחק, עדיף לתת לבן שושן לשחק חלוץ חוד בודד עד סוף העונה כי הוא נותן למשחק לזרום וגם נותן גולים.
    וכרגיל הכל עובר דרך בואטנג את עידן טל המצויינים והיציבים.
    זנדברג מתחיל לפרוח, נקווה שיחזור לעצמו כי אנחנו צריכים אותו. כשזנדברגנמצא בכושר הוא אולי השחקן מספר 1 בארץ.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/08
  3. Mehmet Member

גם במשחק הזה של אשדוד אני הייתי, ומחירי הכרטיסים הוזלו אף יותר ממה שהיו: 20 שקלים למבוגר, 10 שקלים לנוער וחיילים, נשים וילדים חינם. זה מביא קהל רב, אז למה לא להמשיך עם זה גם בעונה הבאה? ולא משנה באיזה ליגה נהיה...

הקמפיין ממשיך, והקבוצה שוב נראית טוב, אבל לצערי, למרות הניצחון ההרואי בעשרה שחקנים, במחזור הזה אני נאלץ להסתכל על חצי הכוס הריקה-גם הפועל ת"א והרצליה, היריבות המרכזיות שלנו, ניצחו, כך שהמצב נשאר אותו דבר.

עכשיו יש לנו את שתי התל אביביות על הראש בשני המחזורים הקרובים, חייבים להוציא לפחות 4 נקודות משני המשחקים.

4. אביביו Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx לא יודע אם להיות עצוב או פשוט סתם עצבני אבל ההתנהגות של אוהדי מכבי חיפה כלפי רוני לוי היא פשוט בושה וחרפה.כאוהד חיפה אני נעלבתי-אבל אולי אין מה להעלב כי הרי זו התרבות בישראל -לפחות תרבות הספורט שבה זוכרים לך רק את המשחק האחרון.לא יעזור אם תרמת כל כך הרבה למועדון-אני בספק גדול אם אלה שביציע ג שמקללים נון סטופ את רוני לוי ראו או זוכרים או שמעו בכלל על שנותיו כשחקן קישור אחורי נפלא-אני זוכר .כמו אותם ילדים גם אני נהניתי משלוש האליפיות של רוני לוי כמאמן.וחוץ מזה אז את העונה הגדולה ביותר של קבוצה ישראלית אי פעם-כן רוני לוי היה שותף לה.אז תודה לך רוני לוי על שנים נפלאות-וחבל שזה מסתיים בצורה הזאת-נכון כנראהשהיה צריך להפרד ממך רוני אבל לא בצורה הזאת. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

5. shabaaz Member

אני בנקודה כלשהי כבר התייאשתי מלבוא למשחקים בתקופת רוני לוי והצבעתי ברגליים.
    מי שחושב שבחול הקהל לא מקלל ויש כזה גבר "תרבות כדורגל נאורה" טועה.לקלל זה דבר לגיטימי לחלוטין אבל גם שם אוהד יודע מה הגבול האדום בין להביע דעה פעם אחת,פעמיים לבין לעמוד משחק שלם כמו עמוד ולהפוך את המאמן למטרה(שלא נדבר על זריקת חפצים,יריקות וירידה לחיים האישיים של הבנאדם שהיא חציית כל הקוים האדומים).

אני לא מסמן את הקהל של מכבי חיפה באופן ספציפי,בטח גם לא את הקומץ ביציע ג'.
    העובדה שאין אכיפה כמו בחו"ל אנשים לא יקלטו את הדיסטאנס שבינם לבין הקבוצה.
    היום לא פלא שכל קטקט חושב שהקבוצה שייכת לו אחרי עונה אחת שהוא רכש מנוי.הרי אין אף אחד שיעצור אותו מלעשות דברים שהוא בחיים לא יעשה בבית,בקולנוע או לאנשים שהוא באמת מכבד.
    וכידוע שאתה נותן לעארסים כבוד,הם נותנים לך את האצבע המשולשת חזרה.

6. Number 8 Member

שחקנים במכבי חיפה: "בשביל מה אנחנו באים להתאמן?"

על מה הם מדברים? שיציצו בטבלת הליגה. חיפה רחוקה רק שש נקודות מהמקום השני וחמש מהמקום השלישי שגם הוא מוביל לאירופה. יש לשחקנים עוד הרבה על מה להילחם במשך סיבוב שלם. זה לא שהקבוצה נמצאת באמצע הטבלה בלי סיכוי להשיג משהו בחלק העליון ובלי סיכוי לרדת ליגה. יש לה עוד מטרה אחת העונה והיא להישאר בליגה. אם חיפה מנצחת היום, כל הפערים קטנים כך שהעונה עוד חיפה ובועטת.

7. oFiRzZz Member

מצוין,שימשיכו בגישה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. a.m Member

והכי הרגיזה אותי הסיבה למה הם לא רוצים לשחק, והסיבה היא הקהל, תאמינו לי, גם הקהל לא ממש שמח לראות אותכם משחקים, לובשים את החולצה הירוקה (או שחורה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx ) ומבזים אותה, מקבלים משכורת על אפס יכולת בזמן שילדים בקושי מגרדים 100 שקל בשביל לבוא ולעודד אותכם, מי אתם שתבואו בתלונות? אה, מי?!?!

9. שגיא Guest

די כבר עם הידיעות התפלות האלה. הרי כל אחד בפורום הזה יכל לכתוב את הידיעה הזו. מי אמר שיש לזה בסיס? מאיפה הם יודעים מה היה בחדר ההלבשה?

די. זה פאתטי להגיב לזה בכלל.

10. Igi Member

שוב רפאלוב על הספסל למרות שהוא השחקן שבפעמים האחרונים מעיר את משחק ההתקפה כשהוא עולה מהספסל. חבל, אחרי שגם היום הם לא ינצחו, אני מקווה שרוני ירכיב גם את ליאור וגם את מימון עד לסוף העונה. חובה שיצברו ביטחון בהרכב...

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/08
  11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אבל סביר להניח שכן יש לזה בסיס, סה"כ זה די הגיוני, בייחוד בליגה ה'ספורטיבית' שלנו.

12. הגבר באדום Member

כמה שנתניה מסוכנת!!! צגאי עם משחק נהדר עד כה -יודע לבעוט בשתי הרגליים.

13. AVISEY Member

עוד משחק מגעיל של חיפה . אתה משכנע את עצמך אולי עכשיו הם יתנו משחק טוב , בסוף אתה רואה הפסד ועוד 90 דקות מכוערות של מכבי חיפה . http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. אבו Member

ללא ספק אחד הימים הגרועים מבחינת שיפוט שראיתי בחיי. :aaarofl:

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בפעם המיליון, אין לי מושג מה שלומי בניטה עושה בליגת העל.. הוא ביזיון והוא חתיכת אפס שאי אפשר לתאר. בגול היה נבדל, ואחר כך גזל מחיפה שער חוקי. אז אם נקזז יופי... שיחק אותה, אבל טעויות של אפס, בדיוק מה שהוא.