מחזור 24 בליגת העל :: מכבי ת"א מסתבכת שוב

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏14/3/08.

1. C.F.C Member

שמעתי מתישהו שכבר בעונה הקרובה יהיו לנו שתי נציגות בלבד באופ"ה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx (תקנו אותי אם אני טועה).

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

איך שאנחנו שוב מצליחים להסתבך בתחתית... זה משהו מיוחד.
    מנצחים את הפועל בשבוע שעבר, קרובים כרגע להפסד בהרצליה במקום לשמור על הפער. ודווקא בשני המחזורים האחרונים אשדוד נזכרת לשחק. פשוט מדהים.

3. איגור .פ. Member

או אה איזה תחתית

8.מכבי ת"א 26
    9.הרצליה -26 נק'
    10.הפועל ת"א 25
    11.אשדוד 24 נק'
    12.בני יהודה 14 נק'

מתוך ה4 אחת תרד יהיה מתוח עד הסוף
    אני לא מאמין שכפ"ס ומכבי פ"ת יסתבכו עד הסוף

4. oFiRzZz Member

חבל על בני יהודה,באמת חבל.

5. שגיא Guest

דווקא אני די בטוח שמכבי פתח תקווה עוד איזה 2-3 מחזורים פתאום ישימו לב שהם קרובים קרובים לקו האדום. מאז שלוזון חזר לשם הם לא ממש מתפקדים וזה מחזור שני שהם סופגים תבוסה מבלי שהם מגיבים. ההתקפה לא עובדת, ההגנה חלשה, ודווקא קבוצות התחתית כן מתחילות לצבור נקודות.

כפר סבא תצא מזה עם עוד ניצחון או שניים.

6. Number 8 Member

איזו אכזבה... לא השגנו כלום מהניצחון בדרבי מלבד הכבוד והיוקרה. החזרנו את הרצליה חזק למאבקי התחתית, ואנחנו, במקום לברוח עוד מהתחתית, חזרנו למאבקים.
    התחתית רותחת יותר מאי פעם... המחזור הבא יהיה המחזור הכי מעניין העונה.

חבל לי על בני יהודה. אחת הקבוצות שאני יותר מחבב בליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/3/08
  7. Raulito Madridista

לא ראיתי את המשחק, אבל בחייאת, אשדוד בעשרה שחקנים מהדקה ה-30 וכפר-סבא לא מצליחה לגרד אפילו נקודה? חובה להצדיע לחניכים של אלון חזן שמשתפרים משבוע לשבוע. דימיטאר מקרייב ממשיך לכבוש ומראה שיש על מי לסמוך. משה אוחיון הוסיף המון לסדר במשחק של הקבוצה ואפילו ההגנה פחות נוראית. אני מאחל לכפר-סבא להסתבך בתחתית, כמו מכבי פ"ת.
    הקבוצה של לוזון הגיעה היום במטרה להעיף כדורים, היא הציגה כדורגל דוחה. בית"ר עשתה ממנה צחוק, אחד המשחקים הקלים ביותר עבור בית"ר. פעם לפ"ת הייתה הגנת ברזל, היום כל כדור עומק פשוט מדלג מעליהם. לאוהד כהן יש מניות רבות בכך שהתוצאה היא 'רק' 4-0.
    הרצליה השיגה ניצחון ביתי ראשון בטיימינג מצויין. שער אדיר של שלו מנשה שהוא שחקן מאוד כשרוני ואמרתי בתחילת העונה שהרצליה עשתה רכש טוב. מכבי לא מסוגלת לחבר שני משחקים טובים ברצף והיא שוב במאבק על ההישארות.
    התחתית בוערת, ללא ספק. בשבת הבאה עוד צמד משחקי תחתית מצפה לנו, ואני מאמין שאחרי המשחק של הפועל באשדוד(מחזור 26) ניהיה הרבה יותר חכמים.
    הפתיע אותי הניצחון של סכנין בק"ש. יבוריאן חזר לכבוש היום וסכנין צריכה אותו בכושר טוב במטרה להשיג את הכרטיס לאירופה. מעניין מי תגיע לגביע אופ"א, גם מכבי חיפה עדיין בתמונה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפחות תחתית צמודה יש לנו, מכבי ת"א מראה עד כמה היא עלובה כי אם הרצליה מנצחת אותה בבית אז מכבי באמת חלשים. מכבי חזק בתמונת התחתית. התמונה בתחתית מראה על 3 קבוצות שניצחו וקברו את בני יהודה לחלוטין ומצד שני הכניסו לצרות גם את מכבי וגם למעשה את מכבי פ"ת וגם את כפ"ס. מבין 2 האחרונות אני משוכנע שכפר סבא תיצא משם במוקדם או במאוחר אבל את מכבי פ"ת הייתי מזהיר... הקבוצה בצניחה חופשית.
    התחתית פשוט מדהימה, להביט במשחקים ושבוע הבא ופשוט ללקק את האצבעות. אני מאוד מקווה שערוץ 10 יעשה בשכל וישדר את אחד משני המשחקים האדירים שיש לנו בתחתית. (אולי העובדה ששתי התל אביביות מארחות תעזור לזה קצת).

כל הכבוד לאשדוד שידעה עם 10 שחקנים לעשות את הניצחון הכל כך כל כך חשוב הזה. הכל על מנת לסבך את הפועל ושבעזרת השם ירדו ליגה.

9. burning soil Member

מי יודע מה היה קורה אם ניר לוין היה משנה הרכב ומערך לקראת המשחק בהרצליה, כאשר
    נפילת המתח היתה כל כך צפויה. אבל קל לדבר בדיעבד.

שבוע הבא משחק סופר חשוב לנו בבלומפילד, אשדוד נמצאת בכושר טוב, וע"פ התקצירים הם
    משחקים כדורגל יפה לקבוצת תחתית.

יהיה חם וקשה במחזור הבא.

10. Emil Member

נראינו היום פשוט עלובים ... שני מצבים רציניים היו כל המשחק למכבי, כשאחד קמנאן בעט ברשלנות והשני רק בנס לא נכנס מנגיחה של דור מלול למשקוף.
    הקבוצה מאד מאד הגעילה היום, אבל קשה לי להגיד שזה לא היה צפוי באיזשהו מקום. זה לא אוסף שחקנים שמסוגל לחבר שתי ניצחונות ביחד.

המשחק בשבוע הבא מקבל משנה חשיבות, הפסד לאשדוד ואבדנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

11. הרצליה Member

טוב חשוב לציין שזה היה משחק עלוב ביותר שלנו מבחינה התקפית, אני כל שבוע תוקף ובצדק את הכדורגל המבוקר והמגעיל של הפועל תל אביב והנה גם הקבוצה שלי שיחקה ככה היום,לא מתכחש לזה וגרם לי להתעצבן.
    אבל מה הדבר הכי מגעיל בכל הסיפור? שדווקא שאנחנו משחקים מגעיל,מורידים זמן,מעיפים כדורים לחלוץ אחד בודד אנחנו מצליחים לנצח בפעם הראשונה בבית העונה, אם אנטי כדורגל מביא נקודות בליגה הזאת אז אוי ואבוי.
    בכל מקרה ראוי לציין את משחק ההקרבה המדהים של דייהו דיוויס ואסי משיח המצויינים,שליו מנשה בשער פנטסטי והרבה הרבה אוויר אחרי שראיתי היום במהלך המשחק את קו האדום מטפס מעלינו.

מכבי ת"א? שום דבר,כמו שכתבתי אתמול נטרלת את קאמנאן נטרלת את מכבי ת"א חבל שקבוצה עם שחקנים כמו קאמנאן,שיבחון ומסודי בחלק הקדמי לא מצליחה לייצר יותר מהתקפה אחת ראוייה(הנגיחה של מלול למשקוף)במשחק שלם.

בכל מקרה ישששששששששששששששש יששששששששששששששששששש ענק נשבר הנאחס הכפול הזה שנקרא מכבי תל אביב והבונובוניירה, עם הפנים לשלושת משחקי המוות שנותרו, הפועל ובני יהודה בחוץ והגראנד פינלה אשדוד בבית.

שבוע טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/08
  12. Mr.Eko Member

אני דווקא נגיד לכם את האמת,מההפסד הזה לא מופתע.
    מכבי ידועה כבר בחוסר היציבות שלה העונה ואת זה שהיא לא מסוגלת לנצח שני משחקים ברצף למעט פעם אחת נדמה לי. זה מה שקורה כשיש לך מאמן עלוב על הקווים(הניצחון בדרבי לא שייך לו כמו שכבר אמרתי) ושחקנים שפשוט חושבים שעצם זה שהם נמצאים במכבי תל אביב הם לא ירדו ליגה,מישהו צריך להעיר כמה מהחברה שם ומהר,9 עבירות? ככה נראית קבוצה שרוצה להשאר בליגה? היחידים שאני יכול לציין על לחימה אלה רק מישאלוב ואסוס,זהו זה. שבוע הבא משחק סופר חשוב נגד אשדוד,אם מכבי לא מנצחת אותו אז זה אמור להדליק לא נורה אדומה אחת אלא מאה נורות אדומות.

13. Igi Member

לגבי אשדוד- קודם כל, אני כמובן מייחל להם להישאר בליגה. יהיה חבל להיפרד מהקבוצה החביבה הזו, אבל מה שבאמת רציתי להגיד זה שלאחר שפקפקו בבן זקן שהוציא הון תועפות על איבנוב וסביר להניח שהמבקרים צדקו, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה שהבן אדם פשוט שווה את הכסף. פתח ב-5 משחקים וכבש 6 שערים ובישל אחד. מאזן פשוט מדהים יחסית למה שאנחנו רגילים בארץ. אני מקווה שהחלוץ המצויין הזה ימשיך את רצף הניצחונות של אשדוד להישארות בליגה. מאד מקווה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/08
  14. Giallorossi Member

ביזיון של קבוצה.
    אני לא מאמין שאשכרה הגעתי עד להרצליה וויתרתי על 20 הדקות הראשונת של רומא-מילאן בשביל לראות את חבורת האפסים הזאת מפסידה לקבוצה כל כך חלשה כמו הרצליה האלו.
    כל מי שהיה צריך הוכחה נוספת לכך שניר לוין הוא המאמן הגרוע בליגה בכל מה שקשור לחילופים, קיבלל את ההוכחה היום. שבוע אחרי שבוע (למעט הדרבי) הוא מחליף את דור מלול-השחקן הטוב ביותר של לוין על המגרש ללא ספק. למה לעזאזל להוציא את מלול כששחקן שלא עושה כלום על במגרש בדמות דן רומן נמצא על המגרש?

עצוב שלא מצליחים לברוח מהתחתית כבר - רק מרחק הפסד מהקו האדום. שבוע הבא חובה לנצח את אשדוד בבלומפילד.
    לפחות רומא נותנת לי לישון עם חיוך.

15. אלי מתחן Member

כמה שפ"ת עלובה, בית"ר נתנה היום הצגת כדורגל הטובה ביותר שלה העונה.
    ברוכיאן, בן שושן וויסה הרשימו, זנדברג סופסוף התעורר מהשינה שלו (למרות קבלת החלטות מרגיזה ביותר) ועידן טל כמו בואטנג טוב כתמיד.
    ביכולת של היום, אף קבוצה לא מסוגלת לקחת מבית"ר את הגביע, נקווה רק שלא הוצאנו את כל הקיטור היום ובשבוע הבא נחזור לראות את הקבוצה הרדומה של נצרת וסכנין.