מחזור 24 בליגת העל: מכבי פ"ת מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏10/3/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול הראשון שבר לגמרי את סכנין אבל אני לא מבין למה , זה כולה שער אחד.
    ובאמת הם נראו רע מאוד מהפתיחה,בית"ר אם הייתה רוצה הייתה כובשת עוד .

2. אלי מתחן Member

מחצית שנייה זוועתית של בית"ר, אבל סכנין לא מצליחה לעשות כלום.

3. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לסכנין מגיע לרדת ליגה, הקבוצה הזאת היא פשוט מכה.

4. ozi Member

אם היה מגיע, אז מכבי תל אביב היום נמצאת במקום האחרון, ומאבדת במחזור הבא גם את הסיכוי התיאורטי להישאר בליגה.
    בית"ר מזכירה את מכבי חיפה. משחקים לא גדולים, אבל 3:0 קליל. מגיעים למצבים נגדה, אבל מחמיצים ומיד סופגים בצד השני.
    כמו שגאידמק אמר- בשנה הבאה דאבל. (איפה השחקן ה-12 שיגיד "טריפל"?)

5. FelaKaT Member

משחק פושר מאוד של בית"ר ירושליים, אני בטוח שאפילו בחלומות הכי ורודים של פרננדז הוא לא חלם על משחק קל יותר.
    בית"ר איבדה עניין במשחק החל מהדקה ה37, וזה ניכר על המגרש.
    יואב זיו נתן את משחקו הגרוע ביותר מאז שהגיע לבית"ר. כנראה את תפקיד הקשר אחורי הוא לא יכול לעשות כמו שצריך.

ההגנה של בית"ר משתפרת ממשחק למשחק, הנעת הכדור שלה תשתפר עם יצרפו עוד קשר אחורי לצידו של אלברמן(אנסומבו לא יודע להניע כדור כמו שצריך), ואז באמת השמיים יהיו הגבול.

לרואה מעדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות ובינתיים זה הולך לו מצויין והוא ללא השחקן הטוב של בית"ר.

במשחק מול סכנין כל הכדורים שלא נכנסו מול אשדוד, מכבי פ"ת וסכנין בסיבוב הקודם נכנסו היום.

שבוע הבא בית"ר חייבת לנצח את חיפה בכדי לצבור ביטחון לקראת המשחק מול הפועל ת"א והמלחמה על המקום ה2.

אוף טופיק קטן:לואיס פרננדז פשוט שינה את בית"ר ירושליים. היא מגנה כמו שצריך, יוצאת למתפרצת כמו שצריך וסוף סוף גם מתחילה להניע כדור כמו שצריך.
    הדברים שבית"ר צריכה לשפר הם הצטרפות של שחקנים לרחבה, בעיטות של הקשרים אחוריים מרחוק והצטרפות של המגנים להתקפה, אז גם למכבי חיפה יהיה קשה מאוד להתמודד מול בית"ר ירושליים.

נ.ב:ושום מילה על אוהדי סכנין. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/2gunsfiring_v1.Xxx

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרדוניק, לא ציינת עוד משהו חשוב מאד שבית"ר חייבת בדחיפות לשפר - עניין הכדורים הארוכים. היום זה היה פשוט אסון אבל מול שכונה כמו סכנין זה עוד עבר בשלום, אבל כל פעם ששחקן שלנו מאחורה מקבל כדור, אפילו כשהוא לא תחת לחץ, הוא מעיף אותו קיבינימט קדימה, אולי מול חסארמה והליצן ששיחק לידו בהגנה זה יעבוד, אבל נגד אולארה ובנאדו...

בשבוע הבא המשחק תלוי הרבה יותר בחיפה מאשר בנו. אם הם ימשיכו לשחק כמו בשבועות האחרונים, סביר שננצח. אם לא, אין לנו סיכוי. בכל מקרה אני אופטימי.

7. FelaKaT Member

לא ציינתי זאת מאחר וזאת הייתה הפעם הראשונה בעידן פרננדז שראינו את התופעה, ולמעשה, סביר לניח שתופעה של גראבג' טיים כזאת לא תהיה לבית"ר מול חיפה.

לא מסכים. המשחק תלוי הרבה יותר מאשר באיך בית"ר תיראה מאשר מה חיפה תעשה.
    במידה ולרואה ימשיך להיות כמו שהוא מתחילת העונה, פרננדס ואגאנסו יתאמצו קצת יותר ואלברמן סוף סוף יתן משחק גדול(עד עכשיו הוא היה טוב-), בית"ר יכולה לצפות לטוב.
    עוד נקודןת אור הן ששחקנה הטוב ביותר העונה של חיפה ייעדר וחיפה יגיעו עייפים אחרי שהם ישחקו ביום רביעי בגמר גביע הטוטו.

8. בית"רי מלידה Member

נגד חיפה צפוי לנו משחק קשה ביותר, משתי סיבות:

1. חיפה, טובה מאיתנו.

2. המשחק בטדי , מגרש מנחוס השנה.

בכל מיקרה: המשחק ביום ראשון הקרוב, 19 במרץ , שעה 20:50 , טדי. להתראות במערבי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. לא מצאתי כינוי Member

סה"כ כמו שרשמו למעלה משחק פושר,לדעתי אפילו סביר.
    מחצית ראשונה הייתה דיי טובה שבמחצית שנייה בגלל המצב שבית"ר נקלעה אליו הורד הילוך והמשחק של בית"ר שוחק בעיקר על מסירות לא מדוייקות ושליחת כדורים קדימה. עם הכניסה של מליקסון ומויאל בדקות האחרונות הנעת הכדור השתפרה ואפילו כמעט נתנה עוד גול(לרואה).
    סה"כ אני דיי מרוצה מהמשחק,יש עוד מה לשפר אבל בטח ובטח שניצחון כזה רק תורם בנתיים לשקט בקבוצה לקראת המבחן הראשון בשבוע הבא - חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/06
  10. נדב מיכאלי Member

אתמול המשחק בדוחא לא התעלה לרמות גבוהות.
    היה משחק די בינוני.
    בית"ר במחצית הראשונה ניצלה 3 טעויות של הגנת סכנין כדי להבקיע שלושה שערים,במחצית השניה בית"ר כבר לא שיחקו ונחו.
    מברוק לקובי מויאל על הופעת הבכורה שלו,ללרואה על הגול השני שלו בישראל,לאסולין על הצמד .
    הגול הראשון היה מהלך אדיר של כדורגל,לרואה קירקס את מגיני סכנין ומסר לאגנסו שנתן מסירה נהדרת לאסולין שלא התבלבל מול מאיר כהן.
    הגול שני היה קצת מוזר,אסולין חטף כדור מסכנין (יותר נכון מסרו לו ישר לרגליים) והוא בעט כדור שאני הייתי בטוח שהתחלה עבר ליד השער ,במבט ראשון זה ניראה כאילו הכדור יצא החוצה ממש קרוב לקורה ,לשמחתי זה נכנס.
    והגול של לרואה בכלל אומנות ,יש לו מגע קסם ,טאץ' אלגנטי.
    בית"ר אתמול לא הציגה משחק גדול אבל במגרש שבו מכבי תל אביב,הפועל תל אביב ומכבי חיפה לא הצליחו לנצח ואנחנו ניצחנו שם 3-0 זה אומר משהו (גם בני יהודה ניצחו שם 3-0).
    שבוע הבא יש לבית"ר משחק קשה יותר ומבחן קשה יותר לבית"ר ולפרננדז.
    חיפה מגיעה לטדי וכידוע השנה טדי זה הנאחס הכי גדול של בית"ר ,אני מאד מקווה שבית"ר תיתעלה על עצמה ותנצח את מכבי חיפה ,וכמובן בעוד שבועיים הקרב על הסגנות הפועל תל אביב נגד בית"ר.
    בית"ר עוד רחוקה מלהרשים אבל אין ספק שהיא בדרך הנכונה.

11. Melixon 15 Member

בית"ר לא הציגה כדורגל או משחק גדול ובכל זאת אני שמח והצלחנו לסגור עניין כבר בשלב מוקדם של המשחק, שחקן קבוצה ממש חלשה ואני שמח שלקחנו את הנקודות בלי תקלות מיותרות.

השער של לרואה היה בסיום ממש יפה, אבל אם תשימו לב תראו שחוץ מהסיומת כל רוב ההתקפות של בית"ר כולל השער הזה
    באו מטעויות מוזרות מאוד של הגנת סכנין, הם פשוט לא יודעים מזה נבדל ונותנים לחלוץ כל פעם לברוח כשהם לא יוצאים בזמן, דברים שבגיל 14 אתה לומד, בושה.

שבוע הבא המבחן האמיתי, נקווה לעבור בשלום ולהציג משחק טוב ואפילו שזה בטדי אולי לנצח.