מחזור 24 בליגת העל: מכבי פ"ת מנצחת את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rivaldo, ‏10/3/06.

1. ReL Member

דווקא היה משחק קצבי יחסית בין נתניה לנצרת עילית , זה שראית תתקציר בראשון בשער(תוכנית כזאת עלובה) לא אומר שזה מה שהיה בכל המשחק .

טל בנין הוכיח לי למה כל כך רצינו אותו בקיץ , בתחילת העונה זה היה נראה כאילו הוא גמר את הסוס , סתם עושה קצת כסף עלינו , לא מתאמן באופן סדיר , אבל אין ספק שהוא המנוע של מכבי נתניה ובלעדיו אני בספק אם היינו היום במקום ה6 ושייכים לצמרת.

ועוד מילה על אבי פרץ , כולם הספידו אותו בסיבוב הראשון אמרו שהוא שוער גרוע , מקסימום ליגה לאומית , תמיד תמכתי בו , ועכשיו הוא נמצא בתקופת השיא בקריירה שלו , מעצבן אותי לשמוע שכל פעם מאמן אומר שאבי פרץ תפס יום טוב , אבי פרץ שוער טוב נקודה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/3/06
  2. burning soil Member

אל תשכח שבנין משחק בקבוצת תחתית לכאורה(בפועל נתניה כבר על גבול הצמרת)
    כך שהרבה יותר קל לו לבוא לידי ביטוי. למרות זאת מדובר בקשר אחורי מצוין,לא הייתי
    פוסל אותו גם לנבחרת.

3. נדב מיכאלי Member

נתניה כבר ממש דבוקה למכבי תל אביב.
    אז עטר עמד בהבטחה שלו ,בתחילת העונה הוא הבטיח שנתניה תיהיה הפתעה העונה וצדק.
    הכדורגל של נתניה מאד אטרקטיבי,יפה לעין ,תוסס,מלהיב.
    מאחל לנתניה להישאר המון שנים בליגה ובעיקר שעטר יאמן אותם.
    לגבי בנין אין ספק שאם הוא ימשיך ביכולת הזאת ופרננדז ישאר בבית"ר תמצאו את בנין בבית"ר.

4. בית"רי מלידה Member

5. Melixon 15 Member

חבל מאוד, לפחות משיח גם שופט טוב ולא דפקו לנו איזה ליצן כמו וקסברגר או אלון יפת

בעונה שטל בנין היה בבית"ר הוא היה מצויין ובגלל הפרשים בסיכום לגבי המשכורת שלו עם פניג'ל הוא לא נשאר (האמת שבצדק, הוא דרש הרבה כסף ועוד אחרי שבאו לקראתו)
    ארם בנין יגיע לבית"ר שוב אני מאוד ישמח, שחקן שעובד ועושה גם הגנה וגם התקפה - יחזק מאוד את המרכז ביחד עם אנסומבו. אגב, בן כמה הוא כבר?

6. יוגב אסולין Guest

עוד 20 דקות המשחק שלב ית"ר סכנין..

ניראה לי המתח בן המועדונים האלה רק הולך וגובר בעקבות הספורט.. כלומר לפני זה הכל היה במילים עכשיו כל משחק מקבל הגדרה באמת של מלחמה. ומשום מה לבית"ר יש נטיה להפסיד?

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחובבי הפוטבול מנג'ר...

שמתם לב על החולצות של היושבי ראש בפתיחת המשחק ? אם הלא לאלימות..
    לקחו את זה מהפתיח של המנג'ר

8. Spanish Weapon Member

ציון 10 ללרואה.
    ענק.
    3-0 לבית"ר

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אני ממש לא מבין מה לעזאזל שחקן כמו לרואה עושה פה.

10. Spanish Weapon Member

$$$

11. Raulito Madridista

יאללה הסכנין החמורים האלה הרסו לי את הציפיות. זה לא שבית"ר כאלה טובים, ההגנה של סכנין חלשה מאוד ונראית כמו הצל של עצמה. אני רוצה אותם בלאומית ורק בגלל זה אני לא כלכך מאוכזב שבית"ר מובילים כבר 3-0. אם הם יחטפו עוד אחד זו תיהיה מכה קשה בשבילהם. מאיר כהן לא נתן שני משחקים יציבים כבר כמה שנים טובות... אני לא מבין איך אפשר עם שוער כזה.

אסולין הראה לנו את היכולת הפנומנלית שלו אחרי שנרדם לאיזה חודש ומעלה. מרגע שלרואה בעט את הכדור היה ברור שזה ייכנס. סכנין יכולים להתבייש, האוהדים בצדק בדרך הביתה כבר.

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובגלל זה יש את החתימה שלי .

אז הוא יהיה כוכב , אבל איפה ? בישראל . מה כבר יצא לו מזה ? בליגת האלופות הוא לא יהיה , מול השחקנים הטובים בעולם הוא ל א ישחק אז למה , אז קיבלת כסף ,אבל מה עם החוויה ? מה עם הרגעים של פעם בחיים.

13. אלי מתחן Member

פשוט עלוב המשחק הזה, קצב איטי ושיפוט גרוע.
    איך בית"ר מובילים 3-0 זה פשוט לא הגיוני.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע, לרואה הוא בחור לא צעיר, שכבר שיחק לא מעט שנים באירופה וסביר להניח שלא יתקדם הרבה יותר ממצב של קפטן לאנס. אז הוא בא ועשה טובה לחבר שלו לואיס פרננדז, מקבל בוחטות של כסף ומול השחקנים העלובים בליגה הזאת נראה כמו מראדונה, מה אכפת לו?

שלושה גולים נהדרים של בית"ר, אומנם אני לא הכי מרוצה מהיכולת (לדעתי אנחנו נראים כל כך טוב רק כי בני סכנין ברמה של ליגה לאומית ואפילו פחות מזה), אבל באמת שבית"ר משתפרת משבוע לשבוע. לרואה נהדר, פרננדז חכם ומסוכן ואני חייב באמת לשבח את אסולין על שני גולים מצוינים, האחד שנבע מתנועה פנטסטית שלו, השני מבצע שלא האמנתי שהוא יכול לעשות. השער השלישי נבע ממתפרצת נהדרת וקור רוח מדהים של לרואה. יאללה, לתת להם שישיה.

15. burning soil Member

זה לא שהכדורגל של בית"ר מבריק במיוחד,סכנין פשוט גרועים. אתה לא מקבל הנעת כדור
    מסודרת מסואן ופיטו,על שחקני ההתקפה אין בכלל על מה לדבר,הם כמעט ולא מקבלים כדורים.
    וההגנה נראת אנמית לגמרי - דבר שלא מוסיף יותר מידי ביטחון לקבוצה.