מחזור 24 בליגת העל: הפועל מנצחת בטדי; נצחונות למכבי ת"א ומכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/2/20.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדידה לא יגיע אלינו. אבל יש לא מעט קבוצות בליגת העל שיכול להשתלב בהם (אותו הדבר שטיין שהוא גם צעיר יותר מפדידה וגם יותר מגוון ממנו).

2. oranfu Member

רז שטיין לא איטי ולא שחקן אמצע. לפחות לא היה כזה בנוער שלנו.
    מה הוא עושה מאז שעזב את הנוער אני לא יודע.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוצה להתייחס למשחק אתמול ולעזוב רגע את רז שטיין, פדידה וכל החבר'ה סבבה האלה מהקטנות.

השופט? לא מעניין. היריבה? לא מעניינת. אנחנו? איך לעזאזל אנחנו מעיזים להתלונן על בונקר כשרוני לוי על הקווים שלנו? עזבו רגע את המשחק נגד מכבי, נגד הפועל בבלומפילד מחצית שלמה הלכנו אחורה. היינו עם קינדה, פלומיין, גרסיה ואזולאי בהתקפה, קונטה באגף ימין, ופשוט הלכנו אחורה נגד אותה הפועל, שוואלה אתמול רק המחישה שהיא לא ברמה הזו ועשתה מה שצריך כדי להביא ניצחון (לדעתי אם היו תוקפים היו סוגרים סיפור הרבה לפניי אבל לא מאשים אותם). מגיע לנו שישחקו נגדנו ככה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

אני לא חושב שרצינו ללכת כל כך אחורה. כולם יודעים שבית"ר קצת לחוצה יותר בטדי (המשפט של רוני לוי לאחר המשחק הוא מצד אחד בריחה מאחריות וזריקת אחריות ומצד שני הוא נכון) ולאט לאט מתחילה להפקיר אז כביכול יש יותר שטחים. דמארי מוליך כדור בסדר והוא גמר את האוויר בשלב מסוים, אולהה לא מי יודע מה ואני עדיין (הגיע למצב לא רע ובעט דווקא על ורדאסקה, למה?) ואולי היה עדיף לשחק עם בוזגלו ולהעביר את אלטמן לשפיץ למה שנשאר. השחקנים השקיעו הרבה ושפכו לאגר.
    בוא נגיד גם שהמשחקים האחרונים שלנו היו עוד פחות טובים מאשר בריצה שהייתה כמו הפועל באר שבע או בני יהודה. מה עשינו נגד קריית שמונה החלשה בבלומפילד?

משחקים כאלה קורים פה ושם, הבעיה מבחינת בית"ר שזה קרה לה העונה יותר מדי. ושהיא לא הצליחה לייצר מומנטום אחרי ניצחון באמת גדול. ושמכל סיבה שהיא - לא הצליחו שם לשחק בהרכב החזק ביותר כבר הרבה זמן. הרבה השעיות וצהובים מיותרים, תגרות, הקבוצה עושה עונה טובה בסה"כ גם אם היה כיף לה עם עוד 5 נקודות בקופה.

5. Mahranlala Member

אתמול זו גניבת דעת אחת גדולה של קלינגר. מדקה 45 ספרנו את הדקות לאחורה ועוד לפני זה ביתר ישבו עלינו ולא יודע איך הם לא הצליחו להוציא לפחות תיקו. בכל מקרה - לפני המשחק הייתי קונה את זה בקלות.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלינגר כולו גניבת דעת. כמו רוב המאמנים בישראל. שואלים אותו על ההסתגרות הוא עונה גם ליברפול מסתגרת לפעמים. אי אפשר לקחת אותו ברצינות.

DRORIKO, EuropeGuy ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

לא מבין מה הבושה בלהסתגר. הפועל ת"א רצתה לצאת מטדי עם נקודות ועשתה את זה, היא לא חייבת לאף אחד מלבד האוהדים שלה כלום, והם נראו לי די מרוצים אתמול.

שי אוהב/ת את זה.
  8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום בושה בלהסתגר, בגלל זה גם לא צריך לגנוב דעת ולהגיד לי ליברפול בראיון אחר כך.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני באמת לא מבין מה את כל השיח הארוך והמייגע בכל מקום סביב ההסתגרות של הפועל תל אביב. אחרי שנים ארוכות של סבל ושום דבר, אני בתור אוהד הפועל הייתי מתמוגג מהתוצאות בתקופה האחרונה ומהמצב בטבלה, איזשהו עניין של תמונה על הפלייאוף, מקום חמישי. כיף גדול מבחינתם. כל הליגה ברמת בית שימוש, עוד הסתגרות פחות הסתגרות..מי יישמע קבוצות אחרות גורמות לכיף בעיניים.

10. Telkiyski Member

כי זה מה שנוח במדינת מכבי וביטר.
    אם יחסי הכוחות היו הפוכים וביטר הייתה גונבת עלינו איזה 1-0 דרדל'ה כזה נראה לך שמישהו היה מדבר על הבונקר?

הכל פה תמיד צריך להיות מסוקר מנקודת המבט של מכבי ת"א וביטר ירושלים, הקבוצות האחיות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/20
  11. Telkiyski Member

מה זה "גניבת דעת"?
    אף אחד לא מתווכח על זה שביטר הייתה ראויה להשוות ל1-1. נו אז מה?
    באנו למשחק כאנדרדוג ברור, היינו קונים לפני המשחק תיקו בשתי ידיים, הובלנו 1-0, ניסינו לשמור עליו. הצלחנו. מה גניבת דעת? כי היה לנו קצת מזל?
    אז היה לנו קצת מזל וביטר לא השוו. ביג דיל.
    גם לא זכורות לי איזה החמצות מסמרות שיער שלהם כן? זה לא שהם החמיצו פעמיים מול שוער ועוד פעם אחת מול שער ריק. היו בפיגור כל המשחק, לחצו, הגיעו לאיזה 2-3 מצבים לא רעים וזהו.

להזכירך במשחק שהיה בבלומפילד נגדם בסיבוב שעבר הם אלה שהובילו 1-0 במחצית הראשונה, ואז במחצית השניה אנחנו אלה שלחצנו והיינו ראויים ל1-1 (להזכיר לך את קיירמה לוקח גול לקמארה או את ההחמצה של אלטמן בסיום) ובסוף נגמר 1-0.

זה הכלים שיש לנו ומבחינתי שבכל משחק נשחק ככה כל עוד התוצאה טובה מבחינתנו.
    כשיהיה לך סגל כמו של ביטר תלין על בונקר ושיטת משחק לא יפה וכו'.
    כרגע יש לך סגל ברמה של בני יהודה או הפועל חיפה ואתה משחק בהתאם למה שיש לך.

12. קשר שמאלי Member

מה פלייאוף עליון יתן להפועל תל אביב? חומר לגניבת דעת וכסף שלא יעשו בו שום דבר מועיל

13. Telkiyski Member

איזו גניבת דעת בדיוק?
    אני טוען פה כבר שנים שאין כלום בפליאוף עליון כל עוד התקרה שם היא מקום 5.
    אני מעדיף לסיים פליאוף תחתון עם סגל ותקציב שלטווח ארוך יביאו את המועדון להתמודד על אליפות מאשר לפתוח שמפניות ממקום 5-6 כמו עכשיו.

עם זאת, אני מודע למצב הפיננסי של המועדון וכנראה שה2.5-3 מיליון שקל האלה הם קריטיים עבורינו.
    גם אם הכסף הזה יעזור בכיסוי החובות זה יהיה מועיל, לא פחות מלהביא איזה סטאר מליגת העל.

14. קשר שמאלי Member

גניבת דעת של המאמן והבעלים שיעשו מזה הצלחה גדולה, כאילו זה הישג לסיים בליגה המביכה הזאת במקומות 5-6

15. Telkiyski Member

ההישג הוא כי לפני חודשיים היינו בטופ 5 מועמדות לרדת ליגה.
    בכלליות מקום 5-6 זה לא איזה הישג מדהים עבור הפועל. מקום 5 זה סתם "בסט אוף דה רסט" בליגה הזו.