מחזור 24 בליגת העל: ברדה מנצח את ק״ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/2/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Hapoel_Tel_Aviv Member

בטוחה לא, אם לא תגיעו לפליאוף העליון עדיין תהיו בסכנת ירידה למרות שמבחינת יכולת אתם הכי טובים שם כרגע.
    אצלכם הגיע מאמן ויש שינוי ביכולות, הדבר היחיד שיכול למנוע ממכם להגיע לפליאוף זה מה שקורה אצלכם עם המשכורות.

2. Turgi Guest

בשאר משחקי התחתית לא רוצים להבקיע?

3. alexshw Member

אופיר זו גישה שרק על סמך השם הקבוצה לא תרד. אז אפשר לקחת דוגמא מארגנטינה, שם ריבר ירדה למרות שיטה שמגנה על הגדולות.
    בסופו של דבר צריך להסתכל על יכולת, ועל איכות הסגל, איכות המאמן וגם מומנטום.

Civil ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  4. Civil Anti Madridista

אני אשמח לשמוע את הנימוקים.

5. עידן444 Member

אופיר, ב 2 מתוך 3 הירידות שלנו אף אחד לא האמין עד לרגע האחרון שנרד ליגה... שיהיה בסדר... שאנחנו מכבי נתניה... שיש יותר גרועות... וירדנו... השוק הגדול ביותר היה כמובן בירידה הראשונה אחרי 32 שנה רצופות בליגה...
    אם הפועל ת"א תחשוב בקו הזה של "אנחנו הפועל ת"א, יהיה בסדר..." היא תהיה בבעיה...
    בפעם שעברה שהיא היתה בתחתית, היא באמת היתה קבוצה מאוד חזקה בפיניש... ואם אני לא טועה גם זכתה עונה אחר כך באליפות.

6. oFiRzZz Member

מכבי נתניה היא לא הפועל תל אביב לא משנה איך תסובב את זה .
    אל תשכח שיש גם אפקט השפעה של התקשורת ועל השופטים ..

בכל מקרה נראה לי שמיצינו .. נראה בסוף העונה אם הפועל תרד .. להערכתי לא .

7. Bon Argumentum Ad Hóminem

הפועל לא תרד. לא כי זאת הפועל, סתם כי יש קבוצות גרועות ממנה (כן, כולל עכו).

8. סמואל אטו Member

ערן זהבי וגם עדן בן-בסט מצטיינים כאשר הם משחקים מאחורי (או מצידי) חלוץ 9 אמיתי. במצב הנוכחי שפאקו משחק עם זהבי מאחורי/לצידי בן-בסט הוא פשוט עושה עוול גדול לשניהם ומפסיד אותם.
    בן-בסט בתפקיד ה-׳9׳ משחק מחבואים עם הגנת סכנין, ככה מכבי מפסידה גם חלוץ וגם מאבדת את זהבי שאין לו את מי שיפנה לו את הדרך.

ב-2 משחקים האחרונים של בדש הוא כבש ובישל, הוא חייב היה להמשיך בהרכב היום.

נ.ב.

תוסיפו קישור אפור לגמרי שפשוט לא מסוגל להכניס כדור עומק אחד ראוי, ובכלל זה נהיה מביך.

9. Hapoel_Tel_Aviv Member

הסגל שלכם יותר טוב משלנו, אבל ביכולת אתם לא יותר טובים מאיתנו, תסתכל על המשחק שבוע שעבר ותראה שהפועל הגיעה למצבי כיבוש כמו כל העונה ביחד וגרמתם לנו להראות כמו קבוצה סבירה,אבל אתם לא תרדו בגלל שהסגל שלכם מספיק טוב על אף היכולת ויש לכם סיכוי אפילו להגיע לפליאוף העליון.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ליגה חרבאנה, אלופה ברמה של קקה...

עוד משחק משעמם וחסר כל כדורגל איכותי של מכבי תל אביב שממשיכה לדלג לאליפות בליגה בין החלשות שהיו פה אי פעם.

Don Joan Roman ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  11. Raulito Madridista

אני חושב שהפועל תרד כי הלחץ עליה עצום, הרבה יותר בהשוואה לשאר קבוצות התחתית. כמוכן השחקנים עדיין לא באמת מעכלים מה שקורה, אנחנו לא קבוצה שסומנה כיורדת מהמחזור הראשון, לא סטייל עכו או הפועל פ"ת, מכבי הרצליה בימים עברו וכן-הלאה. זה תהליך גסיסה ארוך ואיטי. תחפשו פוסטים קודמים שלי בדיוני מחזור ותראו מתי בפעם הראשונה כתבתי שהפועל מועמדת לירידה. השחקנים חושבים שבלומפילד לבד יעשה את העבודה, שיש מאמן טוב מאחוריהם וגם קצת כישרון אבל זה ממש לא מספיק. זו עונה ששום דבר לא עבד בה, מהרגע הראשון ועד לסוף.

מתי נראה לעזאזל הרכב כדורגל נורמלי מצד השריף? חשבתי שהוא לא חובבן כמו דומב.
    אדל; אבו אל-היג'א, אוחיון, קולין, גולדברג; ספורי, רייכרט, סאשה(חוזר), זגורי; אזולאי ובאלדה.

לא הייתי משווה בין הפועל ת"א למכבי חיפה ובטח לא על סמך המשחק האחרון בבלומפילד. נו, וחוץ מזה - חיפה לא יותר טובה מהפועל אפילו בתקופה הבינונית של בלבול על הקווים? בטח שכן.

ערן זהבי כובש שער מאוד חשוב עם הבאזר והיה גם קצת מזל כי ראדי התכוון לבעוט. מכבי מאוד לחוצה בניגוד למשחקים הקודמים בבלומפילד בהם לא הצליחה לכבוש שער מהיר. פאקו צריך לשחק יותר התקפי נגד קבוצות כאלה, אז מה אם גאדיר בהרכב סכנין, זו לא ק"ש שהיא קבוצה מאומנת ברמה גבוהה ולא חכם לנסות נגדה בפעם הראשונה את ה-4-2-3-1.

בינתיים, בנוגע למחזור שעבר - התוצאות בתחתית טובות להפועל(חוץ מהמשחק שלנו כמובן). בית"ר מובילים על הפועל פ"ת, רעננה מובילה על הפועל חיפה(צפיתי קשיים לטל בנין במשחק הזה), ואשדוד בדרך לתיקו נגד מכבי פ"ת. ובכל-זאת: אם הפועל לא תדע לעזור לעצמה, שום דבר לא יעזור.

12. עידן444 Member

זה משהו שאני דווקא לא בטוח בו...

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפועל לא תירד כי השופטים לא ייתנו לזה לקרות.

Don Joan Roman ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  14. oFiRzZz Member

תוצאות על הפנים לנתניה ..מקווה שלפחות פתח תקווה תשווה .

15. Civil Anti Madridista

אם אתה באמת מאמין במה שאתה אומר אני בטח לא אתווכח איתך. אחת הבעיות העיקריות בהפועל היא מודעות עצמית שלעולם כנראה לא תהיה לה. שיביאו עוד כמה באלדות וביטונים באמצע עונה כדי לשדר עסקים כרגיל. מועדון מטומטמם שעוד יתעורר בליגה השנייה.

מצב נושא:
הנושא נעול.