מחזור 24 בליגת העל: ברדה מנצח את ק״ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏27/2/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ההבדל היחידי בין באר שבע הזו לבין באר שבע שנשארה בליגה בנתניה הוא כך שיש לנו שחקנים בודדים שעושים את ההבדל מדי פעם. הכוונה במיוחד למאור בוזגלו.
    כמובן שיש לנו קאדר הרבה יותר מרשים, אך לצערנו זה לא בא לידי ביטוי על הדשא.

South Boy אוהב/ת את זה.
  2. oFiRzZz Member

בינתיים כל הכרטיסים שהוקצו למכירה המוקדמת של יום שישי (כ850 אם אני לא טועה)
    נגמרו מספר שעות לפני הסגירה המתוכננת של הקופות .
    הערכה גסה שלי - 3000 צהובים בסמי עופר . כמה הקהל הזה צמא למשהו טוב .

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני אוהב את הקהל שלכם, אבל פה ספציפית אפשר לשייך את ההייפ לסמי עופר לדעתי. משחק נגד מכבי חיפה שם זה העניין האמיתי ולא נגד הפועל.

4. oFiRzZz Member

ברור . אבל אם היינו מובסים ע"י ב"ש לדעתי לא היינו עוברים את האלף ואני מפרגן .
    הכל עניין של מומנטום .

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא נראה לי. יש לכם פוטנציאל קהל גדול, חיפה יחסית קרובה אליכם ושוב, ההייפ סביב האצטדיון. לא חושב שהיה סולד אאוט אבל היינו רואים יציע צהוב.

6. Raulito Madridista

- הניצחון האחרון של הפועל עכו היה נגד...הפועל ת"א, בסיבוב הקודם. הובלנו 3:1 וקיבלנו בראש!
    - הפועל עכו לא ניצחה העונה אף משחק בית וזו אחת הסיבות לכך שהיא עומדת לרדת ליגה.

עזבו שטויות מהבילבולי מוח על פלייאוף עליון. אני רוצה שלוש נקודות מחר כדי להתרחק מהקו האדום, זו תהיה מלחמת עולם ומשחק אחר לגמרי מזה נגד מכבי חיפה. הפעם הפועל היא פייבוריטית, הפעם היריבה תילחם הרבה יותר ותשחק בצורה מבוקרת במטרה לעקוץ אותנו במתפרצות. אני מקווה לראות שהשיפור אצל שחקנים בחלק ההתקפי כמו שלומי אזולאי או רמזי ספורי - יימשך. אסור לחלק את הטעות היומית בהגנה, ושמעתי שפאלאח לא משחק בגלל צהובים - הבעיה שהוא לא היחיד. מה יותר פשוט מאבו אל-היג'א כמגן ימני וגולדברג כמגן שמאלי? אהה, כן, המנוע, בן-רייכרט - שחקן המפתח שלי.

אפשר לומר את רוב הדברים גם על המשחק בין רעננה להפועל חיפה. קל לשחק עם מוטיבצייה נגד האלופה, הפעם מגיע המבחן של הפועל חיפה. אני מחזיק אצבעות לקבוצה של חיים סילבס, ואתם מבינים למה.

מרתק כיצד יתפתח המשחק בין ק"ש להפועל באר-שבע. נכון שהקבוצה של ברק בכר הרבה יותר מחוברת והיא לא בלוף כמו הקבוצה של אלישע, אבל היא עייפה אחרי המשחק נגד מכבי, והיכולת שהיא מפגינה בזמן האחרון הרבה פחות טובה מאשר בפתיחת העונה. ובאר-שבע יכולה לגנוב עם ההברקות של בוזגלו והחדות של ארבייטמן ליד השער בעת האחרונה. כמו שאני מכיר את אלישע - הוא ישחק על תיקו.

7. Love Is Red Member

מה שאותי מפחיד לגביי המשחק ביום ראשון זה שאלישע יעלה עם ההרכב הקבוע שלו ולא יעלה עם הרכב אחר, ההרכב הקבוע שלו שכולל את ברדה מליקסון בוזגלו וכו' פשוט הופך אותנו לקבוצה לא טובה, מאז שנסאר חזר לנשוף בעורף של מליקסון ובוזגלו, מתחילת העונה רועי גורדנה נהדר, דור מלול הראה ניצוצות בקישור ההתקפי, אבל אלישע בשלו עם אותו הרכב, שלא לדבר על ההגנה שיש לי תחושה שהוא שוב יעלה עם אילוז החור ההגנתי ועם פאיוביץ' שנראה היה כבוי במשחק מול נתניה.
    מילא הכדורגל שאנחנו מציגים אבל העובדה ש3 שחקנים שיכולים וצריכים לשחק בהרכב במקום אחרים לא ישחקו ככל הנראה זאת בעיה יותר גדולה כי הוא אומר בעצם "לא משנה אם אתה טוב או לא, משנה איך קוראים לך"...

8. עידן444 Member

לא רק שהם לא גדולים, הם לא קיימים!

9. עידן444 Member

חבל שיש הקצאה מוגבלת. ממה שהבנתי אנחנו מקבלים את היציע הצפוני בגלל העונש של חיפה. בעיית מקום לא תהיה... חבל שאנשים הגיעו וחזרו בידיים ריקות.
    חבר שלי היה שם ואמר שכל אחד קנה 10-15 כרטיסים... מסביר למה זה נגמר מהר...
    אני באופן אישי לא אוכל להגיע. פשוט מועד מחורבן!

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מישהו קנה 10-15 תהיה סמוך ובטוח שזה ספסרים...זה גם אחד הבזיונות, צריך להגביל כמות כרטיסים לאדם.

אני בטוח שישחררו לאוהדי נתניה במקרה הצורך עוד כרטיסים, למרות שאני בספק אם זה יקרה, כי אין מספיק ביקוש לטעמי, זה לא שנתניה תביא 6 אלף אוהדים לסמי עופר, אחרת היינו רואים לחץ לכרטיסים שבועיים-שלוש מראש ואז באמת הם היו מקבלים עוד כרטיסים.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טבלת המעקב של הסיבוב השני

1. מכבי ת"א 10 21
    -------------------------
    2. קריית שמונה 10 18
    3. הפועל רעננה 10 18
    4. הפועל ב"ש 10 17
    5. בית"ר ירושלים 10 15
    6. מכבי פ"ת 10 15
    7. הפועל חיפה 10 14
    8. מכבי נתניה 10 14
    9. בני סכנין 10 13
    10. הפועל ת"א 10 11
    11. מכבי חיפה 10 10

12. מ.ס אשדוד 10 9
    --------------------------

13. הפועל פ"ת 10 9
    14. הפועל עכו 10 3

Nave אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

האמת שאין לי מושג מה הקשר למה שכתבת...
    לא, נתניה לא תביא 6,000 איש ביום שני, אז? מה הקשר לזה שהכריזו על מכירה מוקדמת שהסתיימה אחרי שעתיים כי נגמרו ה 500 או ה 800 כרטיסים שהביאו?
    איזה ספסרים? מה יש לספסר במשחק כזה כשיש מחיר אחיד ולא אמור להיות חסר מקום? למה שאנשים ירוצו לקנות כרטיסים שבועות לפני? צא מהמוד דרבי שאתה חי בו... כולה עוד משחק ליגה...

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספסר לא עובד לפי איזה משחק זה, ספסר זה העבודה שלו. הוא מבחינתו לעשות כמה מאות שקלים בערב ויאללה הביתה. על זה הספסרים חיים, ספסרים זה אנשים שאתה תראה אותם בכל אירוע ספורט חשוב, הם גם מרוויחים בעבודה רגילה וגם מהצד מה שנקרא, יש ספסרים קבועים במשחקים של מכבי שהזדמן לי לראות אותם גם באירועים לא קשורים לספורט.
    זה שמכריזים על מכירה מוקדמת זה מראה כמה המועדון הזה שבוי בעבר, מי עושה מכירה מוקדמת? לא כולם יכולים לבוא במכירה מוקדמת, הגיע הזמן להתקדם, ולעשות כמו שעושים בקבוצות הגדולות, אם יש מספיק מנויים על כמות הכרטיסים, אז הרשמה מוקדמת למנויים, אם אין, עושים פשוט מכירה אינטרנטית במכה של כל הכרטיסים ואז אתה גם יכול להגביל את הספסרים ולדאוג שרוב הכרטיסים יגיעו לידיים נכונות.
    אין קשר למוד דרבי, כמו בלא מעט דברים שקשורים לאוהדים, אתה מסרב להבין. גם פה. כדורגל זה עניין של היצע וביקוש, זה שזה מחיר אחיד, זה מטיב עם הספסר גם בדיוק כמו שזה מטיב עם האוהד מבחינת תשלום, אני לא רואה את אוהדי נתניה אומרים לו לא ונכנסים לשבת עם אוהדי חיפה, מה גם שלא אמורים להיות יותר מדי כרטיסים מאחר וסמי עופר, זה איצטדיון של 30 אלף, מתוכם 17 אלף מנויים, והורדת להם את היציע הצפוני, אז אתה כבר מגביל את אוהדי מכבי חיפה לאיזור ה-24 אלף גג.

14. עידן444 Member

ממה שהבנתי בגלל העונש האוהדים שלנו יושבים ביציע הצפוני העליון שהוא גדול יותר.
    אם אתה לא יודע מכבי נתניה היא מהקבוצות שעובדות עם לאן וגם למשחק נגד בית״ר תל אביב רמלה אפשר לקנות כרטיסים באינטרנט. מי ששבוי בעבר זה לא המועדון אלא חלק מהאוהדים שעדיין מעדיפים ללכת ולקנות כרטיסים במזומן ולכן כן הכמויות שקונים הן כאלה- כי כל הח׳ברה שולחים נציג שיקנה לכולם. כשיודעים שיש סכנה לספסרים מגבילים את הכמות לאדם. הפרצופים של הספסרים בנתניה מוכרים לכולם...
    וזה ממש לא משחק של בהלת כרטיסים בשביל לעשות הגרלות. סך הכל משחק עם קצת יותר ביקוש מהרגיל...
    המועדון הזה בקושי עומד על הרגליים אם שכחת ואתה מדבר איתי על תהליכים שאפילו למועדונים מסודרים בלי בעיות כסף לקח זמן להטמיע אותם, ובנתניה ממש אין בכך צורך כרגע...

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה לא משחק של בהלת כרטיסים מה כן? מחזור אחרון על הישארות בליגה? זה בדיוק המשחק שיכול לקבוע שמכבי נתניה תישאר סופית בליגה ועם סיכוי להגיע לפלייאוף עליון ולהיות שקטה מהבחינה המקצועית עד סיום העונה. משחק מול מכבי חיפה הלא יציבה זה בדיוק המשחק הזה, כשהפועל פ"ת עם 21 נק' ולנתניה יש 29, כשהשתיים שלפניה עם 31, זה המשחק הכי חשוב של מכבי נתניה העונה, גם לברוח 11 נקודות (בפוטנציה מפ"ת אם זו תפסיד) וגם אפשרות להיכנס למאבק על פלייאוף עליון. תוסיף לזה את העובדה שבשבועיים הקרובים מכבי נתניה משחקת נגד הקבוצות הכי גרועות בליגה שזה עכו ואשדוד והמשחק הזה הופך להיות סופר קריטי למאבק על פלייאוף עליון והישארות, כי הפסד פה וחלילה לקיחת נקודה אחת מ-6 האחרונות ונתניה מסתבכת לאללה, לעומת זאת קח 7-9 נקודות ב-3 המשחקים האלה ומכבי נתניה תשחק בפלייאוף העליון.

itzik.miro ו-לירן אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.