מחזור 24 בליגת העל: בית"ר מנצחת בדוחא; בפסגה ב"ש שומרת על פער 3 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏24/2/17.

1. עידן444 Member

שבוע שעבר דיא סבע ״הרס״ לערן לוי את בישול העונה כשהחמיץ.
    היום אבוחצירה ״הרס״ בישול נהדר ליובל שבתאי.

2. zivmay Member

אז זהו שקרה.

3. עידן444 Member

למי שמשתעמם מהמשחק של מכבי ת״א עם בני יהודה שיצפה בקישור ויעביר ל- 1:07.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה לראות את מכבי או לדבר עליהם כרגע, הם לא רלוונטיים ולא מעניינים, ברגע שאנחנו לא עושים את עבודה.. טבעי שלא נהיה במקום הראשון וזה צפוי לקרות.

אנחנו חייבים לחזור ולשחק כדורגל, מכבי תל אביב קבוצה מספיק טובה כדי לנצח ברצף כל משחק עד המשחק הבא מולנו, וזה מה שצפוי לקרות. אין מה להתעסק במשחקים שלהם כל שבת.

5. Melikson24 Member

שיפוט מעולה.

6. Raulito Madridista

אם לא הרוש בכושר מצוין גם נקודה אנחנו לא לוקחים היום, מה זה שווה שמניעים כדור כמו פריס סן-ז'רמן אם אין ת'אכלס? משחקים כאלה חייבים לנצח, אסור להסתפק במועט ורעננה העונה חלשה מאוד ולמרות זאת לא סיכנו את השער בכלל. עומרי אלטמן עוד סביר וברשצקי ניסה, אבל מעבר לכך שום דבר. לא מבין למה קורצקי חייב לשחק עם המוזרים האלה מקדימה, הירש לא יכול לתרום כלום בכנף. הלחץ רק גובר משבוע ושבוע וזה לא שבפלייאוף יהיה יותר טוב. חבל על 8000 האוהדים המאוכזבים ואני מביניהם, היה עידוד לא רע בכלל. זהו, ירדנו ליגה.

מכבי חיפה עם שלושה חודשים ללא ניצחון בסמי עופר וגם ביחס לעונה גרועה זה ללא ספק שבירת שיא. מכבי חיפה חלשה מאוד. רציתי לכתוב לפני המשחק שתהיה בעיה כשחיפה בלי ורמוט שהוא המוליך כדור היחיד שלה, אבל זה בטח לא תירוץ וחשבתי שגג ייגמר בתיקו.

7. Butragueño מנהלים

אלי דסה בקבלת צהוב מכוון הכי שקוף שיש. פעמיים באותה דקה לוקח את הזמן בהוצאת חוץ. איזה כיף לנוח מול אשקלון ולהיכנס לפליאוף נקי.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים שזה מה שנהיה ממכבי תל אביב הגדולה עם התקציב המפוצץ והרכישות במיליוני יורו והצוות הזר המתקדם, דסה שמבזבז זמן בתוספת הזמן כמו שחקן ליגה א׳ כדי להוריד תשעון, רק גורם לי להעריך יותר את המועדון שלי שמביא את מכבי תל אביב תחת קרויף למקומות שלא חשבתי לעולם שתגיע אליהם.

9. alexshw Member

ואי חלאס עם זה. כולם עושים את זה בשלב מסוים. גם בעולם. יש תוצאה שרוצים להשיג ומרגישים קצת לחץ.
    גם יונייטד מול רוסטוב עשויה לעשות את זה בנסיבות מסוימות אבל אז יגידו ואו מוריניו הגאון יודע להוציא את התוצאה הרצויה.

gilad16, hbs7, amn ו-3 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

זאת הולכת להיות עונה גדולה לאוהדי מכבי ת"א. הם ייקחו דאבל והפועל יירדו ליגה.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא בזבז זמן כדי לקבל צהוב ולהגיע נקי לפלייאוף.
    אתה קריקטורה, באמת. חלאס.

השער השני אחד משערי העונה, למרות שזה נראה כמו נבדל של בניון.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חלאס משה חלאס, שחרר מזה.

עדיף שנדאג יותר מאיך שהקבוצה שלנו נראית מאשר לפזול כל שבוע למה הם עושים, אם נהיה טובים זה שלנו, מכבי תל אביב עם שחקנים פחות טובים וברור לכולם שאם מכבי תל אביב זוכה בתואר כי יותר אנחנו נתנו להם מאשר הם לקחו.
    אם השחקנים לא יתעוררו.. הם ראויים יהיו להפסיד את התואר, פשוט מאוד.

גרמנו לליגה להיפתח מחדש, צריך לדאוג לשחקנים שלנו שיתחילו להראות אופי בליגה. בינתיים הדבר היחיד ששומר אותנו במקום הראשון זה אך ורק טרנר. זה לא יחזיק לאורך זמן.

gilad16, hbs7, Don Joan Roman ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריקטורה? אתה וכותב אחר בכיתם כאן על ירידה ברמת הפורום וכתבתם שאתם כותבים פחות בגלל זה, אבל האמת שפשוט העדפתם להסתתר בתקופה שמכבי הייתה חלשה והפער היה גדול ועכשיו שהפער קטן פתאום חזרתם לכתוב בתדירות גבוהה פתאום הרמה עלתה. אם מישהו מוריד את הרמה של הפורום זה אתה והודעות כמו שלך למעלה.

אתם הפועל רעננה עם 130 מיליון שקל תקציב. יש כאלה שבשבילם זה מקובל, הכל בשביל הניצחון, לי זה הזוי שככה מועדון כמו מכבי צריך לשחק ובעיקר טפיחה ענקית על השכם שהקבוצה שלי גורמת לכם להתנהל כמו קבוצה קטנה (שוב אגב ראיקוביץ ביזבז זמן כבר מדקה 70).

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא הורדתי את שהותי כאן אפילו לשנייה, נו מילא.
    אתה מבלבל בשכל פעם אחר פעם. היום זה יכל להיות 2-3:0 אחרי חצי שעה, בה בני יהודה לא עברה את החצי. הפועל רעננה, בסדר.
    וזה לא שהקבוצה שאתה אוהד מספקת הצגות לאחרונה.

amn אוהב/ת את זה.
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש פה משתמשים שאכן נעלמים בתקופות חלשות, לא רואים אותם, ופתאום צצים אחרי ניצחונות ותקופות טובות יותר, האמת שאורימור הוא לא אחד מהם. וחוצמזה, זה בסדר, זה מקום חופשי וכל אחד רשאי לצוץ מתי שבא לו, אם יש פחדנים שאין להם את ה- dignity לבוא ולכתוב גם שהקבוצה שלהם נחותה משמעותית וזו באמת הסיבה שהם לא כותבים גם שלא הולך לקבוצתם.. שיבושם להם, עדיין זכותם. כל אחד יכול ומוזמן לכתוב פה מתי שבא לו, לא לפי זה מנהלים דיונים.

אל תירדו לפסים אישיים, הודעות לא במקום ימחקו.

משה, אני כרגע באמת הייתי יותר מודאג מאיך שהקבוצה שלך נראית מאשר לתפוס נחמה מאיך שמכבי תל אביב מתנהגת על המגרש, את זה עשינו, והיה מקום לכך, במשחק נגדם, אבל מאז עוד עברו מים בנהר ואנחנו לא השתפרנו מאז. כל עוד הקבוצה שלנו לא משתפרת, זה כבר לא רלוונטי איך מכבי תל אביב משיגה את הנקודות. לא רלוונטי בכלל.

amn אוהב/ת את זה.