מחזור 24:בטיס מנצחת את ריאל,ברסה את סרגוסה הפער 5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏15/2/08.

1. Raulito Madridista

הליגה הספרדית - מחזור 24'

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

לאחר משחקי גביע אופ"א שכבר שוחקו ולקראת חזרתה של ליגת האלופות מפגרה ארוכה, יתקיים עוד מחזור בליגה הספרדית האהובה עליינו.
    יום שבת יהיה היום המרכזי ללא ספק כאשר יתקיימו בו שלושה משחקי צמרת לכל דבר. האלופה ריאל מדריד שהביסה 7-0 את ויאדוליד במחזור שעבר, תשחק שעתיים לפני ברצלונה ובמידה ותנצח את בטיס בחוץ, תוכל לפתוח פער של 11 נקודות על ברצלונה, לפחות זמנית. ריאל תחסר את רוביניו אך ואן ניסטלרוי והיינצה כשירים להתמודדות, ראמוס בספק. באותה שעה בידיוק יתקיים משחק מרתק מאוד, כאשר אספניול שחולמת להעפיל העונה לצ'מפיונס אך הפסידה ב-3 מתוך 4 המחזורים האחרונים, תארח את סביליה שדווקא לקחה 7 נק' מתוך ה-9 האחרונות וסיימה בתיקו עם ברצלונה. ברצלונה תתארח אצל סראגוסה של אירורטה שממשיכה להיות לא יציבה והפסידה באוססונה במחזור שעבר. ברצלונה תחסר את אטו. צ'אבי יערוך את הופעתו ה-400 במדי ברצלונה.
    ביום ראשון תארח ויאריאל של פלגריני את ראסינג, שעקב הכושר הקטסטרופלי שלה עלולה להידרדר אף למקום התשיעי בתום המחזור.
    אתלטיקו מדריד תארח את בילבאו ותקווה לרשום ניצחון שני רצוף. וולנסיה שניצחה גם בשבוע שעבר וחוזרת לקצב בזכותו של דויד ויאה, תתארח בחטאפה שסיימה בתיקו במשחק החוץ שלה בלה קורוניה במחזור שעבר.

לוח המשחקים

http://i153.photobucket.com/albums/s229/fcbjan07/messi1.Xxx

יום שבת -
    אספניול - סביליה(21:00, שידור ישיר ב5+ Live);
    בטיס - ריאל מדריד(21:00, שידור ישיר בספורט5);
    סראגוסה - ברצלונה(23:00, שידור ישיר בספורט5+);

יום ראשון -
    ויאדוליד - מאיורקה(18:00);
    רקראטיבו הואלבה - דפורטיבו לה קורוניה(18:00);
    אלמרייה - מורסיה(18:00);
    לבאנטה - אוססונה(18:00);
    ויאריאל - ראסינג סנטאנדר(18:00);
    חטאפה - וולנסיה(20:00);
    אתלטיקו מדריד - אתלטיק בילבאו(22:00);

מחזור פורה ודיון מהנה, פריוואים - בהמשך... :aaa21:

נערך לאחרונה ב: ‏15/2/08
  2. Mehmet Member

לפי האתר של ספורט 5, לא משדרים את אספניול-סביליה, אבל כן משדרים את אתלטיקו מדריד נגד בילבאו בספורט 5 לייב.

בכל מקרה, גם ריאל וגם בארסה תצאנה למשחקי חוץ קשים בסביליה ובסראגוסה. כל תוצאה תהיה אפשרית בשני המפגשים האלו, כשמצבה של ברצלונה לא טוב ואסור יהיה לה לפשל ברומרדה-פשוט חייבת ניצחון ולקוות למעידה של ריאל.
    סביליה תנסה לנקום באספניול על ההפסד בפיחואן בסיבוב הקודם, ואתלטיקו מדריד תיתקל בקשיים מול בילבאו, אבל אמורה לנצח ולהישאר בצמרת.
    ואותי מעניין במיוחד אם ויאדוליד תתאושש מהשביעיה מול מיורקה בבית...

3. RubberSoul Member

ללא ספק אחד המחזורים החשובים ביותר,מכל בחינה(צמרת,תחתית).
    ----------------------------------
    גם אתם הרגשתם רעידת אדמה?

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'אבי יחגוג את משחקו ה400 בכל המפעלים בברצלונה.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_269/foto_269837_CAS.Xxx

אבל הסיפור הגדול מהאימון אתמול ה וא פויול שאמור לחזור רק בעוד שבועיים וחצי אבל יש סיכוי די גדול שכבר מחר הוא יהיה בסגל.

5. Sergio Ramos Member

ברצלונה פירסמה את הסגל למשחק מחר נגד סרגוסה:

ואלדז, פנטו.
    אבידאל, מיליטו, מארקה, פויול, תוראם.
    אינייסטה, דקו, צ'אבי, טורה, אדמילסון, גודיונסן.
    בוז'אן, דוס-סאנטוס, רונלדיניו, הנרי, מסי.

פויול יכלל בסגל בדוואות; דקו ויאיא טורה מצטרפים ונותנים לרייקארד מרכז שדה כשיר לחלוטין; בוז'אן חוזר לסגל, ואטו הפצוע בחוץ; זמברוטה את סילבניו, בחוץ.

6. Raulito Madridista

שוסטר פירסם את הסגל לקראת בטיס

גבריאל היינצה מחוץ לרשימה, למרות שהחלים סופית מפציעתו(כנראה ייקבל עוד מנוחה קטנה לקראת רומא), כמוהו לא זומנו פפה, מצלדר, סביולה, רוביניו וסניידר הפצועים, כאשר האחרון נפצע באימון המסכם וייעדר כחודש מן המגרשים. מנגד, חוזרים לסגל רוד ואן ניסטלרוי ומיגל טורס. סרחיו ראמוס שהיה בספק, כשיר למשחק.

הסגל המלא:

http://www.realmadrid.com/addon/img/e537b8288convocatoriap.Xxx

שוערים: קסיאס, דודק;
    הגנה: ראמוס, קנבארו, סאלגדו, טורס, מרסלו;
    קישור: דיארה, גאגו, בפטיסטה, גוטי, רובן, דרנתה, בלבואה, היגואין;
    התקפה: ואן ניסטלרוי, ראול, סולדאדו;

7. RubberSoul Member

לא יודע מה אתכם,אבל יש לי תחושה לא טובה לגבי פויול...אפילו שזה פויול.

8. omer80 Member

הגיע הזמן שרונאלדיניו יפתח סוף סוף בהרכב במקום הנרי החלש
    הנרי פשוט לא עושה כלום בברסה והנרי של ארסנל זה לא הנרי של ברסה

9. BeitaReaLiverpool Member

מחזור מצויין. בעיקר המשחקים היום.

בטיס-ריאל: קשה לי להאמין שבטיס תעצור את המכונה של שוסטר. אני מאוד שמח שרוד ואן ניסטלרוי בסגל, כנ"ל לגבי סרחיו ראמוס. אני מקווה שסניידר, פפה, מצלדר ורוביניו יחלימו.

אספניול-סביליה: משחק גדול. אספניול מצויינת העונה, סביליה מתקדמת לאט לאט.
    אמור להיות מאבק קשה. סביליה גם תרצה לנקום באספניול על ההפסד בסיבוב הקודם.
    באספניול עדיין זוכרים את גמר גביע אוופ"א אשתקד.

בארסה יוצאת למשחק שהוא מוקש רציני. אני מהמר על תיקו ברומרדה. מעניין לראות אם פויול ישחק, ומי יפתח בעמדת המגן הימני.

10. Sergio Ramos Member

אספניול - סביליה

http://img153.imageshack.us/img153/2249/espanyol1so5.Xxx - http://img252.imageshack.us/img252/6171/sevilla1uk3.Xxx

הכחולים לבנים של ולוורדה, נמצאים בכושר רע. במחזור האחרון, הפסידה הקבוצה 2-1 לרקראטיבו הואלבה, קבוצת התחתית. מחזור לפני, אומנם ניצחה 1-0 קטן את חטאפה, אך זה לא סותר את העובדה שאספניול בכושר רע מאוד, בעיקר בעיקר, משום שבחוד חסר לה האחד והיחיד - ראול טאמודו. אין ספק שהספרדי נורא חסר אי שם בחוד. ב - 5 המחזורים האחרונים, ניצחה אספניול פעם אחת, הפסידה 3 פעמים ותוצאת תיקו אחת. את שלושת הפסדים אגב, נחלו לקבוצה שלושה קבוצות תחתית- בטיס, הואלבה וויאדוליד. ולוורדה יודע שעם הוא ורקבוצתו, רוצים כרטיס לליגת האלופות, הם חייבים להתעשת, ומהר. ניצחון על סביליה, ללא ספק ינפיק רוח חיים וירומם את המצב רוח בשורות אספניול.
    אז כפי שידוע לנו, טאמודו יעדר גם היום עקב הפציעה ואת מקומו בחוד יתפוס הרכש החדש מינואר, אוורטון. החלוץ המברזילאי, שהגיע מגרמניה ומוכר לכולנו בתקופתו בסרגוסה. רופטה חוזר מפציעה, וצפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של ואלדו. בהגנה דניאל חארקה המצטיין ימשיך להנהיג את ההגנה בעמדת הבלם שלצידו ישחק צי'קה.

מן העבר השני, המתארחת סביליה, שתגיע למשחק לאחר שבשבוע שעבר הוציא תיקו נגד ברצלונה בפיחואן. עדיין חסר משהו בסביליה, אין ספק בכך, וחימנז אף הדגיש זאת: "יש לנו עוד מקום לשיפור עם אנחנו רוצים להתקרב יותר לצמרת הגבוהה. אנחנו לא יציבים מספיק לאורך זמן, ונשתדל לשפר את המצב." אמנם, סביליה אחרי שתי ניצחונות ותיקו, אך דבריו של חימנז אכן נכונים - סביליה לוקה בחוסר יציבות בצורה מאוד בולטת. האופי והחשק של פעם, גם נראו כאבדו מעט ובשל כך סביליה כעת רק במקום השביעי.
    מי שחוזר לסגל הוא ארונה קונה שחזר מאליפות אפרקיה מנבחרתו חוף השנהב. קאנוטה שכבר הספיק לשחק מול בארסה כשיר ויפתח ליד מכונת השערים לואיס פביאנו. מי שיחסרו אלו קייטה ודני אלבס. הראשון עקב פציעה, והשני עקב הרחקה. אדיראנו, שמתפקד ברוב העונה כמגן שמאלי, יעבור לעמדת המגן הימיני כברירית מחדש ובצד שמאל דרגוטינוביץ' צפוי לפתוח. בלב ההגנה, אסוקדה יפתח בבירור, חימנז מתבלט בין מוסקורה הקולומביאני לפאציו הצעיר.

הרכבים משוערים:

אספניול: קאמני; רודריגז, חארקה, צ'קו, פאבלו זאבלטה; ריירה, דה לה פנייה, אורטאדו, רופטה, לואיס גרסיה; אוורטון.

סביליה: פאלופ; דרגו, מוסקורה\פאציו, אסקודה, אדריאנו; נאבס, פאולוסן, מארסקה, קאפל; פאבינו, קאנוטה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/2/08
  11. Sergio Ramos Member

המשחק מול בטיס מהווה מוקש, אך כמו שאמרו, לבטיס את את האמצעים לטעמי לסכן אותנו. מאז עזב קופר, יש שיפור בבטיס וניתן לזהות רוח חיים קצת שונה בקבוצה. אני מקווה שלא תהיה אופוריה לאחר השביעיים הגדולה בשבוע שעבר, ובעיקר בעיקר, שלא תהיה שאננות לשחקנינו. סניידר ורוביניו יחסרו לנו בארסנל ההתקפי. גוטי יפתח בוודאות, ואני חושב ששוסטר חייב לצוות את אותה שלישיה שפתחה מול ויאדוליד - ללא דיארה החלש. לגאגו מגיעות הדקות. הוא במומנט מצוין שעשוי להיות חקל גדול מההתחשלות, להוריד אותו לספסל יהיה בגדר עוול. מבין 4 שחקני מרכז השדה, דיארה הוא החוליה החלשה, וצריך להמשיך להיות מסופסל. אני שמח שרוד חוזר להרכב. למרות כושרו החלש, רוד הוא באנקר ונצטרך שחקנים מסוגו למשחקי חוץ מול קבוצות התחתית. רובן יפתח בהרכב, ואני מקווה שהביטחון שצבר מהמשחק הקודם, יעזור לו להמשיך להוריד חלודה ורק שלא יפצתע לנו שוב.

אני חושב שברצלונה תנצח את סרגוסה. הלבנים הם חיה פצועה העונה. אחרי העונה הטובה בעונה שעברה, העונה הכל קרס. שתי הפסדים רצופים יש לסרגוסה, ויש לי תחושה שהשלישי בדרך. אופי ומנטליות חלשה הם הדברים השלילים שמאפיינים את סרגוסה. הרי כלים יש, וטובים מאוד, אך המנטליות ברצפה. בארסה גם כן, משתפרת, ואי אפשר לשלא לראות זאת. נגד סביליה, במשחק חוץ מהקשים שלה העונה, היא הוכיחה לעומת פעם שהיא יודעת לחזור למשחק. במרבית משחקי העונה בארסה הראת אופי חלש מאוד בחוץ וחוסר מוטיבציה. העניין הנ"ל משתפר ויש סיבה להאופטימיות. רוב התארים הספרדיים אומרים שהנרי צפוי לפתוח ורונלדיניו שוב בספסל. הייתי רוצה לראות את רונלדיניוכ בר פותח, אך כנראה שרייקארד יודע מה הוא עושה.

אספניול וסביליה במפגש מותח מאוד לדעתי. אני מאוד אוהב את המשחקים האלה, בהם אין פייבורטית בעצם. אספניול טובה יותר העונה, אך במומנט שלילי בתקופה האחרונה. סביליה העונה לא להיט גדול ולא מזכירה במעט את סביליה שהכרנו. משחק שיכול להתפתח לכל כיוון.

12. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-betis1.Xxx בטיס - ריאל מדריד http://realmadrid-futbol.com/L-realmadrid.Xxx

שבת, 21:00, שידור ישיר בספורט5

ריאל מדריד תוכל לפתוח לפחות זמנית פער של 11 נקודות מברצלונה. למרות שהיא משחקת נגד בטיס - קבוצה בינונית מאוד שנמצאת עמוק בתחתית, אלו בידיוק המשחקים שהמרגנס מתקשים בהם(ויאדוליד, מורסיה ואלמרייה). בטיס תגיע למשחק עם סגל משופץ, כאשר מס' שחקני מפתח חוזרים מפציעות. אצל ריאל, התקשורת מדווחת שרוד ייפתח על הספסל.

בשני המחזורים האחרונים הפסידה בטיס לדפורטיבו לה קורוניה ווולנסיה, דווקא אחרי ניצחון על יריב חזק בדמות אספניול(שער של אדו, המפציצן של בטיס[8 גולים], בדקה ה-89), ולכן היא במרחק נקודה אחת בלבד מהקו האדום וצפויים לה עוד מאבקים קשים מאוד כדי לשרוד העונה בליגה.
    לקראת המפגש עם ריאל מדריד, בו יחזרו מספר שחקנים לסגל לאחר פציעות, מפרגנים שחקני בטיס לקבוצה שבמקום הראשון. "הם הרבה יותר חזקים מהעונה שעברה", אמר הקפטן חואניטו. פאבונה, החלוץ הארגנטינאי שהרשית העונה שש פעמים וחוזר מפציעה ישירות להרכב, פירגן לאיש שיעמוד מולו:"קסיאס הוא השוער הטוב בעולם", אמר. שניים שעוד יחזרו לסגל הם מארק גונזאלס ודויד אודונקור, שניהם צפיים לשבת על הספסל. איפה סוביס אתם שואלים? הוא קיבל העונה מספיק צ'אנסים(16 הופעות, 14 מהם בהרכב הראשון והתוצרים – 3 שערים בלבד). הוא על הספסל כמובן.
    בטיס של השנה כמו אשתקד, קבוצה בינונית מאוד גם בחלק ההגנתי וגם בחלק הקדמי. שוערה של הקבוצה, ריקארדו, שוער נבחרת פורטוגל, מגלה העונה חוסר יציבות והיה אשם במספר שערים שספגה הקבוצה. חואניטו, בלם הסלקסיון לשעבר ממשיך להידרדר ביכולת.
    הניצחון האחרון של בטיס על ריאל מדריד היה בשנת 02\2001, אז חואקין היה מי שכיכב.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/pavone_chutando_gol070907_ES.Xxx
    כשיר וייפתח בהרכב. פאבונה.

בטיס: ריקארדו; דמיה, מלי, חואניטו, ואנגה; ארזו, ריברה, קאפי, קאפה; אדו ופבאונה

כלי התקשורת בספרד לא הפסיקו להתמוגג מהשביעייה של ריאל מדריד, שפתחה פער של 8 נק'. את מרבית השווחים קיבל גוטי שני שערים ושלושה בישולים ביום ראשון והפך למלך הבישולים של הליגה הספרדית. ראול וקסיאס האריכו את חוזיהם(עד ל-2011 ו2016 בהתאמה) וסגרו עניין סופית - צמד השחקנים האלו שתרמו כל אחד המון לריאל מדריד, ייפרשו בבגדים הקדושים. הבא בתור שיאריך את חוזהו לפי התקשורת הוא גוטי. עוד בשורה טובה לריאל מדריד הייתה כשירותם של ואן ניסטלרוי וטורס שהיו פצועים והחמיצו את ויאדוליד. גם גבריאל היינצה כשיר סוף סוף אך לא יישחק כדי לתת לו להחלים במאת האחוזים ולהתכונן לרומא. בריאל יודעים שניצחון יכול לפתוח זמנית פער ענק של 11 נקודות, אך גם יודעים שבמשחקים האלו בידיוק הקבוצה מתקשה לתפקד(אלמרייה, ויאדוליד, מורסיה). מי שהעיבו על החגיגה הם רוביניו שייעדר מהמשחק וגם יחמיץ את המשחק החשוב נגד רומא בשמינית גמר ליגת האלופות, וווסלי סניידר שנפצע בכתפו במהלך האימון והתברר שייעדר כחודש. פפה, סביולה ומצלדר פצועים ונשארים במדריד. נראה ששוסטר ימשיך במערך של 4-4-2 ויעלו אותם 11 שפירקו את ויאדוליד(לפי התקשורת). רוד שחוזר מפציעה ייפתח על הספסל וינוח לקראת הצ'מפיונס. מרסלו יהיה המגן השמאלי . שוסטר נשאר צנוע ואומר לקראת המשחק:"אני עדיין בטוח שאנחנו מסוגלים ליותר. אנחנו לא חושבים על רומא אלא רק על בטיס ואנחנו חייבים להיות עיקביים בתוצאות כדי לא לאפשר ליריבים להתקרב אליינו".

http://www.realmadrid.co.il/spaw/season0708/depor3.Xxx
    נשמר למשחק האמיתי. רוד.

ריאל מדריד: קסיאס; סאלגדו, קנבארו, ראמוס, מרסלו; גאגו, גוטי, רובן, דרנתה; ראול ובפטיסטה

13. Raulito Madridista

http://realmadrid-futbol.com/L-zaragoza.Xxxסראגוסה - ברצלונה http://realmadrid-futbol.com/L-barcelona1.Xxx

שבת, 23:00, שידור ישיר בספורט 5+

שעתיים לאחר משחקה של ריאל מדריד, תשחק ברצלונה ברומארדה למשחק שיהווה עוד מבחן עבורה בלוח המשחקים הקשה שהיא נמצאת בו. הקטלונים יתעודדו מחזרתם של מספר שחקני מפתח לאחר פציעות. היריבה סראגוסה החליפה מאמן אבל עדיין נשארה לא יציבה. אחת הקבוצות המהנות אשתקד עדיין לא מוצאת את עצמה העונה הנוכחית והיא מתקשה לצאת ממאבקי התחתית.

4 נקודות מתוך 9 אפשריות השיג בינתיים אירורטה, מאמנה השלישי של סראגוסה העונה, מאזן לא מדהים בלשון המעטה. במחזור לפני האחרון ניצחה הקבוצה את בילבאו 1-0 במשחק מצויין וחשבו כבר בסראגוסה שיוצאים לדרך חדשה, אבל בשבוע שעבר 'החלום' נקטע על ידי פלאסיל מאוססונה. 5 נקודות, זה המרחק של הקבוצה מהקו האדום, נתון לא כל-כך מעודד, למרות שחצי ליגה נמצאת בבעייה. המאמן אירורטה דווקא דיי מרוצה :"השחקנים(גם המחליפים) מראים מוטיבציה רבה מאוד ואנחנו נצא מהמצב הזה, אני מאמין בסגל שלי", אמר. כאשר ההגנה סופגת כשער וחצי בממוצע למשחק(36 ספיגות ב-23 מחזורים! [בכל העונה שעברה ספגה 43]), מזל שההתקפה מתפקדת. מיליטו כרגיל ממשיך להבקיע והוא הרשית כבר 14 פעמים, וגם אוליביירה לא נותר רחוק מאחור. השחקן שהגיע ממילאן לאחר עונה קטסטרופלית, משלים מצויין את הארגנטינאי והוא כבש כבר תשעה שערים. כאשר דלסאנדרו שהפריע לקבוצה מבחינת חברתית סולק ולא נספר לפניכן עקב סכסוכים, פאבלו איימאר פצוע ומטוזאלם חזר לא מזמן מפציעה ארוכה, בסראגוסה בנו מערך של 4-3-3. בצמד המשחקים האחרונים סופסל זאפאטר הקפטן אך נראה שהוא יחזור להרכב במקומו של סלאדס . פרט לכך לא צפויים שינויים.

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/milito_oliveira_athletic_03_ES.Xxx
    לפחות הם עובדים. מיליטו ואוליביירה אחרי עוד שער.

סראגוסה: סזאר; דיוגו, אז'אלה, סרחיו, חואנפראן; גאבי, לוקסן, זאפאטר; סרחיו גארסיה, דייגו מיליטו ואוליביירה

בשבוע שעבר הצליחה ברצלונה לצאת עם נקודה מהפיחואן, אך הייתה תחושה של החמצה – הפער מריאל מדריד גדל שוב לשמונה נקודות. למרות הכל עדיין, בברצלונה עדיין בטוחים שהכל פתוח ויש עוד המון משחקים. ההרכב אמור להיראות הרבה יותר טוב משבוע שעבר. פויול, יא-יא טורה ודקו חוזרים להרכב לאחר ששבו מפציעות. מי שנשארו בחוץ הם זאמברוטה, סילביניו, תורהאם, אולגר ואטו(נפצע בגמר אליפות אפריקה וינוח מס' ימים). רונאלדיניו שנראה נהדר באימון ייתחרה עם בוז'אן על המקום ב-11 לצידם של מסי והנרי בחלק הקדמי. הקשר הברזילאי בפעם המי-יודע כמה, אישר שהוא נשאר בברצלונה:"מילאן? לא תודה", הוא אמר. עוד בתקשורת דיברו על מחליפים אפשריים לרייקארד שהתנגח עם קרוייף, אבל מי שהכי מעסיק את התקשורת הוא צ'אבי. הקשר הקטלוני(הבקיע שני שערים יקרים בשני המשחקים האחורונים)יערוך את ההופעה ה-400 שלו במדי ברצלונה, כאשר רק שישה שחקנים שיחקו יותר ממנו. צ'אבי התראיין לאתר הרשמי של הקבוצה "אני מתרגש לשחק פה כל-כך הרבה שנים", אמר. הקטלוני שמאז גיל 11 בברצלונה ציין שלא האמין שיגיע כה רחוק. השער הזכור לו ביותר הוא השער נגד ריאל מדריד בברנבאו לפני 4 שנים. את הראיון הוא סיים בתקווה לעתיד:"זכיתי בהרבה תארים בבארסה, אך אני רוצה לזכות בעוד ויש לנו קבוצה מצויינת שמסוגלת לעשות זאת".

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_269/foto_269837_CAS.Xxx
    הופעה מס' 400. צ'אבי.

ברצלונה: וואלדז; פויול, מארקז, מיליטו, אבידל; טורה, צ'אבי(אינייסטה), דקו; רונאלדיניו(בוז'אן), מסי והנרי

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/08
  14. Raulito Madridista

בטיס קבוצה מאוד חלשה ומצד אחד אני לא מאמין שהיא מסוגלת להפריע לנו. מצד שני, משחקים כאלו הם בידיוק משחקים שהתקשנו בהם העונה. מעבר לויאדוליד, אלמרייה ומורסיה(השתיים הראשונות הרבה יותר מוכשרות מבטיס), גם נגד לבאנטה, האחרונה בטבלה התקשינו.
    אני חושב שזו החלטה טובה לתת לואן ניסטלרוי לנוח לקראת הצ'מפיונס. אני מאוד מרוצה מהעובדה שהקבוצה ממשיכה לשחק 4-4-2. אם זה היה תלוי בי, היגואין היה מחליף את דרנתה. אני מאוכזב מאוד משוסטר בקשר להתנהלות עם היגואין.
    אני רק מקווה שהשחקנים יירדו לקרקע וכמו ברוב המשחקים העונה - ישקיעו את המקסימום ויינצחו. אין לי בעייה שיישמרו את הכוחות לרומא ויישחקו בחצי הילוך, אבל רק אחרי שיש לנו היתרון מבטיח.
    מצפה לראות את שחקנינו עושים את העבודה כבר במחצית, ואת שוסטר נותן מנוחה לראול, גוטי וראמוס.

סראגוסה השנה חלשה יותר משל שנה שעברה. ראשית זה מתבטא בחלק האחורי. אז'אלה שהגיע לא השתלב בצורה כל-כך טובה ונראה שמיליטו חסר. מטוזאלם שהגיע מתחילת העונה בעיקר היה פצוע, כמו גם איימאר שעדיין לא כשיר. דלסאנדרו כבר לא איתם ולמאמן אין ברירות, אז הולכים על 4-3-3 עם התקפה מסוכנת מאוד. אני חושב ששיטה כזו לא יכולה להצליח נגד קבוצות עם הגנה חזקה, כי הקישור של סראגוסה מאוד לא יצירתי. לוקסין וגאבי הם שחקנים מאוד אפורים.
    אני דיי מאמין שייגמר בתיקו, אך ניצחון של ברצלונה לא יפתיע אותי. אומנם ברצלונה לא מרשימה מספיק ונראה שחסר לה משהו כדי לקחת נקודות במשחקי חוץ קשים, אך סראגוסה קבוצה בינונית וחוץ מהחולייה הקדמית הכל בינוני ומטה. ניצחון של סראגוסה יהיה הפתעה גדולה. מעניין אם רונאלדיניו ייפתח בהרכב.

בכושרה הנוכחי נראה שאספניול לא מסוגלת לנצח את סביליה, שדווקא משתפרת, אך אני מאמין שהקבוצה של וואלוורדה דווקא היום תתחבר. אמרתי את זה יותר מפעם אחת, למשחקים נגד הקבוצות הגדולות המוטיבציה היא אחרת. אספניול הייתה קצת שאננה במחזורים האחרונים ואיבדה נקודות לקבוצות התחתית, הפעם זה לא ייקרה. אני לא צופה הצגה כמו נגד ויאריאל(טאמודו חסר מאוד), אבל ניצחון בהחלט כן. אדריאנו כמגן ימני זו לא הבטחה גדולה, אך מצד שני אלבס גם בחלק ההגנתי הוא לא ענק. רופטה שחקן לא רע בכלל וחבל שהוא פספס חצי עונה בגלל פציעות. היום יש לו צ'אנס להוכיח מה הוא שווה. לקבוצה של וואלוורדה חלק קדמי מרשים וההגנה של סביליה לא מספיק טובה כדי להיות במקום הרביעי בספרד.
    אני מקווה לראות את אספניול מנצחת, בעקבות התקופה האחרונה היא הידרדרה למקום החמישי. אני לא חשבתי שהפציעה של טאמודו תפגע עד כדי כך.

נערך לאחרונה ב: ‏16/2/08
  15. Sergio Ramos Member

האמת דור שגם לי כואב על היגואין, ואף מאוד. אך עם להיות כנים, ההארגנטינאי לא ממש מנצל את ההזדמניות שמקבל משוסטר. שוסטר מראה שמי שינצל את ההזדמניות שלו, ישחק, ולא משנה מיזה ומה עמדתו. דרנתה היה פנטסטי נגד ויאדוליד, ועם שוסטר נותן לו קרדיט, למרות שזה לא מוצאת חן בעיני רבים, אני תומך בוא ומאמין שהוא עושה רק טוב לקבוצה. אני מקווה מאוד שבהזדמניות הבאות שיקבל היגואין, הוא ידע לעשות את הסוויץ' ולנצל את ההזדמנות כי באמת באמת, כולנו מודעים לרמת הפוטנציאל שלו. והלוואי שיעשה את הפריצה כבר ויקנה מניות אצל שוסטר סוף סוף.