מחזור 23: כריסטיאנו שוחט את סביליה עם שלושער

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏8/2/13.

1. xavi6 Member

עמי, יש לך מזל שיש לך יומהולדת, אחרת הייתי יורד עליך עד שהיו משעים אותי. לך תבדוק כמה אדריאן משחק, באיזה עמדה הוא משחק ואז תסיק מסקנות. אני בטוח שגם הוא לא היה כזה גרוע, אתה פשוט מזבל את המוח כי הוא לא כבש, אז אתה חושב שזה מצדיק את הטענה שלך שהוא לא שחקן טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/13
  2. Civil Anti Madridista

http://media4.fcbarcelona.com/media/asset_publics/resources/000/041/989/size_640x360/2013-02-10_BARCELONA-GETAFE_04.v1360504336.Xxx

בוקר טוב אלכסיס! זה לקח למעלה מסיבוב ליגה שלם, אחרי החמצות מזעזעות ואין ספור מצבים אלכסיס סאנצ'ז שבר אתמול את הקרח וכבש שער ליגה ראשון השנה
    למרות השעה המוקדמת התפאורה אתמול בצהריים הייתה מושלמת לתת בראש לחטאפה, עם לא מעט רוטציות בהרכב
    על חשבונו של צ'אבי הפצוע פתח טיאגו שהיה נהדר עם 2 אסיסטים, ואלכס סונג איפשר לבוסקטס לנוח והיה לא רע בכלל
    בפינת השיאים היומית של ליאו מסי, הפנומן כבש אתמול במשחק ליגה 13 ברציפות

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גודין אשם בגולים ובכלל באיך שההגנה של אתלטיקו נראית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

4. viValencia Member

מה עם קצת קרדיט למבשל.

5. AtleticoMadrid Member

ציפיתי לניצחון אתמול, אני חושב שעם הכניסה של השלבים המאחורים באירופית אנחנו נאבד את המקום ה-2. חייב קשר יצירתי באמצע, כל-כך מתגעגע לדייגו!

6. Raulito Madridista

עם כל הכבוד לפלקאו שהוא חלוץ ענק וברור שהרעב והתשוקה קיימים ושסימאונה נותן את האקסטרה מהקווים - לא ציפיתי מאתלטיקו לתת בראש שבוע אחרי שבוע עם סגל כמו שיש לה. היה ברור שתגיע תקופה פחות טובה ואני מאמין שבמוקדם או במאוחר ריאל מדריד תחלוף על פני אתלטיקו ותשיג את המקום השני. ראיו וייקאנו היא מהפתעות העונה, במקום השישי(!) ומאזן הבית שלה הוא הרביעי בטיבו בליגה - 8-1-3. כך שההפסד של אתלטיקו אתמול לא מפתיע. גם מאזן הבית הפנטסטי של אתלטיקו - 12 מ-12 וכמעט שלושה שערים בממוצע למשחק - צפוי להישבר, אפילו לפני המשחקים מול ריאל ובארסה. ובכל-זאת, הרי מדובר בדרבי, גם אם דרבי קטן, ואתלטיקו בדרבים... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

גם ריאל סוסיאדד מפתיעה לטובה ללא ספק ואני אוהב את שחקני החלק הקדמי שיש שם גם אם גרייזמן בעונה בינונית משהו, וכמובן את סגנון המשחק ההתקפי.

הקבוצות הטובות מהצמרת אמורות לחזור לאגור נק' בשלב מסוים אבל מאלגה מתקשה בעקבות הסגל החסר, סביליה עם מאזן של עשרה הפסדים בעונה ומשהו בולנסיה מאוד לא מרשים. השאלה אם הפתעה אחת כזו שתשתחל לליגה האירופית נניח לא תבייש את הליגה ותגרום לניקוד נמוך בעונה הבאה. ראיו וייקאנו באירופה? לא כל יום אלאבס מודל 2000/01.