מחזור 23 בליגת העל: השלישייה הראשונה לא מצליחה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏20/2/15.

1. alexshw Member

אני שומע את זה 15 שנים. שהליגה הכי גרועה שהייתה אי פעם והאלופה האפורה שהייתה אי פעם. זה הליגה שיש פה פעם קצת יותר טובה ופעם קצת פחות טובה. לא צריך להגזים.

ומיטרוביץ' פשוט אידיוט גמור.

2. קשר שמאלי Member

אם זהבי לא היה מאוהב קשות בעצמו הוא היה מסיים את המשחק הזה עם 2 בישולים

3. Bon Argumentum Ad Hóminem

לק"ש אין את זה בשביל לקחת את זה ממכבי. שניהם לא שוות הרבה, אבל למכבי יש ניסיון וספסל. לא צריך יותר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, אתם עושים את זה כדי אחרי זה להאדיר את האליפות שלכם. את האמת, זה עדיף על שיעממון ב-20 הפרש. אין שום סיכוי בעולם שמכבי ת"א לא זוכה באליפות. זה בדרגת אחוזים כמו שהרצליה תעלה ליגה.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  5. השולס עולה Member

התפלאתי שזהבי לא קיבל פנדל דקה 80... לא היתי מתלונן על השופט... ועדין, מכבי טריפל קל . אין פה יריבות ומאהק בכלל. הכל אופטי ואנחנו ,הפועל, בדרך ללאומית

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אחד המשחקים הכי גרועים של מכבי בשלוש השנים האחרונות. תוצאה משקפת, מגיע לנו.
    קורה.

הקרנבל עם יפת עשה את שלו. אני פחות אתייחס למה שהיו או לא פנדלים על טב"ח בחצי הראשון וזהבי בשני, אלא על אי המענה בצהובים על משחק אגרסיבי מאוד של חיפה (שאין לי ולו טענה אחת נגדם).

עם זאת, השופט אכן היה עם מכבי היום - האדום למיטרוביץ' זה הדבר היחידי שהיה לטובתנו במשחק.

7. Turgi Guest

עוד משחק מסירות מופלא של מכבי תל אביב. מישהו שם יודע שמה שקובע זה כדורים ברשת?

David De Gea אוהב/ת את זה.
  8. קשר שמאלי Member

שיפוט טוב מאוד של זיו אדלר, לא קנה את ההצגות של הצהובים

שי, EO11, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. alexshw Member

טב"ח וזהבי רצו לנצל את העיוורון של שופטי ליגת העל במיוחד העונה וניסו לעבוד עליהם. לא היה פנדל גם על זהבי.

9 משחקים רצופים בליגה שהקבוצה של ורמוט לא מנצחת. נדמה לי שהוא שותף ב - 8 מהם :)

10. South Boy Member

לא היה אפילו חצי פנדל בכל אחד מהמקרים שציינת, והאוקסימורון שבו אתה מצהיר שלא תתייחס לשני מקרים שפירטת יפה מאוד עליהם קצת הצחיק אותי, מזכיר לי את המאמנים שאומרים בראיונות ״אני לא רוצה להתייחס לשופטים אבל..״

חייל שוקולד, Bluekipper ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא מסכים. מחזור 23 ואנחנו פעם ראשונה אם אני לא טועה ש3 המובילות לא מנצחות במחזור אחד.

העונה התחילה טובה מאוד, והמשיכה לא משהו. גם אחרי ינואר, למרות שנראה שהיה אמור להפיח חיים חדשים ברוב הקבוצות, זה לא נראה משתפר. אבל ויש אבל גדול - 3 המובילות כן עליונות על הליגה. אומנם ב"ש מעולם לא הייתה כזו בצורה ניכרת, אבל ק"ש ומכבי ת"א כן פתחו טוב את העונה וכן נתנו תצוגות לא-רעות בכלל. קורה שנקלעים לתקופה פחות טובה. אני מאמין ששתייהן יפיקו לקחים וילמדו מה עושים פעם הבאה כדי לשפר.

אצלנו זה לא יעזור כל עוד אלישע על הקווים.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני באמת לא מבין על מה משלמים לפאקו. אנחנו כבר במרץ עוד שנייה, ומכבי היא לא קבוצת כדורגל. היא הפועל באר שבע עם הרבה יותר ביטחון, הרתעה וערן זהבי אחד.

Telkiyski, oranfu ו-Raulito אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא רציתי להיכנס לדיון אם היו פנדלים והתכוונתי שאין לי תלונות על ההחלטות במקרים האלה כי שניהם גבוליים. אלה רגעי מחלוקת לא משנה איך תסובב את זה.
    אם תשאל אותי הראשון ממש לא, אבל על זהבי כן אפשר היה לשרוק, תפסו לו את הבטן. ההצגה המובהקת היחידה הייתה של בן חיים אחרי יציאה של קובאר - יצא אידיוט ורק חיפש פנדל.

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אגב, לא הזכירו את זה כאן, אבל ONE הטיפשים האלה עדכנו שעלי עותמן כבש גול וסכנין מובילה 0-1 במקום שהורחק בכרטיס אדום. ולא תגידו בלוח תוצאות של האתר, בכתבת המשחק עצמה בעמוד הראשי!

חבר אומר לי שהוא גאון כי הוא שם את עותמן בליגת חלומות והוא כבש, ואני רואה שפוטבול24 לא עדנכו, ויונתן כהן לא עדכן בטוויטר, אבל ONE כן. זה נשאר באוויר לפחות 5 דקות. ובסוף החבר אכל את הלב חח.

alexshw אוהב/ת את זה.
  15. איתי שכן-טוב Member

פאקו עושה כל כך הרבה טעויות שהיכולת לאחרונה וההפסד היום להפועל חיפה לא מפתיעים בכלל.

עם כל הכבוד לכישרון של דור פרץ, שגם ככה הוא הרבה יותר אפקטיבי כקשר אחורי, לא יכול להיות שהוא בא על חשבון בלם כמו גרסיה.
    החילופים שלו נראים די קבועים. יש תחושה שגם אם בן-בסט ישים חמישייה הוא יחליף אותו, כנ"ל לגבי ראדי. לא יכול להיות שכל העולם מבין שזהבי הכי טוב שהוא בא מאמצע, מאחורי החלוץ, ורק פאקו חושב לשים אותו כחלוץ שפיץ. במשך מחצית שלמה זהבי כל הזמן בא לקבל את הכדור ולא היה מי שיבקיע. זה יצר בלבול בכל המערך של מכבי, וזה גם מה שהוביל למתפרצות. איגייבור מקבל יותר מדי קרדיט על כלום. מה הוא עשה עד היום במכבי? ראדי משחק הרבה הרבה יותר טוב ממנו, גל אלברמן הרבה יותר מועיל ממנו. שלא נדבר בכלל על זה שכל שבוע יש לא מעט שינויים בהרכב שפשוט לא עושים טוב לקבוצה. יעשו נכון במכבי אם לא ימשיכו איתו לעונה הבאה. איפה פאקו ואיפה סוזה..