מחזור 23 בליגת העל: בית"ר הביסה את חיפה ; הפער בצמרת נותר 5

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏11/2/16.

1. alexshw Member

זה לא תולדה של חוק המושאלים כי עובדה שחוגי כן הושאל ועוד שחקנים הושאלו לליגת העל.
    זה תולדה של כאוס ששורר במכבי חיפה.
    גם היום רוני לוי לא סגור מה הוא רוצה בדיוק מהקבוצה שלו וגם העונה שחר הכשיל את המאמן עם בניית סגל הזויה.

2. avicii Member

אני לא בטוח ששאר אוהדי מכבי חיפה ישמחו להיות בפליאוף התחתון גם אם זה אומר ללכת לים כבר אחרי המחזור הראשון של הפלייאוף.

3. Butragueño מנהלים

החשיבה המעוותת הזו שאנחנו נהיה כאלה גדולים בפליאוף התחתון מרתיחה אותי. אנחנו נשחק נגד קבוצות שחיות את הרגעים האלה מדי שנה. קבוצות שנלחמות על חייהן. חיפה לא מסוגלת לנצח קבוצות כמו סכנין, עכו, כפ"ס והפועל חיפה ברגע שהן נלחמות על חייהן, אוטובוס אחד ברחבה ואנחנו משותקים. גם מול נתניה אנחנו מסוגלים לחטוף. חיפה חסרת אמצעים וחסרת יצירתיות ופתוחה למתפרצות וקבוצות תחתית נשענות על מצבים כאלה.

4. Love Is Red Member

אני יודע שזה ישמע רשע מצידי, אבל אם אוהדי חיפה רוצים ששחר ייצא מהסניליות או ימכור את מכבי חיפה הם צריכים לקוות שחיפה תסיים בפלייאוף התחתון ולא בעליון.
    רק על ידי השארות בליגה ברגע האחרון או אפילו ירידה או סתם סיום בפלייאוף התחתון ורק אז אולי שחר יבין שהוא טועה ויעזוב או ישפר בצורה דרמטית...
    אחרת חיפה תמשיך להיות בינונית וזה לא ישתנה יותר מדיי.

5. Civil Anti Madridista

מדיניות המועדון פועלת שנים מהבטן ומסתמכת על זיכרון קצר. וחבל שלא שוחטים אותנו כמו ששוחטים את ההנהלה של מכבי ת"א כדורסל.
    ניצחון על הפועל ת"א במחזור הבא ישכיח במערכת את התבוסה שחטפנו אתמול מבית"ר, ויחזרו להלל את רוני על "מהפכת הצעירים שלו"

הבעיה היא עמוקה והרבה יותר שורשית, ככה שאני לא רואה אור בקצה המנהרה גם אם ניפול לפלייאוף התחתון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלפעמים אנחנו מתעסקים יותר מידי באנטי ובשליליות במקום בחיוביות ובלתת מחמאות כשצריך. אז במקום להתעסק בעטר או במכבי חיפה, אני חושב שצריך לתת את הקרדיט לאצילי שנותן עונה גדולה ופשוט משדרג כל מי שמשחק לידו.
    אמרתי כבר לפני כמה שבועות שאצילי מזכיר לי את מליקסון בקדנציה הראשונה שלו בבאר שבע, לפני שיצא לפולין וצרפת. לצד מספרים יש לו גם המון רגעי קסם שפשוט כיף לראות אותו. אתמול באחד המהלכים הוא קיבל כדור, שלח את הכדור בנגיעה לצד ימין, נתן הטעיה לטוואטחה כאילו הוא הולך שמאלה רק כדי להסתובב ימינה, רגע אחרי אצילי היה עם הכדור בדרך לרחבה כשטוואטחה נשאר מאחור ועדין מחפש את אצילי בצד ימין. אם המשחק היה בחול היינו רואים את טוואטחה בענן של אבק מאחורי אצילי. אומנם המהלך לא הסתיים בגול לבית"ר, אבל השילוב הזה אצל אצילי, של מספרים עם רגעי קסם, זה השילוב שבגללו קונים כרטיס למשחק כדורגל, וזה מה שהופך חלוץ שנראה גמור כמו שכטר לחלוץ שפתאום מעמיד מספרים לא רעים בכלל בבית"ר י"ם.

סמואל אטו ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הבעיה היא לא רוני לוי, שלדעתי רחוק מלהיות מאמן בינוני בליגה החלשה הזו. שחר ניסה כמעט הכל מהכל והתוצאה תמיד הייתה דומה, מה זה דומה? כאילו עושים כבר שלוש שנים העתק הדבק למכבי חיפה. אתמול זה בהחלט היה ביזיון, אני לא זוכר משחק כל כך חד צדדי בין הקבוצות כבר הרבה זמן, אבל הבעיה היא קודם כל, ואני לא מחדש לאף אחד, שחר.

את כל הסיפור של חיפה אפשר לסכם באייל משומר, שבתחילת העונה היה ״המגן הכי טוב בארץ״, בהמשך נודה ועכשיו חזר להיות שחקן הרכב. מביך.

8. DRORIKO Member

אין פה שום דבר מרושע, אנחנו כותבים פה לא פעם שאנחנו מחזיקים אצבעות שהקבוצה לא תעשה פליאוף עליון

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. Love Is Red Member

ירידה יכולה לעזור.
    ואם הפועל תל אביב תנצח אותכם אתם עוד יכולים להדרדר לאזור המסוכן.

10. Turgi Guest

חיפה תהיה בפלייאוף העליון.
    דרבי חיפאי זה באנקר.

11. Butragueño מנהלים

עם הכושר של הקבוצה במצב הנוכחי, אסור לקבוצה לשחק באירופה בקיץ. לא ישאר להם חמצן לתחילת העונה הבאה.
    פליאוף תחתון, He we come.

12. עידן444 Member

מכבי חיפה יורדת ליגה, מוכרת עונה הבאה 4,000 מנויים בלחץ(תנו לי לנחש... רוב אלה שמתבכיינים כאן כל היום לא יהיו ביניהם), שחר סוף סוף עוזב(או מפסיק להשקיע)- אין ספק שזה מה שיעיף את מכבי חיפה קדימה!