מחזור 23 בליגת העל: אין הכרעה בין מכבי ת"א לק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏26/1/12.

1. Don Joan Roman Member

אתם מנצחים.

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אין סיכוי כזה בכלל...

אני מדבר עם השחקנים והם רק מדברים על לא להתפרק ולקבל תבוסה, אין בהם אפילו שביב של תקווה לנצח

אני נותן להפועל ת"א 10 דקות לכבוש את הראשון וכמו שראית שבאתם אלינו
    שאנחנו מקבלים את הראשון אנחנו לא יכולים לחזור.

ברגע שהפועל ת"א כובשת 1-0 נגמר המשחק.

3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הא?

לא ראיתי את המשחק ולא תקציר, את המקרה של ויצמן לא יצא לי אפילו לקרוא מה קרה ואני פשוט לא מבין אותו..אם לא מגיע אדום אז זה משהו אחר, אבל שוב שחקן של סכנין הורס משחק שהיה בידיים הבטוחות של הקבוצה..

אלקיים הפסיד את המשחק מול אשדוד,ראדי בב"ש בניצחון,היום ויצמן... סכנין עושה את מה שצריך מבחינת כדורגל אבל אז שחקן הורס לקבוצה במהלך מטופש שלא קשור לכדורגל.. שוב לא ראיתי את המקרה אבל מאוד מקווה בשביל ויצמן שזה טעות שיפוט

חבל שהקבוצה תחסר את ויצמן בטדי, שחקן ההגנה המצטיין השנה ומציג יכולת נהדרת ופשוט מנהיג את כל החלק ההגנתי

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תיקון קטנטן: קנדה התלונן על כאבים בשרירי הבטן במהלך השבוע והצטווה לנוח כך שאני חושב שהוא כלל לא בסגל למשחק הערב.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שראיתי את התקציר הקבוצה פשוט פראיירים...במקום לעשות 3:0 ולגמור עניין האדום המפגר הזה מגיע ומשנה את כל המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

6. ראיין אדלי Member

http://www.one.co.il/Article/194412.html
    איזה מין תירוץ זה? נניח וזה נכון, קשה להרים דגל ולסמן לשופט. שישתוק יותר טוב
    על התנהגות כזאת צריכים להרחיק את ורד על המקום

7. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מה הקוון עושה במגרש אם הוא רואה ולא מדווח?

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קל לקוון לא לסמן לשופט כשמדובר בהפועל באר שבע.
    מעניין מה היה קורה אם זאת הייתה שריקה למכבי חיפה. אם זה היה מלכה שיורק על ורד. אז הקוון היה מרים את הדגל עד שהשופט היה פונה אליו. בושה שגם לא ציינו זאת בדו"ח השיפוט, ניסיון מכוער להעלים את האירוע.

בעצם אני לא צריך לנחש, מקרה דומה בשנה שעברה הסתיים באדום לשחקן של הפועל באר שבע. הוצא כרטיס אדום לריקי פרננדש בקריית אליעזר בשנה שעברה אחרי שהוא ובוקולי נתקלו אחד בשני (כמובן שרק הפורטוגלי שלנו הורחק).
    נמשיך הלאה? פנדל בדקה ה45 בוסרמיל השנה שקיבלה מכבי חיפה, גם כאן החלטה גבולית. עוד קצת? סימון לאופסייד של ערן לוי בדקה ה90 בשנה שעברה בקריית אליעזר במצב של 2-2 כשהוא לבד מול דוידוביץ ויכול להביא לנו את הניצחון.

השופטים נותנים המון כבוד כשמדובר בקבוצות הגדולות, וכולנו ראינו את זה בבלומפילד בשבוע שעבר. לא מתלבטים בכלל בשריקות לקבוצה הגדולה. אבל כשמדובר בשריקת לקבוצה הקטנה (כמו קנדה בשבת שעברה שעשה מעשה גרוע מסבע ולא הורחק) אז פתאום הם מתעלמים, מסתפקים בצהוב, מנסים להעלים את הדברים מהדו"ח.

פשוט מרתיח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/12
  9. ertyo Member

לא זכור לי שדיברו כ''כ הרבה שפטי ירק על דבאשווילי.
    רק בגלל שזו מכבי חיפה יש את הדיבורים האלה במקום על היכולת של הקבוצה.
    מה יעזור לב''ש ערעור? יתנו לה נקודות? ורד לא ישחק נגדה?
    אני לא מבין את זה.
    השחקן התנצל ואפילו השחקן שלכם אמר שנגמר.
    המועדונים בארץ צריכים ללמוד ממכבי חיפה.
    היינו יכולים להגיש ערעור ולהרחיק את פטי אבל לא עשינו זאת.
    חבל שבסופו של דבר זה מה שזוכרים מהמשחק הזה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו העונה השחורה ביותר שלי כאוהד של מכבי נתניה. אני לא זוכר עונה כזו גרועה. היו עונות שנלחמנו על החיים שלנו והיו כאלה שלצערי הרב הסתיימו בירידת ליגה, אבל היה מה לבוא לראות. העונה כלום אחד גדול בפיתה.
    אשכרה כתבו עלינו את השיר "את אחלה ואת חמודה". רואה אותך כובשת - אחלה. רואה אותך סופגת - חמודה. רואה אותך מנצחת - אחלה. רואה אותך מפסידה - חמודה. הכל אחלה. ראובן עטר תמיד תמיד מרוצה ומחויך, כאילו אנחנו מובילים את הליגה בפער של 15 נקודות מהמדורגת שנייה.

את התסכול שלנו אף אחד לא יבין, כי את מי הצרות שלנו באמת מעניינות? במהדורה המורחבת של 'חדשות הספורט' ישנם לפחות ארבעה אוהדי מכבי נתניה מוצהרים. מישהו מהם פקד את יציע הקופסא לאחרונה? מישהו מהם ספג את רחשי ליבו של הקהל כדי להבין מי נגד מי? מישהו טרח לנסות ולבטא את התחושות החמוצות שלנו בתקשורת? שום כלום.
    אנחנו צריכים לספוג את השתן שממטירים עלינו ולברך עליו כאילו היה גשמי ברכה. אנחנו צריכים לספוג את המשא ומתן התקשורתי שמנהלים ראובן עטר ויעקב שחר, כי ככה החליטו בשבילנו אחרים.

אני אגיד לך את האמת - אני ממש לא חושב שמגיע כל הכבוד לאותם אלף שפקדו את הקופסא בשבת. אני חושב שזו רומנטיקה בשקל תשעים כל הגישה הזו של "נלך אחרייך גם בימים קשים". אני הראשון שאתמוך בקבוצה כשהיא מצידה תראה לי שהיא רוצה להצליח. אני הראשון שאהיה שם כשהקבוצה תרצה ולא ילך לה. אני האחרון שאהיה שם כדי להריע לעלאק ספורטאים שלא מנסים להצליח.

אני מקווה שמול הפועל באר שבע יגיעו 0 אוהדים שלנו. 0 אוהדים כנגד 0 מידת השקעתם של השחקנים והצוות המקצועי. גם ככה חבל על כל שקל שיכנס להם לקופה.
    הלוואי שגם במשחק הבית הבא הקופסא תהיה ריקה. לא שזה יצור זעזוע בתקשורת, שמצידה תציג אותנו בתור הבדיחה היומית ותמשיך הלאה. אבל אולי זה יחלחל, ולו במעט, לשחקנים.

די. באמת שאי אפשר ככה יותר. הגיעו מים עד נפש.

נערך לאחרונה ב: ‏29/1/12
  11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני חושב שהבלוף של אשדוד מתגלה. זאת אומרת, ברור, הם נתנו סיבוב ראשון יוצא מן הכלל וסיימו עם מאזן ביתי מטורף, אבל לאט לאט, עם היכולת הנוכחית, אשדוד של היום נראית לא קשורה כלל לאשדוד של הסיבוב הראשון. מתוך 18 הנקודות האחרונות היא לקחה רק 7. אמרו אתמול בשער השבת משהו שלדעתי נכון: ניר ביטון היום לא אותו ניר ביטון שהיה לפני שיצא למבחנים במנצ'סטר סיטי, והוא אף משפיע מעט לרעה על המשחק של אשדוד. בשבוע הבא אשדוד יוצאת למפגש איתנו, מפגש שכל כולו הוא למעשה מי תכבוש את המקום השני, ואני מקווה שהם לא יחזרו לדרך המלך על חשבוננו.

הערב, הפועל יוצאת למשחק חוץ "על הנייר" קל, בפועל - קשה מאוד. כשמדובר על משחק מול הפועל פתח תקווה בחוץ אני מיד נזכר בעונת הדאבל, במשחק החוץ שלנו באורווה בחודש מרץ. מובילים משער לא חוקי ( http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx ) של דגלאס דה סילבה אם אני לא טועה, ובדקה ה94 גיא צרפתי תופר אותנו עם שער מטורף לחיבורים כמו בימים הטובים שלו. אז נכון שסביר להניח שפתח תקווה תרד העונה ליגה אבל העונה רחוקה מלהסתיים ובכדורגל, כמו בכדורגל, הכל יכול להיות. אין שום סיבה שהמשחק יהיה קל הערב, אין שום סיבה שפתח תקווה לא תילחם ובסך הכל יש שם חומר שחקנים לא רע. יהיה מאוד מרגש לראות את יגאלוהים עולה הערב לשחק, מה שמבדר זה שהוא אחד מהשחקנים הטובים העונה בהפועל פתח תקווה. דומיניק וואסי לדעתי הוא הברקה של לנדאו וחוששני שעם מרכז השדה העבה שלנדאו יעלה היום דומיניק וואסי יעשה לנו צרות בהגנה.

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

1. השופט הוסיף 6 דקות, צרפתי תפר את הגול בדקה 95 ו45 שניות.
    2. דקה עשירית אתם כבר ביתרון
    3. וואסי חלוץ מגושם ולא יכול לשחק לבד בהתקפה, הקישור המעובה לא יתרום כלום.

תוסיף 3 נקודות למאזן שלכם ו3 שערים למאזן של דמארי.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

1. תודה על התיקון. חשבתי שהוא הוסיף 4 וזכרתי שהגול היה בשניות האחרונות.
    2. ממש לא. הפועל "טוטו תמוז" תל אביב משחקת היום בלי טוטו תמוז כשבמקומו יעלו או מהראן לאלה או נוסא איגייבור - המשיחים החדשים של הפועל תל אביב
    3. אולי לך הקישור המעובה לא יתרום כלום - אבל הפועל לא מסוגלת להתמודד מול קישור מעובה. בסך הכל ביודעין או לא, לנדאו עשה בחירה נכונה לגבי המערך שלו הערב, וכשאני אומר שוואסי יעשה לנו צרות אני מתכוון לזה משתי סיבות: האחת, אין לנו הגנה אז שירגיש חופשי לשחק הכי משוחרר שאפשר. השנייה, שמתקשרת לסיבה הראשונה, היא שמספיק שכדור עומק אחד עושה את הדרך הנכונה אל רגליו (או אל רגליו של מישהו אחר) ו99 אחוז שהכדור יתגלגל לרשת.

14. oFiRzZz Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

הגעתי לכל משחק בית העונה וב90% מהזמן אני מרגיש שאני מבזבז תזמן והשחקנים ובמיוחד המאמן משתינים עליי בקשת.

15. Raulito Madridista

http://img205.imageshack.us/img205/6655/275823.Xxx

מחוץ לקופסה. עם תקופת השפל האחרונה, בטח שלא קשורה לשירזי - קשה שלא להתלהב מהניצחון הזה אם כי ברור שהפועל פ"ת לא מדד. לא זוכר מתי לקחנו שלוש נקודות מחוץ לבלומפילד(נדמה לי נגד סכנין לפני כמעט סיבוב שלם), בטח שלא אחרי פיגור. במחצית השנייה היו אפילו דקות של כדורגל טוב בעיקר בגלל טועמה וידין. עד שטועמה גומר את האוויר הוא גורם להנעת הכדור להיראות אחרת, יופי של בישול למהראן שבאמת התרגשתי בשער שלו(יותר מהגולאסו האדיר של ידין) - טאץ' אדיר, הוא כל-כך חיכה לרגע הזה אחרי החמצות קשות בכל משחק וכמעט שנתיים בלי שער בליגה. הגול האחרון: בקריית-אליעזר, ועוד איזה גול. ההגנה שלנו היא חרפה אחת גדולה, ממש מכניסת אורחים. חזרנו למקום השני ושבוע הבא צריך להתרחק מאשדוד, בבית אני עוד מצפה מהקבוצה הזאת למשהו. חבל שתמוז לא עשה 'סיבוב פרידה'. יאללה הפועל.