מחזור 23 בלאומית: פ"ת והכח בעוד מחזור מוצלח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏7/3/08.

1. אבי סנדור Member

אז אתה אומר שלבני השרון יש זכות קיום למרות שהממוצע צופים באולם מטרו ווסט הוא פחות מאלף?

2. *הפועל-רעננה* Member

קודם כל, בימים שרעננה היו בליגות הנמוכות היו יותר קהל מאשר יש היום ואני לא יכול להסביר את זה...
    אולי בגלל שרעננה עלתה 4 ליגות ב-5 שנים ובגלל שזה דבר נדיר אז יכול להיות שזה מה שהביא יותר אוהדים.
    בכל מקרה, עכשיו, ישנה התעוררות מבחינת אוהדים...

היום היה כתוב בעיתון שהיו 1000 צופים במשחק שהתקיים ביום שני בשעה 3 (אנשים עדיין עובדים)..
    ובמשחק הקודם היו יותר מ-1000 צופים.... לפחות 1200...

אני לא מתלהב מהמספר, אבל הרבה זמן לא היתה כמות כזו של אוהדים אז אני מרוצה...
    וחוצמזה שאין הרבה קבוצות בליגה הלאומית שיכולות להביא כמות של 1000 אוהדים... לרעננה יש פוטנציאל של קהל שרק צריך להביא אותו לאצטדיון.
    ובוא לא נשכח שרעננה מעולם לא היו בליגה הראשונה. לקבוצות כמו חיפה, פ"ת ובאר שבע יש יותר קהל מכיוון שאלו קבוצות שהיו הרבה שנים בליגה הראשונה.

אני מאמין שאם רעננה יצליחו יותר או יעלו לליגה הראשונה, אז גם הקהל יגיע...

ואגב, בעיתון גם היה רשום שרעננה הגיעה ל-15 מצבי הבקעה אתמול...
    לא יודע אם זה היה 15 אבל בהחלט מספר שמתקרב לזה. פשוט חוסר מזל שאי אפשר לתאר.

3. הרצליה Member

מה קרה לרעננה אתמול? יום גדול של אלמדון?
    כי בעיתון הוא קיבל רק 6.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כי 1000 צופים בכדורסל זה כמו 4000 בכדורגל ואפילו יותר.
    המגרשים בכדורסל קטנים יותר, הספורט פופלארי פחות ( בגלל העידר התחרות ), ולכן גם קבוצה כמו ירושלים שמשחקת במלחה שלא נכנסים שם אפילו 8 אלף איש נחשבת אימפריה במימדי הכדורסל.

ושוב, בני השרון היום שנייה בליגה העל בכדורסל, בני השרון הדיחה שנה שעברה את מכבי ת"א הגדולה מחצי גמר הגביע, וכן בני השרון השנה מועמד לאליפות.

קבוצה שהיא לא רק נטולת קהל אלא גם בלי שאיפות להוביל ולהצליח ( ואת זה אין היום בקבוצות כמו רעננה ורמת השרון שנמצאים בבינוניות וטוב להם עם זה ) אין להם זכות קיום.
    אני מצטער, אבל קבוצת צמרת בליגה השנייה בישראל, שמביאה למשחק בית 1000 צופים זה עלוב עבורי ולא ראוי.
    לא לדבר על קבוצות כמו מכבי הרצליה בליגת העל שמביאים כמות עלובה בליגה הראשונה.

אם רעננה או רמת השרון תקח תואר, כמה אנשים זה יעניין? 1000?2000? אני מצטער, אבל אני חושב שבאמת עדיף לכל הרעננה, הרצליה ורמת השרון למינהם להתאחד, לעשות קבוצה של איזור השרון ואז כמות הקהל תגדל, ההישגים יגדלו, ורמת השאיפות תגדל, כי זאת תהיה קבוצה של כל השרון ולא רק של רמת השרון או רעננה.

שוב, בלי כוונה לפגוע בכל אותם קבוצות בשרון, הם תמיד יהיו בצל של מכבי והפועל ת"א, ותמיד ימשכו קהל של 1000-1500 איש בשיא, ותמיד השאיפות שלהם יהיו בהתאם.
    אני חושב שכל הקבוצות בשרון צריכות לשאוף ליותר ולרצות יותר כי במתכונת כרגע פשוט אין להם זכות קיום , ולכן טוב אם יעשו ( ולדעתי זה יקרה מתישהו גם בכדורגל ) קבוצה מאוחדת של כל איזור השרון.

5. *הפועל-רעננה* Member

אלמדון הביא איזה 2 הצלות... אבל רעננה פשוט החמיצו מלאאאאא....
    מול שער ריק... משהו שאי אפשר להסביר...

6. אבי סנדור Member

טוב תשמע זאת זכותך לחשוב ככה,אני חושב שאתה טועה
    גם אם יבוא איזה מיליונר ויקח קבוצה שלא מענינת אף אחד ולא יהיה לה אוהד אחד לאף אחד לא יהיה זכות לסגור לו את הקבוצה או לדרוש ממנו להתאחד מהסיבה שאין אוהדים.

7. oFiRzZz Member

גם נתניה בשרון,מגיעה לה שיסגרו אותה ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתניה זאת קבוצה עם עבר גדול, הווה וגם עתיד.
    נתניה זה דוגמא לקבוצה בשרון שהספורט והכדורגל חשובים לה והיא רואה בהם שאיפה.
    הטורניר בקיץ של הכדורגל חופים הוכיח שוב כמה העיר נתניה אוהבת כדורגל, גם כשהליגה בפגרה.
    לנתניה יש כמות אוהדים יפה, ותמיד הייתה לה.
    גם בליגה השנייה בזמנו כששיחקנו מול נתניה בליגה השנייה היא הביאה מספר יפים.
    וזה ההבדל בין נתניה לרמת השרון או רעננה, שחוץ מהעבר הגדול של נתניה יש שאיפות לעתיד, יש ראייה חזקה להיות הכי טובים באיזור, וזה קרה הרבה לפני שיאמר קנה את נתניה, עוד בתקופה של אשר אלון.