מחזור 23: אוססונה מנצחת את ברצלונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏9/2/12.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

הם בדרך כלל לא מנצחים כשהם בפיגור.

כל המשחקים האחרונים של בארסה מדגישים את הנקודה שלי, אקדמיות זה מוצר כושל, בגל שהיה דור שחקנים אדיר של בארסה שחלקם באו מהאקדמיה (בואו לא נשכח מהרכישות המגוזמות של קאסרס, איברהימוביץ' ו-וויה) אז כדאי להם לשתף צעירים. בפועל ''כשרונות על'' כמו טיאגו מתבררים כסתם שחקנים ולא דיברתי את פדרו שהוא שחקן סופר בינוני שלא הייתם שמים לב אליו אם הוא לא היה משחק בבארסה.
    שימו לב שחלק גדול מגדולי השחקנים בעשרים שנים האחרונות באו מכל מיני חורים ברחבי העולם ולא מהאקדמיות של קבוצות פאר.

2. אלי מתחן Member

כמו מי?
    אולי לא כל השחקנים שיוצאים מהנוער של ברצלונה הם תותחי על, אבל הם מקבלים שחקנים ברמה סבירה עם היכרות מושלמת עם השיטה. אמנם פדרו לא איזה שחקן גדול, אבל בברצלונה כשהוא מכיר את השחקנים שלידו בלי להסתכל והוא שווה הרבה יותר מאשר סתם שחקן שהם קונים.

3. Ricky van Wolfswinkel Member

זידאן התחיל הקריירה בקון, דל פיירו התחיל בפאדובה, נדבד התחיל בויקטוריה פלזן. להמשיך?

הם לא קונים סתם שחקנים, הם קונים שחקנים מאוד יקרים עם קבלות.

4. פריד טאהר Member

ואלדס? שימשיך עם המסירות שלו, הוא פשוט גאון.אני מאוד נהנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏11/2/12
  5. xArtur Member

רוצה לשנות את דעתך?
    :)

6. אלי מתחן Member

לפני 10 שנים אתה צודק. בשנים האחרונות כמעט כל השחקנים הגדולים בעולם הגיעו ממחלקות נוער טובות. תמיד יש יוצאי דופן.

7. פריד טאהר Member

יייששש אליפות..

8. Ricky van Wolfswinkel Member

יאנג בא מווטפורד, ריברי בא מברסט, רובן בא מכרוניגן. עוד?

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

סימאונה "מאשים" בתיקו את השוער טוניו. מבחינתינו זה גם טוניו, גם השופטים, גם חוסר מזל. אבל ראסינג כבר לא זקוקה לנקודות. אם היא היתה זקוקה, היא לא היתה מתמזמזת במצבים נייחים.
    וידעתי בשביל מה נכנס מוניטיס. הזקן כבר לא יודע לשחק, אבל יודע ליפול.

10. XabiAlonso Member

תודה לך אוסאסונה :aaa021:
    ובנימה יותר רצינית: האשם היחידי בהפסד הוא גוארדיולה. לא יכול שבמצב כ"כ קריטי בליגה, צ'אבי, אינייסטה ופברגאס יישארו על הספסל. לפחות אחד מהם היה צריך לפתוח בהרכב.

11. ראיין אדלי Member

ברצלונה ממשיכה להראות רע מאוד במשחקי חוץ, עוד שבשבועיים הבאים מצפים להם משחקים לא פשוטים בכלל
    ולנסיה בבית ואתלטיקו המשתפרת בחוץ, לא ישיגו יותר מ4 נקודות במשחקים האלה...

12. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפ התנהג כמו בניטז היום. נראה שכבר לא אכפת לו מהליגה, אז הוא ינסה להשקיע את כל כולו בליגת האלופות ובמשחק היחיד שנותר בגביע המלך, והוא מנסה לתת מנוחה לכל מיני שחקנים. אחרת, איזו סיבה יש לו לפתוח בהרכב עם סרג'י רוברטו, שחקן שזוהי ההופעה הראשונה שלו בליגה, ועם פדרו שרק חזר ממפציעה כאשר יש לו בספסל את צ'אבי ואת ססק? מהלך שכזה פשוט הפיל את כל הקישור ההתקפי על תיאגו, שחקן צעיר מדי בשביל כזו אחריות. מסצ'ראנו הגנתי מדי וסרג'י רוברטו בכלל לא שיחק בליגה. כבר לאחר שראיתי את ההרכב של ברצלונה ראיתי שלא הולך להיות להם קל כל עוד אוסאסונה תבוא ביום טוב. לאוסאסונה היה הרבה מזל היום וכבר אפשר להתחיל לחלום על חגיגת אליפות מס' 32 בקאמפ נואו, שזה אפילו יותר מתוק מהחגיגות בסיבלס, למרות שאני מגזים פה. אז כמו שכבר אמרתי, גווארדיולה כנראה כבר הפסיק לחשוב על אליפות ומחליט להתמקד במפעלים אחרים כמו בניטז (או גרנט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx). אותי אישית זה מאוד מפתיע, גווארדיולה הוא בכלל לא מאמן מהסוג הזה והוא תמיד ילך על כל התארים עד הסוף, ולא ייתן לריאל לספור את הכסף כבר במדרגות. הוא תמיד היה אחד שהלך על כל התארים וזו אחת הסיבות שאוהדי בארסה כ"כ אהבו אותו. אני מבין את ההחלטה לתת לססק ולצ'אבי מנוחה, אך במקומם לא צריכים לעלות שחקן שרק חזר מפציעה ושחקן שזוהי הופעת הבכורה שלו בליגה.

Ricky van Wolfswinkel, לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד, שיש הרבה שחקנים גדולים שבאו מקבוצות קטנות? איך זה אמור להגיד שאקדמיות הן מוצר כושל? צ'אבי, ססק פברגאס, בוסקטס, פויול, ואלדס ופיקה הם שחקנים שנולדו בברצלונה וגדלו במחלקת הנוער של הקבוצה, האם אפשר להגיד שהם לא הצליחו בקריירתם? כריסטיאן טלו, שחקן שהבקיע היום לזכות ברצלונה את השער השני גדל במחלקת הנוער של ברצלונה. מצטער, אבל זו פשוט שטות לטעון דבר שכזה ובטח שזו שטות לטעון שתיאגו הוא סתם שחקן, כמה משחקים שבהם תיאגו שיחק ראית על מנת לטעון שהוא סתם שחקן? לברצלונה ולהרבה קבוצות גדולות בעולם יש מחלקת נוער מאוד גדולה שהובילה הרבה ילדים להיות שחקנים גדולים ומפורסמים. לטעון שאקדמיות הן מוצר כושל זו שטות כי כל שחקן גדל באקדמיית נוער כלשהי שממנה הוא לומד הכי הרבה איך לשחק כדורגל.

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

משהו שם נראה רע מאוד בברצלונה (לא שיש לי בעיה עם זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx ), ופפ גווארדיולה קצת מגזים לדעתי. קראתי שהוא הושיב את צ'אבי, אינייסטה וססק על הספסל כדי לשמור אותם לצ'מפיונס.. בהנחה שכן, נדפק לו השכל או משהו? שלא ישכח שהוא משחק בסך הכל מול באייר לברקוזן. ניצחון לריאל וזה 10 נקודות, במצב כזה אני לא מאמין שזה יחליק לריאל מהידיים.. ריח של שינוי באוויר. וטוב שכך.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על איבוד הנקודות המיותר היום כי הגענו לכמה מצבים שהיו חייבים להסתיים עם שער ובסופו של יום 0:0 מאכזב ואיבוד שתי נקודות יקרות על המאבק למקום הרביעי

לא מפתיע הניצחון של אוססונה, קשה מאוד לצאת עם משהו בריינו דה נבארה ואוססונה פתחה את המשחק מושלם ונתנה מחצית ראשונה אדירה.. גם במחצית השניה היא גרמה לברצלונה להגיע למינימום מצבים במשחק וניצחה בצדק לאחר משחק הירואי

בטיס בדקה ה90 מנצחת את בילבאו ומסדרת לנו תוצאה טובה, בילבאו מנגד פיפסה הזדמנות לעלות למקום הרביעי... הקרב על אירופה חם מתמיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Guardiola Member

משחק חלש מאוד שלנו, פפ טעה בענק הוא לא יכול להשאיר על הספסל את שלושת הקשרים הכי טובים בעולם כיום, ולפתוח עם קישור של ילדים. אני חושב שגם פפ הבין לפני המשחק שהוא איבד את הסיכויים לזכות העונה באליפות.

היום הפסדנו את האליפות באופן רשמית, קשה לי להאמין שנוכל לסגור פער של 7 נקודות שמחר הוא יגדל ל-10. אני החלטתי שמעכשיו עד סוף העונה, אני מנמיך את הציפיות הייתה ורודה עד לפני כמה משחקים, ופתאום שחקנים נפצעים, היכולת יורדת, הכל הולך קשה וריאל לא מפסיקה לנצח. מבחינתי, יש לנו סיכוי סביר מינוס לזכות צ'מפיונס, סיכוי לא רע לזכות בגביע וסיכוי קלוש לקחת את הליגה. תהיו בטוחים שאשאר בגישה הזו גם אם מהאמצע השבוע ננצח את לברקוזן. אני מאוד מקווה המשחק הזה לא ישפיע על המשחק מול לברקוזן.

כמה זמן כבר נצטרך לסבול את נדב יעקובי, הבנאדם הזה חופר, מבלבל את המוח, אי אפשר לסבול אותו כבר. אני מקווה שאת המשחקים באלופות הוא לא ישדר, ובכלל כמה שפחות נשמע אותו משדר משחקים של בארסה.

VISCA BARCA Y VISCA CATALONIA