מחזור 22: קרבות צמרת בקלדרון ובסן ממס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏3/2/12.

1. Zizou10 Member

אולי אולי בעונה הבאה - נראה מה יעבור עליהם בקיץ. בכל מקרה לדעתי מקומות 6-8 יהיו טובים עבורם נוכח היכולת העגומה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לפי מה שאתה כותב הם עומדים בדיוק בציפיות שלך מהם טרם פתיחת העונה או שלא הבנתי נכון?

במאלאגה לא הביאו רכש איכותי בצורה יוצאת דופן והשחקן הטוב ביותר שלהם מהעונה הקודמת נפצע וכמעט ולא שיחק העונה (מתי ששיחק הקבוצה בעיקר ניצחה). נראה לי שהתוצאות הם פחות או יותר סביב הצפי, לפחות שלי, אולי טיפה פחות אבל לא משמעותית ויש עוד זמן לסיום העונה.

3. riquelme1 Member

מבחינת ציפיות הקבוצה רחוקה מלעמוד בהם כרגע, הקבוצה עם 9 הפסדים העונה שזה כמעט הפסד כל 2 מחזורים, ויותר הפסדים מלראסינג סאנטנדר שמתחת לקו האדום מויאריאל, ולמרות שהם מקום 8 הם רחוקים בסה''כ 6 נקודות מהקו האדום ויותר קרובים לחתית מאשר לצמרת- הציפיות בתחילת העונה היה לפחות ליגה אירופית וגם ליגת האלופות.

הפציעה של באפטיסטה בהחלט הוסיפה, גם הפציעות החוזרות של חואקין, אבל לדעתי מי שלא עושה עבודה מספיק טובה הוא פלגריני. הקבוצה לא מספיק מחוברת, אומנם יש רגעים יפים מבחינה התקפית אבל הם מעטים מאוד, ההרכבים שלו לא מספיק מאוזניים, לא מבין החלטות כמו וולינגטון הברזילאי החלש שמועדף על מאתייסן, או ההתעלמות הכמעט מוחלטת שלו מצעירים כמו נאצ'ו קמאצ'ו, חואנמי, רסיו ועוד.

די הפתיע אותי שמאלאגה כמעט לא הייתה פעילה בחלון העברות, למעט קאמני אף שחקן לא הגיע וזה די מפתיע.

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/12
  4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ציפיות של מי?

בינתיים, הקבוצה פחות או יותר איפה שאני צפיתי שתהייה, כמו גם איפה ש"זיזו10" ציפה (ע"פ דבריו)...

זה שיש הרבה כסף זה דבר אחד, איך משתמשים בו זה דבר אחר.

5. Zizou10 Member

הבנת אותי נכון - לא מצאתי הודעה שלי בת'רד של הרכש של מאלגה בעד או נגד (עמוד 2 בפורום), ועדיין אני זוכר שהתייחסתי אליהם בפתיחת העונה.

מעבר למיקום הלא משכנע, היכולת שלהם היא שצריכה להדאיג לדעתי, הרי מהקאדר הזה לא מצפים להפסיד בשלומיאליות לגיחון וגם לא לקרוע רשתות כל שבוע בספרד, אבל יש איזון ובנתיים הם לא מהווים תיגר מבחינתי על מקום באירופה, בטח שלא לצ'מפיונס ליג. אתלטיק,אספניול,אתטליקו מדריד,לבנטה, נראות הרבה יותר טוב ממנה נכון לעכשיו ובמלאגה צריכים לעצור ולחשוב קצת מה עוד אפשר לעשות העונה ואפשר.
    הפציעות אכן היו בעוכריהם אבל כל קבוצה בשלב כזה או אחר מתמודדת עם זה, אפילו הגדולות (ברצלונה) ככה שהם צריכים לצאת גם מהתקופה הזאת.

6. riquelme1 Member

ציפיות של הקבוצה, השחקנים וההנהלה שמדברים שהם חיביים העונה להשיג מקום באירופה, ליגת האלופות או לפחות הליגה האירופית, ובינתיים מבחינת מיקום וגם מבחינת יכולת הם עדין לא שם.

זה כבר שנה שנייה לפרוייקט שלהם, העונה הם הוציאו 60 מיליון יורו והצפיות להגיע לאירופה הם ריאליות.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי לא היו ציפיות להגיע לליגת האלופות העונה, אולי תקוות, אם אכן היו כאלו ציפיות מצד חובבי הליגה או אנשי המועדון הן לא היו מבוססות לדעתי. להגיע למפעל השני של אופ"א זו כבר מטרה סבירה שאולי על פיה נוכל לקבוע האם העונה הייתה הצלחה או כישלון, לדעתי גם אי עמידה בכך לא יהיה כישלון גדול אלא סתם אכזבה, כרגע הם לא רחוקים מהמטרה הזו לכן אני לא חושב שניתן לדבר על אי עמידה בציפיות כמו שעשית (זיזו10) בתגובה הראשונה בנושא בעמוד זה.

מאלאגה ממוקמת פחות או יותר איפה שהייתי מצפה שימוקמו על סמך הסגל שלהם.

עמי, השאלה על מה מוציאים כסף, אחד מהשחקני רכש היקרים של המועדון הוא שחקן שגם בקבוצת תחתית בספרד לא היה שחקן מוביל לטעמי (שחקן הרכב לגיטימי אולי), בואונאנוטה, ככה שאני בא לבחון את הציפיות שלי מהקבוצה לא מעניין אותי רק הסכום אלא יותר מי השחקנים שעומדים לרשות המועדון

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/12