מחזור 22: קרבות צמרת בקלדרון ובסן ממס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏3/2/12.

1. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אפשר גם להוסיף את הפנדל שלא נשרק לרונאלדו (אגב, חוגג היום 27) לאחר עבירה של קאטה דיאס.

2. Zizou10 Member

אם אני חושב שאנחנו מדברים על אותו דבר - לא היה שם פנדל. הוא פשוט שם את הגוף לפני רונאלדו אם אני זוכר נכון.

3. balkhi Member

מצפה למשחק חם בקלדרון... מקווה שאתלטיקו יעמדו בציפיות היום

4. riquelme1 Member

לא להאמין מה שקורה ברמון סאנצ'ס פיחואן, ויאריאל עולה ל1-0 משער של בורחה ואלרו, סביליה משווה ויושבת על השער של ויאריאל כל המשחק, ודייגו לופז במשחק חייב לוקח כל כדור ופשוט בלתי ניתן להכנעה, שוב החוסר מחץ הזה של סביליה.

בסופו של דבר קאמונייס עושה 2-1 אחרי 3 עצירות לא מהעולם של דייגו לופז. רייס נכנס במחצית וכרגיל יותר הזיק מאשר מועיל.

עוד הפסד למלרסלינו, אחרי אחת מפתיחות העונה הטובות שידע בהיסטוריה שלה, הקבוצה פשוט מתרסקת בחודשים האחרונים, לא הכל באשמתו שלא קיבל את הרכש שרצה, וכנראה שהוא יפוטר אחרי המשחק, כל כך חבל.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויאריאל מנצחת היום ולאט לאט מתחילה לברוח מהקו האדום, ניצחון שמועיל לנו

התוצאות לטובתנו, יש לנו צ'אנס ענק להעפיל למקום הרביעי ולהמשיך בכושר הטוב בו אנחנו נמצאים..אנחנו חייבים לנצח היום

:aaarse:

6. Roy_Keane Member

בדיוק מה שאמרתי לאמיר המנהל פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx,למה קאנוטה לא נספר בכלל?

7. riquelme1 Member

קאנוטה היה בהרכב ושיחק 90 דקות.

8. riquelme1 Member

עוד פחות משעה יפתח המשחק בויסנטה קלדרון, שאתלטיקו תארח את ולנסיה לקרב חשוב ביותר על אירופה, אתלטיקו מגיעה בכושר נהדר עם 3 ניצחונות רצופים ותיקו, ו-4 משחקים ברצף בלי ספיגת שער, סימאונה שינה את הקבוצה מקצה לקצה והקבוצה בכושר מעולה.

לעומת זאת ולנסיה בכושר נוראי לא ניצחה בליגה כבר למעלה מחודש, המקום השלישי שהיה נראה מובטח כרגע לא נראה בטוח כל כך, והפסד היום אומנם לא יוריד אותה מהמקום השלישי אבל יסבך אותה בהחלט.

ההרכבים הרישמיים:

אתלטיקו:

קורטואה
    פליפה, גודין, מיראנדה, חואנפראן
    ארדה, גאבי, טיאגו, דיייגו
    אדריאן, פלקאו

סימאונה עולה בהרכב הקבוע שלו, שדייגו וגאבי חוזרים מפציעות.

ולנסיה:

אלבס
    אלבה, רואיז, ראמי, מיגל
    מאת'יה, טינו קוסטה, אלבלדה, פאבלו
    פיאטי
    סולדאדו

למרות הדיווחים אמארי עולה בהרכב הכי חזק שלו, אולי למעט באנגה שסובל מפציעה קטנה, כזכור לולנסיה יש את ברצלונה בגמולין בחצי גמר גביע המלך ואמארי לוקח כאן סוג של הימור ולא מוכן להזניח את הליגה.

אני דווקא אוהב את ההרכב הזה, למרות שהוא ממשיך עם הצמד מאת'ייה ואלבה באגף, פאבלו הרננדז חוזר להרכב אחרי פציעה, פיאטי ישחק במקום ז'ונאס מאחורי החלוץ ושם הוא יותר אפקטיבי, חבל שאלבלדה פותח ולא טופאל שאפילו לא בסגל.

הולך להיות משחק חם מאוד בקלדרון, שהקהל של אתלטיקו סוף סוף זוכה קצת לרגעים של נחת וימלא את הקלדרון, ההרגשה שלי הולכת עם אתלטיקו כי ולנסיה נוטה לפשל נגד הגדולות תחת אמארי, למרות שבעונה שעברה היא ניצחה שם, אבל שאני רואה את ההרכב של ולנסיה אז הכל פתוח.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיקו 0:0 שאפשר להיות מעט מאוכזבים... המשחק היה שקול וולנסיה לא נפלה מאיתנו למרות שלא סיכנה את השער הרבה, גם לנו היה מאוד קשה להגיע למצבים אבל כשכן הגענו למצב נפלא של פלקאו הכדור ניצל מהקו על ידי רמי

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר חמישה משחקים ללא ספיגה עם אותם שחקנים מושמצים (חלקם), לחזור ולשנן, משחק ההגנה הוא לא רק של הרביעייה (חמישייה) האחורית ושל אינדיבידואל זה או אחר, אלא של כל הקבוצה, ולמאמן יש תפקיד חשוב בכך.

11. Gaudi Member

משחק חמישי רצוף שלנו בלי ניצחון, שבהם ההפרש מהמקום הרביעי גדל בנקודה.
    מצחיק או עצוב? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא נכון להציג את זה בצורה הזאת

לפני חודש במקומות 4-5 היו לבאנטה ואוססונה..ולא אלה הקבוצות שיתמודדו על המקומות האלה אלא בילבאו,אספניול,מלאגה,אתלטיקו,סביליה ועל כולם היה לולנסיה פער גדול שקטן משמעותית.

13. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

גראנדה משיגה ניצחון חשוב 2:1 על מלאגה

14. Zizou10 Member

מה יהיה עם מלאגה? הקבוצה הזאת לא עומדת בציפיות וכמו שסברתי בתחילת העונה הם יאבקו על מקום שיביא אותם לגביע אופ''א אם בכלל. אני לא רואה אותם גם את זה עושים, חבל, קבוצה עם הרבה פוטנציאל.

15. Bensh Member

אני מאמין במלאגה. הפוטנציאל שם, גם הכסף, ברגע שהכל יתחבר זה יהיה מרגש