מחזור 22: ברצלונה נעצרת במאסטייה עם 1:1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏1/2/13.

1. Civil Anti Madridista

מסתבר שגם לברצלונה יש חלק בהפסד של ריאל אתמול. ואחרי שנכנס בשחקנים שלו, האחד והיחיד התבכיין שוב על סדר המשחקים
    למה ברצלונה קיבלה יום נוסף של מנוחה אחרי ששתי הקבוצות שיחקו ביום רביעי בקופה דל ריי

2. riquelme1 Member

אחרי זה יגידו לי שז'אוו פריירה מגן סביר, פשוט אידיוט מושלם, עבירה כל כך מטופשת על סף הרחבה שפדרו היה במצב לא מסוכן, לזה קוראים מגן בינוני שהוא גם חור הגנתי וגם וגם טיפש.

לולנסיה יש שתי מגנים, שהצד החלש שלהם זה ההגנה, זה הסיבה שולנסיה חייבת מגן ימני עם יכולת הגנתית טובה.

3. Zizou10 Member

אתה רציני? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

כשמאמן אומר שעבור הקבוצה שלו זה בלתי אפשרי העונה- אני לא חושב שיש הבעת אי אימון גדולה יותר מזו ביכולת שלך לסיים כאלופת המדינה, זה מחלחל עמוק לשחקנים תהיה בטוח.

4. riquelme1 Member

יופי של משחק במסטאייה שנגמר בתיקו 1-1.

בסופו של דבר הטעות הדבילית של פריירה דפקה לולנסיה ניצחון, בפנדל הכל כל מיותר שהוא עשה על פדרו, להוציא את זה כל התקפה של בארסה מצד שמאל זה סכנת חיים שפריירה עושה חורים על ימין ועל שמאל או סתם מרחיק כדורים בלי כתובת ומזמין עוד התקפות, יש לו קצת טכניקה ויודע טיפה להרים אבל גם קבלת החלטות מבחינה התקפית שואפת ל-0.

משחק טוב מאוד של סיסוקו שאני כמובן שמח שפתח כמגן שמאלי ולא גוארדאדו, ויקטור רואיז וטינו קוסטה באמצע היו טובים, ועדיין ולנסיה חייבת בדחיפות קשר אחורי ולא להמשיך לאלתר עם רואיז שהוא בלם.

5. Raulito Madridista

ההפסד לא עשה טוב לריאל מדריד בשום צורה, אנחנו פשוט חוזרים אחורה. זה רחוק מלהיות לגיטימי להפסיד בכל משחק חוץ שני, גם המקום השני הוא מטרה שצריך להשיג ובכושר הזה\מנטאליות נמוכה - זה לא יילך. מילא מוריניו היה פותח את הפה על שיבוץ המשחקים לפני הזוועתון - עכשיו זו עוד יותר חוכמה קטנה מאוד בדיעבד. מקבוצה כמו ריאל מדריד עם סגל רחב אני מצפה לתת בראש גם פעמיים בשבוע, עייפות אולי במחזור 35 כשבשבוע אחד יש פעמיים באיירן וקלאסיקו באמצע, לא עכשיו. בשביל זה נועדו הרוטציות - היגואין במקום בנזמה, די-מאריה בכלל לא שיחק מול ברצלונה, מודריץ' לא שיחק משחק שלם בגביע וכן-הלאה.

לגבי היום: חלוקת נקודות מוצדקת בגדול, ואלדז עם הצלה אדירה בסיום. ולנסיה החזירה קצת מהכבוד שבהחלט אבד לה בחמישייה במאסטייה, אבל זה בסדר. המאזן של ריאל במאסטייה הוא מטורף לכל הדעות, וברצלונה מצליחה לאורך השנים במגרשי חוץ אחרים, נניח בפיחואן או בלבאנטה. ולנסיה לא מספיק טובה לנצח את בארסה ועדיין כשהיא היריבה לא נראה את בארסה משחקת בחצי הילוך כמו מול סוסיאדד שכמובן גם נהנתה מהכרטיס האדום. בסיכום כל העונה הזו, הקבוצה ששיחקה הכי טוב נגד ברצלונה הייתה סביליה בפיחואן ומאז עבר כמעט סיבוב שלם. זה היה שוד גדול מצד בארסה. מילה על הפנדל של מסי - הפנדל האידיאלי. בעיטת תותח לחיבורים.

6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד שערוריית שיפוט, פשוט לא יאמן איך השופטים מרשים ליריבות לכסח את השחקנים שלנו.. היום זה הגיע לשיא, זה כבר לא שנכנסים בפראות ברגליים של השחקנים ועושים עבירות מלוכלות ששוות אדום אבל השופט לא מתייחס.
    יורקים לדייגו קוסטה בפנים אשכרה שחקן של בטיס יורק לפנים של דייגו קוסטה.. אבל מה, כלום!

נמאס כבר מהחרא הזה שאנחנו מקבלים, אם היו קוראים לו מסי או רונאלדו כל משחק היו אדומים על מה שעושים לו

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אונדיאנו מיינקו הפחדן מס' 1 בספרד ובטח גם הלקקן אם הוא מחשב לשופט בכיר עם יכולת ירודה כזאת.
    בדקתי, מי המגעיל הזה, אנטון אמאיה: יליד מדריד, מהקנטרה של ראיו. חשבתי בכיוון של ריאל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    בעונה שעברה אמרו שהאיש של סימאונה על המגרש זה גביי: אותו התפקיד ואותו המספר. אבל האיש של אל צ'ולו זהו דייגו קושטה. :aaa8:

8. Maravilla Member

ולנסיה עשתה שיעורי בית: בדיוק כמו שעשתה ריאל בגביע, היא לחצה את הקישור של בארסה בצורה יעילה מאוד כשגם ההגנה שלה הייתה מעולה לשם שינוי, בראשותו של אדיל ראמי המצויין יש לומר.
    אני מקווה שההופעה הנהדרת של סיסוקו נתנה את החותמת הסופית להצבתו בהרכב ולגודל ההזייה בהצבה של גוארדאדו כמגן שמאלי, שאגב, נתן משחק טוב מאוד היום בעמדתו הטבעית והיחידה בה הוא צריך לשחק- קיצוני שמאלי. מגון שמאלי הוא לא ויתהפך העולם.
    אם לא ואלדס שהציל את בארסה בדקות האחרונות ולנסיה הייתה מתרגמת את ההופעה הנהדרת לניצחון.

מסי עם משחק חלש שני רצוף בסטנדרטים שלו, ועל התלות של בארסה במסי אין צורך להרחיב.
    וייה חלוד מאוד וזה מובן. מה שלא מובן זה איך הוא נדחק לקצה הספסל כשפדרו מקבל קרדיט עצום ופותח משחק אחר משחק. עם כל הכבוד לפדרו ולמה שהוא נותן לבארסה(והוא נותן לא מעט), יש לווייה איכויות שאין לפדרו, איכויות שבארסה צריכה במיוחד כשמסי תופס יום "לא טוב".

ולוארדה ממשיך ברקורד המדהים שלו מול בארסה- 0 הפסדים ב-6 משחקים במאזנו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/2/13
  9. riquelme1 Member

היריקה של אמאייה בהחלט גועל נפש, הוא היה צריך להיות מורחק כבר לפני עם העבירות המלוכלכות על קושטה שהייתי בטוח שכבר יקבל אדום במשחק, אבל כנראה סימאונה ידע להרגיע אותו על הקווים- אם הוא לא יקבל הרחקה מ-5 משחקים לפחות- שערורייה, בספרד כמובן הוא יכול גם לפתוח במחזור הבא.

משחק לא גדול של אתלטיקו, פאלקאו שחזר מפציעה נראה קצת אנמי, אבל הוא לא קיבל מספיק כדורים ולא הופעל כראוי, בכל מקרה 3 נקודות חשובות, בורחים לריאל ל-7 נקודות, ו9 נקודות מבארסה, אסור לאתלטיקו לוותר על הליגה למרות שהיסכוי אפסי, היו דברים מעולם.

מאריו זומן לנבחרת, בצדק לאור העונה הטובה שלו, היום היה פחות טוב, מבחינה הגנתית עשה את העבודה כרגיל, התקפית כמובן כלום.

אני מעריך בהחלט את מאריו והעבודה שלו(קרדיט מלא לסימאונה), אבל אני לא אוהב קשרים אחוריים שכל כך מוגבליים התקפית, אני הייתי מעדיף את קמאצ'ו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/13
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפה מל אמר במסיבת העיתונאים לפני המשחק " אני מאחל לעצמי שחקן כמו דייגו קוסטה בקבוצה" אם זה היה קורה רק היום הייתי חושב שאולי לשחקני בטיס יש רגשי נחיתות ורצו לפגוע בו מהסיבה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אבל זה קורה על בסיס שבועי שהיריבות מכסחים את דייגו קוסטה כי הם יודעים על המזג החם שלו, והשופטים מתעלמים ומתעלמים וממשיכים להתעלם ואז דייגו קוסטה מעצבים מקבל צהוב.
    העבודה הגדולה של צ'ולו היא בהרגעתו, כל משחק שהוא מחזיק את עצמו פשוט מדהים אותי, אבל לא יודע עד מתי הוא ישמור את הכעס בפנים ובסוף ירצח איזה מגן

והנה היריקה

http://www.dailymotion.com/video/xx97xx_es...ego-costa_sport

11. סדרו קייטע Member

זיזו,

בוודאי שאני מתכוון לזה. לא עדיף ששחקנים מרכזיים יקבלו מנוחה לפני משחק גדול? זה אחד מהדברים שפגעו מאד בברצלונה וריאל בעונה שעברה: בזמן שבאיירן וצ'לסי נתנו מנוחה להרכב הראשון, שתי הספרדיות התישו אחת את השניה.

לגבי המשחקים היום.

- ולנסיה (ובאנגה ספציפית) תמיד משחקים טוב נגד ברצלונה במאסטייה ובדרך כלל המשחק מסתיים בתיקו (חמישה מתוך ששת המשחקים האחרונים של ברצלונה שם הסתיימו בתוצאה הזו), כך שעקרונית לא צריך לבנות תיאוריות שלמות על המשחק הזה. עם זאת, החזרה של סיסוקו להרכב ושל קנאלס לשחק, מבשריות טובות. גם רואיז מפתיע לטובה כקשר אחורי, בטח לאור האכזבה מהיכולות שלו כבלם. אם לא המחצית המבישה מול ריאל הייתי כותב שיש פה ללא ספק שיפור מתקופת אמארי.

- אגב אמארי, סביליה מתחילים לנצח ושולקחים חשבון שולנסיה ומאלגה עוד משחקות באירופה ורוב הקבוצות שלפניהם נמצאות בירידה בכושר, אי אפשר אפילו לפסול חזרה שלהם למאבק על מקום באלופות: בסך הכל שבע הפרש ממאלגה ושש מבטיס, בהנחה שההשעיה של מאלגה תישאר.

גם את סוסיאדד אסור לפסול במאבק על המקום הרביעי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/13
  12. סדרו קייטע Member

עם כל הכבוד למאריו סוארז, ברור שבמשחק רציני, חאבי מרטינז היה מוזמן לפניו.

13. xavi6 Member

שכחת עוד שורה-פיקה היה פח. ראיה סלקטיבית משהו. במשחק הבא מול גרנאדה שיהיה טוב אל תקפוץ פה ותתן לו כדור זהב.

השחקן שירק צריך להיות מורחק לכמה משחקים. הגיע הזמן שההתאחדות תתחיל להשתמש במצלמות ולהרחיק חלאות כדורגל כמוהו וכמו ארבלואה שבועטים\יורקים בשחקנים ללא כדור. הבעיה היא לא רק בשופטים, אלא מלמעלה שרואים את אותם דברים במלצמות ומעלימים עין, כאילו אומרים "לא נתפסת בלייב לא שילמת".

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/13
  14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

15. Civil Anti Madridista

פדרו הוא סוג של באנקר אצל וילאנובה, ביחס לשחקני ההתקפה האחרים (וויה, טייו ואלכסיס) הוא המוערך מארבעתם
    במשחקים האחרונים שראיתי את וויה הוא היה טוב, ובוודאי אם הוא יתחיל לשחק בעקביות ולקבל יותר דקות הוא גם יכבוש
    התרומה של פדרו מבחינת הבקעות היא מזערית, ולאור העובדה שגם טייו לא סקורר ואלכסיס בעונה איומה ומחרידה הפתרון הוא וויה.
    זאת גם הזדמנות להזכיר ולשבח את הקהל של ולנסיה שהוכיח שאפשר לכבד שחקני עבר.

בקשר לפיקה אין ספק שפויול עושה את כולם גדולים לידו, וברצלונה צריכה לעשות שינוי פשוט מאוד בקיץ.
    בתור התחלה לרכוש בלם טבעי ושקט, לשחרר את אלכס סונג ולהחזיר את מסצ?ראנו לקישור. אילתורים נועדו רק לשעת חירום