מחזור 22: ברצלונה ואתלטיקו בקרב על ראשות הטבלה, ריאל מול אספניול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏30/1/16.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

גריזמאן לא הבריק, אבל הוא מלך השערים בפער מביך. קראסקו מבריק כל הזמן. אז צריך היה לבחור בין ג'קסון, וייטו וסאול.
    יש גבול למתן הזדמנויות. עכשיו, כאשר התחילה הספירה לאחור ובאה העייפות, מי שלא ניצל את חצי העונה הראשונה שלא יצפה לכלום. אני ממליץ לך להחליף תקליט ולהתחיל להמליץ על רפאל בורה במקום להגן על ג'קסון.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מציע לך לראות את המשחקים של דפורטיבו קאלי, ומאוד לקוות שג'קסון יתחיל לקבל יותר הזדמנויות. כמו שזה נראה, מבורה לא תגיע לכם הישועה :)

אגב, אני לא מגן על ג'קסון. כתבתי שהוא לא היה טוב במשחקים ששיחק. מצד שני, אפשר וצריך לתת לשחקן ברמתו יותר צ'אנסים להתאקלם.

3. golding מנהלים

אגב בשבעת במשחקים האחרונים, כלומר מאז שמוריניו פוטר, קוסטה עם 6 שערים ושני בישולים. בחודש-חודשיים האחרונים הוא אדיר.

4. Raulito Madridista

לא בדיוק הפריויו הרגיל, ובכל-זאת:

- נוסטלגיה במיטבה: גיל הנעורים, אליפות מס' 30. הטאמודאזו -

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpt1/v/t1.0-9/12669703_10201332122141317_5225697108295477375_n.Xxx?oh=294fe8291fc14ef6fd842622e0f3f591&oe=5726B369&__gda__=1464239968_536e1a69ad0a62673dec1d873dad83e9

אתם רואים את היפיוף הזה בצד ימין עם הצעיף הסגול והג'ל בשיער, עדיין ללא מסת שריר, נוגע בגביע? אז זה אני, נעים מאוד. מפגש אליפות נגד מאיורקה בפאב הבאז-סטופ בטיילת. אני בסה"כ כיתה ט'. המשחק התחיל ב-7 נראה לי, אני הייתי שם כבר ב-4 בצהריים. קפצנו על השולחנות, שברנו חצי פאב. אליפות מס' 30, האליפות של ריאל מדריד של קאפלו. האליפות הכי מטורפת והכי מרגשת - כי זה היה לא צפוי, כי זה לא היה בידיים שלנו. אליפות הרמונטדות. ריאל מדריד שיחקה כדורגל עלוב אבל הפגינה אופי, מהות המדרידיסימו. אני זוכר עוד איך הייתי יושב בפאבים עם 'הגרעין הקשה' - דור, גיא, ארתור, נירו ועמיר - ורואים ריאל מדריד נכה התקפית שלא מסוגלת לתת גול. ראינו גם הדחה אכזרית נגד באיירן מינכן.

אבל איך כל זה קשור להיום, לעזאזל? אז ככה. ריאל מדריד משחקת מחר נגד אספניול. ראול טאמודו הכל-יכול, שכבר הספיק לפרוש מכדורגל אבל הצמד מאותו ערב ילווה אותי לכל החיים(טוב, נו, עם שם כזה), התראיין לקראת המשחק ואמר - "טבעי שאוהדי ריאל מדריד אוהבים אותי וזוכרים אותי בגלל הטאמודזו - Tamudazo".

'הטאמודזו' - סיום העונה הדרמטי ביותר בתולדות הליגה הספרדית. מחזור 37, שיוויון נק' בין ריאל מדריד וברצלונה - כאשר במצב העניינים הזה ריאל זוכה באליפות בגלל המפגשים הישירים. דקה 89' - ברצלונה מובילה 2:1 על אספניול בדרבי(מסי התחיל להפוך למראדונה וכבש שער לא חוקי ביד) וריאל מדריד בפיגור 2:1 מול סראגוסה.

במחצית פאביו קאפלו הכניס את גוטי במקום ראול הרדום. גם הסופר-סאב היגואין כבר נזרק למערכה. בקהאם שיחק צולע על רגל אחת. ראול, רוביניו ואפילו החייזר אמרסון - בטירוף על הספסל, לא יודעים מה לעשות עם עצמם. דקה 89' - כדור עומק של גוטי, רוברטו קרלוס מיישר, היגואין בועט פצצה ודיארה נזהר לא לגעת בריבאונד כי הוא באופסייד. רוד ואן-ניסטלרוי המלך, השחקן מס' אחד בדרך לאליפות מס' 30 - דוחק את השני שלו, רץ לעיגול האמצע ומסמן עם השעון - עוד כמה זמן. ואז נדב יעקובי מתחיל לצרוח, אני זוכר משהו כזה בערך - "ועכשיו...אספניול משווה ל-2:2, אספניול משווה ל-2:2 בדקה ה-90, ריאל מדריד חוזרת למקום הראשון, אני לא מאמין שאני אומר את זה. באותה דקה, באותה דקה ריאל מדריד מבקיעה וברצלונה סופגת. זה לא יאומן, דברים כאלה לא קורים". ואז שגיא כהן מצטרף - "אנחנו 40 שנה בכדורגל - כזו שנה, אני לא זוכר". יעקובי - "לפני דקה זה היה גמור, האליפות הייתה כבר של ברצלונה".

קפאתי מול המסך, הייתי צריך חצי דקה כדי להבין מה קורה פה. ואז צרחתי והשתוללתי. אמא ואבא התעוררו בבהלה, היו כמה שכנים אולי שקיללו - אבל את מי זה מעניין. שריקת הסיום הגיעה. למחרת הלכתי לגימנסיה כמיטב המסורת עם חולצה של ריאל מדריד - והפעם המלך RVN קיבל את הכבוד. אני בטוח שראול סלח. שבוע אח"כ, בלי ואן-ניסטלרוי שנפצע - שוב חזרנו מהקבר וניצחנו 3:1 את מאיורקה אחרי פיגור עד הדקה ה-75. במשחק הפרידה של בקהאם ורוברטו קרלוס, עם מיצ'ל הקשיש כמגן ימני, עם דיארה שנוגח את ה-2:1 וצמד של חוסה אנטוניו רייס. כנראה שאי-אפשר היה למנוע מאיתנו את האליפות. צוות מהאתר הרישמי של ריאל מדריד בספרד הגיע לסקר את האירוע. "הם חגגו ושמחו אפילו יותר מאשר אלה שהיו בברנבאו", כתבו שם בסיקור באותו ערב.

תמונה שווה אלף מילים, יש גם תמונה, גם הרבה מילים ואפילו וידאו בסוף כי אני חייב. עכשיו אחרי שהפוסט הזה מנע ממני להמשיך ברצף הלמידה המרשים שלעצמו - זה הזמן להפסיק את מטר הרגשות הזה. הנה הוידאו

5. avicii Member

חבל על הכניסה של פליפה לואיז במסי,לא רק שמיותר,אלא גמר לאתלטי את המשחק כמעט.מאמין שעם 11 שחקנים אתלטי הייתה משווה,אם לא מנצחת.

Ever Banega אוהב/ת את זה.
  6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלחץ של אתלטיקו מדריד בדקות הראשונות היה ברמה כל-כך גבוהה. לא סתם איזו התפרעות מיותרת (אם כי זה כבר הגיע לאחר מכן באדום הראשון של הקבוצה). אני חושב שעם יותר דיוק מול השער שדווקא אמור להיות אופייני לגריזמן היינו יכולים לראות תוצאה שונה בפתיחה, וחבל שאתלטיקו יצאו רק עם המחמאות. האיזכור של דייגו קוסטה מוצדק, הוא בהחלט יכול היה לעשות את ההבדל במשחק הזה בפרט ובשאר העונה בכלל.

אני חייב להזכיר (כמו כל שבוע בערך) את סוארז שהוא באמת אחד החלוצים הטובים שיצא לי לראות משחק את המשחק. אני חושב שהדבר היחידי שנותר לו לעשות זה לזכות בכמה שיותר תארים קבוצתיים כדי להשאיר חותם ברמה ההיסטורית (2 טראבלים רצופים בפוטנציה). אני שמח בשבילו שהוא סופסוף הגיע לקבוצה שתואמת את הכישרון והדרייב שלו. השער שלו שוב הוכיח בפעם המי יודע כמה איזה רפטואר יכולות מגוון יש לו - השליטה שלו בגוף כדי לשמור על הכדור והסיומת שלו בשער הייתה נפלאה. אתה רואה חלוץ שיודע בדיוק מה הוא רוצה וגם מסוגל לעשות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/16
    yakov_y, Civil ו-Die Werkself אוהבים את זה.
  7. Civil Anti Madridista

אספניול כצפוי, לא יודעת מזה כדורגל מול ריאל מדריד. מביך כל פעם מחדש.

8. Raulito Madridista

איזה הבדל בין לרדת למחצית ב-3:0 לבין הגולאסו הזה של כריסטיאנו, הלוואי ותהיה לכך המשכיות, לאו דווקא היום. כמה הוא היה צריך גול כזה ובטח אחרי איבוד כדור מביך ברחבה במצב טוב לדריבל. מעבר לכך, ריאל מדריד של זידאן כותשת קבוצות בברנבאו די בקלות, זה מזכיר לי את המשחקים מימי מוריניו(עונת האליפות) ואולי תחילת העונה שעברה. נכון שזו לא יריבה רצינית ואספניול טעתה אבל כל העקבים האלה בזכות איסקו וחאמס והנעת הכדור הזו בחצי של היריבה אלה דברים שלא היינו רגילים להם בזמן האחרון. המשחק גמור לדעתי עם כל הכבוד לרצון של בנזמה או כריסטיאנו לשפר עוד את הסטט'. חסר לי גול של איסקו ומעבר לכך קצת שימוש בשחקני הספסל - זמן חסה, זמן קובאצי'ץ' במקום מודריץ' וגם מרסלו יכול לנוח. סיפור האליפות גמור אבל נהנה מהקבוצה שלי.

9. VAR Member

אם אתם נייטרלים אני פשוט לא מבין איך אתם יכולים לראות את השיט הזה שבוע אחרי שבוע.

amirb91, אלעד, idans10 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. Roma מנהלים

כבר כמה שבועות רצוף אבל במקרה פותח משחק של ריאל בדקות הפתיחה וכל פעם בעשר דקות הראשונות כבר 2-0 לפחות והמשחק הגמור. ליגה חלשה? ריאל אימתנית? אני לא יודע אבל זה לא מעניין. משחקים נגמרים מאוד והאמת אני חושב שזה די משקר בשביל ריאל מדריד בסופו של דבר היא מגיעה למשחקים על הכסף נגד ברצלונה, אתלטיקו ואירופה והתוצאות לא טובות.

doundoun אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

מתי כבר יתחילו לחקור את אספניול שפותחת רגליים לריאל באופן ססטמתי והכי שקוף שיש.

12. VAR Member

מתי שיתחילו לחקור את שאר 12-13 הקבוצות שעושות את זה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  13. avicii Member

שאר הקבוצות לא פותחות רגליים,הן בנחיתות ברורה נגד ריאל פשוט.אספניול זה כבר מקרה אחר,גם אם ירוצו לאליפות נגד ריאל הם עדיין יפתחו רגליים.זה מועדון שריאל ניצחה הכי הרבה פעם,וכבשה הכי הרבה שערים מולה בהיסטוריה של ריאל מדריד.ואספניול ירדה ועלתה ליגות,זה לא ברצלונה או בילבאו שמעולם לא ירדו ליגה,אז זה אומר הרבה על המועדון.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

תבדוק את הסטטיסטיקה. אני לא זוכר מתי אספניול ירדה ליגה בפעם האחרונה.

15. avicii Member

ניצחונות 96,ושערים 359.
    היא ירדה כמה פעמים בשנות ה60,פעם אחת בשנות ה80,ופעם אחת בשנות ה90.
    אתה בטח יודע שהקבוצות היחידות שלא ירדו ליגה מעולם הן ריאל מדריד,ברצלונה ואתלטיק בילבאו,אז עבור מועדון ותיק,שהיו לו שנים טובות,
    המאזן מול ריאל מדריד אומר דרשני.

YYY אוהב/ת את זה.