מחזור 22 בסרייה אה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Chievo, ‏8/2/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פאציני, דל נרי ולאנג'לה.

2. john Member

מצטער, אני לא המבין הכי גדול בכדורגל האיטלקי, ונראה לי זה המשחק ה-4 שראיתי בליגה האיטלקית.

ניסיתי.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק הזה היתה עוד הזדמנות לראות איזה כשרון יש לאינזאגי ג'וניור שפשוט סבל כל הקריירה מפציעות חוזרות ורצופות. אולי יותר נכון לומר הוא שכפי שג'ילארדינו הוא כשרון שסובל מחולשה מנטלית שפוגעת בקריירה שלו, כך גם סימונה אינזאגי העל כשרון וחוכמת משחק שסובל בצורה קיצונית מחולשה פיזית. חבל, מאוד. לפחות בינתיים הוא עדיין יכול להנות מהעובדה שהוא השחקן היחיד שכבש רביעיה במשחק אחד בליגת האלופות.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להצטער. רק לתשומת ליבך.

5. john Member

אני זוכר אותו בלאציו, היה שחקן אהוד מאוד, והיה המנהיג שם, אבל ברוב העונה שלו, התייבש על הספסל. וחבל, באמת אחד הכשרונות הכי מבוזבזים בכדורגל האיטלקי.

http://www2.raisport.rai.it/news/rubriche/coppe978/200003/15/38cf92c9037db/inzaghi0.Xxx
    דומה לאח? תחליטו אתם.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לפי הגאזטה מחר צפוי אמרסון לפתוח בהרכב ולא ברוקי, עוד הפתעות שאנצ'לוטי מתכנן למחר זה הצבתם של אינזאגי ורונאלדו בחוד וגורקוף מאחוריהם. הייתכן?

קלאץ' (ביי ביי דידה?), אודו, קלאדזה,נסטה, יאנקו (ברוך השב!), אמברוסיני, אמרסון, פירלו, גורקוף (סידורף), אינזאגי, רונאלדו.

7. Giallorossi Member

מחצית נהדרת באולימפיקו, שער מאוד יפה של פאנוצ'י.
    המחצית יכלה להסתיים בתוצאה גבוהה יותר, חבל מאוד על בזבוז ההזדמנויות, רק שלא נתחרט על זה בסוף.
    אקווילני עד עכשיו טוב מאוד. גם טוטי, מנסיני, טאדיי וג'ולי עם מחצית לא רעה, אבל אני עדיין מקווה שהראשון יכנס קצת יותר לעניינים עכשיו.

FORZA ROMA!

8. Giallorossi Member

כמו כמעט בכל משחק בית, רומא נתנה מחצית ראשונה טובה, ולמחצית השנייה בכלל לא הופיעה.
    שני השערים היו מאוד יפים, הראשון של פאנוצ'י מנגיחה בזווית קשה, והשני ריבאונד של מנסיני לאחר סללום של ג'ולי.
    טוטי, בדומה להרבה שחקנים, בכלל לא הופיע למחצית השנייה. ולמרות שהוא כבש מספר שערים מאז שחזר מהפציעה, זה ממש לא אותו טוטי.

אני לא מאמין שעוד אפשר לקחת אליפות, אבל נקווה למעידה של אינטר מחר.
    שבוע הבא יבנטוס! (איזה יום ושעה המשחק, אגב?)

9. 亚历山大帕托 Member

כל הכבוד לאטאלנטה! ראיתי עד 2:1 והייתי צריך לצאת (מחוסר תקווה, יש לציין), אך כשחזרתי חיכתה לי הפתעה נעימה ששמה מוסלימוביץ'. כעת יש לנו הזדמנות נדירה להעפיל למקום הרביעי עד מחזור ה-23, בהתחשב בכך שאנחנו צריכים לשחק משחק השלמה אחד לפני. חבל שהמלחמה השקטה הזאת היא נגד פיורנטינה, הייתי רוצה לראות אותה בליגת האלופות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/2/08
  10. 亚历山大帕托 Member

הסגל של מילאן למשחק הבית נגד סיינה:

GOALKEEPERS: Dida, Kalac
    DEFENDERS: Bonera, Cafu, Favalli, Jankulovski, Maldini, Nesta, Serginho
    MIDFIELDERS: Ambrosini, Brocchi, Emerson, Gourcuff, Pirlo, Seedorf
    STRIKERS: Inzaghi, Ronaldo, Paloschi

מדבריו של אנצ'לוטי אפשר להבין שההרכב הפותח ייראה כך:

קאלאץ'
    יאנקו מאלדיני נסטה בונרה
    אמברו פירלו אמרסון
    גורקוף/סיידורף
    רונאלדו אינזאגי

אודו משום מה לא נכלל בסגל, לכן נסטה עלול לא לנוח כדי לאפשר לבונרה למלא את המשבצת הריקה באגף ימין, או שייתכן שקאפו יעלה על מנת שסנדרו ינוח. לגבי אם סיידורף ישחק יוחלט רק ממש לפני המשחק. רונאלדו לא ישחק 90 דקות מאחר ועדיין לא כשיר לגמרי, לכן פאלוסקי יועלה מהספסל בוודאות, אולי אפילו במחצית. ברוקי אמור להחליף את אמרסון ברבע האחרון של המשחק כמו בפירנצה.

11. Andrea21 Member

סליחה על הקטנוניות,אבל גם שבה כבש רביעיה נגד פנר באיסטנבול ב2005\2006
    וגם דדו פרשו הרשית ארבעה פעמים במשחק נגד דפור במדי מונאקו שהסתיים בתוצאת טניס של 8-3.
    ואם ללכת קצת יותר רחוק אני כמעט בטוח שגם ואן באסטן עשה את זה.

בנוגע למשחק שלנו היום,אנחנו חייבים לקחת 3 נקודות מהמשחק הזה,משחק מאוד מאוד חשוב שיכול לתת לנו קרש קפיצה רציני בדרך למקום הרביעי.

12. 亚历山大帕托 Member

איזה חלום הזוי היה לי. כשהתעוררתי הייתי בטוח שראיתי את המשחק נגד סיינה בלילה. חלמתי שראיתי את כל ה-key highlights של המשחק בערוץ 5, עם השדרן הקירח שלהם ששידר באטאלנטה-פיורה. בכל מקרה, זה נגמר 1:1, עם שער שוויון של מוסלימוביץ' בדקה ה-90 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx. ועוד איזה שער, קרן מסובבת לקצה הקרוב של רחבת ה-16, ונגיחה לאחור שהולכת מעל דידה שלא היה אשם. המשחק של אתמול בהחלט השפיע עליי יותר מדי.

הזוי לגמרי, כשאני חולם על משחק אז זה משהו חשוב ביותר. בפעם האחרונה זה היה לפני גומלין חצי גמר אלופות בעונה שעברה, כשחלמתי שנפגוש את צ'לסי בגמר, נצא תיקו, נלך לפנדלים ושבצ'נקו יחטיא את הפנדל המכריע ויעניק לנו את הגביע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/2/08
  13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שרג'ינה הפסידה המצטיין אתמול, ביי פאר, היה בריינזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx . משחק נפלא שלו ובכלל מגיעות לרג'ינה מחמאות על משחק נועז. אני חושב שבסה"כ גם רומא צריכה לצאת מרוצה מהמשחק הזה. היא שיחקה רע, אבל ניצחה בקלות, בזכות איזה קילר אינסטינקט שרק לקבוצות גדולות כמו לאינטר של השנתיים האחרונות יש אותו. הבעיה שהקילר אינסטינקט הזה ספק אם יספיק בשני המשחקים הקרובים שלה מול יובנטוס וריאל מדריד.

14. 亚历山大帕托 Member

MILAN: Kalac; Cafu, Nesta, Maldini, Jankulovski; Brocchi, Ambrosini, Pirlo, Serginho; Ronaldo, Inzaghi

SIENA: Manninger; Rossettini, Portanova, Loria, De Ceglie; Jarolim, Codrea, Vergassola; Maccarone, Frick

טוב, זה כבר לגמרי הזוי. אנחנו פותחים ב-4-4-2 עם קיצונים בדמותם של ברוקי וסרג'יניו?! מה עם גורקוף לעזאזל? ולמה בונרה לא פותח באגף ימין? לא ברור, לא ברור...

15. 亚历山大帕托 Member

פאלוסקי!!! איזה חלוץ ענק גדל לנו במועדון!!!