מחזור 22 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏26/2/04.

1. Don Diego Member

rivaldo, יש אפשרות להגדיל את הריבוע ולעשות איכות טובה יותר ?
    אסי דומב קיבל אדום, דקה 57 ,
    עריכה:עכשיו ויאנדר עשה הצלה משולשת והציל את אשדוד מ 1:3
    אלון מזרחי קיבל אדום דקה 70

נגמר : 1-2 לבאר שבע . מזרחי ואנדונוב לבאר שבע וזוהר לאשדוד .

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/04
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שידוע לי שאפשר.
    אבל אנחנו מסתדרים גם עם זה,עדיף ריבוע כזה קטן מאשר לשללם למושחטים האלה 20 שקל.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא היה לי ממש זמן לכתוב לפני המשחק של באר שבע אבל מה זה משנה. העיקר ניצחנו 2-1.

ניצחון מאוד חשוב לא ראיתי את המשחק ואין לי שמץ איך הקבוצה שיחקה אבל זה לא מעניין אותי העיקר שניצחנו אחרי התצוגת נפל משבוע שעבר.

ודובין מעלה את מכבי פ"ת ל- 1-0.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/2/04
  4. AFC Member

אני מסכים עם השבחים לדניאל היידמן. היה מצוין במשחקים האחרונים וחיפה על האנמיות של קלדירה במשחקים האחרונים (אני מקווה שלא מדובר בעוד שחקן בינוני). לא מבריק מדי, לא גאוני, אבל אי אפשר בלעדיו. חלק גדול מהניצחון על פ"ת היה בזכותו. מגיע לו מקום בהרכב, טוב שהוא סוף סוף מוציא משהו מעצמו (וגם, תודה לאל, לא מוציא אותי טמבל לאחר הציפיות שלי ממנו בתחילת העונה).

כמובן שאליה וקוץ בה - אלי ששון אמור לחזור מפציעה מתישהו, ולא ישאר לו מקום בהרכב.

5. burning soil Member

1-0 לנתניה,אדו הוא הכובש בדקה ה-3.

מישהו שרואה את המשחק יכול להגיד איך נתניה נראת?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אדו..? טוב לדעת שהוא חזר לארץ. אני מאוד מקווה שנתניה תחזיק מעמד. חיפה עכשיו תלחץ עליה בצורה רצחנית. (עד כמה שחיפה מסוגלת להיות רצחנית)

כן ונתניה לא מחזיקה מעמד יותר מ-10 דקות. עידן טל עושה 1-1.

7. אורן04 Member

מחצית בקופסא. 2-1 למכבי חיפה שניצלה לחלוטין 2 בעיטות חופשיות. נתניה נראית מצויין, תוקפת ללא הרף ומביכה את הגנת חיפה העלובה להחריד. אדו ולוברסקי חוגגים אבל מי אם לא דוידוביץ' (קורנפיין? חחחחחחחחחח) משאיר את חיפה בתמונה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-2 לוברסקי...כמו שאמרתי..המשחק הזה יהיה קשה.
    אסור להפסיד נקודות במשחק הזה.

דרך אגב...איזו ליגה..הפועל מפסידה..דווקא למכבי פתח תקווה..מה שבטוח שלהמר טוטו השנה לא שווה..
    אי אפשר לדעת מה יקרה בליגה הזאת.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

3-2 אדו!!!!!

תחזיקו מעמד נתניה!!

טוב נו גם 3-3 זה טוב....

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

4-3 אוזן בפנדל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    עד מתי???

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נגמר!

ראובן עטר מלך, מלך. מי שרוצה יכול ללכת אחורה ולקרוא שכתבתי "ראובן עטר יניף ידיים בסוף המשחק"

אבל עיזבו אתכם שטויות עטר נותן לנתניה רוח חיים ומחזיר את התקווה לקופסא וחיפה סוף סוף מפסידה מה שהיה צריך לקרות לה ממזמן.

בראבו עטר.

עכשיו כולנו בקרית אליעזר.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעולה, באר שבע שנייה בסיום הסיבוב השני.
    רק 3 נקודות מהמוליכה, הנה אנחנו באים....

13. burning soil Member

כל הכבוד לעטר ונתניה,הבנתי שנתניה שיחקה עם הרבה נחישות,כמו שצריך.
    במסיבת העיתונאים שבה פורסם שעטר יהיה המאמן ניתן היה לראות הבדל
    בגישה שלו לעומת המאמנים הקודם,הוא הישרה הרבה ביטחון על השחקנים
    שאמר בפומבי שהוא מאמין ביכולת שלהם,יפה מאד.

הפער בצמרת הצטמצם ונתניה שירתה גם את יריבותיה של חיפה,אני מקווה
    שמכבי ת"א תנצל את זה מחר.

ועוד משהו,בושה לכדורגל שלנו,ששופט צריך לצאת דרך היציאות הצדדיות
    באצט' גם אם ההחלטה שלו היתה טעות.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, לא תשמעו ממני מילה של התבכיינות על השופטים, בניגוד לשאר האוהדים שישר בוכים ולא מבינים שהרמה פה גרועה, ולכן נותר רק להתפלל שבפעם הבאה החובבנים האלה יטעו לטובתך. את הכעס של רוני לוי והשחקנים אני מבין כי בשבילם זה כסף והם אלה שהזיעו על המגרש בשביל להפסיד מפנדל כזה.
    מילה רעה ואפילו כמה תשמעו ממני על שני דברים:
    1. העובדה שכל מאמן או מישהו מהנהלה של קבוצה שלא מוצא חן בעיניו השיפוט הולך לשופט בחדר ההלבשה שלו ואפילו אם לא אומר לו דברי איום, יוצר עליו איום. זה קרה גם בנתניה, גם באשדוד וגם בשבועות קודמים עם הלוזונים וזה גועל נפש! צריך לדעתי להעמיד לדין ולהעניש ולהרחיק מהאיצטדיונים חבר הנהלה שמגיע למגע עם השופט. האיזור של השופט צריך להיות סטרילי במחצית.
    2. ההגנה של מכבי חיפה הייתה מחפירה, ובשורה התחתונה קבוצה שאם אינני טועה כבשה העונה 14 שערים ב- 21 מחזורים שמה לנו רביעיה! מיותר לנחש שזו פעם ראשונה העונה שהם כובשים רביעיה (ואולי גם כובשים יותר משני שערים במשחק אחד).
    אג'יפור אשם בשער הראשון והשני כשפשוט ראה איך הכדור עובר שני מטרים מקו השער ולא נקף אצבע, וכמעט בעוד שער אם אדו לא היה אגואיסט, וגם בשער השלישי הוא לא נקי, כשהוא פשוט עמד שם וצפה במתרחש. אריק בנאדו עם משחק די חלש אבל טוב יותר משל הניגרי- הוא אשם גם הוא כשלא סגר את לוברסקי טוב בשער הראשון וגם אשם בשער הרביעי, הוא השחקן הכי גבוה ברחבה וכדור לא יכול לעבור ממש בתיבת החמש מבלי להיות מורחק על ידו.
    אני עדיין לא מאמין שפספסנו הזדמנות לפתוח בהפועל ת"א פער 9 נק' ואני שוב חש את התחושה האופיינית ללירן לאחר הפסדים של קבוצתו. מה נקודות האור? שזאבדיל שיחק טוב והשתחרר עם שער יפה, שניר דוידוביץ' הביא כמה עצירות טובות (למרות שעם יותר ריכוז היה לוקח את שני השערים הראשונים).
    גם עידן טל שיחק לא רע בכלל, אבל ההגנה, אוי ההגנה. אני לא רואה פרמטר אחד שבו דקל קינן פחות טוב מאריק אג'יפור, אז למה לכל השדים הוא לא פותח במקומו?! כמה טעויות צריך לבצע כדי שרוני לוי יעשה 1+1?
    ובנימה פסימית זו מחכים לשבוע הבא, בחוץ נגד מי שתפסיד במשחק הישיר בין הפועל פ"ת למכבי ת"א. במידה שיהיה תיקו נצא בשבוע הבא לבלומפילד. בכל מקרה זה יהיה משחק קשה מול אחת משתי קבוצות שכבר הפסדנו להן בבית השנה. ונקווה שהפעם קינן יהיה בהרכב! ושזאקיץ' יתחיל לפרוע שטרות!

אה, עוד דבר קטן בקשר לנתניה: כמו שדיברנו קודם תמיד משחק ראשון של מאמן חדש יש התלהבות וכמובן במקרה של עטר מזל (או טעות מחפירה של שופט) של מתחילים. בכל מקרה, בשבוע הבא בחוץ נגד בני יהודה אם תנצח את נצרת, או מכבי פ"ת אם לא, צפויה לה חזרה כואבת למסלול ההפסדים כתוצאה מכך שהאופוריה תהיה גדולה וכתוצאה מכך שהם תכלס, לא שוים כלום.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/04
  15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בינינו, ההרגשה שלך שונה משלי. כי הקבוצה שלך למרות הכל עדיין במקום הראשון ואתה כביכול בוכה על זה שהפער לא גדל.

אני בוכה על זה שהקבוצה שלי מאבדת נקודות שטותיות ובגלל זה למעשה אנחנו לא במקום הראשון.

ואין מה להתבכיין על השופטים, חיפה קיבלה את השער הראשון בחוואה, צור עשה טעות שפסק לבעיטה חוזרת. אז אנשים חכמים אומרים שטעויות תמיד יהיו ובסופו של דבר זה מתקזז. פעם אתה מרוויח פעם אתה מפסיד.

היה היום מחזור טוב של כדורגל לשם שינוי ובאר שבע הגיעה להרבה מצבים וחבל שלא ניצלנו עוד 2-3 מצבים כדי לשפר את ההפרש שערים מה שיכול להיות מאוד מכריע.