מחזור 22 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏19/1/12.

1. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

רגע רגע, סבע לא קיבל את האדום לאחר צהוב שני? אם כן, זה כמו הדין שהוא עשה במקרה של קנדה...

שנית, האדום שהוא הוציא לאדרי מוצדק.
    לא קשור לשחקן אחרון או לא, זאת עבירה גסה שאין לה מקום בכדורגל.

2. alexshw Member

עושים עבודה מצוינת, אבל לא מאמין שבעונה הבאה כל הגדולות יראו כך.

3. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני ראיתי, סבע אכן קיבל כרטיס צהוב בעקבות העימות עם שיש - רק שזו הייתה הפעם השניה שזה קרה הערב, מה שהוביל להרחקתו מהמגרש. בנוגע לאדרי - הוא הורחק בגלל הברוטאליות והגסות של העבירה שלו, לאו דווקא משום שהוא היה האחרון בדרך לשער.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/1/12
  4. אלי מתחן Member

אם לא הייתם מתלוננים כל הזמן שדופקים אותכם אז לא היה צריך לתת קונטרה לטענות האלה.
    החלטה שגויה אחת שהקרינה על עוד אחת (לפחות, שתיים אם טוענים שהאדום של אדרי לא היה בגלל שהוא היה אחרון).

5. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת, בין "קונטרה לטענות של הפועל" לבין רמיזות על מכירת משחק מצדו של משיח קיים מרחק גדול מאוד.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שלא ראיתי את המשחק. :aaarofl:

שביעייה זה לא נעים, אבל לפחות יש ניצנים של תקווה. ליאור ראובן ואמיר אדרי לא ישחקו במחזור הבא. בעצם, על מי אני עובד? ראובן עטר כל כך מאוהב בהם, שהוא ישתף אותם למרות שהם מורחקים.

אם אנחנו מפסידים במחזור הבא להפועל חיפה ומדרדרים למאבקי התחתית, אני אצטרף לכל הגולשים באייסוקר ואצהיר בפה מלא: ראובן עטר עושה קסמים במכבי נתניה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/1/12
  7. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/273720.Xxx

אדום עולה! באמת שלא משנה איך המשחק הזה היה נגמר - חזרתי ליהנות מהקבוצה שלי. סוף-סוף אנרגיות וטירוף מהקהל, סוף-סוף הולכים קדימה ולא מסתובבים עם פרצוף תחת. אליפות לא ניקח העונה אז אולי הגיע הזמן להתחיל ליהנות ולהשאיר את כל האיכסה מחוץ למשחק. אני לא מכוכב אחר וידוע שיהיו עוד הפסדים ואולי כבר בשבוע הבא, אבל לפחות בבלומפילד צריך להשאיר את הנקודות. לא מעט בזכות שלושה כרטיסים אדומים שספגה מכבי נתניה בצדק, אבל גם בגלל אנרגיות טובות ויכולת קצת יותר טובה מהמוצע - אפשר היה לקבל מעט מאוד נחת מהקבוצה הזאת, לפחות בשבוע אחד. סוף-סוף ניצחנו!

כמה שטויות זרקתי לאוויר במהלך המחצית השנייה:
    - 'אפילו מול 8 שחקנים אנחנו לא מסוגלים לשחק כדורגל'
    - ושנייה אחרי 'איזה הנעת כדור, יאללה ברצלונה, ממש טיקי-טאקה'
    - 'תנו את הכדור לשיש הוא חם, מחצית שלמה בלי אף טעות'
    - השחקנים שיחקו היום בשביל טביב!
    - 'השמיני בדרך'(כמו הילדים הקטנים שמשחקים כדורגל פעם ראשונה.

ברור שכל האדומים עזרו וזו לא חוכמה אבל בכל-זאת יש מה לנתח. אבל בכל-זאת צריך להגיד שהפועל הייתה טובה הרבה יותר לפני שהמשחק הלך למקומות מוזרים. במקום להוביל בהפרש של שלושה שערים ספגנו את השיוויון המביך. אסור לספוג שלושה שערים בבלומפילד נגד אף קבוצה בארץ ולא משנה כמה ניסויים עושים בהגנה. שולר עושה רושם של בלם טוב, מאמין שעם תיאום יותר טוב עם חבריו יהיה בסדר. חוטבה לא הבריק מן הסתם. אבל אין לי טענות לאף-אחד.
    השיוויון של אבוטבול היה כל-כך עוצמתי, בעיטה נקייה לחיבורים. גם לפני אני רואה שהשחקנים של הפועל מסמנים אחד לשני 'יאללה הפועל', שצריך להילחם ולא להוריד את הראש ולתרץ שהכל היה נגדינו. גם הגול של טועמה היה חשוב, כל-כך כיף לראות אותו משחק ומבקיע וזה היה מהלך טוב. תמוז עם שלושער, מקווה שאלו לא הגולים האחרונים שלו באדום.

המחאה נגד טביב עלתה שלב אבל 'חצי-כוח'. כלומר היו המון שלטים, החלוקה הייתה פחות או יותר של שיר עידוד אחד ושיר 'נאצה' לטביב מייד לאחר-מכן. השיא היה - 'לא משנה התוצאה, אלי טביב הוא...' הסוג של 'הצגה' של הפועל(כן, הנסיבות ידועות) קצת 'הפריעה' למחאה כי יותר היה קל למחות אחרי עוד תצוגת נפל ואיבוד נקודות מביך. אליפות כבר לא ניקח אבל לפחות בבית צריך לדעת לנצח וגם ליהנות בין כל החרא מסביב. אולי עוד נהווה יריב ראוי לק"ש ולא נוותר מראש על 'גביע הטוטו' הרי הפועל אלופה בלנצח משחקים לא חשובים. יאללה הפועל!

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון חשוב לסכנין! לפי מה ששמעתי ברדיו סכנין היתה הרבה יותר טובה ומלבד השער המקרי וכמה דקות מומנטום שהגיעו מיד לאחר מכן פ"ת לא עשתה כלום וסכנין ניצחה בצדק ורק יכלה להגדיל את התוצאה..

מדהים מה שקורה בסכנין, אם בתחילת העונה מרבית נקודות הקבוצה היו בבית... מאז ההפסד לעכו בסוף אוקטובר סכנין עם 6 משחקים רצופים בלי הפסד כשמתוכם היא מנצחת ב 5 מהם! פשוט עונה חלומית

9. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

באיצטדיון בעכו נכחו משהו כמו 600-700 אוהדים
    באיצטדיון המושבה היו 400 אוהדים
    בוסרמיל היו 3000 אוהדים ( איפה הקהל של באר שבע? כזה משחק ורק 3000 אוהדים? )
    בק"ש היו 2000 אוהדים

4 משחקים 6000 אוהדים בסך הכל.
    אם זה לא היה עצוב הייתי צוחק.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לוקח את כל מה שאמרתי לפני המשחק בחזרה...

החיזוק שהבאנו נראה (אחרי משחק אחד.. חשוב לציין ולא לשכוח) נפלא, קיסו למרות החטאה נוראית היה טוב מאוד, נראה שחקן עם טכניקה והרבה ראש וראיית משחק, דיע סבע היה מצויין, אנרגטי בטירוף, טכני מאוד, חוכמת משחק והרבה מלחמה. 2 שחקנים שהופכים אותנו לטובים יותר, ואני ממש לא בטוח שפחות טובים מהפועל חיפה. כי היום זיינו להם את הצורה (מצטער על השפה), 5-0 היה הרבה יותר משקף פה את המשחק, לוויטה נתן עצירה אחת וזה היה בדקה ה-91, מצד שני במחצית הראשונה הייתה מתסכלת מאוד, כל כך הרבה מצבים נוחים והחמצות, במיוחד כאמור של קיסו ב-1-1 שחייב להסתיים בשער, אבל ידענו בחצי השני לנצל את היתרון המוחלט שלנו.

היינו טובים הרבה יתר, רצינו הרבה יותר, שהפועל חיפה יגידו תודה שזה נגמר רק 2.
    אני אופטימי הרבה יותר לקראת ההמשך, שבוע הבא כרגיל נוציא את מכבי חיפה לדרך חדשה, אבל לאחר מכן חייבים להמשיך ולקחת נקודות.

מבאס שבשבוע הבא הפועל חיפה תפגוש את נתניה ללא אחמד סע... סבע לא שיחק מול בית"ר, לא ישחק מול הפועל חיפה, נגדנו כרגיל הוא ישחק ויבקיע...ביש מזל.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז מה בן שמעון אמר שסוף סוף הגיע קהל, הפגין נוכחות, ותמך בהם לאורך כל המשחק? את כל זה הוא אמר על 2000 צופים סך הכל? שבוע שעבר שהיו 1500 הוא לא הפסיק להתלונן שלא מגיע קהל.

כמה הגיעו לבלומפילד למשחק של הפועל?

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

עם איך שאנחנו נראים העונה אנחנו אלה שנוציא אותכם לדרך חדשה ולא אתם אותנו.
    הפועל חיפה, ראשון לציון, הפועל פתח תקווה. כל אלו יצאו מרוצות אחרי המשחקים מולנו.
    לא פלא אם אתם תהיו הבאים. בטח כשהתחושה שלי שנחטוף בראש ממכבי.

13. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

בלומפילד היו 8500
    בטדי יש עכשיו 5000 לפי הרדיו

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן.. כמ שרמת השרון עשתה חיים מול מכבי ת"א, שבאה מולנו ונתנה הצגה... אין לנו את זה מול קבוצות "גדולות" ולא יעזור כלום. גם שאנחנו לוקחים נקודה מקבוצה מסכנה כמו הפועל ת"א, במשחק אחר כך רואים עד כמה פאתטיים אנחנו שהפועל חיפה נותנת מולם הצגה.. מראה עד כמה נמושות היינו ונישאר מול קבוצות גדולות.

15. Love Is Red Member

בהחלט מכבי פתח תקווה קבוצת תחתית העונה והראייה היא ההתפטרות של אייל לחמן...

התחתית בוערת יותר מתמיד ותוסיפו לזה אולי הפסד של מכבי חיפה ולא פחות מ6 קבוצות נלחמות כנגד הירידה כולל מכבי חיפה שיכולה להכנס לקלחת בקלות...