מחזור 22 בליגת העל: חלוקת נקודות במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏13/2/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

חיפה נותנת לנו בראש במחזור הבא, אין לי ספק בכלל. גם ללא החיזוק היא קבוצה טובה משמעותית ולפעמים במשחקי החוץ היא נראית אפילו יותר טוב כי אין עליה לחץ. אז עם שכטר ועטר שהצטרפו וגם הקשר האחורי החדש שנראה נהדר - אין לי ספק שאלה שלוש נקודות בטוחות למכבי חיפה.

בסה"כ היה כדורגל חלש מאוד בווסרמיל. שתי הקבוצות עם אף מצב הבקעה אמיתי. באר-שבע בעטו קצת יותר אבל בעיקר מהצדדים או מרחוק, פעם אחת גורדנה מעל השער. אני רגיל שהפועל לא עושה כלום מבחינה התקפית(גם כשיש משהו שדומה למשהו - המסירה האחרונה כל-כך נוראית, בדרך-כלל מצד ספורי), אבל אסור לעשות טעויות כאלה במשחקים כל-כך חשובים. אין לנו גם מישהו מעניין מהספסל. זגורי מוצהב.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא מסכים איתך, סה"כ מכבי חיפה שיחקה מול אין קבוצה במלוא המובן של המילה, אולי הפועל ת"א קבוצה חלשה, אבל עדיין בלומפילד עבורה יותר בית מאשר עבור מכבי חיפה לא משנה איך תסובב את זה, היום חיפה נהנתה מ-6 אלף אוהדים שלה, בשבוע הבא בלומפילד יהיה מלא לטעמי, כאשר אני מניח שחיפה תקבל רק את 8 ו-11, אבל הפועל תמלא את שאר היציעים שלה. אני לא חושב שחיפה תפגוש קבוצה כל כך עלובה כמו אשדוד היום, כל הגולים נראו על סף המכירה באמת.

רעננה משווה לנתניה אגב ל-1:1.

3. Civil Anti Madridista

לקהל והאווירה לא תהיה משמעות, הפועל ת"א כקבוצה היא אוסף של שבורים ומי שחושב שהיא שווה משהו מנותק מהמציאות.

ואי אפשר בלי הפשלה השבועית של השופטים, רעננה משווה בפנדל שלא היה.

Hapoel_Tel_Aviv אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה שנתניה עשו לי לטוטו (X2) זה פשע שאני לא אסלח עליו הרבה שנים.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומכבי חיפה עד לפני 3:30 שעות לא היתה אוסף של שבורים? אני יכול להגיד גם שמי שחושב עכשיו שמכבי חיפה, עם או בלי המשחק היום, שווה משהו, מנותק מהמציאות. קבוצה בלי הגנה וקישור, וסימן שאלה בהתקפה עם כל הכבוד לגארבג' טיים.

6. Raulito Madridista

במחצית הראשונה דיברנו על ההגנה פח, כלומר טעות אחת קריטית בכל משחק מצד פאלאח, ולפעמים שתיים.
    ועכשיו: 'חלוץ בחוץ'. דודו ביטון יותר אפור מאפור ומאז שהגיע להפועל הוא אולי רשם 5 איומים לשער. באלדה מגיע למצבים בכל משחק אבל הוא לא יתן גול בחיים, כזה אנטי כדורגל, אז מה אם הוא יודע לשמור על הכדור עם הגוף. געגועים לפאביו ג'וניור. באמת ששלומי אזולאי שמשום מה מסורס - גם עדיף עליו.
    לא מבין למה השריף מכניס את משה אוחיון רק 5 דקות לסיום כאילו הוא שחקן ביצים ולמה שי נשאר על המגרש למרות שהוא גמר את האוויר לפני חצי שעה.
    אנחנו הולכים לרדת ליגה. פ"ת עם 'משנה מאמן - משנה מזל', להפועל חיפה יש שחקן התקפה יותר טוב מכל מה שיש לנו ביחד. ושבוע הבא: מכבי חיפה בבלומפילד, וואו.

הרגע הזה שהקבוצה הנכה שלך כובשת שער ואתה חוגג בטירוף - ושנייה אח"כ אתה קולט שהיה נבדל. וואו, מבאס.

הפועל היא הקבוצה הכי חלשה מנטאלית בליגה. היא מגיעה למשחק עם לחץ הרבה יותר גדול מאשר מכבי חיפה. וגם על איכות השחקנים אין צורך לדבר.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד פלאח כבש אז בכלל...

8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ממה אלישע מבסוט כל כך?

9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבטיח מקום בפלייאוף העליון.

oranfu, alexshw ו-Abu George אוהבים את זה.
  10. Hapoel_Tel_Aviv Member

הפסדנו במשחק בין שתיים מהקבוצות הגרועות בליגה, המזל של הקבוצה שניצחה אותנו שהיא צברה מספיק נקודות, כי אם הליגה הייתה מתחילה עכשיו אני לא בטוח שהם לא במאבקי ירידה.
    מה לגבינו? גם במשחק שהיריבה שהייתה נגדנו לא הייתה טובה ונתנה להרגיש כאילו אנחנו במשחק לא עשינו כלום וזאת הבעיה, האין התקפה שלנו, אפשר מידי פעם לגנוב גולים בפוקסים ולנצח אבל זה לא עובד לאורך זמן, דווקא ההגנה שלנו לא לרמה של ירידת ליגה על אף הטעות המביכה היום, אבל באמת שגם בליגה לאומית יש התקפות טובות משלנו.

שבוע הבא משחק עונה ואחריו עוד אחד, פחות מ4 נקודות (פחח) ואנחנו יורדים ליגה, 4 נקודות אפשר להתמודד איכשהו, אבל חיפה תבוא להתפוצץ (אני חושש מתוצאה היסטורית, אין כאן מחויבות כמו בדרבי) ועכו ששכחה מתי בכלל ניצחה פעם אחרונה תנצח שוב.

11. Civil Anti Madridista

אני לא מסתנוור מהניצחון הזה בכלל. גם בסיבוב הקודם הייתי באותה הדעה שאני היום (והפועל הפעם גם בלי ורמוט)
    בשורה התחתונה אם אתה משווה בין הקבוצות בלי ההיבטים - חיפה עולה על הפועל, ואני מקווה שבתוספת הניצחון על אשדוד נגיע במומנטום שיכניס ביטחון בשחקנים. הפועל ת"א תלחם עם הפועל חיפה והפועל פ"ת עד הרגע האחרון על המקום בליגת העל.

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

לנו אין התקפה, קבוצה בלי התקפה לא יכולה לשרוד בליגה, וזה לא שהקישור וההגנה שלנו טובים או משהו, המקסימום שאנחנו יכולים לעשות מול כל קבוצה בשתי הליגות הבכירות זה תיקו ביום שההגנה לא עושה הרבה שטויות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. oFiRzZz Member

איזה נאיביות ...
    נתניה לא הייתה ראויה לנצח היום , אבל גם לא להפסיד .
    וואקמה פשוט שחקן מפחיד שלבד מחזיק את רעננה .
    לנתניה יש המון לוחמים בסגל אבל רובם נגרים ולכן בלי קאיודה אנחנו לא שווים הרבה ..
    הלאה - שני משחקים חשובים וקשים - ב"ש בבית וחיפה בחוץ . יהיה סופר קשה.

אה , וצלישר לא שחקן .

14. alexshw Member

בסגל הנוכחי גם לפני החיזוק היא בכיף שווה מאבק על מקום 3. זה שעבדו פה חסרי מושג ויש החלטות הזויות זה משהו אחר.

15. Hapoel_Tel_Aviv Member

בשקט בשקט רב"ש מתקרב לאירופה, מעניין מתי הוא יוזכר כמועמד לב"ש.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.