מחזור 22 בליגת העל: חלוקת נקודות במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏13/2/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לרוני לוי יש בחוזה סעיף יציאה למכבי חיפה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הוא סגור בחיפה.

3. עידן444 Member

ההודעה הלפני אחרונה עושה עוול גדול לרוני לוי.
    ההודעה האחרונה מנציחה את העליבות של יעקב שחר ומכבי חיפה.
    וכל מילה נוספת מיותרת ובזבוז זמן מבחינתי...

4. alexshw Member

יש לי הרבה דברים רעים להגיד על יעקב שחר אבל למה זה עליבות? מישהו הכריח אותכם להסכים לסעיף כזה בחוזה אם אכן קיים?
    האם קריסטל פאלאס לא לקחה לניוקאסל את המנג'ר שלה ועוד במהלך עונה?
    האם באיירן לא חתמה עם מאמן לברקוזן על חוזה לעונה הבאה עוד כששניהן מנהלות מאבק על הצ'מפיונס? למאמן אגב קראו יופ היינקס.

אם לשחר היו נשארים טיפה מהחושים שלה, אז רוני לוי בכלל היה מתמנה למאמן עוד העונה.

5. Turgi Guest

קריסטל פאלאס שילמה פיצויים לניוקאסל

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם ריאל מדריד לאינטר על מוריניו. דין מאמן כדין שחקן.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל למוריניו ולאלן פארדיו לא היה סעיף יציאה לקבוצה מסוימת, מה גם שנאחנו לא יודעים אם יש סעיף יציאה שאולי הוא קשור בכסף. אם הוא בחינם, אין ספק שמדובר בטעות קשה מבחינת נתניה מצד שני, אילו ברירות היו לה? זו קבוצה בלי בעלים, אין לי ספק שאם לקבוצה הזאת יהיו בעלים רציניים, רוני לוי יחשוב 7 פעמים לפני שיילך למכבי חיפה, הרי למכבי חיפה הוא יחזור מתישהו, השאלה היא באיזה סטאטוס זה יהיה מבחינתו. לא בטוח שכיום, במצב העניינים הנוכחי וכל מה שקורה במכבי חיפה בשנים האחרונות, הגעה שלו לשם תהיה נכונה, מצד שני, אם לנתניה יהיה בעלים רציני ולא שרלטן (או לפחות מישהו שלא יעמיד פנים ואז יתגלה כשרלטן) אז אולי עדיף לרוני לבנות משהו בנתניה.

8. alexshw Member

אז גם חיפה תשלם אם היא רוצה מאמן שתחת חוזה ואין לו סעיף יציאה, לא על זה עידן מתמרמר

9. עידן444 Member

טוב, אז כנראה אני כן צריך להרחיב. עד כמה שאני יודע יש לרוני לוי סעיף יציאה בקיץ לקבוצה מחו״ל שזה לגיטימי.

במידה והוא ביקש ״סעיף יציאה למכבי חיפה״(מה שאני בטוח שלא קיים) זה בעיני מציג אותו בצורה מגוחכת.
    רוני לוי ״על המדף״ כבר לאורך שנים ויעקב שחר העדיף אינספור מאמנים אחרים גם שיבנו את הקבוצה בקיץ וגם כאשר מאמנים הפסיקו עבודתם באמצע העונה. האחרון היה ממש לא מזמן...
    כאשר רוני לוי סוגר במועדון אחר, בטח במועדון נעוריו ומבקש סעיף שיאפשר לו לקשקש בזנב ולרוץ לזרועות הגביר ברגע שיקרוץ לו זו התבטלות שאין כדוגמתה הן כאדם והן כמאמן בכיר. סמרטוטיות לשמה!

מצידו של יעקב שחר, הרי אלה שוב העיניים הגדולות של לראות מישהו קצת מצליח במקום אחר וישר לרצות אותו למרות שהוא דילג עליו בכל המנויים האחרונים.
    4 מחזורים מוצלחים??? זה מה שצריך הגביר(כמעט רשמתי החזיר...) מחיפה כדי להשתכנע שרוני לוי הוא המאמן שהוא רוצה??? או ששוב האובססיה שלו להרוס כל דבר טוב שיש במכבי נתניה משתלטת עליו???

כל הכתוב כאן הוא לכאורה, כיוון שאני גם לא מאמין שרוני ביקש סעיף כזה, וגם בכלל לא בטוח שרוני לוי הוא המאמן המועדף על יעקב שחר.

אני מאמין שבמידה ונסיים את העונה הזו כמו שצריך ותהיה יציבות כלכלית רוני לוי ימשיך ויבנה את הקבוצה הזו ביסודיות החל מהעונה הבאה.אני באופן אישי שנים חיכיתי שיהיה בנתניה צוות אימון נתנייתי והלואי שרוני ורונן יובילו אותנו קדימה. מאוד מקווה שיעקב שחר לא יפריע כרגיל...

10. alexshw Member

רגע אתה מנסה לחפש הגיון בצעדים של שחר? חבל לך על הזמן.
    אולי לפי ההגיון העקום שלו הוא סרב להפרד במהלך העונה ממנהל הקבוצה אדורם קייסי על מנת למנות את רוני לוי(רק אצל שחר כנראה מנהל קבוצה יותר חשוב מהמאמן) ויש אומרים שגם צ'יז'יק לא אוהב את רוני לוי(למי זה אמור להיות אכפת? צ'יז'יק זה עוד אחד שמזמן צריך לעוף). אז הוא רצה לחכות לקיץ.

ובשחקנים לשחר יש הגיון? איזה הגיון היה לוותר על ראדי שהיה מגיע בחינם ואחר כך לשלם איזה 400 אלף יורו על דמאו בלחץ איום של זמן?

אין הגיון. זה האופי של שחר, רק שבניגוד לעבר הוא גם איבד את חושיו העסקיים.

עכשיו זה יכול להיות הכל השערות שלי והוא בכלל לא ירק יותר לכיוון של רוני לוי בחיים.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני אישית חושב שכל מה שקורה עם רוני לוי, וזה כבר שנה שנייה ברציפות, אלו לא יותר מספקולציות על מנת להעביר את הזמן או למלא דפים בעיתון. אני לא רואה שום סיבה לרוני לוי ללכת למועדון שלא רצה אותו במשך כמה שנים ושהוא נזרק משם כמו כלב. הייתי מוסיף גם שהקהל שונא אותו, אבל הקהל של חיפה הוא גרסה ל״ויהפוך כושי עורו״.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

"נזרק כמו כלב" - מאחל לכל מאמן לסיים חוזה של 5 שנים במועדון ולהזרק כמו כלב כמו שרוני לוי "נזרק". לאמן 5 שנים ברצף במקום אחד, זה משהו שנדיר גם באירופה. בארץ אני זוכר רק את קשטן בהפועל בין 1999 ל - 2004 עושה את זה ושפיגל במכבי חיפה בין 1992 עד לפיטורים ב - 98.
    שכחתי מתי בקבוצה שלך מאמן התחיל וסיים עונה, אתה עוד מטיף פה.
    ושוב פעם הקהל לא רלוונטי במקרה של החלטות לגבי מאמנים במכבי חיפה, לטוב ולרע.

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/15
    oranfu אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עובדתית, רוני לוי עזב את חיפה אחרי שחצי שנה קראו לו להתפטר וזרקו עליו מכל הבא ליד כל פעם שהוא עבר ליד יציע ג׳, שום כבוד לא נתתם לו על מה שנתן לכם. כל פעם שאתם פוגשים אותו בליגה הוא רק אוכל קללות וחרא מהאוהדים שלכם.

יש אותך ביותר נעלב ומתגונן אגב? מי הטיף? מה קשור לבית״ר?

14. alexshw Member

שוב פעם מעולם לא הצדקתי אלימות מצד קהל. זה היה ללא ספק צעד מוטעה מצד יציע ג'. אבל זה לא קשור לעזיבה שלו.
    אם כבר הוא נשאר עונה אחת מיותרת שגרמה נזק לשני הצדדים.
    בכל מקרה הקהל כלל לא יהווה פקטור במינוי של מאמן זה או אחר. חבל לך כל הזמן לקשר בין דברים שאין ביניהם שום קשר.
    מאמן מסיים חוזה. זכותו של מועדון לא להאריך אותו, זה לא פיטורים אפילו.

15. עידן444 Member

אגב, גם בית״ר של גאידמק פיצתה את אשדוד כשלקחה את יוסי מזרחי. לא רק בחו״ל.
    בכל מקרה, אף אחד לא יחזיק את רוני לוי בכוח אם ירצה לעבור בקיץ לחיפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.