מחזור 22 בליגת העל: הפועל ת"א מול מכבי פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏11/2/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיויו חחחחח איזה ליצן.

האמת זה היה ברור שאחרי הפסטיבל יעשו עליו יותר שמירה, יהיה מעניין לראות אותו במשחקים הקרובים, שבוע הבא, אשקלון בבית, הזדמנות טובה לחזור לעצמו.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

ראוליטו,
    אחרי הקיזוז, אתה 3 נק' בלבד ממקום שיורד ליגה אוטומטית, אתה עדיין חושב שבית"ר לא תרד ליגה ?
    כי אני כבר לא כ"כ בטוח.
    פשוט נראה שלחקנים לא אכפת, זה עצוב.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לראות את בית"ר יורדת ליגה, אלא אם עד סיום הסיבוב היא משיגה משהו כמו 4 נקודות ואז היא באמת בבעיה קשה...

בטבלת המשחקים מול הקבוצות שמתחתיה לטבלה המצב של בית"ר לא מעודד...

12. הפועל אשקלון 13
    13. בני סכנין 10
    14. בית"ר י-ם 7
    15. הפועל פ"ת 4
    16. הפועל רמת גן 2

ובהתחשב במצב הקבוצות בכושר האחרון כמו שזה נראה עכשיו, אשקלון ובית"ר עשויות למצוא את עצמן במאבק ישיר על הירידה והמבחנים, כי סכנין והפועל פ"ת נראות הרבה יותר טוב.

המשחקים שנותרו בין קבוצות התחתית:

מחזור 24 - הפועל פ"ת - בית"ר ירושלים
    מחזור 25 - בני סכנין - הפועל פ"ת
    מחזור 26 - הפועל ר"ג - בית"ר י-ם
    מחזור 27 - בני סכנין - הפועל ר"ג
    מחזור 28 - הפועל אשקלון - בית"ר ירושלים
    מחזור 29 - הפועל פ"ת - הפועל ר"ג
    מחזור 29 - בני סכנין - הפועל אשקלון

וכמו שאתם שמים לב, לבית"ר אין אף משחק ביתי מול היריבות לתחתית כשמי שנמצאות עם העדיפות זה בני סכנין (3) והפועל פ"ת (2) במשחקי הבית מול האחרות.

אם בית"ר באמת רוצה לצאת מהאפשרות להיאבק על ההישארות עד הסוף היא חייבת לנצח בשבוע הבא את אשדוד ולקחת אוויר אחרת היא חזק מאוד במאבק.

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/11
  4. Don Joan Roman Member

אם בית"ר באמת רוצה לצאת מהאפשרות הזאת היא צריכה שהשחקנים המרכזיים שלה יפנימו שהם צריכים לסחוב ולא להיסחב, הקבוצה נמצאת בכאוס מנטלי חסר תקדים, היו לנו עונות עם שחקנים פחות טובים ממה שיש עכשיו אבל מעולם לא נראנו כ"כ אבודים מבחינת הגישה וכאן בעיקר יש לרוני לוי עבודה, את משחק ההגנה הוא שיפר בצורה ניכרת לעין(בארבעה משחקים תחת הנהגתו ספגנו 3 שערים כששניהם מהם היו טעויות שוער ואחד טעות קשה מהוצאת חוץ) את השליטה במרכז השדה גם(בית"ר כבר משחק שני רצוף מחזיקה בכדור הרבה יותר מהיריבה שלה) ועכשיו צריך לשפר את המנטליות של השחקנים ולגרום להם להבין שרק במלחמה אנחנו נצא מהמקום שהגענו אליו ואז אנחנו נטפס פלייאוף האמצעי(את הרכבת לעליון פספסנו היום באופן חד משמעי), אם לא אנחנו נרד ליגה, חד וחלק.

5. לא מצאתי כינוי Member

אם אנחנו באמת רוצים ללכת קדימה הגיע הזמן להפרד מעידן טל. די, נמאס! הוא רק מזיק.
    ועוד הכי עצוב שהתקשורת ממשיכה לנפח את העניין שמאז שרוני לוי חזר הוא פורח.

חוץ משער אחד מול באר שבע הוא פשוט לא נתן כלום, כלום!. אני מציע לצופה הממוצע להתעמק פעם אחת בעידן טל ולעקוב אחרי המסירות שהוא מחלק במשחק, אני מבטיח לכם שבאחוזים סטטיסטים הוא מאבד לפחות 40-30% מהכדורים שהוא מוסר, ואני לא מגזים בכלל. לא משנה איפה הוא משחק, באגף שמאל (שזה החלטה נוראית בפני עצמה, לא חוכמה משחק אחד מול באר שבע... הבן אדם סוס מת ואתה מציב אותו שירוץ באגף?)או בין אם זה במרכז שגם שם הוא לא מרשים - הבן אדם שחקן גמור. אז יופי שהוא מנסה להמריץ את השחקנים, ולקחת מנהיגות....... i'm not impressed at all. כל שחקן אחר שישחק במקומו(כן אפילו איביינדר ברגע שיחזור) יתנו יותר ממנו, כי לפחות הם יזיקו פחות. באמת שנמאס.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/182562.Xxx הפועל אשקלון - עירוני קריית שמונה http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/1/182561.Xxx

ראשון, ה-13/02/11. 19:30 בערב. האצטדיון העירוני, אשקלון.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/182027.Xxx
    הפועל אשקלון מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-13 ובמאזנה ישנן 20 נקודות. במחזור החולף הפסידה הקבוצה 1-0 להפועל עכו של אלי כהן.
    הקבוצה של גיא עזורי ידעה מפתיחת העונה שהיא הולכת לקראת עונה של מאבקים קשים של הישרדות. כרגע הקבומה נמצאת במקום בו היא תשמח לסיים את העונה, המקום ממנו לא יורדים ליגה באופן ודאי וגם לא משחקים מול המדורגת שלישית בליגה הלאומית במשחקי המבחן על מקום בליגת העל, אך למרות זאת הקבוצה מהדרום תנסה לשמור על הבית ולאגור נקודות נוספות לקראת המשך המאבקים שהיא מנהלת.
    מחמוד עבס יחזור לסגל הקבוצה, אך לא יפתח בהרכב, מאחר והצוות הרפואי קבע כי אינו כשיר להשלים 90 דקות. מי שאפילו לא יהיה בסגל הקבוצה הוא אריק גאו, שסובל מכאבים חזקים ברגלו הימינית.

הרכב משוער: סטפן אאורליו; דרקו לובריץ', סואד פילקוביץ', שי פטלק, אדיר טובול; רביד גזל, אמיה טגה, שניר גואטה; סרג' איילי, אושרי גיטא, איליה יבוריאן.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/966/704.Xxx
    רוצה לאגור כמה שיותר נקודות. גיא עזורי.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/0/182040.Xxx
    עירוני קריית שמונה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-4 ובמאזנה ישנן 36 נקודות. במחזור החולף הפסידה הקבוצה 3-1 להפועל חיפה של ניצן שירזי.
    הקבוצה של רן בן שמעון עושה עד כה עונה טובה ונמצאת בצמרת, אך בשבועות האחרונים ישנה תחושה שחלה נסיגה ביכולתם של הצפוניים. במהלך השבוע הושלמה העברתו של הקשר אלרואי כהן להפועל תל אביב ויהיה מעניין לראות לאילו תוצאות תגיע הקבוצה בלעדיו.
    ויאם עמשה יחזור לסגל הקבוצה לאחר שלושה חודשים וזו בשורה נהדרת לקבוצה של איזי שירצקי. החלוץ יחכה להזדמנות שלו מהספסל, כמו ברק בדש, שנעדר עד כה מסיבות דומות. ברק בכר פצוע ולכן לא יכלל בסגל הקבוצה. מי שיעמוד בין קורות הקבוצה הוא גיא חיימוב, שהועדף על פניו של גד עמוס. אדריאן רוצ'ט יחזור להרכב לאחר שריצה עונש הרחקה במחזור החולף.

הרכב משוער: גיא חיימוב; סלח חסרמה, יניב לביא, אורי שטרית, אלעד גבאי; עדי אלישע בריאן גרזיץ', אדריאן רוצ'ט, ויליאם נג'ובו; תומר סוויסה, שלומי אבוחצירא.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/278/610.Xxx
    שב לסגל לאחר זמן רב. ויאם עמשה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. ההפסד בפתח תקווה היה מרגיז בצורה יוצאת דופן.
    כל התוצאות היו איתנו היום, הכל היה מוכן לניצחון שיקרב אותנו בעוד צעד לפליאוף העליון ואז הגיע המשחק.
    ההפסד מרגיז בעיקר כי הקהל של הפועל באר שבע הוכיח שהוא מהקהלים הטובים שהליגה הישראלית ראתה מאז ומעולם.
    היום, במשחק ביתי של פתח תקווה (ובלי תירוצים של רמת גן במקום פתח תקווה כי המרחק הוא קצר ומנוים נכנסים חינם) הגיעו יותר אוהדים של הפועל באר שבע (מדברים על 1900 כרטיסים שנמכרו לאוהדי באר שבע, באתרים מסוימים טוענים כי הגיעו מעל אלפיים) מאשר של הפועל פתח תקווה.
    גם בפיגור 2-0, בעונה בינונית, כשהקבוצה אנמית, הקהל שלנו התחיל לשיר ולדחוף (חזרתי צרוד הביתה) והחזיר לבדו את הקבוצה למשחק. עמדתי והסתכלתי אחורה על העידוד הסוחף והייתי בהלם. קהל איכותי בהשוואה לכל קהל בעולם, לא בישראל.
    ולחשוב שזה המצב אחרי 14 שנה בלי תואר לא לדבר על עשרות שנים בלי אליפות.
    לחשוב מה היה קורה אם היינו מתמודדים על אליפות.

2. מכבי חיפה או הפועל ת"א יזכו באליפות ואני חוזר ואומר את זה גם היום. מכבי חיפה שוב משחקת לא טוב, אשדוד הגיעו להמון הזדמנויות כולל החמצה נדירה של צוקול ורק היעילות של חיפה נותנים לה 3 נקודות. כבר הספקתי לספור בכמה משחקים השנה חיפה הייתה בינונית או חלשה אך יעילה ולקחה את הנקודות. ככה לקוחים אליפות.
    הפועל ת"א תיתן לה פייט בגלל איכות הסגל ובגלל שכולנו ראינו לאיזה רמת כדורגל הפועל ת"א מסוגלת להגיע. רמות שמכבי ת"א לא מסוגלת להגיע גם בשיאה.

3. הניצחון היום של חיפה, נתניה והפועל פתח תקווה הם הניצחונות של הישראלים על הזרים הבינונים שגרמו לרמה בליגה שלנו לרדת כל כך.
    המיסוי הנמוך על הזרים גרם לכך שבמקום שזרים יובאו כדי לחזק את הקבוצות הם באים היום כדי למלא חורים. אם יש ישראלי וזר באותה רמה יעדיפו את הזר כי הוא זול יותר.
    שחקנים כמו חמד או כמו הצעירים בהפועל פתח תקווה בחיים לא היו מקבלים את הצאנס אם הזרים שהגיעו ושיחקו לפניהם לא היו מאכזבים.
    הישראלים, במיוחד הצעירים שבהם, מוכיחים שמגיעה להם הזדמנות אמיתית, לפחות הזדמנות כמו שמקבלים הבסיטים והבוקארים של הליגה.
    אני חושב שהמחזור היום הוא סימן נוסף למה ההתאחדות צריכה להוריד את מספר הזרים המקסימלים לשלושה בליגת העל ואחד בלאומית ואפילו לא אחד יותר.

8. alexshw Member

אז מה נשתנה אצל הירוקים?
    כלום. לא מסוגלים לחבר שתי מסירות רוב המשחק ומנצחים 2:1.
    נו טוב, כנראה שבמצב העניינים הנוכחי העיקר התוצאה ושלוש נקודות, עד כמה שקשה לאוהד מכבי חיפה ממוצע להודות בכך.
    מה כבר אפשר לעשות? נקווה לכמה משחקים מהנים עד סוף העונה וכמובן לניצחונות גם במשחקים כמו אתמול.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שזה ייתן לכם פשוט סוג של אשלייה והכאפה תגיע בדמות הפועל ת"א במאני טיים ועוד שנה תסיימו במקום השני...זה נראה תסריט יותר הגיוני.

10. alexshw Member

אם קיימת אשליה כלשהי אז רק אצל ההנהלה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נמשיך להיראות זבל כמו אתמול אז הלוואי שנרד, בכל מקרה קשה לי לראות אותנו יורדים ליגה יש לנו קהל ששווה הישארות, הוכחנו את זה כבר בעונת ירושלים לא תרד.

מה שכן העונה גמורה, הסיכוי הקטן לפלייאוף עליון נמחק, בגביע לא נזכה כי אין לנו אופי רק חבורה של שחקנים זונות שמביישים את הסמל, אפשר כבר להתחיל בתהליך ההבראה(שהיה אמור לקרות העונה אבל תודות לאורי קיבלו תסריט של העונה שעברה רק יותר גרוע).

רוני צריך לזרוק חצי קבוצה בקיץ, אנחנו קבוצה חולה מבחינה מנטאלית, לא זוכר מתי בית"ר הייתה במצב כזה מגעיל, השחקנים וכל המסביב זה מה שהורס, צריך בעלים, יו"ר עם דעה שלא מרוויח מיליארדים ושחקנים עם כבוד ולא כמו מה שיש לנו עכשיו.

זאת לא הקבוצה שגדלנו עליה...

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למה אבל להגיד סתם?
    מלבד ההחמצה של צ'וקול תן לי עוד מצב אחד טוב לאשדוד במהלך כל המשחק הזה, כי אני לא זוכר כזה.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראינו את אותו התקציר? מתפרצת של 2 על אחד של אשדוד כשעידן שדה במקום למסור ולשים שחקן מול שוער מחליט ליפול. הצלה גדולה של השוער המחליף שלכם בבעיטה החופשית בסוף. ועוד המון פעמים שאדוד הגיעו לרחבה שלכם.

אגב, הנה סרטון וידיאו של הקהל של הפועל באר שבע בפיגור 2-0 כשהקבוצה סופר אנמית. מדהים (איכות הסרטון ירודה לאורך העובדה שהיא צולמה בפלאפון מהיצעים מולנו באיצטדיון רמת גן):
    http://www.youtube.com/watch?v=arBIFT493NM..._embedded#at=20

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אם עד לפני כמה מחזורים, אפילו שגם אז המצב לא היה מעודד במיוחד, הייתי אופטימי לגביי בית"ר, הרי שעכשיו הכל ירד לאפס.
    בעוד הפועל פ"ת ובני סכנין משתפרות ומתקרבות, והנך יכול להבחין בשיפור שלהן [או לפחות ביכולת שלהן להשיג נקודות מול קבוצות ברמתן], בית"ר נראית אנמית ולא אכפתית, וקצב צבירת הנקודות לא משכנע בעליל.

המשחק בשבת מול אשדוד ללא ספק משחק קובע מאוד. הפסד פה ומעבר לזה שהקו האדום נושף בעורף, המוראל והמוטיבציה תהיה בתחתונים. גם ככה לצערי זה לא נראה שלמישהו מהשחקנים זה משנה משהו, וזה בעיקר הבעייה...

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא צריך לראות את אותו התקציר כי אני הייתי במשחק, וראיתי את כולו עם דברים שלא תמיד רואים בשידור.
    קודם כל, זה שאתה מתבסס על קביעת דיעה, ועוד כל כך נחרצת על סמך תקציר זה כבר דבר לקוי בחסר. הלאה, אולי ראית את ההזדמנות האחרונה עם הבעיטה החופשית בסיום, אבל זאת הייתה הפעם ההראשונה שאשדוד עברה את החצי, ואני לא מגזים. קבוצה ששואפת לפלייאוף עליון, לא במצב של ייתרון אלא במצב של תיקו, יורדת במגרשה הביתי לבונקר שכזה לא ראית הרבה מאוד זמן. איך אמר לי אחד מהקהל? "כל האקדמיה ירדה להגנה".

באמת שאם לפי טענת לחיפה הגיעה נקודה אחת מהמהשחק הזה, אז לאשדוד מגיעה מינוס 1 על התצוגה שלה.