מחזור 22 בליגת העל: הפועל מביסה את מכבי בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏10/2/17.

1. Raulito Madridista

מעניין אם החגיגה של הפועל חיפה ע"ח הירוקים כשהם מתפשטים מורידים חולצות והקהל שלא חגג ככה מאז עונת האליפות עם רובי שפירא ופוצח לעיני אלפי האוהדים של המארחת 'איך זה לקבל 3?' מספיק בשביל מכבי חיפה להסיק את המסקנות. מולנסטיין הביתה, באמת. מכבי חיפה הכישלון הכי גדול לא רק של העונה הזו אלא בכלל של העונות האחרונות. לדעתי הגיע הרגע שהקהל צריך להדיר את הרגליים מהמגרשים. אשכרה הקבוצה הזו עם תקציב העתק הזה תהיה בפלייאוף התחתון.
    מעריך מאוד את דור פרץ שבישל את הגול השלישי בצורה יפה, אני מחזיק מלאלא שפורח לעת זקנה וגם לארבייטמן יש כדורגל. אבל הפועל חיפה נראתה בדקות האלה שהיא כובשת כאילו היא מילאן ומכבי חיפה איזו קבוצה נחותה מהליגה האיטלקית, התחתית שמה, קבוצה שלובשת ירוק(נו, תעזרו לי).

הפועל חיפה לא ניצחה 3:0 בדרבי מאז עונת 2000/01 עם גרנט, אבל אז זה לא יהיה אף-אחד כי מכבי חיפה שברה את הבצורת, יש אליפות. ועכשיו יש את שבע השנים הרעות כנראה. מועדון גדול שמתרסק והולך לאיבוד. הבדיחה של הליגה

2. Drama2 הסמל מעל הכל

אם נדבר מקצועית זה פשוט היה ביזיון.
    תראו את מרכז ההגנה של הפועל חיפה, מגן שמאלי שהוא חור גדול. בקישור לירן סרדל וחילוף במחצית של דני גולן שפשוט זועק "אני רוצה לחטוף מכם גול" (מגרלשווילי במקום ז'וליו סזאר).
    מה עוד צריך ?

3. Butragueño מנהלים

דני גולן עשה בדיוק מה שכל המאמנים בליגה עשו. הפועל חיפה נתנה משחק נהדר. נתנו למכבי חיפה להניע כדור, כמה שהם רוצים, כל עוד זה במרחק של 25-30 מטר מהשער, החל מהשלב הזה, מחכים ש-ורמוט או ואצק יאבדו כדור וטסים קדימה, וזה עבד להם מעולה. אגב סרדל במשחק הקרבה אדיר, פשוט התאבד על כל כדור. מגרלשווילי נכנס בעיקר כדי לנצל את העמדה של ואצק שהוא לא מגן ימני טבעי. למגרלשווילי יש דווקא מהירות וכושר יחסית טובים לליגה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  4. ranzim Member

שחר פגע בזרים.

הכוונה לא לזה שהצליח בהבאת הזרים,
    הכוונה פגע בקריירה שלהם כשהגיעו למכבי חיפה.

EsheD ו-Civil אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

מי שמביא זרים לקבוצה זה עדיין פיני זהבי או חבריו. האיסלנדי הזה לא שווה גם שתי שקל.

6. Drama2 הסמל מעל הכל

כל הדברים האלו נכונים אבל מקבוצה כמו מכבי חיפה אתה מצפה שידעו להתמודד עם הדברים האלו.
    מגרלשווילי יכול לסובב כל מיני שחקנים בקבוצות עם תקציב מינימום, משחקני מכבי חיפה אתה מצפה שיהיה להם מספיק כושר, חוכמת משחק ומהירות להתמודד עם מגן בן 35.

המשחק הזה הוא הגושפנקא לכך שמכבי חיפה זה רק שמות על הדשא ובלי אימון על הקווים, לא יכולים לפרוץ בונקר - לא מסוגלים להתמודד עם שחקנים מזדקנים - ולירן סרדל מציג יכולת טובה נגדם.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מאשים את מולנסטיין במאה אחוז בהפסד היום, חייב ללכת הביתה לדעתי. אבל קשה מאוד להתעלם גם מהחולשה של כל שחקני חיפה, האדישות, חוסר הרצון. נראית קבוצה חסרת מוטיבציה, חסרת חיבור, מדוכאת...גם פה יש להאשים את מולנסטיין, אבל זה מוגזם אם זה הגיע לרמה שמכבי מקבלת 3 מהפועל בדרבי ביום רגיל סך הכל של הפועל חיפה.

oranfu, ranzim ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO

הבנתי שרב"ש פנוי, רוצה?

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המאמן שניצח 0-3 בדרבי: "אני לא אשאר במקום שלא רוצים אותי".
    המאמן שהפסיד: "אני לא מתכוון להתפטר".

הגיוני סך הכל.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. ranzim Member

נראה שרן בן שמעון נוחת בקרוב בחיפה

11. itay7 Member

77% החזקת כדור ו-111 ק"מ, כולל ארבעה שחקנים מעל 10 ק"מ. אחרי מה הם רצים לעזאזל, גזרים?

12. DRORIKO Member

רב"ש זה מאמן שלוקח לו זמן לבנות קבוצה, זה היה ככה בעונת האליפות של ק"ש(שלהזכיר לכם התחילה בדשדוש) זה היה ככה בעונה הראשונה בפ"ת וזה היה ככה בהפועל. אם הוא באמת יגיע אלינו השאלה היא אם לשחר ולאוהדים תהיה סבלנות.

13. DRORIKO Member

אגב זה ברור לכם שאם רב"ש מגיע זה אומר שהסתיים סופית התפקיד של תור במועדון

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גועל נפש איך שאשקלון משחקת. מבין שהם קבוצת תחתית ושתיקו בשבילם זו אחלה תוצאה, אבל בכל זאת, תנסו קצת מעבר להתקפה פעם ברבע שעה. אתם מסוגלים.

15. yedidel Member

איזה שופטים תת רמה יש בליגה הזאת. לא ייאמן עידן לייבה